ακουσια νοσηλεια - Page 22
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 22 of 23 FirstFirst ... 1220212223 LastLast
Results 316 to 330 of 341
  1. #316
    Antonis8
    Guest
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 30-04-2020 at 18:10.

  2. #317
    Antonis8
    Guest
    Aeon απλα επιβεβαιωνεις όσα λέω. Ούτε εβρισα ούτε επιθετικος ήμουν. Θες να μας δείξεις τα πτυχια σου και να μας εξηγήσεις γιατί στο θέμα της τρανσφοβιας σφυριζες αδιάφορα; Καταντα κωμικό πια.

    Με ποιο δικαίωμα και με βάση ποιον κανόνα καταργείς όλο το μήνυμα μου; Με βάση ποιον κανόνα ασκεις λογοκρισία στην έκφραση της απόψης μου απο τη στιγμή που δεν παραβίασα καποιον κανόνα; Και ξαναρωτω,υπαρχει καποιος υπευθυνος στο φόρουμ που μπορουν να καταγγειλουν οι χρήστες την αυθαιρεσια σου;

  3. #318
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πως να ξαναγραψω στο φορουμ αν ξανασυμβει τετοια κατασταση? θα σιωπουσα γιατι δε θα ηθελα να ξαναπερασω κατι τετοιο..δε ξανασκαυω το λακο μου..
    οποιος και να εχει δικιο..
    Boo,

    υπάρχει ένας κώδικας δεοντολογίας που είναι πάνω από εσένα, πάνω από εμένα, πάνω από όλους.
    Η διαχείριση του φόρουμ, έχει λάβει πάρα πολλές φορές, σχετικό αίτημα από τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, κατόπιν εισαγγελικής εντολής, να συμβάλλει με ότι τρόπο και ότι τεχνικό μέσο έχει στη διάθεση της, προκειμένου να αποτραπεί μια πράξη όπως η αυτοκτονία.
    Είμαστε από το νόμο υποχρεωμένοι να συμβάλλουμε στο βαθμό που μας αναλογεί, όταν/όποτε κάποιος θέτει σε κίνδυνο τη ζωή του ή τη ζωή άλλων.
    Προσωπικά, έχοντας μιλήσει πάρα πολλές φορές με το Νίκο (ιδιοκτήτης του psychology.gr - ψυχολόγος), τον έχω ακούσει πολλές φορές να λέει πως θα ήταν προτιμότερο σε κάποιες περιπτώσεις, να είχαμε το δικαίωμα να αρνηθούμε να συμβάλουμε.
    Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που η παρέμβαση των αρχών, μπορεί να έχει -άθελα- αντίστροφο αποτέλεσμα από αυτό που επιδιώκει.
    Για παράδειγμα, ένας γονιός που κακοποιεί το ανήλικο παιδί του, εάν το παιδί αυτό εκδηλώσει πρόθεση αυτοκτονίας και η δίωξη κάνει παρέμβαση, τότε ενδεχομένως και να αυξάνονται οι πιθανότητες για μεταγενέστερη - περαιτέρω κακοποίηση του παιδιού.

    Σε κάθε περίπτωση, πίστεψε με, καταλαβαίνω όλα όσα αναφέρεις, καταλαβαίνω πως μετά από αυτό που έγινε, ενδεχομένως δεν θα μπορεί ναι είσαι απολύτως αυθεντική εδώ, φοβούμενη για τυχόν "συνέπειες".
    Ωστόσο, στον μικρόκοσμο του φόρουμ, είμαστε υποχρεωμένοι, ΟΛΟΙ, να λειτουργούμε με κανόνες και οι κανόνες, είναι φορές που μαζί με τα ξερά, καίνε και τα χλωρά. Δυστυχώς, αλλιώς δεν γίνεται.

    Την καλησπέρα μου και καλή πρωτομαγιά σε όλους!
    ΥΓ. Αν το θέμα συνεχίσει να έχει τόσες παρεκτροπές όσες διαβάζω, θα το κλειδώσω και θα διαγράψω μηνύματα και χρήστες.

  4. #319
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Δεν αφορά το νικ του αυτό που είπα,αφορά την κρίση του και την ανικανότητα του να κανει σωστό διαχειριστικο έργο.

    Μπορω να τον φανταστω ως νηπιαγωγο ,γιατί οι αποφασεις του πολλες φορες θυμίζουν αποφασεις δασκάλας σε νηπιαγωγειο, αλλά δεν μπορω να τον φανταστω ως σοβαρό γιατρό, με βάση όσα έχει γράψει και με βάση τις αποφασεις του. Είχα κάνει αναφορές για θεμα ρατσισμού, τρανσφοβιας και αλλα, και τα αγνόησε. Ενας ψυχίατρος φανταζομαι θα είχε την λογική και τη γνώση να κρίνει τι συνιστά επιθεση σε μέλη και τι δεν πρεπει να γράφεται σε ένα φόρουμ ψυχολογίας.

    Αλλά αν πουμε "παρε ντεπον" τότε ξυπνα μέσα του η σωστή διαχείριση και ρίχνει κάρτες.
    Αντονις8,

    δεν είμαι ψυχίατρος δεν είμαι ψυχολόγος, δεν είμαι νηπιαγωγός, δεν είμαι όμως και ασόβαρος. Να χαρείς.

    Αυτό που τόσα χρόνια με αρρωσταίνει στο φόρουμ είναι πως όταν κάποιος στέλνει report στη διαχείριση και η διαχείριση το αγνοεί για τους όποιους λόγους, τότε αυτός χαρακτηρίζει τη διαχείριση ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση λάβει υπόψιν της το report, τότε έρχεται αυτός που δέχτηκε το report και χαρακτηρίζει τη διαχείριση ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση δεν παρεμβαίνει, είναι απούσα, ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση παρεμβαίνει, είναι ανίκανη, προβληματική, κάνει τη δασκάλα, κάνει το δικαστή, κάνει τον μπαμπούλα κτλ κτλ.

    Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε!

  5. #320
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post

    Και όχι, το "αν έκρινε κατά τη δίκη μου κρίση" είναι δική σου νοηματική ασυνεπεια,γιατι σε ένα φορουμ υπαρχουν συγκεκριμένοι κανόνες και καποιες φορες ο διαχειριστης τους ακολουθεί ,καποιες όχι. Στο διαχειριστικο έργο δεν θα επρεπε να παιζουν ρόλο οι προσωπικες απόψεις, αλλά οι κανόνες.
    Μα αυτό ακριβώς είναι το θέμα: στο φόρουμ, εγώ και οι κατά καιρούς άλλοι διαχειριστές που υπήρξαν, ακολουθούμε κανόνες και όχι προσωπικές απόψεις του εκάστοτε διαχειριστή.
    Το πρόβλημα ξεκινάει από το γεγονός ότι εσύ αλλά και πολλοί άλλοι, θέλετε να θεωρείτε την διαχείριση οκ, μόνο όταν ταυτίζεται με τις δικές σας προσωπικές απόψεις. Σε κάθε άλλη περίπτωση είναι ανίκανη, είναι νηπιαγωγός, είναι άχρηστη κτλ.

    Για να το κλείνω από τη μεριά μου το θέμα: δεν δέχομαι να μου πει κανείς πως δεν ακολουθώ κανόνες αλλά προσωπικές απόψεις.

    Δέχομαι μόνο: να με κατηγορήσει κάποιος για χρονοκαθυστέρηση στις επεμβάσεις μου. Είναι σαφές το έλλειμα της διαχείρισης ως προς αυτό (αν και από την επόμενη εβδομάδα θα προστεθεί μία ακόμη διαχειρίστρια που ελπίζω να βοηθήσει σε αυτή την κατεύθυνση).

    Δέχομαι ακόμη να με κατηγορήσει κάποιος ότι πολλές φορές, δεν μοιράζω παρατηρήσεις -αν και θα έπρεπε- προσπαθώντας να αποφύγω το οριστικό μπανάρισμα κάποιου μέλους, προσδοκώντας -αφελώς αν θέλεις- πως το συγεκριμένο μέλος θα φροντίσει λίγο περισσότερο τη συμπεριφορά του στο μέλλον.
    Παραδέχομαι πως το 100% των αποκλεισμένων μελών, αποκλείστηκε τουλάχιστον εβδομάδες αν όχι μήνες μετά τις όποιες παραβιάσεις.

  6. #321
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Αντονις8,

    δεν είμαι ψυχίατρος δεν είμαι ψυχολόγος, δεν είμαι νηπιαγωγός, δεν είμαι όμως και ασόβαρος. Να χαρείς.

    Αυτό που τόσα χρόνια με αρρωσταίνει στο φόρουμ είναι πως όταν κάποιος στέλνει report στη διαχείριση και η διαχείριση το αγνοεί για τους όποιους λόγους, τότε αυτός χαρακτηρίζει τη διαχείριση ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση λάβει υπόψιν της το report, τότε έρχεται αυτός που δέχτηκε το report και χαρακτηρίζει τη διαχείριση ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση δεν παρεμβαίνει, είναι απούσα, ανίκανη, προβληματική κτλ.
    Εάν η διαχείριση παρεμβαίνει, είναι ανίκανη, προβληματική, κάνει τη δασκάλα, κάνει το δικαστή, κάνει τον μπαμπούλα κτλ κτλ.

    Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε!
    Δεν είναι άδικο όμως εγώ να τρώω ποινή γιατι ανέφερα το δικό μου βίωμα από διακοπή φαρμακευτική ουσίας και όταν το χ μέλος το οποιο κατα 99% προέβη στην αναφορά μου να μην τρώει ποινή διότι προέβη σε ερμηνεία συναισθημάτων και εν δυνάμει διαγνωση περί ύπαρξης διαταραχής ή μη. Εδώ εγώ που πάσχω απο τη συγκεκριμένη διαταραχή και πάλι αποφεύγω να πω σε καποιον ναι είσαι διπολικός ή όχι δεν είσαι και μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε χωρίς να συμβαίνει κάτι; Το γνωρίζεις πως η διπολική είναι μια διαταραχή την οποία αδυνατούν να την διαγνώσουν μερικές φορές ακόμα και ψυχίατροι γιατι δεν εξεταζουν ενδελεχώς το παρελθόν του ατόμου και μπορει να παρουσιαστεί σε κατασταση καταθλιψης σε γιατρό να του δώσει σκετό αντικαταθλιπτικό και να ξεφύγει. Τέλος πάντων εσύ είσαι ο διαχείριστης και δεν σε κρίνω άπλως μου δημιουργήθηκε πραγματική απορία και δεν σου ζητάω εξηγήσεις απλώς το αναφέρω ως γεγονός.

  7. #322
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Μα αυτό ακριβώς είναι το θέμα: στο φόρουμ, εγώ και οι κατά καιρούς άλλοι διαχειριστές που υπήρξαν, ακολουθούμε κανόνες και όχι προσωπικές απόψεις του εκάστοτε διαχειριστή.
    Το πρόβλημα ξεκινάει από το γεγονός ότι εσύ αλλά και πολλοί άλλοι, θέλετε να θεωρείτε την διαχείριση οκ, μόνο όταν ταυτίζεται με τις δικές σας προσωπικές απόψεις. Σε κάθε άλλη περίπτωση είναι ανίκανη, είναι νηπιαγωγός, είναι άχρηστη κτλ.

    Για να το κλείνω από τη μεριά μου το θέμα: δεν δέχομαι να μου πει κανείς πως δεν ακολουθώ κανόνες αλλά προσωπικές απόψεις.

    Δέχομαι μόνο: να με κατηγορήσει κάποιος για χρονοκαθυστέρηση στις επεμβάσεις μου. Είναι σαφές το έλλειμα της διαχείρισης ως προς αυτό (αν και από την επόμενη εβδομάδα θα προστεθεί μία ακόμη διαχειρίστρια που ελπίζω να βοηθήσει σε αυτή την κατεύθυνση).

    Δέχομαι ακόμη να με κατηγορήσει κάποιος ότι πολλές φορές, δεν μοιράζω παρατηρήσεις -αν και θα έπρεπε- προσπαθώντας να αποφύγω το οριστικό μπανάρισμα κάποιου μέλους, προσδοκώντας -αφελώς αν θέλεις- πως το συγεκριμένο μέλος θα φροντίσει λίγο περισσότερο τη συμπεριφορά του στο μέλλον.
    Παραδέχομαι πως το 100% των αποκλεισμένων μελών, αποκλείστηκε τουλάχιστον εβδομάδες αν όχι μήνες μετά τις όποιες παραβιάσεις.
    Εγω μια χαρα βρισκω την διαχειριση Αeon μεχρι στιγμης.Το μονο που θα ηθελα ειναι να γινονται εστω καποιες συστασεις/παρατηρησεις οταν καποιος συνεχιζει μια συμπεριφορα που καταντα κουραστικη η ενοχλητικη για τα υπολοιπα μελη.Με εκνευριζει κι οταν καποιοι αναλαμβανουν τον δικο σου ρολο.Διαχειριστης υπαρχει και χαιρομαι που θα προστεθει κι αλλος ενας.Καλη πρωτομαγια και σε σενα!

  8. #323
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εγω μια χαρα βρισκω την διαχειριση Αeon μεχρι στιγμης.Το μονο που θα ηθελα ειναι να γινονται εστω καποιες συστασεις/παρατηρησεις οταν καποιος συνεχιζει μια συμπεριφορα που καταντα κουραστικη η ενοχλητικη για τα υπολοιπα μελη.Με εκνευριζει κι οταν καποιοι αναλαμβανουν τον δικο σου ρολο.Διαχειριστης υπαρχει και χαιρομαι που θα προστεθει κι αλλος ενας.Καλη πρωτομαγια και σε σενα!
    1000 likes δεν χρειαζομαστε αστυνομους και αυτόκλητους διαχειριστες να μας.... επαναφέρουν κατά τις προτιμήσεις τους στη τάξη οταν υπαρχει ο Αeon και η μελλοντική διαχειρίστρια

  9. #324
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Μάλλον έχουμε χούντα και δεν το κατάλαβα... Δεν θα μας απαγορεύσετε να εκφραζόμαστε όταν βλέπουμε κάτι λάθος... Και μόνο ο Aeon είναι ο αρμόδιος για να το κρίνει αυτό, όχι τα μέλη...
    Aeon για να μην παρεξηγηθώ ούτε εγώ έχω παράπονο από τη διαχείριση σε γενικές γραμμές αλλά δεν θα μας βουλώσουν και το στόμα μερικοί...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #325
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Μα αυτό ακριβώς είναι το θέμα: στο φόρουμ, εγώ και οι κατά καιρούς άλλοι διαχειριστές που υπήρξαν, ακολουθούμε κανόνες και όχι προσωπικές απόψεις του εκάστοτε διαχειριστή.
    Το πρόβλημα ξεκινάει από το γεγονός ότι εσύ αλλά και πολλοί άλλοι, θέλετε να θεωρείτε την διαχείριση οκ, μόνο όταν ταυτίζεται με τις δικές σας προσωπικές απόψεις. Σε κάθε άλλη περίπτωση είναι ανίκανη, είναι νηπιαγωγός, είναι άχρηστη κτλ.

    Για να το κλείνω από τη μεριά μου το θέμα: δεν δέχομαι να μου πει κανείς πως δεν ακολουθώ κανόνες αλλά προσωπικές απόψεις.

    Δέχομαι μόνο: να με κατηγορήσει κάποιος για χρονοκαθυστέρηση στις επεμβάσεις μου. Είναι σαφές το έλλειμα της διαχείρισης ως προς αυτό (αν και από την επόμενη εβδομάδα θα προστεθεί μία ακόμη διαχειρίστρια που ελπίζω να βοηθήσει σε αυτή την κατεύθυνση).

    Δέχομαι ακόμη να με κατηγορήσει κάποιος ότι πολλές φορές, δεν μοιράζω παρατηρήσεις -αν και θα έπρεπε- προσπαθώντας να αποφύγω το οριστικό μπανάρισμα κάποιου μέλους, προσδοκώντας -αφελώς αν θέλεις- πως το συγεκριμένο μέλος θα φροντίσει λίγο περισσότερο τη συμπεριφορά του στο μέλλον.
    Παραδέχομαι πως το 100% των αποκλεισμένων μελών, αποκλείστηκε τουλάχιστον εβδομάδες αν όχι μήνες μετά τις όποιες παραβιάσεις.
    Ναι, θα ηθελες να μου απαντήσεις συγκεκριμένα γιατί τρανσφοβικες απόψεις δεν σβηστηκαν ποτε; Το όνομα του θρεντ ειναι "τραυματική εμπειρια" και όχι μόνο αγνοησατε στοχευμενα τις αναφορές μου, αλλά και τα επιχειρηματα μου για το λόγο που έκανα αναφορές. Αν θες το επαναφερω το θέμα και μου εξηγεις πώς τρανσφοβικα σχόλια (που όχι δεν ειναι αποψεις, είναι φοβικα και μεταφέρουν ψευδείς πληροφοριες για άτομα που μπαινουν εδώ μέσα και βρίσκονται σε διαδικασία μετάβασης) βρίσκονται ακόμα στο θέμα και οι συντάκτες τους δεν έλαβαν καμία ποινη. Για να κάνω μια αναλογία,θα ηταν σαν εγώ να εγραφα στο παρον θέμα "οι σχιζοφρενεις είναι επικινδυνοι, δεν έχετε δει την ταινία ο σχιζοφρενης δολοφόνος με το πριονι;". Εν ετη 2020, παρολο που δεν είσαι ψυχίατρος ή ψυχολόγος,οπως κάποια μέλη ισχυρίστηκαν, ή έστω νηπιαγωγος, τουλάχιστον οφειλεις να είσαι περισσότερο ενημερωμενος για τις θεματικές που μπορει να καλύψει το εν λόγω φόρουμ καθώς και να προστατεύσει τους χρήστες του απο την παραπληροφόρηση και τις προσβλητικες εκφράσεις για την ανθρώπινη υποσταση τους.

    Απο κει και περα, δεν είμαι άτομο που θα χαρακτηρίσει τη διαχείριση αν επιβαλλει ποινες,το αντίθετο, προσδοκω ωστόσο οι ποινες αυτές να έχουν βάση. Εχω φάει ποινη επειδη ειπα "μάλλον γαστροοισοφαγικη παλινδρομηση έχεις" το οποιο είναι τουλάχιστον κωμικό, μιας και ΓΟΠ έχει το 80% του πληθυσμου. Το ότι δεν είμαστε γιατροί εδώ μέσα,ή και να είμαστε δεν γράφουμε με την ιδιότητα μας, δεν σημαίνει ότι πρεπει σε κάθε μήνυμα να επισημαινουμε το ίδιο.

  11. #326
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μάλλον έχουμε χούντα και δεν το κατάλαβα... Δεν θα μας απαγορεύσετε να εκφραζόμαστε όταν βλέπουμε κάτι λάθος... Και μόνο ο Aeon είναι ο αρμόδιος για να το κρίνει αυτό, όχι τα μέλη...
    Aeon για να μην παρεξηγηθώ ούτε εγώ έχω παράπονο από τη διαχείριση σε γενικές γραμμές αλλά δεν θα μας βουλώσουν και το στόμα μερικοί...
    Ο Aeon είναι καλύτερος διαχειριστής παντως απο κάτι αλλες μνησικακες φασιστριες που σε μπαναρουν χωρίς λογο σε αλλα φόρουμ, αυτό του το αναγνωριζω :D

  12. #327
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Eυχαριστώ για τις διευκρινήσεις Aeon!

  13. #328
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εμενα η διαχειριση μού εχει διαγραψει ενα σωρο ποστ που δεν παραβιαζαν κανεναν κανονα παρα μονο με εξαιρετικα διαστρεβλωμενη ερμηνεια (αυτου που κακοβουλα τα κατηγγειλε).

    Αν ενα μηνυμα δεν αξιζει να διαγραφει αν δεν το καταγγειλει καποιος, τοτε δεν αξιζει να διαγραφει ουτε αν παραπονεθει καποιος.

    Σε αντιθετη περιπτωση ανοιγει ο δρομος σε κακοβουλους χρηστες που συστηματικα θα καταγγελουν ποστ οποιων δεν συμπαθουν όποτε θεωρουν οτι μπορει να παρερμηνευτει το οτιδηποτε.

    Και η λυση δεν ειναι να γραφουμε αμυντικα για να μη δινουμε λαβες σε κακοβουλους.

    Και οχι κανεις δεν ειπε οτι το moderation ειναι ευκολο.

  14. #329
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Ναι, έχω γνωρίσει, δυο τρια, αλλά όχι σε φόρουμ.

    Γενικά όμως με ενοχλούν πολυ οι αφορισμοι και οι κατασταλαγμενες απόψεις. Ισως γιατί εγώ πριν κατασταλλαξω σε μια απόψη κοιταζω το θέμα διεξοδικά απο όλες τις πλευρες.
    σε ενοχλει γιατι οταν καπιος εχει κατασταλαγμενες αποψεις ξερει τι θελει και ειναι αποφασισμενος να πετυχει αυτο που θελει

    ομως εσυ κοιτα ολες τις πλευρες και μεχρι του χρονου θα συνενοηθουμε

  15. #330
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Με το που θα γράψεις έχω αυτοκτονικές σκέψεις ή πχ κοβομαι ή πχ νιωθω εγκλωβισμένος δεν θελώ άλλο τη ζωη μου κτλ και ειδοποιήσουν την ΔΗΕ ξεκινάει η αναζήτηση της ip
    ποια αναζητηση αφου φαινετε στο γκογκλ κατω η διαυθυνση και για να μη λενε οτι τη καταγραφει τη λεει στο περιπου δοκιμασε να γραψεις η γκογκλ παραδεχετε οτι μας παρακολουθει και μετα γραφει παντου σεβομαστε την ιδιοτικοτητα σας καλα μας δουλευουν τωρα? τι σεβονται οτι εχουν φακελωσει οτι μπορουν και μας πουλανε αντιβαιρους που μας προστατευουν υποτιθετε ενω ειναι ολα σουρωτηρια

Page 22 of 23 FirstFirst ... 1220212223 LastLast

Similar Threads

  1. ακουσια νοσηλεία!!
    By manos_84 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 16
    Last Post: 22-02-2019, 07:12
  2. Ακούσια εισαγωγή
    By amitas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-11-2018, 18:00
  3. Ακούσια νοσηλεία
    By amitas in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 18-10-2018, 21:29
  4. ΝΟΣΗΛΕΙΑ
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-2014, 18:48
  5. νοσηλεια????
    By ferro in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 30-04-2009, 19:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •