Όλο ξεχνάω τελευταία... Τι έχω γιατρέ μου..??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    thanasisGR
    Guest

    Όλο ξεχνάω τελευταία... Τι έχω γιατρέ μου..??

    hey! ανοίγω αυτό το topic για να ρωτήσω αν έχει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα με εμενα..

    εδώ και καιρό τώρα ξεχνάω διαφορα πράγματα... σα να μην δουλεύει καλά το μυαλό μου... όλη μέρα έχω έντονη υπνηλία και τα ματια μου είναι κόκκινα.. ενώ κοιμάμαι 8-10 ώρες καθημερινά.. νιώθω μια εξάντληση, νιώθω λίγο σαν μαστουρωμένος ένα πράγμα.. δεν περνώ ακόμα κάποια φαρμακευτική αγωγή.. αυτό που με ανήσυχη είναι ότι νιώθω σαν να έχω αμνησία.. δλδ ξεχνάω συνεχώς.. βαριέμαι τα πάντα πραγματικά δεν έχω όρεξη ούτε να περπατήσω... νομίζω ότι έχω κάποια μορφή αγχώδεις κατάθλιψης... :(

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Matrix
    Posts
    329
    Σε ελέγχει το σύστημα φίλε μου. Κάποιοι λένε όιτι τα ψυχολογικά προβλήματα είναι η νέα πανούκλα, όπως το eids υπήρχε παλιά, θεοσταλούμενο, χε, κατά κάποιο τρόπο. Κάποιος σοφός, δεν γνωρίζω που είναι τώρα είπε πως το καλύτερο πράμα που έχει να κάνει ο άνθρωπος, το καλύτερο δώρο στον πλανήτη Γη απο τον άνθρωπο, είναι να εξαφανίσει τον άνθρωπο. Απλά μια σκέψη που δεν διάβασαμ πολλοί.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Μήπως έχεις άπνοια στον ύπνο σου? Δηλαδή, κάποιες στιγμές μέσα στον ύπνο σου δεν μπορείς να πάρεις αναπνοή, οπότε δεν κοιμάσαι 8-10 ώρες αλλά λιγότερο?
    Κάτι τέτοιο πάθαινε ο πατέρας μου κάποτε και ένιωθε κουρασμένος όλη τη μέρα. Το έλεγξε σε κλινική ύπνου.

  4. #4
    thanasisGR
    Guest
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Μήπως έχεις άπνοια στον ύπνο σου? Δηλαδή, κάποιες στιγμές μέσα στον ύπνο σου δεν μπορείς να πάρεις αναπνοή, οπότε δεν κοιμάσαι 8-10 ώρες αλλά λιγότερο?
    Κάτι τέτοιο πάθαινε ο πατέρας μου κάποτε και ένιωθε κουρασμένος όλη τη μέρα. Το έλεγξε σε κλινική ύπνου.
    oxi den exw kati tetio...!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Να ξεκινησεις βιταμινες, να τρως φρουτα και λαχανικα που κανουν καλο στην μνημη και το μυαλο.. ξεκινα εστω και αν εισαι κουρασμενος λιγο περπατημα γρηγορο για να ξυμνησεις το σωμα σου. Κανε γιογκα και αν δεις οτι εξακολουθεις να εισαι το ιδιο πηγαινε σε εναν ειδικο... :) Αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα αλλα για αλλους λογους!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    22
    τελικα ο φιλος με το προβλημα βρηκε ακρη?
    γιατι κι εγω ειμαι ολη μερα κουρασμενη, νοιωθω ατονια και κοιμαμαι πολλες ωρες...βεβαια μαλλον δεν ειναι προβλημα διοτι ειμαι ανεργη, δεν εχω αντικειμενο απασχολησης και πρεπει να ελεγξω το σιδηρο μου για τυχον αναιμια

Similar Threads

  1. ξεχναω
    By seleios in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 03-12-2010, 23:23
  2. ξεχναω παρα πολυ
    By filipk in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 30-08-2010, 17:30
  3. κατάθλιψη μετά από την τελευταία γέννα
    By Liopi in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 10-03-2010, 22:12
  4. Ξεχνάω
    By kallia13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 19-07-2007, 00:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •