Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 549
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 549 of 837 FirstFirst ... 49449499539547548549550551559599649 ... LastLast
Results 8,221 to 8,235 of 12551
  1. #8221
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Πιεσ και κανενα κρασακι βοηθαει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #8222
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    νιωθω αθλια...κουραμενη καταβεβλημενη..το ladose το παιρνω 10η μερα σημερα..ειμαι κ αυπνη απο ξενυχτι..ποτε θα περασει θεε μου..φοβαμαι..το μυαλο αχταρμας..καμια ηρεμια στο σωμα κ πουθενα..μια τσιτα ολοκληρη..πφφφ

  3. #8223
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    LADOSE μαιζ με λεξοτανιλ..μονο του?με τιποτα!
    τα πρωινα νιωθω χαλια..τα απογευματα συνερχομαι..τα κλασσικα συμπτωματα μου..μια ζωη τα ιδια..μεχρι να δρασει το φαρμακο θα μου αλλαξει τον αδοξαστο..
    ξενυχτι γιατι πηγαμε σε ενα bar κ χορευαμε..πφφφ! νταξ δεν πεταγα κιολας..απλα παρευρεθηκα κ περασα καλα κ ομορφα..αλλα γυρισα αργα, ξυπνησα νωρις για την δουλεια.

  4. #8224
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    νιωθετε κ σεις καποιες φορες ενανα απροσδιοριστο φοβο?? καπως ασυνηθιστα?
    τι στο διαολο νιωθω οτι σαλταρω μερικες φορες..

  5. #8225
    Στις 30 μερες συνηθως οπως τα ξερεις κανει δραση η ουσια.
    Καλη δυναμη !!! Υπομονη...
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  6. #8226
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Εχω αλλες 20 μερες γμτ...((

  7. #8227
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μπα, αν δεν του το πω σήμερα δεν θα του το πω καθόλου, φοβάμαι κιόλας...δεν θέλω να το αναφέρει και στους δικούς μου...ουφ...μακάρι να περάσει κι αυτό Θεέ μου, δεν αντέχω...
    Μάλλον θα ξαπλώσω για λίγο μήπως και βοηθηθώ...


    Οχι πανικους , Κυκνακο , θα εισαι ζαβλακωμενη για κανα 24ωρο , αλλα αν ειχες οντως προβλημα , δεν θα μπορουσες καν νανοιξεις ματι , θαχες πεσει σε κωμα , οποτε κουλαρε , και θα περασει μονο του , εκτος αν εχεις ορεξη να τρεχεις σε νοσοκομειο , να σου κανουν ενδοφλεβια ατροπινη ( το αντιδοτο ) η αδρεναλινη , αλλα δεν χρειαζεται .......περαστικα ...

  8. #8228
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,523
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    νιωθετε κ σεις καποιες φορες ενανα απροσδιοριστο φοβο?? καπως ασυνηθιστα?
    τι στο διαολο νιωθω οτι σαλταρω μερικες φορες..
    Boom, εγώ τον νιώθω ναι, κάτι τέτοιο ήταν και που ένιωθα χθες κι έγινα έτσι σήμερα...πήρα το γιατρό τελικά αλλά δεν μπόρεσα να του εξηγήσω ακριβώς όμως μου είπε να πάρω κανονικά τα σημερινά μου φάρμακα και μόλις το έκανα, να δούμε τι θα γίνει κι αν θα ηρεμήσω καθόλου τελικά γιατί τρέμουν τα χέρια μου από το άγχος τώρα...παρόλο που ξάπλωσα λίγο δεν συνήλθα μόνο το σώμα μου λίγο...ίσως με ηρεμήσει το seroquel...τώρα νιώθω το αντίθετο, τα νεύρα μου στην τσίτα...αλλά και πάλι αν δεν κινηθώ και λίγο να κυκλοφορήσω στο σπίτι, δεν μπορώ να είμαι και 100% σίγουρη ότι συνήλθα σωματικά...ίσως τον ξαναπάρω αν δω ότι δεν συνέρχομαι...πρέπει να καθαρίσω και πατάτες τώρα, με τα χέρια να τρέμουν έτσι, σκατά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #8229
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Το lexotanil για παραδειγμα (η οποιοδηποτε αλλο ηρεμηστικο) ειναι το ιδιο εθιστικο με τα xanax? αμα ειναι να πω στον ψυχιατρο μου να μου δωσει καποιο αλλο.

    Το lexotanil δεν εχει καμμια σχεση με το ζαναξ , ειναι λαιτ καθαρο ηρεμιστικο , δεν εχει τον εθισμο του ζαναξ , ουτε σου φερνει ευφορια , αλλα αν σου ' πηγαινει ' το ζαναξ , και το κρατας σενα επιπεδο χαμηλο , δλδ 1-1.5 mg , δεν χαλασε κι κοσμος , αρκει να μην το αυξανεις ......υπαρχει και το frisium , καθαρο αγχολυτικο , δεν φερνει ευφορια , ειναι ομως ποιο σου ' παει ' ...............μην κανω και τον γιατρο , αυτος σε παρακολουθει , αυτον θακουσεις , οχι εμενα ......

  10. #8230
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,523
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Οχι πανικους , Κυκνακο , θα εισαι ζαβλακωμενη για κανα 24ωρο , αλλα αν ειχες οντως προβλημα , δεν θα μπορουσες καν νανοιξεις ματι , θαχες πεσει σε κωμα , οποτε κουλαρε , και θα περασει μονο του , εκτος αν εχεις ορεξη να τρεχεις σε νοσοκομειο , να σου κανουν ενδοφλεβια ατροπινη ( το αντιδοτο ) η αδρεναλινη , αλλα δεν χρειαζεται .......περαστικα ...
    Μπα, δεν πάω σε νοσοκομείο, με τίποτα! Ευχαριστώ Macgyver για τη συμπαράσταση, με καθησύχασε αυτό που είπες τώρα...άρα θα μπορέσω λογικά να σταθώ, έτσι δεν είναι; Δεν θα πάθω τίποτα, ε;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #8231
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,523
    Δεν μπορώ άλλο, άρχισα πάλι και κλαίω, δεν αντέχω να είμαι μόνη μου και να μη μου μιλάει κανείς, δεν τον αντέχω αυτό το φόβο και τη μοναξιά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #8232
    Περαστικα Κυκνε! αλλα να προσεχεις μην το ξανακανεις αυτο.Εγω γυρισα απο το ψυχιατρο και του ειπα τα παντα για το ινομυωμα, για της φοβιες μου κτλ μου εκανε την εξης ερωτηση ''θες παιδι τωρα?'' λεω εγω οχι τοτε μου λεει συνεχιζουμε την θεραπεια.Του ειπα οτι εκανα τεστ παπ και φοβαμαι τα αποτελεσματα και μου ειπε ''Μελινα εσυ οχι μονο την κηδεια σου εκανες αλλα και τα σαραντα και τα μνημοσυνα''

  13. #8233
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,523
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Περαστικα Κυκνε! αλλα να προσεχεις μην το ξανακανεις αυτο.Εγω γυρισα απο το ψυχιατρο και του ειπα τα παντα για το ινομυωμα, για της φοβιες μου κτλ μου εκανε την εξης ερωτηση ''θες παιδι τωρα?'' λεω εγω οχι τοτε μου λεει συνεχιζουμε την θεραπεια.Του ειπα οτι εκανα τεστ παπ και φοβαμαι τα αποτελεσματα και μου ειπε ''Μελινα εσυ οχι μονο την κηδεια σου εκανες αλλα και τα σαραντα και τα μνημοσυνα''
    Σ' ευχαριστώ Μελίνα! Θα πρέπει να ζητήσω συμβουλή από το γιατρό γιατί κάτι δεν πάει καλά, δεν μπορεί να με πιάνει τέτοιος πανικός και να υποφέρω τόσο που να χρειάζομαι τόσα χάπια για να με πιάνουν λες κι είμαι άλογο! Και τώρα δεν αντέχω, κλαίω από το φόβο μου κι είναι στιγμές που νιώθω ότι δεν με καταλαβαίνει κανείς...τι να κάνω; Θα τρελαθώ!

    Καλά σου είπε ο γιατρός, στο είπα να μην βιάζεσαι... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #8234
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Ναι ειναι σαν συννεφακι! μονο που δεν ειναι ασπρος ειναι ξανθος!
    Ειναι συννεφακι του ηλιοβασιλεματος !!
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  15. #8235
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Ειναι συννεφακι του ηλιοβασιλεματος !!
    Πολυ μου αρεσε αυτο! ναι ειναι οντως συννεφακι ηλιοβασιλεματος!

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •