Θα ηθελα την αποψη σας....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1

    Θα ηθελα την αποψη σας....

    Πριν λιγες μερες ο πρωην αποφασισε να με ξαναπροσεγγισει.. Χαρηκα αλλα ηθελα κ να δω αν αλλαξε κατι πανω σ αυτο που διαφωνουσαμε.. το πως θελει δλδ ο καθενας μας αυτη την σχεση.. τελικα μετα απο ανταλλαγη καποιων μηνυματων ειμασταν παλι εκει που ειχαμε ξεκινησει..


    Φωτηστε με την αφωτηστη... γιατι εγω ακομη πιστευω οτι εχει καποια αισθηματα για μενα αλλα δεν τα εκδηλωνει γιατι φοβαται αυτο που λεει ο ιδιος??? Ειναι ετσι η απλα συνεχιζω να παραμυθιαζω τον εαυτο μου???
    Last edited by πιεσμενη; 15-09-2011 at 23:36.
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  2. #2
    ..λυπάμαι που θα στο πω πιεσμενη μου, αλλα ο ανθρωπος είναι ξεκάθαρος και επειδή μου χει τύχει να βλέπω αυτό που με βολεύει σε μια σχέση και όχι αυτό που συμβαίνει, σου λέω όσο και αν πονάει να δεις την αλήθεια....:)

  3. #3
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40
    Οντως πιο ξεκαθαρος δεν γινετε δεν ενδιαφερετε παρα μονο για επιφανειακες σχεσεις!και σου ριχνει και μπηχτη για αν τυχει σε πετυχω πουθενα με διαθεση ..οκ να τα βρουμε!Αν δεν ειναι αυτο που θελεις τωρα στη ζωη σου δλδ μονο σεξ τοτε μακρια!

  4. #4
    Eγω παλι γιατι ψαχνω πισω απο τις λεξεις οπου κρυβεται ο Αλεξης??? :((((((((((
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  5. #5
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Eγω παλι γιατι ψαχνω πισω απο τις λεξεις οπου κρυβεται ο Αλεξης??? :((((((((((
    γιατι δεν θες να πιστεψεις πως δεν έχετε τα ίδια συναισθήματα και δεδομένης της κατάστασης που περνάς με τους δικούς σου, αυτός είναι η μόνη σου διαφυγή....

  6. #6
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    γιατι δεν θες να πιστεψεις πως δεν έχετε τα ίδια συναισθήματα και δεδομένης της κατάστασης που περνάς με τους δικούς σου, αυτός είναι η μόνη σου διαφυγή....
    Ισως να ειναι κ ετσι... ποτε ομως δεν ειχα πιεσει για κατι ...παντα πηγαινα με τα νερα του.. κ οτα υποτιθεται ειμασταν χωραι ντε κ καλα μονο φιλοι με την αλλη κοπελια που ηταν εκεινη την εποχη εβγαινε... με μενα ποτε.... μονο στην αρχη που ειμασταν φιλοι(πριν γινει ερωτικη η σχεση) ειχαμε βγει μερικες φορες... Αυτο δεν μπορω να το καταλαβω... με μενα θελει μονο σεξ ενω με την οποιαδηποτε αλλη που ειναι μαζι βγαινουν κ εξω..... Να πω οτι δεν βλεπομαι ..δεν ειναι ετσι..δεν ειμαι θεα..μια νορμαλ γυναικα ειμαι κ μαλιστα παρολη την ηλικια μου (λογω γονιδιων) μικροδειχνω... τι να πω.... εχει τυχει να ειμαστε σπιτι του κ να ετοιμασει κ φαγητο για να φαμε.. εξω μαζι ποτε... :(((( Κ αυτη ηταν η διαφωνια μου μαζι του... το να πας κ μια μερα για ενα ποτο η για ενα φαγητο δεν σημαινει οτι θα βαλεις κ στεφανι( να ηταν κ κατι που ηθελα να ελεγα...)
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Κι εγώ νομίζω ότι είναι εντελώς ξεκάθαρος με την συμπεριφορά του και μόνο. Θέλει μόνο σεξ μαζί σου και όχι οτιδήποτε μπορεί να υπονοήσει σχέση. Ακόμη και το να βγείτε όπως λες για φαγητό. Τους λόγους τους ξέρει ο ίδιος.
    Μου έχει τύχει, σε κάποια περίοδο της ζωής μου, που κράτησε σχεδόν 3 χρόνια, να έχω σχέση με κάποιον, μόνο για το σεξ. Ήταν ένας άνθρωπος που με τραβούσε σεξουαλικά, αλλά δεν θα μπορούσα ποτέ να τον δω για σύντροφό μου, μας χώριζαν πάρα πολλά, σε πολλά επίπεδα. Ήταν μια ασφαλής επιλογή για μένα, γιατί εκείνο το διάστημα δεν ήθελα ουσιαστική δέσμευση και ήταν άνθρωπος που θα μου ήταν πολύ δύσκολο να τον ερωτευτώ. Σεξουαλικά όμως, ήμουνα καλυμένη.
    Μπορώ λοιπόν να καταλάβω, γιατί ένας άνθρωπος μπορεί να φέρεται έτσι.

  8. #8
    Χεστης ειναι.... φοβαται να ζησει.... αι στο καλο πολυ αξια του εδωσα.... :(
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Ισως να ειναι κ ετσι... ποτε ομως δεν ειχα πιεσει για κατι ...παντα πηγαινα με τα νερα του.. κ οτα υποτιθεται ειμασταν χωραι ντε κ καλα μονο φιλοι με την αλλη κοπελια που ηταν εκεινη την εποχη εβγαινε... με μενα ποτε.... μονο στην αρχη που ειμασταν φιλοι(πριν γινει ερωτικη η σχεση) ειχαμε βγει μερικες φορες... Αυτο δεν μπορω να το καταλαβω... με μενα θελει μονο σεξ ενω με την οποιαδηποτε αλλη που ειναι μαζι βγαινουν κ εξω..... Να πω οτι δεν βλεπομαι ..δεν ειναι ετσι..δεν ειμαι θεα..μια νορμαλ γυναικα ειμαι κ μαλιστα παρολη την ηλικια μου (λογω γονιδιων) μικροδειχνω... τι να πω.... εχει τυχει να ειμαστε σπιτι του κ να ετοιμασει κ φαγητο για να φαμε.. εξω μαζι ποτε... :(((( Κ αυτη ηταν η διαφωνια μου μαζι του... το να πας κ μια μερα για ενα ποτο η για ενα φαγητο δεν σημαινει οτι θα βαλεις κ στεφανι( να ηταν κ κατι που ηθελα να ελεγα...)
    Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω. Γιατί δηλαδή να μην θέλει να βγείτε;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  10. #10
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω. Γιατί δηλαδή να μην θέλει να βγείτε;
    Γιατι μ αυτο τον τροπο πιστευει οτι εδρεωνεται σχεση..κανονικη.... οχι του στυλ,,βρεθηκαμε... π.......... αιντε κ την επομενη φορα....
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Γιατι μ αυτο τον τροπο πιστευει οτι εδρεωνεται σχεση..κανονικη.... οχι του στυλ,,βρεθηκαμε... π.......... αιντε κ την επομενη φορα....
    M' εκνευρίζουν πολύ τέτοιες συμπεριφορές και τα παίρνω χοντρά! :mad: Tι νομίζει ότι είσαι δηλαδή εργαλείο; Τον βλάκα...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  12. #12
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    M' εκνευρίζουν πολύ τέτοιες συμπεριφορές και τα παίρνω χοντρά! :mad: Tι νομίζει ότι είσαι δηλαδή εργαλείο; Τον βλάκα...
    εχμ...δεν είναι ακριβώς έτσι.
    Βλάκες και μλκες υπάρχουν εκατομμύρια.
    Το θέμα είναι τι χώρο δίνουμε εμείς στον καθένα.
    Ο άνθρωπος είναι ξεκάθαρος και προσωπικά τον θεωρώ και κύριο, καθώς δεν την κοροιδεψε πουλώντας της αγάπες και λουλούδια προκειμένου να τη ρίξει στο κρεββάτι. Ισα-ισα που της είπε ακριβώς αυτό που θέλει.
    Με αυτό φυσικά και δεν κατηγορώ την πιεσμένη, πίστεψε πως μπορεί να άλλαζε κατι σε αυτή την περίπτωση προφανώς επειδή εκείνη ήθελε παραπάνω πράγματα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    εχμ...δεν είναι ακριβώς έτσι.
    Βλάκες και μλκες υπάρχουν εκατομμύρια.
    Το θέμα είναι τι χώρο δίνουμε εμείς στον καθένα.
    Ο άνθρωπος είναι ξεκάθαρος και προσωπικά τον θεωρώ και κύριο, καθώς δεν την κοροιδεψε πουλώντας της αγάπες και λουλούδια προκειμένου να τη ρίξει στο κρεββάτι. Ισα-ισα που της είπε ακριβώς αυτό που θέλει.
    Με αυτό φυσικά και δεν κατηγορώ την πιεσμένη, πίστεψε πως μπορεί να άλλαζε κατι σε αυτή την περίπτωση προφανώς επειδή εκείνη ήθελε παραπάνω πράγματα.
    Ακόμα και αν δεχτούμε ότι η σχέση είναι ελεύθερη, η έξοδοι τι σχέση έχουν; Φυσικό δεν είναι να θέλει να βγει η γυναίκα; Τι δηλαδή, μόνο κρεβάτι και σπίτι σαν τα ζώα; :eek: Sorry αλλά έτσι το βλέπω.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #14
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    εχμ...δεν είναι ακριβώς έτσι.
    Βλάκες και μλκες υπάρχουν εκατομμύρια.
    Το θέμα είναι τι χώρο δίνουμε εμείς στον καθένα.
    Ο άνθρωπος είναι ξεκάθαρος και προσωπικά τον θεωρώ και κύριο, καθώς δεν την κοροιδεψε πουλώντας της αγάπες και λουλούδια προκειμένου να τη ρίξει στο κρεββάτι. Ισα-ισα που της είπε ακριβώς αυτό που θέλει.
    Με αυτό φυσικά και δεν κατηγορώ την πιεσμένη, πίστεψε πως μπορεί να άλλαζε κατι σε αυτή την περίπτωση προφανώς επειδή εκείνη ήθελε παραπάνω πράγματα.
    Υπαρχουν κ οι τυποι που ειναι κ Κυριοι-μαλακες-χεστες....κατι τετοιο ειναι ο συγκεκριμενος.... τελος παντων...ας ειναι καλα ,,κ εγω θα ειμαι ακομη καλυτερα καποια στιγμη...προς το παρον θρηνω μια χαμενη 3ετια......

    Ευχαριστω ολες σας που ασχοληθηκατε... θα σβησω τα μηνυματα που παραθεσα...καλο σας βραδυ,...
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Υπαρχουν κ οι τυποι που ειναι κ Κυριοι-μαλακες-χεστες....κατι τετοιο ειναι ο συγκεκριμενος.... τελος παντων...ας ειναι καλα ,,κ εγω θα ειμαι ακομη καλυτερα καποια στιγμη...προς το παρον θρηνω μια χαμενη 3ετια......

    Ευχαριστω ολες σας που ασχοληθηκατε... θα σβησω τα μηνυματα που παραθεσα...καλο σας βραδυ,...
    Δηλαδή 3 χρόνια δεν βγαίνατε καθόλου;
    Επειδή αισθάνομαι ότι είσαι πολύ πικραμένη, καλύτερα να τον ξεχάσεις όσο γρηγορότερα γίνεται και να βρεις κάποιον που θα σου δίνει την δέουσα προσοχή.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. θελω την αποψη σας σας παρακαλω!!!
    By EFI in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 31-10-2012, 09:00
  2. Ποια ειναι η αποψη σας?
    By Kortha in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2011, 17:40
  3. Δείτε το βίντεο και πείτε μου την αποψή σας.
    By shifter in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 03-09-2010, 18:24
  4. ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ....
    By x.ps. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 18-11-2008, 10:06
  5. Ανάγκη και για μια δεύτερη άποψη
    By aporia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 03-07-2006, 09:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •