Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 338
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 338 of 837 FirstFirst ... 238288328336337338339340348388438 ... LastLast
Results 5,056 to 5,070 of 12551
  1. #5056
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως το δεν κολαει γιατι τους ειπες το θεμα με ενα περιτιλιγμα που εκρυβε τι αισθανοσουν λογο εγωισμου για να μη διξεις οτι εισουν ευαλωτη?

  2. #5057
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Ποσο καιρο πηγαινες ψυχολογο? Μηπως αυτος που επελεξες το εβλεπε καθαρα χρηματικα? συγνωμη που στο λεω αλλα η συμπεριφορα του είναι λιγακι αντιεπαγγελματικη συμφωνα με τα λεγομενα σου
    Μερικούς μήνες αλλά υπήρχε πολύ καλή "χημεία", γι' αυτό στεναχωριέμαι τόσο που πρέπει να αλλάξω πέρα από την πρόοδο που έχω κάνει...δεν πιστεύω ότι το έβλεπε καθαρά χρηματικά...
    Επίσης, μου έστειλε μήνυμα να του τηλεφωνήσω αύριο να μιλήσουμε και πολύ χάρηκα γι' αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #5058
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    ευάλωτη..??? εννοείται πως ειμαι. μιλάμε για το μωρο μου που εχασα. πως θα μπορουσα να ειμαι κατι διαφορετικο. εχω ερωτησεις που δεν απαντηθηκαν ποτέ και ενα θυμο που και το λαθος του να εχει καταλαβει δεν με ενδιαφερει.. με κανε και υποφερω πολυ

  4. #5059
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αρα ολα αυτα δε τα ειπες σε κανενα τους το ειπες αλλιως το θεμα σαν περιτιλιγμα σαν αυτο http://www.youtube.com/watch?v=LjMhh_VUkZs

  5. #5060
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    θεωρω πως ειναι αυτονοητο το πως μπορει να νιωθει μια κοπελα που εχει χασει το μωρο της. αν τον δω μπροστα μου καποια ημερα θα με πιασουν τα κλαματα. και αν μου μιλησει η ακουμπήσει το χερι μου .. ποσο μισος μπορει να χωρεσει σε μια σφαλιάρα γνωριζεις???

  6. #5061
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μερικούς μήνες αλλά υπήρχε πολύ καλή "χημεία", γι' αυτό στεναχωριέμαι τόσο που πρέπει να αλλάξω πέρα από την πρόοδο που έχω κάνει...δεν πιστεύω ότι το έβλεπε καθαρά χρηματικά...
    Επίσης, μου έστειλε μήνυμα να του τηλεφωνήσω αύριο να μιλήσουμε και πολύ χάρηκα γι' αυτό...
    ωραια! ειδες που επικοινωνησε μαζι σου? μπορει να ειχε δουλειες ο ανθρωπος, δεν πρεπει να ξεχνας ότι και ο ψυχολόγος μπορει να αντιμετωπιζει τα δικα του προβλήματα και πρεπει να το σεβεσαι Κυκνε..χωρις να ξερω πολλα μου κανει εντυπωση που δεν ξεκινήσατε ιστορικο με τον ψυχολογο σου..

  7. #5062
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Alina View Post
    θεωρω πως ειναι αυτονοητο το πως μπορει να νιωθει μια κοπελα που εχει χασει το μωρο της. αν τον δω μπροστα μου καποια ημερα θα με πιασουν τα κλαματα. και αν μου μιλησει η ακουμπήσει το χερι μου .. ποσο μισος μπορει να χωρεσει σε μια σφαλιάρα γνωριζεις???
    γνωριζω... πολα κοινα φαινετε να εχουμε.. να σου πω πμ

  8. #5063
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    πες μου ...

  9. #5064
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    ωραια! ειδες που επικοινωνησε μαζι σου? μπορει να ειχε δουλειες ο ανθρωπος, δεν πρεπει να ξεχνας ότι και ο ψυχολόγος μπορει να αντιμετωπιζει τα δικα του προβλήματα και πρεπει να το σεβεσαι Κυκνε..χωρις να ξερω πολλα μου κανει εντυπωση που δεν ξεκινήσατε ιστορικο με τον ψυχολογο σου..
    Το σέβομαι φυσικά αλλά έπαθα σοκ με το νέο της φυγής του και κατά συνέπεια της αλλαγής για μένα και ζήτησα απλά να μου γράψει αν θα με πάρει τηλέφωνο ή όχι για να ηρεμήσω, αυτό ήθελα μόνο...κι όπως βλέπεις τώρα όντως ηρέμησα και περιμένω σαν καλό κορίτσι να έρθει το αύριο...
    Όσο για το ιστορικό δεν ξέρω τι να σου πω, ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε ψυχολόγο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #5065
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Alina View Post
    πες μου ...
    καταλαβες τι να κανεις απ ολα αυτα

  11. #5066
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    169
    Καλησπέρα Κυκνε βλέπω είσαι καλύτερα, θα μιλησεις και με τον ψυχολόγο σου αυριο όλα ο.κ δηλαδή.
    Χαίρομαι για σένα.

  12. #5067
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το σέβομαι φυσικά αλλά έπαθα σοκ με το νέο της φυγής του και κατά συνέπεια της αλλαγής για μένα και ζήτησα απλά να μου γράψει αν θα με πάρει τηλέφωνο ή όχι για να ηρεμήσω, αυτό ήθελα μόνο...κι όπως βλέπεις τώρα όντως ηρέμησα και περιμένω σαν καλό κορίτσι να έρθει το αύριο...
    Όσο για το ιστορικό δεν ξέρω τι να σου πω, ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε ψυχολόγο...
    και γω πρωτη φορα πηγα το καλοκαιρι του 2012 για καποιους μηνες, δεν ξερω γενικα τις μεθόδους του καθενος..

  13. #5068
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    τι κοινα έχουμε δεν καταλαβα... βλεπω εχω μηνυμα απο εσενα αλλα οπως καταλαβες ειμαι κενουρια εδω και ειναι αρκετα περιπλοκα εδω.... ουτε καν το μνμ μου ανοιγει..
    Last edited by Alina; 18-12-2013 at 23:12.

  14. #5069
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    δεεεε φινεται αυτο με τα μνμ τπτ δε μου βγαζει

  15. #5070
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Alina View Post
    δεεεε φινεται αυτο με τα μνμ τπτ δε μου βγαζει
    καλα αστο δεν ειμαστε γνωστοι αλλο ενοουσα τελοσπαντον..

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •