Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 500
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 500 of 837 FirstFirst ... 400450490498499500501502510550600 ... LastLast
Results 7,486 to 7,500 of 12551
  1. #7486
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΑ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
    ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΠΑΠΑΝΤΖΙΛΙΚΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΝΑ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ
    ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑ
    ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΙΑ Κ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ
    ΣΕ ΟΛΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #7487
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #7488
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #7489
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΑ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
    ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΠΑΠΑΝΤΖΙΛΙΚΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΝΑ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ
    ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑ
    ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΙΑ Κ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ
    ΣΕ ΟΛΑ
    σ εστειλα πμ το ειδες? η δεν σ ηρθε?

  5. #7490
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Αγχωμένη, σε υπερένταση και βαριέμαι αλλά δεν μου κεντρίζει κάτι το ενδιαφέρον αυτή τη στιγμή θέλω μόνο να μιλήσω με κάποιον...αν θέλει κανείς ας απαντήσει εδώ να τα πούμε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #7491
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Θες να μιλησεις μαζι μου??
    Και εγω χαλια μαυρα ειμαι

  7. #7492
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Θες να μιλησεις μαζι μου??
    Και εγω χαλια μαυρα ειμαι
    Ναι, αμέ όσο δεν κάνεις ανατριχιαστικά ποστ
    Τί έχεις εσύ;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #7493
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Στα συνηθισμενα μου ειμαι καλε, εγω ειμαι συνηθισμενος στο να ειμαι χαλια δυστηχως...Κατι τα οικογενειακα, κατι οι ανησυχιες που εχω για το μελλον μου, ειμαι πολύ φορτισμενος, περισσοτερο απο οσο θα επρεπε, αρκετες φορες εχω παθει ελκος ή εχω εμετο απο το αγος που εχω...Αλλα τωρα το καλοκαιρι νιωθω καλυτερα, χαλαρωσα και ξεκουραστηκα λιγο τωρα με τις διακοπες, ευχομαι απο του χρονου να μπορεσουν να αλλαξουν τα πραγματα προς το καλυτερο

  9. #7494
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Και συγνωμη για τις μαλακιες που σου εκανα τις προαλλες κυκνε....

  10. #7495
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Στα συνηθισμενα μου ειμαι καλε, εγω ειμαι συνηθισμενος στο να ειμαι χαλια δυστηχως...Κατι τα οικογενειακα, κατι οι ανησυχιες που εχω για το μελλον μου, ειμαι πολύ φορτισμενος, περισσοτερο απο οσο θα επρεπε, αρκετες φορες εχω παθει ελκος ή εχω εμετο απο το αγος που εχω...Αλλα τωρα το καλοκαιρι νιωθω καλυτερα, χαλαρωσα και ξεκουραστηκα λιγο τωρα με τις διακοπες, ευχομαι απο του χρονου να μπορεσουν να αλλαξουν τα πραγματα προς το καλυτερο
    Καταλαβαίνω...κι εγώ παλιότερα ήμουν συνηθισμένη να είμαι χάλια μέχρι που μου βρήκαν μάλλον το σωστό κοκτέηλ φαρμάκων για να έρθω στα ίσια μου αν και σήμερα νιώθω πάλι μια ψιλοκαταθλιψούλα...ούτε να λουστώ δεν είχα διάθεση, έβαλα όση ψυχική δύναμη είχα για να ξεμπερδεύω γι' αυτό άργησα και ν' απαντήσω...
    Έλκος έχω πάθει κι εγώ στο παρελθόν από άγχος επίσης...έπαιρνα φάρμακα μέχρι να γίνει καλά, εσύ;
    Πήγες κάπου διακοπές; Βασικά πας ακόμα σχολείο; Γιατί κάπου διάβασα ότι είσαι 17 - 18...
    Όσο για το άλλο δεν πειράζει, δεν ήξερες...απλά επειδή παλεύω να μην το ξανακάνω φρίκαρα κι εγώ να π.χ. τώρα που πήγα να λουστώ κι είδα τα ξυραφάκια του πατέρα μου πάλι μου ήρθε μια τάση αλλά ευτυχώς την καταπολέμησα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #7496
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Κυκνε, ζητω συγνωμη που δεν απαντησα, ειχα φυγει, πηγα στους παππουδες μου να ξεχαστω λιγο, ελπιζω να μην ενιωσες ασχημα μονη...

    Δεν εχω παρει ποτε μου φαρμακα, ισως θα επρεπε γιατι νιωθω πραγματικα πολυ χαλια εδω και πολυ καιρο, παιζει να μην θυμαμαι ουτε εγω ο ιδιος απο ποτε ξεκινησε η στεναχωρια, σιγουρα απο την μεση περιπου του δημοτικου ή και απο τις πρωτες ταξεις πιθανον, εχω καποιες αμυδρες εικονες στομυαλο μου...Πηγαινω ακομα σχολειο, φετος γ λυκειου στα 18 κοντευω, καταλαβαινεις ποσο ακομα πιο σκατα θα γινω φετος με τα αγχη, τα διαβασματα κλπ...Διακοπες δεν πηγα κατι το ιδιαιτερο, ειμαστε κοντα στην θαλασσα και κανω πολυ συχνα μπανια, ως προς αυτο δεν εχω παραπονο...
    Κυκνε, βλεπω εσυ εισαι λιγο πιο απελπισμενη απο εμενα κρινοντας απο τις τασεις που λες, ξερω οτι ειμαστε εντελως αγνωστοι αλλα εγω λυπαμαι να ακουω για αυτοτραυματισμους και αποπειρες κλπ...Γιατι θυμιζουν εμενα, εσυ τα περιγραφεις ομως πολυ πιο εντονα απο οτι τα εχω βιωσει εγω...Εύχομαι να μπορεσεις μια μερα, αργα ή γρήγορα, να γινεις καλυτερα ψυχικα κυκνακι και να μην φοβασαι πια οταν βλεπεις τετοια εργαλεια μπροστα σου, αφου λες οτι μπορεσες μια φορα να το καταπολεμησεις θα το κανεις ξανα, φτανει να μπορεσεις να γινεις πιο χαρουμενη...Ξερω φυσικα οτι αυτο ειναι δύσκολο, αν ισχυει και κατι που διαβασα, εγω σου ευχομαι ομως ειληκρινα να μπορεσεις με τον καιρο να γινεις πιο χαρουμενη, λιγο εστω, παλι θα ειναι τεραστια η διαφορα, το θεωρω τοσο αδικο να υπαρχουν ανθρωποι ηλιθιοι που ζουν στην κοσμαρα τους χωρις ιδιαιτερα προβληματα και αλλοι ανθρωποι που ειναι ευαισθητοι και αντιμετωπιζουν σοβαρα προβληματα!! Με τον αδερφο σου και τους γονεις σου βρισκεσαι τουλαχιστον συχνα στο ιδιο σπιτι?? Τότε νιωθεις ασφαλεις?? Διαβασα οτι οι γονεις συχνα μαλωνουν μεταξυ τους...

  12. #7497
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    το θεωρω τοσο αδικο να υπαρχουν ανθρωποι ηλιθιοι που ζουν στην κοσμαρα τους χωρις ιδιαιτερα προβληματα και αλλοι ανθρωποι που ειναι ευαισθητοι και αντιμετωπιζουν σοβαρα προβληματα!!
    Λάικ!!!!!!!!!!!!!

  13. #7498
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    και εγώ σκατά πολύ γιατί ένας φίλος περνά ερωτική απογοήτευση και τον έχει πάρει πολύ πολύ κάτω...

  14. #7499
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    εγω για καποιο λογο δεν ειμαι καλα..για καποιο λογο δεν νοιωθω καλα..νοιωθω οτι ολα ισοπεδωνονται...μαλλον θα φταιει η εφηβεια

  15. #7500
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    επίσης νιώθω ότι αρχίζουν και με πιάνουν επιτέλους τα effexor

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •