65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 171
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Εεεεε ναι ειλικρινά πονάει κάπως αυτό ( από την άλλη όμως να απατάς τον άντρα σου με τον εραστή λογικότατο . Να απατάς όμως τον εραστή τι να πω !!!!
    η εννοια του "κερατου", εχει να κανει με επιθυμια ερωτικη. αυτη δεν ερχεται μαζι σου επειδη σε ποθει, ερχεται για τα λεφτα σου. αν αυτο εσενα σου δινει ικανοποιηση, τι να πω... για εμενα ειναι η επιτομη της ξεφτιλας να χρειαζεται να πληρωσεις για να πηδηξεις.
    εξαλλου, μπορει ο εραστης της να γνωριζει...

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η εννοια του "κερατου", εχει να κανει με επιθυμια ερωτικη. αυτη δεν ερχεται μαζι σου επειδη σε ποθει, ερχεται για τα λεφτα σου. αν αυτο εσενα σου δινει ικανοποιηση, τι να πω... για εμενα ειναι η επιτομη της ξεφτιλας να χρειαζεται να πληρωσεις για να πηδηξεις.
    εξαλλου, μπορει ο εραστης της να γνωριζει...
    Το να πληρώνεσαι για να πηδιέσαι τι ειναι;

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    αν θέλεις την ταπεινή μου άποψη, αφού σε ταλαιπωρεί και δεν τραβάει άλλο η κατάσταση κατά πως φαίνεται, σταμάτα να ασχολείσαι μαζί της κι ασχολήσου με κάποια άλλη, είτε αυτή είναι η νόμιμη σύζυγος ή οποιαδήποτε άλλη είναι διατεθειμένη να ασχοληθεί μαζί σου.
    'ντάξει, μας αρέσουν οι γυναίκες αλλά δεν παρακαλάμε κιόλας. Αν εκείνη δεν μας θέλει μια, εμείς δεν τη θέλουμε δέκα.
    Όσο για τις παρακολουθήσεις και να λοιπά, κοψ' τα εδώ και τώρα. Αυτό υποδηλώνει εμμονή κι είναι πολύ επικίνδυνο.
    Έτσι μπορεί να φτάσει κάποιος και μέχρι το ποινικό αδίκημα. Ούτε χρειάζεται εσύ να βρεθείς κατηγορούμενος ούτε, πολλώ μάλλον, η γυναίκα να πάθει κακό.
    Δεν είμαστε ιδιοκτησία ο ένας του άλλου, τελεία και παύλα.
    Αν πάει θέλει κι εσένα και τον Λάκη, ή το αποδέχεσαι κι έχετε ελεύθερη σχέση, χωρίς μελοδραματισμούς και "πού ήσουν χθες το βράδυ;" ή δεν το αποδέχεσαι και ξεκόβεις μια και καλή, νομίζω.

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Το να πληρώνεσαι για να πηδιέσαι τι ειναι;
    αν αντεχεις να κανεις κατι τετοιο, νομιζω ειναι εργασια...
    η ξεφτιλα ειναι να προσπαθεις να αγορασεις συναισθημα και επιθυμια με λεφτα.
    απορω, παντα.
    καποιος που πληρωνει για σεξ, δεν νοιωθει ξεφτιλισμενος σαν ανδρας που δεν μπορει να κανει μια γυναικα να τον επιθυμει παρα μονο να του καθεται για τα λεφτα του, αν πληρωσει;

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η εννοια του "κερατου", εχει να κανει με επιθυμια ερωτικη. αυτη δεν ερχεται μαζι σου επειδη σε ποθει, ερχεται για τα λεφτα σου. αν αυτο εσενα σου δινει ικανοποιηση, τι να πω... για εμενα ειναι η επιτομη της ξεφτιλας να χρειαζεται να πληρωσεις για να πηδηξεις.
    εξαλλου, μπορει ο εραστης της να γνωριζει...
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν αντεχεις να κανεις κατι τετοιο, νομιζω ειναι εργασια...
    η ξεφτιλα ειναι να προσπαθεις να αγορασεις συναισθημα και επιθυμια με λεφτα.
    απορω, παντα.
    καποιος που πληρωνει για σεξ, δεν νοιωθει ξεφτιλισμενος σαν ανδρας που δεν μπορει να κανει μια γυναικα να τον επιθυμει παρα μονο να του καθεται για τα λεφτα του, αν πληρωσει;
    Συμπέρασμα: αυτός που πληρώνει για sex είναι ξεφτίλας, ενώ αυτή που πληρώνεται για sex είναι εργαζόμενη

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Την κοπέλα της ιστορίας τη συμπεριλαμβάνεις στις εργαζόμενες κοπέλες στον χώρο του sex; Διότι πληρώνεται για sex και φαίνεται ότι το αντέχει

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η εννοια του "κερατου", εχει να κανει με επιθυμια ερωτικη. αυτη δεν ερχεται μαζι σου επειδη σε ποθει, ερχεται για τα λεφτα σου. αν αυτο εσενα σου δινει ικανοποιηση, τι να πω... για εμενα ειναι η επιτομη της ξεφτιλας να χρειαζεται να πληρωσεις για να πηδηξεις.
    εξαλλου, μπορει ο εραστης της να γνωριζει...
    Δηλαδή... για να καταλάβω.... αν εγώ είμαι με μία γυναικά και αυτή πάει με άλλον, όχι γιατί τον γουστάρει αλλά για τα δωράκια που θα πάρει, αυτό δεν λέγεται κερατο ή απιστία; Αν όχι πως λέγεται;

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Συμπέρασμα: αυτός που πληρώνει για sex είναι ξεφτίλας, ενώ αυτή που πληρώνεται για sex είναι εργαζόμενη

    γιατι ξεφτιλας?

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    γιατι ξεφτιλας?
    διαβασε τα παραπάνω μηνύματα για να απαντηθεί το ερώτημά σου

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    διαβασε τα παραπάνω μηνύματα για να απαντηθεί το ερώτημά σου
    και παλι ειναι ασχετο,το αρχαιοτερο επαγγελμα ειναι,καποιοι αντρες δεν θελουν δεσμευσεις κλπ και ακολουθουν τον δρομο του πληρωμενου σεξ

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,411
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    (είναι σαν να θέλεις να κόψεις το τσιγάρο και δεν μπορείς!!!) Σύνταξη προς το παρόν δεν υπάρχει. Το ξέρω πως εγώ έχω το θέμα και δεν μπορώ να απομακρυνθώ ..
    Υπαρχει λογος να το κοψεις πλεον εφοσον βρίσκεις τρόπο και χρήμα και παίρνεις αυτό που θες ?
    Περαν του ηθικου θες να το κόψεις ?Αυτο ειναι το ζητουμενο, γιατι οποιος θελει βρισκει τροπο ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και παλι ειναι ασχετο,το αρχαιοτερο επαγγελμα ειναι,καποιοι αντρες δεν θελουν δεσμευσεις κλπ και ακολουθουν τον δρομο του πληρωμενου σεξ
    δεν διαφωνώ με αυτό που λες... αλλά, δεν ξέρω αν κατάλαβες ότι δεν υποστηρίζω εγώ ότι όποιος πληρώνει για σεξ ειναι ξεφτίλας.

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Υπαρχει λογος να το κοψεις πλεον εφοσον βρίσκεις τρόπο και χρήμα και παίρνεις αυτό που θες ?
    Περαν του ηθικου θες να το κόψεις ?Αυτο ειναι το ζητουμενο, γιατι οποιος θελει βρισκει τροπο ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες ...
    Μα αυτό ακριβώς λέει, ότι αυτός έχει το πρόβλημα εθισμού, ότι δεν μπορεί να απαλλαχτεί από αυτόν τον εθισμό και ψάχνει λύση-βοήθεια για να το πετύχει. Τι δεν καταλαβαίνεις;

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,411
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Μα αυτό ακριβώς λέει, ότι αυτός έχει το πρόβλημα εθισμού, ότι δεν μπορεί να απαλλαχτεί από αυτόν τον εθισμό και ψάχνει λύση-βοήθεια για να το πετύχει. Τι δεν καταλαβαίνεις;
    Εκεινος καταλαβαινει εσυ μαλλον εχεις το θεμα να καταλαβεις οτι δεν ειναι ο εθισμος ...
    Περιττο το τελευαταιο αλλα τελοσπαντων εφοσον ετσι εκφραζεσαι ...
    Ζηλεια ,απωθημενο ,επιβεβαιωση αυτα ειναι ολα αυτα που προβάλει...
    Εθισμος ειναι να πηγαίνεις επι πληρωμη με οποιαδηποτε και να το κανεις επανειλημμένα οχι με ενα συγκερκιμενο ατομο και αν σε απορρίπτει να το αντιμετωπιζεις ετσι ..
    Ζηλευει τον αλλον που την εχει ετσι και εκεινος ΠΡΕΠΕΙ να πληρωνει για να την εχει ...
    Επι πληρωμη πας οτι ωρα θες και οπου θες ...Σαν να μουλες ειμαι εθισμένος με τα χαρτια και επειδη δεν με δεχεται μια λεσχη θα κατσω εκει και θα παρακαλω ,εξευτελιζομαι και δεν θα παω καπου αλλου να ικανοποιησω το παθος μου ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εκεινος καταλαβαινει εσυ μαλλον εχεις το θεμα να καταλαβεις οτι δεν ειναι ο εθισμος ...
    Ζηλεια ,απωθημενο ,επιβεβαιωση αυτα ειναι ολα αυτα που προβάλει...
    Εθισμος ειναι να πηγαίνεις επι πληρωμη με οποιαδηποτε και να το κανεις κατ εξακολουθησει οχι με ενα συγκερκιμενο ατομο και αν σε απορρίπτει να το αντιμετωπιζεις ετσι ..
    Επι πληρωμη πας οτι ωρα θες και οπου θες ...Σαν να μουλες ειμαι εθισμένος με τα χαρτια και επειδη δεν με δεχεται μια λεσχη θα κατσω εκει και θα παρακαλω ,εξευτελιζομαι και δεν θα παω καπου αλλου να ικανοποιησω το παθος μου ..
    τα έχεις μπερδέψει κάπως μου φαίνεται τα πράματα. Να χρησιμοποιήσουμε αντί τον όρο "εθισμός" τον όρο "εμμονή"; Σε διευκολύνει αυτό; Χρησιμοποιείς τις διάφορες έννοιες όπως σε βολεύει την κάθε φορά ώστε να διευκολύνεσαι στο να αποδίδεις ευθύνες και κατηγοριτήρια. Και αυτό το κάνεις συνέχεια.

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 08:10
  2. βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη.
    By olia7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 123
    Last Post: 15-04-2016, 14:13
  3. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  4. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  5. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 20:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •