πως κανουμε τωρα φιλους? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    2
    Μεγαλύτερο λαθος να κάνει κάποιος δεν υπαρχει... δηλαδη να απομονωθεί σε μια σχεση κ να μην τον νοιάζει να κάνει φιλίες. Αλλο ο έρωτας αλλο οι φιλοι. Κ τα δυο χρειάζονται . Και τα δυο κάποιες στιγμές αποδεικνύονται ισχυρότερα το ενα απο το αλλο. Μην κανεις το λαθος της απομόνωσης με ενα φίλο - σχεση που μπορει Ισως κ να καταλήξει πιο σοβαρά αργοτερα. Εγω το εκανα το ίδιο κ περισσοτερο η γυναικα μου . Τελικα τωρα μετα απο χρονια μας λείπουν πολλοί οι φιλοι κ οι παρέες . Τοτε δεν μας ένοιαζε μολις κάποιος μας την χαλούσε εστω κ λιγο τον απομάκρυναμε χωρις να το καταλαβαίνουμε . Συμβουλές δεν μου αρεσει να δίνω αλλα επειδή εγω εχω κάνει το λαθος να απομονωθώ σε μια σχεση και χωρις να το καταλαβω στα χρονια που περνούσαν εχασα τους πάντες και τωρα η μοναξιά απο φιλους ειναι μεγαλη. Μπορει κάποιες φορες να τους βαριόμαστε η να νιώθουμε οτι δεν έχουμε πια κοινά σημεία . Μα το θεμα ειναι να βρίσκουμε τις ομοιότητες κ Οχι να απαριθμούμε το ποσο διαφορετικοί ειμαστε . Αν μπορούσα να γυρίσω το χρονο μονο πισω...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στολιζομαστε σαν πολυελαιος πατικωνουμε το μαλι περναμε απο το σιδεροκαθαριστηριο λεμε 2 λεξεις και περιμενουμε απαντηση και ο τροχος καπια στιγμη θα γυρισει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Alexiosr View Post
    Μεγαλύτερο λαθος να κάνει κάποιος δεν υπαρχει... δηλαδη να απομονωθεί σε μια σχεση κ να μην τον νοιάζει να κάνει φιλίες. Αλλο ο έρωτας αλλο οι φιλοι. Κ τα δυο χρειάζονται . Και τα δυο κάποιες στιγμές αποδεικνύονται ισχυρότερα το ενα απο το αλλο. Μην κανεις το λαθος της απομόνωσης με ενα φίλο - σχεση που μπορει Ισως κ να καταλήξει πιο σοβαρά αργοτερα. Εγω το εκανα το ίδιο κ περισσοτερο η γυναικα μου . Τελικα τωρα μετα απο χρονια μας λείπουν πολλοί οι φιλοι κ οι παρέες . Τοτε δεν μας ένοιαζε μολις κάποιος μας την χαλούσε εστω κ λιγο τον απομάκρυναμε χωρις να το καταλαβαίνουμε . Συμβουλές δεν μου αρεσει να δίνω αλλα επειδή εγω εχω κάνει το λαθος να απομονωθώ σε μια σχεση και χωρις να το καταλαβω στα χρονια που περνούσαν εχασα τους πάντες και τωρα η μοναξιά απο φιλους ειναι μεγαλη. Μπορει κάποιες φορες να τους βαριόμαστε η να νιώθουμε οτι δεν έχουμε πια κοινά σημεία . Μα το θεμα ειναι να βρίσκουμε τις ομοιότητες κ Οχι να απαριθμούμε το ποσο διαφορετικοί ειμαστε . Αν μπορούσα να γυρίσω το χρονο μονο πισω...
    Πραγματι. Πολυ χρησιμη δημοσιευση. Τουλαχιστον εχεις την εξυπναδα να αναγνωριζεις τα λαθη σου, αρα μπορεις καλλιστα να τα διορθωσεις.
    Καλωσηρθες!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,505
    Quote Originally Posted by runner View Post
    Γεια σας

    πωσ περνατε το καλοκαιρι σας?
    χρωματακι πηραμε?

    πωσ να κανω παρεες?
    τι να αρχισω κανα αθλημα? στα 25? δυσκολο. να δεχομαι αγνωστουσ στο φεισμπουκ?? τι στο καλο

    παιδια οποισ μπορει να μου πει καμια ιδεα τον ευχαριστω εκ των προτερων

    καλο απογευμα!!!
    εγω αρχισα τριαθλο στα 38 γιατι στα 25 ειναι αργα να αρχισεις αθλημα?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,639
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    εγω αρχισα τριαθλο στα 38 γιατι στα 25 ειναι αργα να αρχισεις αθλημα?
    λιγο παλιό το θέμα που ξεθάψατε. τα 25 έχουν γίνει πλέον 32... μεχρι τωρα μπορει να εχει κανει 3 παιδια..
    ας μπει αν θελει,να μας πει αν βρηκε φιλους τελικα...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,505
    δεν το προσεξα χαχαχα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Για σας και εγω ειμαι στο κλαμπ!! Μονο που εγω θα προτιμουσα σχεσει μη φιλικη!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •