ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 255
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 255 of 258 FirstFirst ... 155205245253254255256257 ... LastLast
Results 3,811 to 3,825 of 3862
  1. #3811
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απαιτω να με αφησεις ησυχοι αλλιως θα ανεβαζω συνεχεια μεχρι να με ξεφορτωθεις ως τωρα εχει φυγει κανενα εκατομυριο φορες και συνεχιζεις το χαβα σου να παριστανεις το αφεντικο σε οτι χρησιμοποιω και να κανεις το φαντασμα οπου και να παω χωρις κα να μιλας.να πας να βρεις ................. να τον δοτλευεις με τα χιλιαδες παραμυθια καταλαβες

  2. #3812
    hlias1988
    Guest
    Που ειναι οι καφετζουδες του φορουμ?! οεο?! μου ελειψαν!

  3. #3813
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    πινω 3 /μερα Ηλια , κι ειναι αντικαταθλιπτικοι.............

  4. #3814
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    απαιτω να με αφησεις ησυχοι αλλιως θα ανεβαζω συνεχεια μεχρι να με ξεφορτωθεις ως τωρα εχει φυγει κανενα εκατομυριο φορες και συνεχιζεις το χαβα σου να παριστανεις το αφεντικο
    ρε συ Αλεξανδρε σε μενα απευθυνεσαι ? , θυμασαι ποσα πμ. μου εστελνες παλια , και σου απαντουσα ? και τωρα με θεωρεις εχθρο σου ? συνεχιζω να σε θεωρω φιλο μου ....................

  5. #3815
    garfield
    Guest
    Σκεφτομαι οτι αν τα λεφτα που δινω στην ψυχοθεραπεια θα πιασουν ποτε τοπο. Θα κανω ποτε αποσβεση; Γιατι μεχρι στιγμης μονο χειροτερα αισθανομαι. Αλλα φετος κλεινω τα σαραντα. Αν δεν κανω και τωρα η ψυχοθεραπεια δεν θα κανω ποτε.

  6. #3816
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by garfield View Post
    Σκεφτομαι οτι αν τα λεφτα που δινω στην ψυχοθεραπεια θα πιασουν ποτε τοπο. Θα κανω ποτε αποσβεση; Γιατι μεχρι στιγμης μονο χειροτερα αισθανομαι. Αλλα φετος κλεινω τα σαραντα. Αν δεν κανω και τωρα η ψυχοθεραπεια δεν θα κανω ποτε.
    Για μενα ποτε δε θα λειτουργούσε η ψυχοθεραπεία οπότε την αποφεύγω σαν ο διάολος το λιβάνι.

    Εκτός αν είναι τσάμπα οπότε δεν τίποτα να χασω εκτός απο χρόνο κάτι που εχω άπλετο.

  7. #3817
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    η ψυχοθεραπεια ειναι κατι σαν να ξερεις απο πριν τις κουβεντες του ¨ασθενους " αν θελετε , εκτος αν εχω πεσει σε λαθος ψυχοθεραπευτη, παντως δεν με ωφελησε , σωστα πραματα ελεγε , αλλα μη εφαρμοσιμα την δεδομενη στιγμη .....η δεν ηξερα τι μου γινεται, που και τωρα δεν ξερω .........η νομιζω οτι ξερω .........

  8. #3818
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    η ψυχοθεραπεια ειναι κατι σαν να ξερεις απο πριν τις κουβεντες του ¨ασθενους " αν θελετε , εκτος αν εχω πεσει σε λαθος ψυχοθεραπευτη, παντως δεν με ωφελησε , σωστα πραματα ελεγε , αλλα μη εφαρμοσιμα την δεδομενη στιγμη .....η δεν ηξερα τι μου γινεται, που και τωρα δεν ξερω .........η νομιζω οτι ξερω .........
    Ο ψυχολόγος τι μπορεί να κάνει?

    Να μου πει τι? Ότι βλέπω τα πράγματα λάθος? Ότι υπάρχουν και άλλες οπτικές γωνίες? Το ότι έχω τοξική οικογένεια η είμαι εγω ο ίδιος πιθανόν τοξικος? Κτλπ

    Χαίρω πολύ, αυτα τα ξέρω και απο μόνος μου, και εν πάση περιπτώσει αν θέλω να μιλήσω κάπου έρχομαι εδω η οπουδήποτε αλλού λεω τον πόνο μου οπως κάνει ο Αλέξανδρος και μου κοστίζει και φτηνότερα.

    Σιγά μην δίνω σε κάποιον 70 ευρώ για να μου λέει τα προφανή.

  9. #3819
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Εμένα στις αρχές με ωφέλησε η ψυχολόγος στις αρχές αλλά όταν τα είχα πει όλα δεν ήξερα τι άλλο να πω που με βαραίνει, τώρα έχω να πάω κοντά στους 7 μήνες λίγο οικονομικών και θα ξεκινήσω σε δωρεάν ψυχολόγο αυτή την φορά!

  10. #3820
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Εμένα στις αρχές με ωφέλησε η ψυχολόγος στις αρχές αλλά όταν τα είχα πει όλα δεν ήξερα τι άλλο να πω που με βαραίνει, τώρα έχω να πάω κοντά στους 7 μήνες λίγο οικονομικών και θα ξεκινήσω σε δωρεάν ψυχολόγο αυτή την φορά!
    Και τι νομίζεις ότι θα αλλάξει την επόμενη φορά?

    Πάλι την ιστορία της ζωη σου θα πεις και
    Θα σου πει καμία σοφιστεία στο τέλος και μετά τι?

  11. #3821
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Ο ψυχολόγος τι μπορεί να κάνει?
    Σιγά μην δίνω σε κάποιον 70 ευρώ για να μου λέει τα προφανή.
    τιποτα δεν μπορει να κανει , γι αυτο σταματησα να πηγαινω προ 3 ετων ,,,,,,,,

  12. #3822
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    τιποτα δεν μπορει να κανει , γι αυτο σταματησα να πηγαινω προ 3 ετων ,,,,,,,,
    Ένας ψυχολόγος-ψυχιατρος όμως μπορεί να βοηθήσει διότι μπορεί να διαγνώσει απ τι πάσχει ο ασθενής και να του προτείνει την κατάλληλη αγωγή.

  13. #3823
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Ένας ψυχολόγος-ψυχιατρος όμως μπορεί να βοηθήσει διότι μπορεί να διαγνώσει απ τι πάσχει ο ασθενής και να του προτείνει την κατάλληλη αγωγή.
    δεν το ξερω αυτο, αλλα δεν τους εχω καμμια εμπιστοσυνη ........

  14. #3824
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,297
    εγώ πιστεύω ότι αν πάσχει κάποιος από κάτι, πάει στον γιατρό.
    η ψυχοθεραπεία γίνεται παράλληλα για προσωπικό όφελος.
    παίζει να μην βρεις και καλό γιατρό οπότε κλάφτα.

  15. #3825
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Κανατε τα παντα για να μου παρουν την δουλεια τωρα μαλλον θα τρελαθειτε ολοι και δευτερον ο τσιπρασ φταιει που θα πεθανει 3 εκατομμυρια κοσμοσ

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •