Πώς αισθάνεστε τώρα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 837 1231151101501 ... LastLast
Results 1 to 15 of 12551
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263

    Πώς αισθάνεστε τώρα;

    Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο ένα θέμα που θα μπορούμε να λέμε πως νιώθουμε ώστε να ξαλαφρώνουμε λίγο...αρχίζω εγώ: νιώθω πολύ στεναχωρημένη, έχω πονοκέφαλο και κρυώνω και θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να ζούσε η γιαγιά μου και να μπορούσα να την πάρω τηλέφωνο να μιλήσουμε...πάντα μου έκανε καλό η συντροφιά της όταν ήμουν στεναχωρημένη, πάντα με υποστήριζε και πάντα με καταλάβαινε και πάντα με αγαπούσε άνευ όρων...πόσο μου λείπει αυτή τη στιγμή...η παρουσία της θα ήταν βάλσαμο...

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    48
    Αδιαφορα δεν ξερω νοιωθω ενα κενο μεσα μου βαρεθηκα να σκεφτομαι και να εχω αγχος και ταχυκαρδια συνεχεια και ενα βαρος στην καρδια μου φτανει δεν θελω να σκεφτομαι τιποτα μα τιποτα απολυτως.Θα ντυθω και θα βγω μια βολτα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    εγω νιωθω απεραντο κενο..

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    athens
    Posts
    57
    βαρεμαρα,δεν εχω κανεναν να βγω εξω αλλα και να ειχα παλι θα βαριομουν,μεγαλο κενο και καμια φορα ζηλια για τους αλλους που εχουν μεγαλη παρεα και εγω ειμαι κλειστος ανθρωπος και δεν εχω πολλους φιλους

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    126
    Κούραση... και μια απέραντη αηδία, όπως κάθε φορά που μου θυμίζει η ζωή πόσα θλιβερά, ψεύτικα, κακοπροαίρετα και μικρά ανθρωπάκια υπάρχουν στον κόσμο... όσο κι αν νιώθω ότι έχουν τα δικά τους που τους κάνουν να αντιδρούν έτσι, αυτήν τη στιγμή μου στρίβει το στομάχι από αηδία και απογοήτευση για το ανθρώπινο είδος...
    [I][SIZE="1"]Well you're up so high, how can you save me when the dark comes here tonight to take me up my front walk and into bed, where it kisses my face and eats my head...[/SIZE][/I]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    νιώθω σχεδόν ολοκληρωμένη, το μυαλό μου γεμίζει με στόχους και όνειρα ξανά!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    πολυ ωραιο θεμα! οσο για μενα αισθανομαι ηλιθια.εχω ενα κολημενο μυολο στο παρελθον,επιτρεπω στους ανθρωπους να μου φερονται σαν σκουπιδι,εχω πεσει χαμηλα για τον ανθρωπο που αγαπω,νιωθω ξεφτυλισμενη εξαιτιας του,ξερω, ειμαι σχεδον σιγουρη, οτι δεν θα αλλαξω μυαλο γιατι αυτο εχω τι να κανουμε,αρα η ζωη μου δε θα καλυτερεψει ποτε ισως για λιγο περιστασιακα,αρα η μονη λυση ειναι να πεθανω.κ αυτη την στιγμη νιωθω ηλιθια και αχρηστη που δεν εχω αυτοκτονησει ακομα και σημερα επιασα αρκετες φορες τον εαυτο μου να λεει:τι κανεις ηλιθια;;;τι κανεις;;;τι περιμενεις;;;;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    πολυ ωραιο θεμα! οσο για μενα αισθανομαι ηλιθια.εχω ενα κολημενο μυολο στο παρελθον,επιτρεπω στους ανθρωπους να μου φερονται σαν σκουπιδι,εχω πεσει χαμηλα για τον ανθρωπο που αγαπω,νιωθω ξεφτυλισμενη εξαιτιας του,ξερω, ειμαι σχεδον σιγουρη, οτι δεν θα αλλαξω μυαλο γιατι αυτο εχω τι να κανουμε,αρα η ζωη μου δε θα καλυτερεψει ποτε ισως για λιγο περιστασιακα,αρα η μονη λυση ειναι να πεθανω.κ αυτη την στιγμη νιωθω ηλιθια και αχρηστη που δεν εχω αυτοκτονησει ακομα και σημερα επιασα αρκετες φορες τον εαυτο μου να λεει:τι κανεις ηλιθια;;;τι κανεις;;;τι περιμενεις;;;;
    Πες πως έχεις απέναντί σου τον καλύτερό σου φίλο , θα του έλεγες αυτά τα λόγια ποτέ ? ακόμα και αν συμπεριφερόταν έτσι

  9. #9
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    οχι ακριβως αν και σε μενα πολλοι το χουν πει καταμουτρα.αλλα το πιστευω κ εγω.αυτη ειναι η αληθεια.ηδη δεν σεβομαι καθολου τον εαυτο μου οποτε δεν με πειραζουν τα λογια αυτα. μου τα λεω μπασ κ βαλω μυαλο.

  10. #10
    Καλησπερα..νιωθω χαλια, εχω ενα απιστευτο και αβασταχτο βαρος μεσα μου και νιωθω πως δεν αναπνεω καλα. η δουλεια μου παει κατα διαολου, η αγαπημενη μου γιαγια ειναι στα τελευταια της, και εγω μονιμα στον δικο μου θλιβερο και μελαγχολικο κοσμο ..χαλια. χαλια. εσεις/

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Νιωθω τοσο μπερδεμενος...τοσο κουρασμενος...τοσο ανημπορος να βοηθησω τον εαυτο μου....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    οχι ακριβως αν και σε μενα πολλοι το χουν πει καταμουτρα.αλλα το πιστευω κ εγω.αυτη ειναι η αληθεια.ηδη δεν σεβομαι καθολου τον εαυτο μου οποτε δεν με πειραζουν τα λογια αυτα. μου τα λεω μπασ κ βαλω μυαλο.
    Τι σόι άτομα είναι αυτά που δεν σε σέβονται καθόλου και πως έχεις πειστεί και εσύ για αυτό ?

  13. #13
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    απλα εγω δεν καταφερα να κερδισω τον σεβασμο τους

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Και γιατί δεν ξεκινάς απο εσένα πρώτα ?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Πολλά γιατί βάζω ε ? για να καταλάβω τις σκέψεις σου η το σκεπτικό σου

Page 1 of 837 1231151101501 ... LastLast

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •