Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 817
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 817 of 837 FirstFirst ... 317717767807815816817818819827 ... LastLast
Results 12,241 to 12,255 of 12551
  1. #12241
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημερα Κυκνε!
    Κοιμήθηκα μεταξύ παιδικού δωματίου και δικού μου γιατί γκρινιαζε συνέχεια ο μικρός. Και τώρα κουτουλαω.
    Με θυμιζεις την κοπελα απο κατω μου που μενει ,εχει ενα μπομπιρα σαν τον δικο σου περιπου και καμια φορα οταν εχω δουλεια τα ξημερωματα και τον ακουω που γκρινιαζει μεσα στην νυχτα την στελνω μηνυμα και τις λεω στειλτων επανω που προσπαθω να κρατηθω εγω ξυπνια να μου κανει και παρεα
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #12242
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλως την !Τι εγινε με αυτα τα ονειρα ?
    Καλυτερα να μην το θυμασαι να μην σε επηρεαζει κιολας !
    Δεν ξέρω, ίσως υπερλειτουργεί ο εγκέφαλος μου αυτές τις μέρες και βλέπω συνέχεια... Θα επανέλθει πιστεύω...
    Ναι, σίγουρα καλύτερα να μην τα θυμόμαστε εκτός κι αν είναι καλά
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #12243
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν ξέρω, ίσως υπερλειτουργεί ο εγκέφαλος μου αυτές τις μέρες και βλέπω συνέχεια... Θα επανέλθει πιστεύω...
    Ναι, σίγουρα καλύτερα να μην τα θυμόμαστε εκτός κι αν είναι καλά
    Θα μου πεις το μυστικο γιατι εγω εχω πιει ηδη τον καφε μου και ακομα τιποτα ,εχει και μια ησυχια σημερα εδω .......
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #12244
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Θα μου πεις το μυστικο γιατι εγω εχω πιει ηδη τον καφε μου και ακομα τιποτα ,εχει και μια ησυχια σημερα εδω .......
    Χα χα, αν το ήξερα ευχαρίστως θα το μοιραζόμουν μαζί σου αλλά δεν έχω ιδέα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #12245
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Α κατάλαβα... Σου εύχομαι κουράγιο για να βγάλεις τη μέρα! ♥
    Ευχαριστώ! Θα πιω καφέ να συνέλθω
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #12246
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλως την !Τι εγινε με αυτα τα ονειρα ?
    Καλυτερα να μην το θυμασαι να μην σε επηρεαζει κιολας !



    χαχαχαχα και εγω νομιζα τις μασκες που κανετε εκει ρε συ
    Ενταξει τι να πω σημερα τετλευταιο ξενύχτι με τις βαρδιες και πιστευω απο εβδομαδα που τελειωνουν οι αδειες τους να κοιμαμαι περισσοτερο και να λειτουργω

    Και εγω δουλευω αυριο αλλα απο το σπιτάκι μου οποτε ειναι σαν να μην δουλευω !
    Οχι όχι. Από τότε που βγήκα υποδοχή δεν ξανά ασχολούμαι με μάσκες. Εκτός και αν μου κάνουν εμένα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #12247
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Με θυμιζεις την κοπελα απο κατω μου που μενει ,εχει ενα μπομπιρα σαν τον δικο σου περιπου και καμια φορα οταν εχω δουλεια τα ξημερωματα και τον ακουω που γκρινιαζει μεσα στην νυχτα την στελνω μηνυμα και τις λεω στειλτων επανω που προσπαθω να κρατηθω εγω ξυπνια να μου κανει και παρεα
    Χαχα έλα πάρε και τον δικό μου
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #12248
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχα έλα πάρε και τον δικό μου
    Εισαι τυχερη σου ειπα εισαι μακρυα ,αλλιως πολυ ευχαρίστως ,θα περνουσαμε τελεια τα δυο μας ή καλυτερα οι τρεις μας γιατι σιγουρα θα ερχοταν και η μικρουλα μαζι μας
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #12249
    Καλημέρα σε όλους και όλες. Καλή δύναμη.

    Μην σε παίρνει από κάτω η νύστα. Δες το σαν διασκέδαση. Ότι μέχρι να πας ξαπλώσεις και να ξεκουραστείς, το τραβάς κι άλλο γιατί έτσι. Για διασκέδαση. Δες το ότι τελικά αυτό που θες εσύ θα γίνει, δηλαδή θα κοιμηθείς.

  10. #12250
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εισαι τυχερη σου ειπα εισαι μακρυα ,αλλιως πολυ ευχαρίστως ,θα περνουσαμε τελεια τα δυο μας ή καλυτερα οι τρεις μας γιατι σιγουρα θα ερχοταν και η μικρουλα μαζι μας
    Εγώ έτσι και μου φύγουν αυτοί οι δύο θα αρχίσω να τρελαίνομαι (και άλλο)
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #12251
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Καλημέρα σε όλους και όλες. Καλή δύναμη.

    Μην σε παίρνει από κάτω η νύστα. Δες το σαν διασκέδαση. Ότι μέχρι να πας ξαπλώσεις και να ξεκουραστείς, το τραβάς κι άλλο γιατί έτσι. Για διασκέδαση. Δες το ότι τελικά αυτό που θες εσύ θα γίνει, δηλαδή θα κοιμηθείς.
    Εντάξει τα κατάφερα να διώξω τη νύστα. Τώρα, με έναν πρόχειρο υπολογισμό του χρόνου μου, κατά τις 1 το βράδυ θα καταφέρω επιτέλους να κοιμηθώ
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #12252
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγώ έτσι και μου φύγουν αυτοί οι δύο θα αρχίσω να τρελαίνομαι (και άλλο)
    Ποιο πολύ από εμένα ?
    Ειδικά μετά το χθεσινό καψονι που μου έκανε λέω Κυριακή να κάνω κοντά στα 400 χιλιόμετρα για να την κάνω μια αγκαλιά να πιούμε και ένα καφεδάκι μαζί και να προλάβω να γυρίσω κιόλας ,γιατί μάλλον θα με χώσουν πάλι ...πως με βρίσκεις ,του γιατρού έτσι?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #12253
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ποιο πολύ από εμένα ?
    Ειδικά μετά το χθεσινό καψονι που μου έκανε λέω Κυριακή να κάνω κοντά στα 400 χιλιόμετρα για να την κάνω μια αγκαλιά να πιούμε και ένα καφεδάκι μαζί και να προλάβω να γυρίσω κιόλας ,γιατί μάλλον θα με χώσουν πάλι ...πως με βρίσκεις ,του γιατρού έτσι?
    Εντάξει εγώ δεν πίστευα ότι είσαι του γιατρου αλλά με αυτά που λες έχω αρχίσει και αμφιβάλλω

    Σου είπα, ας αποφασίσει μόνη της τώρα. Ξέρει και να προσέχει τον εαυτό της και όλα. Χαλάρωσε λίγο
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #12254
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εντάξει εγώ δεν πίστευα ότι είσαι του γιατρου αλλά με αυτά που λες έχω αρχίσει και αμφιβάλλω

    Σου είπα, ας αποφασίσει μόνη της τώρα. Ξέρει και να προσέχει τον εαυτό της και όλα. Χαλάρωσε λίγο
    Μιλήσαμε πριν λίγο και την ρώτησα πώς είναι και αν θέλει και μου είπε αν δεν σου κάνει κόπο θα ενοιωθα πολύ καλύτερα να τα λέγαμε από κοντά ...

    Εσύ αν στο έλεγε αυτό τι θα έκανες ,δεν θα πήγαινες ?
    Αφού την ακούω είναι πιεσμένη ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #12255
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μιλήσαμε πριν λίγο και την ρώτησα πώς είναι και αν θέλει και μου είπε αν δεν σου κάνει κόπο θα ενοιωθα πολύ καλύτερα να τα λέγαμε από κοντά ...

    Εσύ αν στο έλεγε αυτό τι θα έκανες ,δεν θα πήγαινες ?
    Αφού την ακούω είναι πιεσμένη ...
    Θα πήγαινα η αλήθεια είναι. Αλλά πολλά τα χιλιόμετρα για να κάτσεις μόνο μερικές ώρες....
    Ο μπαμπάς τι λέει?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •