Σας έχουν απαγάγει εξωγήινοι; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 68
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,073
    Remedy χωρις πρεξήγηση,προσεγγίζεις τα πράγματα με πολύ στενόμυαλη λογική...Με την αυστηρή,τετράγωνη λογική κάποιου που πιστεύει ότι κατέχει την απόλυτη γνώση για τα πραγματα...Πρέπει να είσαι πιο open minded...Υπάρχει περισσότερο μυστήριο στον κόσμο απο αυτό που μπορούμε να κατανοήσουμε/
    Ζητάς αποδείξεις για πράγματα για τα οποία δεν μπορούν να σου δωθούν...Οπως είπε και ο χόουμμποντ,ως τι θα γυρίσει απο τον θάνατο κάποιος?...Ως νεκρός ή ως ζωντανός?...Αστεία πράγματα...
    Μόνο όταν επέλθει καρδιακός θανατος για λιγα λεπτά και ανανήψει κάποιος, μπορεί να πεί ότι έχει εμπειρία θανατου αλλά και πάλι όχι τελειωτική.
    Υπάρχουν πολλά μυστήρια στον ντουνιά...Οπως το πως ίνεται να βλέπουμε συγκεκριμένες σκηνές στα όνειρα και την επόμενη μέρα να τις βιωνουμε στην πραγματικότητα...Ειναι mind blowing!...
    Γιατι εντάξει,έχει μια λογική το να είναι όλα προδιαγεγραμμένα και πεπρωμένα,αλλά το να έχουμε πρόσβαση στο μέλλον μέσω του ονείρου είναι χαζευτικό.
    Και το μεγαλύτερο μυστήριο απο όλα είναι το γιατί να υπάρχει κάτι και όχι τίποτα?...Η απολυτη ανυπαρξία είναι πιο λογική,πιο πιθανή,και όμως υπάρχει κατι,οτιδήποτε...Μια μυστηριώδης δύναμη έφερε/φέρνει σε ύπαρξη την ύπαρξη..Είναι χαζευτικό!
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Remedy χωρις πρεξήγηση,προσεγγίζεις τα πράγματα με πολύ στενόμυαλη λογική...Με την αυστηρή,τετράγωνη λογική κάποιου που πιστεύει ότι κατέχει την απόλυτη γνώση για τα πραγματα...Πρέπει να είσαι πιο open minded...Υπάρχει περισσότερο μυστήριο στον κόσμο απο αυτό που μπορούμε να κατανοήσουμε/
    Ζητάς αποδείξεις για πράγματα για τα οποία δεν μπορούν να σου δωθούν...Οπως είπε και ο χόουμμποντ,ως τι θα γυρίσει απο τον θάνατο κάποιος?...Ως νεκρός ή ως ζωντανός?...Αστεία πράγματα...
    Μόνο όταν επέλθει καρδιακός θανατος για λιγα λεπτά και ανανήψει κάποιος, μπορεί να πεί ότι έχει εμπειρία θανατου αλλά και πάλι όχι τελειωτική.
    Υπάρχουν πολλά μυστήρια στον ντουνιά...Οπως το πως ίνεται να βλέπουμε συγκεκριμένες σκηνές στα όνειρα και την επόμενη μέρα να τις βιωνουμε στην πραγματικότητα...Ειναι mind blowing!...
    Γιατι εντάξει,έχει μια λογική το να είναι όλα προδιαγεγραμμένα και πεπρωμένα,αλλά το να έχουμε πρόσβαση στο μέλλον μέσω του ονείρου είναι χαζευτικό.
    Και το μεγαλύτερο μυστήριο απο όλα είναι το γιατί να υπάρχει κάτι και όχι τίποτα?...Η απολυτη ανυπαρξία είναι πιο λογική,πιο πιθανή,και όμως υπάρχει κατι,οτιδήποτε...Μια μυστηριώδης δύναμη έφερε/φέρνει σε ύπαρξη την ύπαρξη..Είναι χαζευτικό!
    Το τίποτα δεν είναι εφικτό εξ ορισμού να υπάρχει, γι αυτό υπάρχει το κάτι.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Remedy χωρις πρεξήγηση,προσεγγίζεις τα πράγματα με πολύ στενόμυαλη λογική...Με την αυστηρή,τετράγωνη λογική κάποιου που πιστεύει ότι κατέχει την απόλυτη γνώση για τα πραγματα...Πρέπει να είσαι πιο open minded...1.Υπάρχει περισσότερο μυστήριο στον κόσμο απο αυτό που μπορούμε να κατανοήσουμε/
    Ζητάς αποδείξεις για πράγματα για τα οποία δεν μπορούν να σου δωθούν...Οπως είπε και ο χόουμμποντ,ως τι θα γυρίσει απο τον θάνατο κάποιος?...Ως νεκρός ή ως ζωντανός?...Αστεία πράγματα...
    Μόνο όταν επέλθει καρδιακός θανατος για λιγα λεπτά και ανανήψει κάποιος, μπορεί να πεί ότι έχει εμπειρία θανατου αλλά και πάλι όχι τελειωτική.
    Υπάρχουν πολλά μυστήρια στον ντουνιά...Οπως το πως ίνεται να βλέπουμε συγκεκριμένες σκηνές στα όνειρα και την επόμενη μέρα να τις βιωνουμε στην πραγματικότητα...Ειναι mind blowing!...
    Γιατι εντάξει,έχει μια λογική το να είναι όλα προδιαγεγραμμένα και πεπρωμένα,αλλά το να έχουμε πρόσβαση στο μέλλον μέσω του ονείρου είναι χαζευτικό.
    Και 2. το μεγαλύτερο μυστήριο απο όλα είναι το γιατί να υπάρχει κάτι και όχι τίποτα?...Η απολυτη ανυπαρξία είναι πιο λογική,πιο πιθανή,και όμως υπάρχει κατι,οτιδήποτε...Μια μυστηριώδης δύναμη έφερε/φέρνει σε ύπαρξη την ύπαρξη..Είναι χαζευτικό!
    εχεις αντιστρεψει την πραγματικοτητα.
    ο στενομυαλος που θεωρει οτι κατεχει την απολυτη γνωση, ειναι αυτος που ισχυριζεται οτι μετα την ζωη θα γινει ροζ φλαμιγκο και θα κανει φλαπα φλουπα, επειδη το ειδε στον υπνο του, η του το ειπε ενας τραγος με μαυρα.
    εγω δηλωνω ΑΓΝΟΙΑ, δεν δηλωνω γνωση. αλλα εχω επιγνωση οτι δεν ξερω σημαντικα κομματια γιατι ουτε τοσο προχωρημενη τεχνολογια εχουμε ακομα, ουτε αληθινες επαφες με το "αγνωστο".
    απλα, καθε τοσο βγαινει ενας πυροβολημενος, λεει κατι εντελως αυθαιρετο και πιθανοτατα ανυποστατο, κι αν δεν του πουμε οτι τον πιστευουμε (επειδη ετσι θελει, χωρις κανεναν αλλο λογο) , τοτε ειμαστε στενομυαλοι.

    εγω ειμαι πολυ ΟΠΕΝ ΜΙΝΔΕΔ φιλε μου.
    ηλιθια ομως δεν ειμαι να πιστεψω κατι που δεν εισαι σε θεση να το ξερεις, απλα επειδη το λες.

    2. γιατι ετσι! ποιος σου ειπε οτι τα ερωτηματα τα βαζεις εσυ; το συμπαν δεν ενδιαφερεται για τον τροπο σκεψης σου (μας).



  4. #49
    Κανείς δεν μπορεί να πείσει κανέναν για τίποτα και δεν έχει και νόημα. Ένας άθεος ας είναι άθεος, αυτό δεν τον κάνει λιγότερο ηθικό. Νομίζω πως όσο περισσότερο συζητάει ένας άθεος με ένα ένθεο τόσο περισσότερο ο καθένας θα προασπίζει την θέση του. Τουλάχιστον οι άθεοι δεν έχουν την υποκρισία που έχει μερίδα του κλήρου, αυτό τους το αναγνωρίζω.

    Όλοι έχουν το δικαίωμα να θέτουν ερωτήματα ως έλλογα όντα. Τώρα το κατά πόσο το σύμπαν ενδιαφέρεται για τα ερωτήματα και τον τρόπο σκέψης μας εγώ δεν θα απαντούσα με τόση σιγουριά. Επίσης όταν λες ''γιατί έτσι'' εκφράζεις και συ έναν τρόπο σκέψης, μια πεποίθηση, γιατί λοιπόν η δικιά σου να είναι πιο σωστή; Και σταματώ εδώ γιατί δεν έχω πρόθεση να ανοίξω φιλοσοφική συζήτηση σε φόρουμ.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Εγω απανταω στο ερωτημα του γιοκο, οχι το συμπαν . Μην μπερδευεσαι...
    Το συμπαν δεν θα του απαντησει...

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Ωστοσο, για να επανερθουμε στο θεμα τα ερωτηματα για την μετα θανατον ζωη, ειναι ασχετα με το θεμα. Η υπαρξη εξωγηινων δεν ειναι ουτε μεταφυσικο θεμα, ουτε αγνωστο. Ειναι φυσικο, φυσικοτατο. Ειναι δεδομενο οτι υπαρχουν. Το αγνωστο ειναι αν ηρθαν ποτε σε επαφη με γηινους ή θα ερθουν στο μελλον, ειτε λογω δυνατοτητων μετακινησης που σε μας ειναι εντελως αδύνατες μεχρι τωρα με την υπαρχουσα τεχνολογια, ειτε λογω υπαρξης/ ανυπαρξιας προθεσης τους να το κανουν. Ποτε δεν εχει αποδειχθει οτι εγινε κατι τετοιο

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Επισης, μην θεωρεις δεδομενο οτι ειναι οπωσδηποτε αθεος καποιος που δεν πιστευει σε ο,τι κατεβει στο κεφαλι του καθενα....

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Ωστοσο, για να επανερθουμε στο θεμα τα ερωτηματα για την μετα θανατον ζωη, ειναι ασχετα με το θεμα. Η υπαρξη εξωγηινων δεν ειναι ουτε μεταφυσικο θεμα, ουτε αγνωστο. Ειναι φυσικο, φυσικοτατο. Ειναι δεδομενο οτι υπαρχουν. Το αγνωστο ειναι αν ηρθαν ποτε σε επαφη με γηινους ή θα ερθουν στο μελλον, ειτε λογω δυνατοτητων μετακινησης που σε μας ειναι εντελως αδύνατες μεχρι τωρα με την υπαρχουσα τεχνολογια, ειτε λογω υπαρξης/ ανυπαρξιας προθεσης τους να το κανουν. Ποτε δεν εχει αποδειχθει οτι εγινε κατι τετοιο
    Και κυρίως τι θεωρούμε ως εξωγήινους εμείς που έχουμε μια ταση να εξ-ανθρωπιζουμε οτιδήποτε το άγνωστο (εξ ου και οι περισσότεροι εξωγήινοι στα ΜΜΕ και ταινίες ανθρωποφερνουν)

  9. #54
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Εγω απανταω στο ερωτημα του γιοκο, οχι το συμπαν . Μην μπερδευεσαι...
    Το συμπαν δεν θα του απαντησει...
    Μπερδεύομαι...όπως το λες πρωτίστως λόγω της μαχητικότητάς... σου και δευτερευόντως είναι απρόσωπος ο διάλογος και δεν μπορούμε να διακρίνουμε επακριβώς τι εννοεί ο καθένας και τρίτον γιατί συγκλίνεις προς μία συγκεκριμένη θέση.

    Εδώ όμως δεν μιλάμε για ότι κατέβει στο κεφάλι του καθενός αλλά για συγκεκριμένα πράγματα. Το παράδειγμα άθεος ή μη ήταν περισσότερο γενικό.

    Η προσέγγισή σου είναι λίγο «αυστηρή», λογική μεν. Το σύμπαν μας απαντά με πολλούς και διάφορους τρόπους, μέσα από την ανθρώπινη σκέψη από την στιγμή που ο άνθρωπος πάτησε στη γη. Να μην επεκταθώ άλλο.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Μπερδεύομαι...όπως το λες πρωτίστως λόγω της μαχητικότητάς... σου και δευτερευόντως είναι απρόσωπος ο διάλογος και δεν μπορούμε να διακρίνουμε επακριβώς τι εννοεί ο καθένας και τρίτον γιατί συγκλίνεις προς μία συγκεκριμένη θέση.

    Εδώ όμως δεν μιλάμε για ότι κατέβει στο κεφάλι του καθενός αλλά για συγκεκριμένα πράγματα. Το παράδειγμα άθεος ή μη ήταν περισσότερο γενικό.

    Η προσέγγισή σου είναι λίγο «αυστηρή», λογική μεν. Το σύμπαν μας απαντά με πολλούς και διάφορους τρόπους, μέσα από την ανθρώπινη σκέψη από την στιγμή που ο άνθρωπος πάτησε στη γη. Να μην επεκταθώ άλλο.
    βεβαιως και το κανει!!
    το θεμα ειναι, τι συμπερασματα βγαζει ο καθενας, απο αυτα που μας λεει το συμπαν....
    οπως θα εχεις παρατηρησει, ο καθενας τα δικα του....

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,073
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εχεις αντιστρεψει την πραγματικοτητα.
    ο στενομυαλος που θεωρει οτι κατεχει την απολυτη γνωση, ειναι αυτος που ισχυριζεται οτι μετα την ζωη θα γινει ροζ φλαμιγκο και θα κανει φλαπα φλουπα, επειδη το ειδε στον υπνο του, η του το ειπε ενας τραγος με μαυρα.
    εγω δηλωνω ΑΓΝΟΙΑ, δεν δηλωνω γνωση. αλλα εχω επιγνωση οτι δεν ξερω σημαντικα κομματια γιατι ουτε τοσο προχωρημενη τεχνολογια εχουμε ακομα, ουτε αληθινες επαφες με το "αγνωστο".
    απλα, καθε τοσο βγαινει ενας πυροβολημενος, λεει κατι εντελως αυθαιρετο και πιθανοτατα ανυποστατο, κι αν δεν του πουμε οτι τον πιστευουμε (επειδη ετσι θελει, χωρις κανεναν αλλο λογο) , τοτε ειμαστε στενομυαλοι.

    εγω ειμαι πολυ ΟΠΕΝ ΜΙΝΔΕΔ φιλε μου.
    ηλιθια ομως δεν ειμαι να πιστεψω κατι που δεν εισαι σε θεση να το ξερεις, απλα επειδη το λες.

    2. γιατι ετσι! ποιος σου ειπε οτι τα ερωτηματα τα βαζεις εσυ; το συμπαν δεν ενδιαφερεται για τον τροπο σκεψης σου (μας).


    Αυτό που προσπαθώ να σου πω είναι ότι το μυστήριο της ύπαρξης είναι πιο περίπλοκο και πιο πολυδιάστατο από αυτο που μπορεί να κατανοήσει η πεπερασμένη ανθρώπινη νόηση.
    Το να ισχυριζόμαστε ότι δεν υπάρχουν ψυχές,δεν υπάρχει ύπαρξη μετά τον θάνατο ή δεν υπάρχει μυστηριώδης δημιουργική δύναμη που κυβερνά τον κόσμο,είναι σαχλό...Στην πραγματικότητα δεν έχουμε ιδέα..Είμαστε παντελώς ανίδεοι.
    Οπως βρεθήκαμε σε αυτην την ζωή,με αυτή την μορφή ύπαρξης,μπορει να βρεθούμε και σε άλλες ζωές,με άλλες μορφές ύπαρξης...Αυτο το βρίσκω πιο πιθανό απο την απολυτη ανυπαρξία μετά τον θάνατο.
    Το ''γιατί έτσι''είναι ο ορισμός της στενόμυαης λογικής...Είναι νευρωτική άρνηση των δυνατοτήτων αυτού του κόσμου.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  12. #57
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Ωστοσο, για να επανερθουμε στο θεμα τα ερωτηματα για την μετα θανατον ζωη, ειναι ασχετα με το θεμα. Η υπαρξη εξωγηινων δεν ειναι ουτε μεταφυσικο θεμα, ουτε αγνωστο. Ειναι φυσικο, φυσικοτατο. Ειναι δεδομενο οτι υπαρχουν. Το αγνωστο ειναι αν ηρθαν ποτε σε επαφη με γηινους ή θα ερθουν στο μελλον, ειτε λογω δυνατοτητων μετακινησης που σε μας ειναι εντελως αδύνατες μεχρι τωρα με την υπαρχουσα τεχνολογια, ειτε λογω υπαρξης/ ανυπαρξιας προθεσης τους να το κανουν. Ποτε δεν εχει αποδειχθει οτι εγινε κατι τετοιο
    Μακάρι να εμφανιστούν μια μέρα στην γη. Προσωπικά θα πήγαινα μαζί τους στον πλανήτη τους. Χειρότερα από την γη αποκλείεται να είναι, πιστεύω. Αν και στην θέα της άφιξης εξωγήινης ζωής στην γη δεν είμαι σίγουρος πόσοι θα αντέχαμε το σοκ. Νομίζω το κυρίαρχο συναίσθημα θα ήταν ο φόβος.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Μακάρι να εμφανιστούν μια μέρα στην γη. Προσωπικά θα πήγαινα μαζί τους στον πλανήτη τους. Χειρότερα από την γη αποκλείεται να είναι, πιστεύω. Αν και στην θέα της άφιξης εξωγήινης ζωής στην γη δεν είμαι σίγουρος πόσοι θα αντέχαμε το σοκ. Νομίζω το κυρίαρχο συναίσθημα θα ήταν ο φόβος.
    θεωρεις σαν δεδομενο νομιζω, οτι ο πλανητης τους θα ειναι βιωσιμος απο γηινους, οτι θα εχουν την διαθεση να σε παρουν μαζι κι οτι δεν θα ερθουν για να μας αφανισουν...

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Αυτό που προσπαθώ να σου πω είναι ότι το μυστήριο της ύπαρξης είναι πιο περίπλοκο και πιο πολυδιάστατο από αυτο που μπορεί να κατανοήσει η πεπερασμένη ανθρώπινη νόηση.
    Το να ισχυριζόμαστε ότι δεν υπάρχουν ψυχές,δεν υπάρχει ύπαρξη μετά τον θάνατο ή δεν υπάρχει μυστηριώδης δημιουργική δύναμη που κυβερνά τον κόσμο,είναι σαχλό...Στην πραγματικότητα δεν έχουμε ιδέα..Είμαστε παντελώς ανίδεοι.
    Οπως βρεθήκαμε σε αυτην την ζωή,με αυτή την μορφή ύπαρξης,μπορει να βρεθούμε και σε άλλες ζωές,με άλλες μορφές ύπαρξης...Αυτο το βρίσκω πιο πιθανό απο την απολυτη ανυπαρξία μετά τον θάνατο.
    Το ''γιατί έτσι''είναι ο ορισμός της στενόμυαης λογικής...Είναι νευρωτική άρνηση των δυνατοτήτων αυτού του κόσμου.
    παλι μου λες κατι με το οποιο δεν διαφωνω, απλα δεν το καταλαβες οτι στο ειπα ηδη στο προηγουμενο μηνυμα.
    ΣΥΜΦΩΝΩ, οτι η υπαρξη και η λειτουργια του συμπαντος (και της υπαρξης) ειναι πολυδιαστατο κι αν οχι αδυνατο να κατανοηθει, τουλαχιστον ΑΓΝΩΣΤΟ σε ολες του τις παραμετρους προς το παρον,
    και ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ θεωρω εξαιρετικα στενομυαλο να βγαινει ο καθενας και να ισχυριζεται οτι ξερει τι γινεται εμτα θανατον, αν υπαρχουν η δεν υπαρχουν ψυχες κλπ, χωρις καμια αποδειξη, ΕΤΣΙ, επειδη το λεει η ΠΕΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΝΤΙΛΗΠΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.

    ΝΑΙ, ΜΠΟΡΕΙ! μπορει να βρεξει , μπορει και να χιονισει.
    μπορει και να ισχυει αυτο που περιεγραψες, αλλα μπορει και οχι! το "μπορει και οχι", εσυ κανεις οτι δεν το βλεπεις. εγω τα βλεπω και τα δυο, ομως.
    οι "οποιες" δυνατοτητες αυτου του κοσμου, ειναι αγνωστες προς το παρον σε εμας.
    εγω δεν αρνουμαι οτι υπαρχουν αλλα ειναι αγνωστες.
    εσεις παριστανετε τους κατοχους της γνωσης και μας λετε πολυ συγκεκριμενα πραγματα για το ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΓΝΩΣΤΟ, γιατι ετσι σας κατεβηκε στο κεφαλι.
    ποιος ειναι ο στενομυαλος εδω;
    αυτος που βγαζει θεωριες απο την κοιλια του, ή αυτος που λεει
    "γνωριζω οτι δεν γνωριζω" (για να μην μπερδευτεις παλι, ο τελευταιος, ειμαι εγω...).

    το "γιατι ετσι" ειναι απαντηση αναλογη του "γιατι" που λες εσυ, απλα δεν εισαι σε θεση να κατανοησεις.
    αν το θες να στο εξηγησω ΑΚΟΜΑ περισσοτερο, η απαντηση ειναι "γιατι νομιζεις οτι πρεπει να υπαρχει καποιος λογος για να γινεται;. μπορει να μην υπαρχει κανενας λογος! = γιατι ετσι". αλλα η ανθρωποκεντρικη και περιορισμενη λογικη σου, δεν σε αφηνει να το δεχτεις σαν απαντηση.

  15. #60
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    θεωρεις σαν δεδομενο νομιζω, οτι ο πλανητης τους θα ειναι βιωσιμος απο γηινους, οτι θα εχουν την διαθεση να σε παρουν μαζι κι οτι δεν θα ερθουν για να μας αφανισουν...
    Πάντα υπό αυτή την προϋπόθεση. Εγώ θέλω ο πλανήτης τους να είναι τύπου Άβαταρ. Αν έρθουν τίποτα εξωγήινοι στυλ predator ή Thanos την κάτσαμε, μετά θα χρειαστούμε τους avengers χαχα.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. εξωγηινοι
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 60
    Last Post: 30-08-2021, 01:35
  2. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 09:56
  3. εξωγηινοι
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 141
    Last Post: 20-06-2019, 03:11
  4. αστροναυτες κι εξωγηινοι ......
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 19
    Last Post: 16-04-2017, 17:20
  5. Μου το έχουν πει κι άλλοι
    By GiannisNik3 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 21-03-2017, 23:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •