Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 51
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 51 of 837 FirstFirst ... 41495051525361101151551 ... LastLast
Results 751 to 765 of 12551
  1. #751
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Νιώθω απαίσια, νιώθω ερείπειο, φοβάμαι, τρέμω ολόκληρη, θα ήθελα να μην είχε ξημερώσει αυτή η μέρα... :-( Γιαγιάκα, να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάρε με κι εμένα μαζί σου αν μ' αγαπάς εκεί που δεν υπάρχει λύπη και στεναγμός, πάρε με γιαγιάκα, αυτός ο κόσμος δεν είναι για μένα, ποτέ δεν ήταν, δεν έχω θέση εδώ, πάρε με μαζί σου, σε παρακαλώ γιαγιά!!!
    Last edited by Κύκνος; 19-02-2012 at 10:51.

  2. #752
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Το ξέχασα ότι δεν είσ' εδώ. Είναι επειδή σε αισθάνομαι δίπλα μου...
    Πλάκα με κάνεις τώρα;;; Εδώ κάνω κούνια εγώ...!!!
    Να ΄σαι καλά...
    Είσαι μεγαλύτερη από μένα; Πάντως γενικά έχω να πω ότι τελικά δεν με νοιάζει για τις κοινωνικές επιταγές και για το τι είναι φυσιολογικό και τι όχι εφόσον αυτό που κάνω αν και μη φυσιολογικό δεν βλάπτει κανέναν...αν θέλω να κάνω κούνια στα 33 μου θα κάνω γιατί έτσι θέλω! Αρκετούς περιορισμούς έχει αυτή η ζωή, δεν θα μου πάρουν κι αυτά τα λίγα που μπορώ να κάνω ελεύθερα! Εφόσον δεν στερώ την κούνια εκείνη τη στιγμή από κάποιο παιδάκι που τη δικαιούται θα κάνω! Έχω άδικο; Κι ας με κρίνουν, κι ας τους φαίνομαι παράξενη, ακόμα και τρελή...θέλω να κάνω κούνια και θα κάνω!

  3. #753
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Δεν έχει νόημα να χάνει κάποιος χρόνο, το μυαλό να κολλάει σε σκέψεις, αποτέλεσμα μηδέν και καμιά ενασχόληση με το μέλλον και να αφήνει το παρελθόν να κατατρώει και το παρόν και το μέλλον. Ό,τι έγινε, έγινε λοιπόν. Πάμε παρακάτω.

  4. #754
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    συμφωνω με joann
    τα καλυτερα παντα ερχονται στο μελλον!!!!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #755
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ετοιμαζομαστε να καβατζωθουμε και να δουμε τελικα το Hugo, τη νεα ταινια του Μαρτιν Σκορτσεζε (αφησαμε το ξεθαμα για αλλη φορα). σι γιου λεητερζ.

  6. #756
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ΣΑΝ ΜΑΣΤΟΥΡΟΜΕΝΗ ΓΑΤΑ!

  7. #757
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Να ΄σαι καλά...
    Είσαι μεγαλύτερη από μένα; Πάντως γενικά έχω να πω ότι τελικά δεν με νοιάζει για τις κοινωνικές επιταγές και για το τι είναι φυσιολογικό και τι όχι εφόσον αυτό που κάνω αν και μη φυσιολογικό δεν βλάπτει κανέναν...
    Ένα ένα γιατί έβαλες και πολλά μαζεμένα!

    1) Ν' αφήσεις τη γιαγιάκα ήσυχη εκεί που είναι και να μείνεις εδώ να μου κάνεις παρέα.
    2) Αυτός ο κόσμος δεν είναι για κανέναν, αλλά λέω να περιμένουμε να φύγουν όλοι οι άλλοι και μετά θα είναι όλος δικός μας!
    3) Ναι, είμαι μεγαλύτερη από 'σένα, αλλά λεπτομέρειες μόνο σε PM. Ε, μη χάσω και την "τύχη" μου και μάλιστα σε τέτοιον χώρο...
    4) Δεν υπάρχει φυσιολογικό ή μη, στο να κάνει κάποιος ενήλικας (έως και υπερήλικας, θα έλεγα) κούνια, αλλιώς θα υπήρχε και σχετικό απαγορευτικό στα πάρκα και τις παιδικές χαρές.

    5) Ευθανασία (αυτό είναι άσχετο εδώ, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ πού το βρήκα, γι' αυτό θα σου απαντήσω από 'δω): Σε γενικές γραμμές, κι εγώ υπέρ είμαι. Αλλά με προβληματίζουν δύο πράγματα. Πρώτον, πώς ξέρεις ότι δεν υπάρχει πια καμιά ελπίδα να επανακάμψεις και δεύτερον, κάποιες φορές την απόφαση καλούνται να την πάρουν άλλοι για 'σένα. Και δεν υπάρχει χειρότερος "θάνατος" απ' αυτόν. Να πρέπει, δηλαδή, να πάρεις εσύ τέτοια απόφαση γι' αυτόν που αγαπάς.

    Έχω βρεθεί και στις δύο θέσεις (και του "ασθενή χωρίς ελπίδα" και του "κριτή για τη ζωή ή τον θάνατο"). Και στις δύο περιπτώσεις αποφάσισα για τη ζωή και δικαιώθηκα.

  8. #758
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Οχι και πολυ καλα... βγηκα να κανω μια βολτα αλλα αυτη η δυσπνοια που μ'εχει πιασει, δε λεει να σταματησει! Ελπιζω να μην ειναι τιποτε σοβαρο γιατι δε θελω να ενοχλησω καποιον δικο μου!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  9. #759
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    athens
    Posts
    153
    Περαστικά ΑLIA.Σε διαβάζω αραιά και που και είσαι αρκετά συμπαθητική.

  10. #760
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σαν μικρο παιδακι ωωωωω τι γλυκο τι ομορφο, τριβει τα χερακια του να ζεσταθει, σε λιγο μπορει να τριψει και το πουλακι του, αφου δε βρεθηκε καμια κακιασμενη κακαραξα καρακαξα παλι για σημερα. θελω μονιμο μουνι να το φροντιζω κι εγω, και να το παρω να φυγουμε σ'αλλη γη σ'αλλα μεροι! προς το παρων για κανα ονειρο την κανουμε, γιατι αυριο ξυπναμε νωρις λογο υποχρεωσεων το πρωι. καληνυχτεζ και περαστικα στην ALIA.

  11. #761
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by zafeiris View Post
    Περαστικά ΑLIA.Σε διαβάζω αραιά και που και είσαι αρκετά συμπαθητική.
    Να 'σαι καλα! Σ'ευχαριστω!
    Εχω κανονισει να βγω σε λιγακι με κατι φιλους οποτε πιστευω οτι θα με κανει να χαλαρωσω και να αισθανθω καλυτερα!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  12. #762
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Προδομένη, εξαπατημένη, αδικημένη, προσβεβλημένη, ηλίθια και...ε...ντρέπομαι...αυτά νομίζω...είμαι πολύ χαζή τελικά και ανεπίδεκτη μαθήσεως κατά πως φαίνεται...πάρτα ηλίθια! (εμένα βρίζω και με μουτζώνω για να μην παρεξηγηθώ)...

  13. #763
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    τι επαθες κυκνακι? ποιος σε πειραξε?
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #764
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    τι επαθες κυκνακι? ποιος σε πειραξε?
    Ο εαυτός μου που δεν βάζω μυαλό παρά την ηλικία μου και δεν έχω πάρει το μάθημα μου να μην εμπιστεύομαι Κ Α Ν Ε Ν Α Ν σ' αυτή την παλιοζωή!
    Εύχομαι να πετύχω σύντομα το "γηράσκω αει διδασκόμενος" γιατί παραπάει πια με τη βλακεία που με δέρνει...

  15. #765
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    νταξει τα λαθη ειναι για να γινονται μη σε παιρνει απο κατω... στην τελικη εχασες κατι? δεν νομιζω απλα ενα αθωο ανθρωπινο λαθακι εκανες μαγκια σου και κολοφελιστρινι σου
    ευχομαι να εισαι καλυτερα αυριο που ξημερωνει νεα μερααααααααααα!!!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •