Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 757
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 757 of 837 FirstFirst ... 257657707747755756757758759767807 ... LastLast
Results 11,341 to 11,355 of 12551
  1. #11341
    hlias1988
    Guest
    ειναι αυτες οι σκεψεις δυστυχως.... και εγω το παθαινα...πριν κανα δυο μηνες ειχα ξεκινησει περπατημα... το εκανα για δυο εβδομαδες...και με εποιανε μια φαση οτι θα με κλεισουν σε ψυχιατρειο θα παρεκτραπω... θα κανω μαλακια .. θα παραφερθω... τιποτα δεν εγινε αλλα οτι κουραστηκο αυτο....

  2. #11342
    hlias1988
    Guest
    εντωμεταξυ με εχεις ποιασει και μια αρρωστοφοβια... δηλαδη βλεπω τα κοπρανα μου καπως λεω τι ειναι αυτο τωρα...δεν βγαινουν συνηθησμενα...πινω πολλους καφεδες δεν ξερω εαν φταιει αυτο....εαν επηραζουν οι καφεδες το γαστρεντερικο....

  3. #11343
    Από αγχωδη διαταραχή πασχεις? Άρρωστοφοβία είχα λίγο πιο παλιά... Ο καφες προκαλει δυσκοιλιότητα

  4. #11344
    hlias1988
    Guest
    δεν ξερω απο τι πασχω να σου πω την αληθεια... η τελεταια ψυχιατρος απο διαταραχης προσωπικοτητας... αλλα παιρνω αντιψυχωσικο.. ειναι δυσκολο να κοπει... με κραταει σε μια ισσοροπια και κοιμαμε τα βραδια που ειχα αυπνιες και ταλαιποριωμουν...
    ο πρωτος ψυχιατρος του τα ειπα χυμα και τσουβαλατα.. οπως ειχαν τα πραγματα εκεινη την περιοδο και μου εβγαλε ψυχωσικη συνδρομη οτι πασχω.. μεχρι τοτε εχει βελτιωθει πολυ η ψυχικη μου υγεια.. δεν ξερω εαν πασχω απο αυτην την νοσο...πλεον...
    οσον αφορα το καφε αντιθετως ξερω οτι σου προκαλει ποιο χαλαρα κοπρανα... εμενα το πρωι βγαινουν κοματακια κοπρανων και λιγο διαροια... μετα το καφε ολα αυτα... μερικες φορες βγαινουν σκουρα....μαυρα δεν θα τα ελεγα.. αλλα μην ειναι απο τους πολλους καφεδες αυτο...οι δικοι μου ειναι πεπεισμενοι οτι ειναι απο τους καφεδες και ετσι δεν παμε σε γιατρο... αλλα εχω φοβαμε μην ειναι κατι αλλο.......

  5. #11345
    Ίσως η διατροφή σου να φταίει για τα διάρροια.. Αν δεν κάνεις καλή διατροφή ίσως να φταίει αυτό... Πάντως δεν ακουγεται κάτι ανησυχητικό

  6. #11346
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Σε τρέξιμο αλλά καλά λέω. Εσύ?
    Πότε καλά, πότε όχι και τόσο... Έχω σκαμπανεβάσματα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #11347
    hlias1988
    Guest
    κοιτα πονους δεν εχω....δεν κανω πολλα αερια δεν ξερω εαν ειναι ανυσυχιτικο αυτο...εχω ακουσει οτι ο φραπες ειναι σαν καθαρτικο... δηλαδη αμα πιες θα πας κατευθυαν τουαλετα...
    ρε συ ειμαι 107 κιλα ... ημουν 85.. αλλα εγινα ετσι απο τα χαπια που σου ανοιγουν την ορεξη...ειχα φτασει 123 κιλα... μεσα σε 6 μηνες εκοψα το μεσσημεριανο και τρωω μονο βραδυ χωρις ψωμι...και τωρα ειμαι 107...
    τεσπα
    χαλιγωνω τον ευατο μου οτι δεν ειναι τιποτα σχετικα με το εντερο... αν και με ποιανει φοβια μην παθω τιποτα και ειναι αργα...
    σουπα το δουλευω.....

  8. #11348
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πότε καλά, πότε όχι και τόσο... Έχω σκαμπανεβάσματα...
    Δεν είσαι και η μόνη. Απλά πρέπει να βρεις κάτι να ασχολείσαι όταν είσαι στα κάτω σου.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #11349
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ξέρω Μαριλού μου, να 'σαι καλά! ♥

    Ναι, συνεχίζω αλλά αυτά που συμβαίνουν μες τη φυλακή με αναστατώνουν γιατί με χτυπάνε στο ευαίσθητο σημείο μου αν με καταλαβαίνεις... Αν συνεχίσει έτσι, θ' αλλάζω κανάλι σ' αυτές τις σκηνές...
    Να μην τις βλέπεις τοτε αν σε επηρεάζουν τόσο πολύ .
    Να βλέπεις τις άλλες σκηνές .
    Αυτές που έδειξε με τα χωράφια του Κωνσταντή....Ήθελα να ήξερα που είναι αυτά τα χωράφια σπαρμενα με όλα αυτά ,να πάμε μια εκδρομουλα και να φύγουμε άλλοι άνθρωποι από εκεί

    Θα χαμογελαμε για καμία δεκαετία συνεχόμενα

    Να βλέπεις πράγματα που σου φτιάχνουν την διάθεση ειδικά αυτές τις μέρες που είσαι κάπως .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #11350
    hlias1988
    Guest
    Κυκνε εκει που εισαι εσυ μπορει να ειμαι και εγω το επομενο δευτερολεπτο... θελω να πω οχι εγωιστικα οτι ετσι ειναι η ζωη...

  11. #11351
    Κυκνε να βλέπεις ευχάριστα έργα... Για να μην ψυχοπλακωνεσαι

  12. #11352
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Κυκνε να βλέπεις ευχάριστα έργα... Για να μην ψυχοπλακωνεσαι
    Σωστά! Και εγώ βλέπω μόνο κωμωδίες πλέον.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #11353
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα σε ολους σας!


    Mac άσε τον ήλιο να μπει στην ζωή σου και πες όντως καληνυχτα στο σκοτάδι
    Καλημερα marilou , αισθανομαι λες κι εχω μπει σεναν λαβυρινθο , και προσπαθω να βρω απο που μπηκα , για να ξαναβγω ......

  14. #11354
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλημερα marilou , αισθανομαι λες κι εχω μπει σεναν λαβυρινθο , και προσπαθω να βρω απο που μπηκα , για να ξαναβγω ......

    Καλημερα..Μην ψάχνεις από που μπήκες, φτιάξε εσυ μια αυτοσχέδια πορτα σε άλλο σημείο και βγες

  15. #11355
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλημερα marilou , αισθανομαι λες κι εχω μπει σεναν λαβυρινθο , και προσπαθω να βρω απο που μπηκα , για να ξαναβγω ......
    Καλημέρα !!!!

    ,Mac ειλικρινά δεν σε φοβάμαι .Έχεις αποδείξει τόσα χρόνια ότι όσες φορές και αν έχεις μπει σε αυτό τον λαβύρινθο αργά ή γρήγορα έχεις βρει τον τρόπο να βγεις από αυτόν .
    Είσαι ο μοναδικός εδώ μέσα που στέκεσαι πραγματικό παλικάρι και παλεύεις αξιοπρεπέστατα με όλο αυτό το θηρίο που λέγεται κατάθλιψη.

    Είμαι σίγουρη πως μπορείς να το ξεγελάσεις ακόμα μια φορά και να βγεις από τον λαβύρινθο πιο δυνατός από ποτέ !


    Καλημέρα Χριστίνα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •