Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 765
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 765 of 837 FirstFirst ... 265665715755763764765766767775815 ... LastLast
Results 11,461 to 11,475 of 12551
  1. #11461
    hlias1988
    Guest
    παρα πολυ... γιατι απο αυτην υποτιθετε θα μου δωσει τα προνομοια να προχωρησω...
    με θλιβει το γεγονος που με βλεπουν και δεν με υπολογιζουν.... θελω να νιωθω σημαντικος....

  2. #11462
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εχεις δικιο τα εχω σκεφτει πολλες φορες αυτα που λες...
    αλλα μυαλο δεν βαζω... δεν ξερω που θα παει... εσυ που λες να παει? ειμαι ανικανος για το οτιδηποτε....
    Ανίκανος δεν είσαι και βαλτω καλά στο μυαλό σου !
    Κανενας άνθρωπος που είναι αρτιμελής και νοήμων είναι ανίκανος .
    Και εσύ είσαι και τα δύο και μάλιστα αρκετά.νοημων .

    Αναβλητικος και δειλός ως προς το να δοκιμάζεις νέα πράγματα είσαι (το δείλος μην τι πάρεις με την κακή έννοια ,προς Θεού δεν το εννοώ έτσι)

    Σε ότι σου έχουμε προτείνει κατά καιρός πάντα είσαι αρνητικός ...βάζεις μπροστά του κόσμου τις δικαιολογίες και πρώτων ότι είσαι υπέρβαρος ...
    Είναι λογικό αφού δεν κινείσαι για να καις θερμίδες .

    Εγώ λυπάμαι που στο λέω και ειλικρινά στεναχωριέμαι γιατί είσαι νέο παιδί ,αν δεν ανασκουμποθεις, να αναλάβεις τις ευθύνες σου θα έχεις πολύ άσχημη κατάληξη στο θέμα πώς να επιβιώσεις αργότερα.

    Τώρα είναι οι δικοί σου ...τι πάει να πει ότι μια ζωή θα τους έχεις ?
    Λες ότι τα έχεις σκεφτεί ,και τι με αυτό?
    Βρήκες απαντήσεις ?
    Ζοριστικες κάπου ?
    Τις ώρες που ξοδεύεις ανούσια στο ίντερνετ να ψάχνεις για δήθεν συμπτώματα θα μπορούσες να τις αξιοποιήσεις αλλιώς ..

    Ηλία πραγματικά θα σου μιλασω σαν να είσαι γιος μου ..
    Εγώ μπορεί να σε λάτρευα αλλά μπορεί ακόμα και τα τσιγάρα σου να στα εκοβα...θα σου πρόσφερα τα τελείως απαραίτητα ..οχι από κακια ή μίσος ..καμιά μάνα δεν λειτουργεί έτσι.
    Θα σε άφηνα μόνο με τα απαραίτητα για να σε ταρακουνησω ...Μια ζωή δεν θα είμαστε δίπλα σας να σας κανακευουμε.

    Μεγάλωσες πάρε την ζωή στα χέρια σου.
    Κανένας δεν θα σε βοηθησει ότι και να σου πούμε αν δεν πάρεις εσύ την απόφαση ότι θες να βγεις από όλο αυτό..

    Μάλλον δεν θες και τόσο Ηλία ...
    Γιατί όταν θέλουμε κάτι πολύ το επιδιώκουμε .Πεισμωνουμε και όσο μας λένε όχι εμείς προσπαθούμε και άλλο...

    Απέδειξε στον ευατο σου πρώτα απ' όλα ότι θες να αλλάξεις και μετά έλα εδώ να μας πεις έκανα αυτό και εκείνο αλλά δεν πέτυχε ...Προσπάθησε όμως ,ξεκόλλα από αυτό το δωμάτιο που τεινει να γίνει η φυλακή σου ...

    Συγνώμη αν σε πληγώνω με όλα αυτα τα που σου λέω αλλά είναι η αλήθεια δυστηχως ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #11463
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    παρα πολυ... γιατι απο αυτην υποτιθετε θα μου δωσει τα προνομοια να προχωρησω...
    με θλιβει το γεγονος που με βλεπουν και δεν με υπολογιζουν.... θελω να νιωθω σημαντικος....
    Εσύ υπολογίζεις τον εαυτό σου? Πρέπει να το κάνεις εσύ πρώτος και μετά οι άλλοι
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #11464
    hlias1988
    Guest
    ενταξη ληγει εδω το θεμα εποιασα το νοημα! καλο βραδυ!

  5. #11465
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ενταξη ληγει εδω το θεμα εποιασα το νοημα! καλο βραδυ!
    Την περίμενα αυτή την αντίδραση σου Ηλία δυστηχως.
    Πάντα έχεις την ίδια ...

    Κατάλαβε όμως σε παρακαλώ πως όσο ζητάς την γνώμη των άλλων αυτή θα είναι ..
    Αν κάποιος θέλει πραγματικά να σε δει να προχωράς παρακάτω αυτά θα σου πει..

    Ειλικρινά λυπάμαι αλλά αυτή είναι η αλήθεια ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #11466
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Λιακο στα 60 θα σε ρωτησει ο εαυτοσ σου που πηγε η ζωη μασ μεγαλε κ τοτε βρεσ κατι να του πεισ εγω ξερω τι φταιει παντα γτ μεγαλωσα παιδι χωρισ να ξερω την τυφλα μου θα σου πω την αληθεια σα γονιοσ ειχα την επιλογη να το κοιμησω η να το εχω ξυπνητο εγω λογο χαρακτηρα δε μπορω τουσ κοιμισμενουσ το εχω ξυπνητο ειναι εισ βαροσ του γονιου αυτη η επιλογη αλλα επειδη εγω μεγαλωσα ξυπνητοσ δε θα μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ και το εχω ξυπνητο ποσο με πληγωνει δε λεγετε αλλα για την ωρα το αντεχω οχι παντα ομωσ κι αυτο ειναι επιλογη που πληρωνω εγω για να ειναι ευτυχισμενο στα 40 κ στα 60 αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #11467
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Υγ. Ανικανοσ δεν υπαρχει ασχετοσ λεγε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #11468
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Και πως είσαι τώρα ?
    Χειρότερα ?
    Καλά είμαι ευτυχώς δεν με επηρέασαν πολυ αυτά που διάβασα ... Πάντως δεν θα ξανακάνω ποτε το ίδιο λάθος...

  9. #11469
    Ηλία μην ψάχνεις ουτε και εσυ ποτε ξανά στο ίντερνετ... Πάντα γράφει το χειροτερο αλήθεια παντα

  10. #11470
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ανίκανος δεν είσαι και βαλτω καλά στο μυαλό σου !
    Κανενας άνθρωπος που είναι αρτιμελής και νοήμων είναι ανίκανος .
    Και εσύ είσαι και τα δύο και μάλιστα αρκετά.νοημων .

    Αναβλητικος και δειλός ως προς το να δοκιμάζεις νέα πράγματα είσαι (το δείλος μην τι πάρεις με την κακή έννοια ,προς Θεού δεν το εννοώ έτσι)

    Σε ότι σου έχουμε προτείνει κατά καιρός πάντα είσαι αρνητικός ...βάζεις μπροστά του κόσμου τις δικαιολογίες και πρώτων ότι είσαι υπέρβαρος ...
    Είναι λογικό αφού δεν κινείσαι για να καις θερμίδες .

    Εγώ λυπάμαι που στο λέω και ειλικρινά στεναχωριέμαι γιατί είσαι νέο παιδί ,αν δεν ανασκουμποθεις, να αναλάβεις τις ευθύνες σου θα έχεις πολύ άσχημη κατάληξη στο θέμα πώς να επιβιώσεις αργότερα.

    Τώρα είναι οι δικοί σου ...τι πάει να πει ότι μια ζωή θα τους έχεις ?
    Λες ότι τα έχεις σκεφτεί ,και τι με αυτό?
    Βρήκες απαντήσεις ?
    Ζοριστικες κάπου ?
    Τις ώρες που ξοδεύεις ανούσια στο ίντερνετ να ψάχνεις για δήθεν συμπτώματα θα μπορούσες να τις αξιοποιήσεις αλλιώς ..

    Ηλία πραγματικά θα σου μιλασω σαν να είσαι γιος μου ..
    Εγώ μπορεί να σε λάτρευα αλλά μπορεί ακόμα και τα τσιγάρα σου να στα εκοβα...θα σου πρόσφερα τα τελείως απαραίτητα ..οχι από κακια ή μίσος ..καμιά μάνα δεν λειτουργεί έτσι.
    Θα σε άφηνα μόνο με τα απαραίτητα για να σε ταρακουνησω ...Μια ζωή δεν θα είμαστε δίπλα σας να σας κανακευουμε.

    Μεγάλωσες πάρε την ζωή στα χέρια σου.
    Κανένας δεν θα σε βοηθησει ότι και να σου πούμε αν δεν πάρεις εσύ την απόφαση ότι θες να βγεις από όλο αυτό..

    Μάλλον δεν θες και τόσο Ηλία ...
    Γιατί όταν θέλουμε κάτι πολύ το επιδιώκουμε .Πεισμωνουμε και όσο μας λένε όχι εμείς προσπαθούμε και άλλο...

    Απέδειξε στον ευατο σου πρώτα απ' όλα ότι θες να αλλάξεις και μετά έλα εδώ να μας πεις έκανα αυτό και εκείνο αλλά δεν πέτυχε ...Προσπάθησε όμως ,ξεκόλλα από αυτό το δωμάτιο που τεινει να γίνει η φυλακή σου ...

    Συγνώμη αν σε πληγώνω με όλα αυτα τα που σου λέω αλλά είναι η αλήθεια δυστηχως ...
    τι να πω τωρα.... πηγα για περπατημα και με επιασαν ασχημες σκεψεις.... πηγα για δουλεια με εποιασαν ασχημες σκεψεις... φοβηθηκα τι να σου πω... και τα παρατησα ολα...
    οκ το ξερω η αληθεια ειναι σκληρη... φοβαμε μην καταντησω επαιτης....... μονο αυτο με φοβιζει... πραγματικα........

  11. #11471
    hlias1988
    Guest
    ετσι οπως με κοβω εχω να δωσω μεγαλο αγωνα στην ζωη... σαν να παλευω με ενα κυριολεκτικα θηριο... που αυτο το θηριο ειναι ο ιδιος μου ο εαυτος... εναν ευατο που εχω καλομαθει... και ειμαι εδω και σας τα λεω ολα αυτα γιατι ο καλος μου ευατος ζει ακομη... και θελει το καλο μου... μακαρι να νικησει ο καλος μου εαυτος.........!

  12. #11472
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ετσι οπως με κοβω εχω να δωσω μεγαλο αγωνα στην ζωη... σαν να παλευω με ενα κυριολεκτικα θηριο... που αυτο το θηριο ειναι ο ιδιος μου ο εαυτος... εναν ευατο που εχω καλομαθει... και ειμαι εδω και σας τα λεω ολα αυτα γιατι ο καλος μου ευατος ζει ακομη... και θελει το καλο μου... μακαρι να νικησει ο καλος μου εαυτος.........!
    Καλημερα Ηλία.. Όταν πας να κάνεις κάποια δουλειά ή περπατημα τι κακές σκεψεις σου έρχονται στο μυαλό?

  13. #11473
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ετσι οπως με κοβω εχω να δωσω μεγαλο αγωνα στην ζωη... σαν να παλευω με ενα κυριολεκτικα θηριο... που αυτο το θηριο ειναι ο ιδιος μου ο εαυτος... εναν ευατο που εχω καλομαθει... και ειμαι εδω και σας τα λεω ολα αυτα γιατι ο καλος μου ευατος ζει ακομη... και θελει το καλο μου... μακαρι να νικησει ο καλος μου εαυτος.........!
    Δεν θα λες μακάρι. Με το μακάρι δεν έχεις αποτέλεσμα. Έχεις αποτέλεσμα με το να πεις θέλω και θα το κάνω ο κόσμος να χαλάσει.

  14. #11474
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν θα λες μακάρι. Με το μακάρι δεν έχεις αποτέλεσμα. Έχεις αποτέλεσμα με το να πεις θέλω και θα το κάνω ο κόσμος να χαλάσει.
    mindcrime ειδα οτι εκοψες τα φαρμακα μαζι με το γιατρο σου... μπραβο....

  15. #11475
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Ηλία.. Όταν πας να κάνεις κάποια δουλειά ή περπατημα τι κακές σκεψεις σου έρχονται στο μυαλό?
    καλημερα θα απαντησω αλλη στιγμη γιατι μολις σηκωθηκα! και παλι καλημερα!

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •