ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 176
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 176 of 258 FirstFirst ... 76126166174175176177178186226 ... LastLast
Results 2,626 to 2,640 of 3862
  1. #2626
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζοντας οτι ξεχασα τι εγινε συνεχιζουν να χρησιμοποιουν τα κουκις των συσκευων με κακοβουλο τροπο συνεχιζοντας την αισχροκερδεια που ειχαν αρχισει πριν καιρο και σαν να μην εφτανε αυτο εχουν και το θρασος και ολας να βαζουν τυπους να προσπαθουν να με τρομοκρατησουν γιατι για να ειμουν καλος επρεπε να κανω τη παπια οσο τα κονομησαν πανω στις δικες μου ιδεες χωρις να τους ενδιαφερει καν αν γινουν ρομπα με οτι λεω αλλα το μονο που τους νιαζει ειναι να τα κονομησουν με καθε τροπο οπως τα παρασιτα που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βγαλουν λεφτα με οτι τροπο βρουν ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΛΥΣΑΞΑΝ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΛΥΣΑΞΑΝ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΑΥΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΠΙΑΝΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ γιατι αυτος βλεπεις ειναι ο μονος τροπος να κρατηθπουν στη διμοσιοτητα αφου το μονο που ξερουν ειναι να αντιγραφουν σαν ετεροφωτα οτι κανω και να βαζουν ψευτομαγκες να μου κανουν τους μαγκες γιατι νομιζουν οτι ετσι θα το ραψω αλλα δεν εχουν καταλαβει με ποιον τα εχουν βαλει οταν νομιζαν οτι κατοπιν εκβιασμου θα δεχτω το προξενιο που ηθελαν να μου κανουν για να με ελεγχουν φυσικα παριστανοντας οτι θελουν το καλο μου Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΥΣΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΠΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΧΕΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑς ΟΤΙ ΜΕ ΜΑΝΑΤΖΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΣΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΥΠΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΙΟΥΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΦΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ Η ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΕΔΩ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ................... ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΥΠΟΝΟΜΕΥΣΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΝΑΔΕΙΚΝΙΕΙ ΤΗ ΧΩΡΑ ΑΥΤΗ ΩΣ ΣΥΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕ Η ΖΗΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΕΙΡΕΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΑ ΚΑΚΕΚΤΥΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΟ ΦΟΒΟ ΩΣ ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΤΙΖΑΝ ΔΕ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΣΚΟΠΟΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΟΠΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΠΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟ

    ΑΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΟΥΝ ΠΟΤΕ Ας ΚΑΘΟΝΤΑΙ Ν ΠΑΙΖΟΥΝ ΩΣ ΚΑΚΕΚΤΥΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΕΣ ΜΕ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΟΜΩΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΙΣ ΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΩΣ ΑΛΟΘΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΚΑΡΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΤΡΗΤΑ ΣΑΝ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΘΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΙΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΞΕΦΡΑΓΟ ΑΜΠΕΛΙ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙς ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΖΗΤΟΥΝ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΧΡΗΣΤΗ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΠΑΡΧΩΡΙΣΑΝ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΕΙΔΕΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΤΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΤΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΙΕΣ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΙΟΡΘΩΝΟΥΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΑ ΔΙΑΤΡΗΤΑ ΣΑΝ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑς ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ .............. ΤΟΥΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ?

    ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΩΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΩΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΠΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΧΩΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΨΑΡΩΣΕΤΕ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΦΥΡΙΖΟΝΤΑΣ 34 ΩΡΕΣ ΣΑΣ ΓΕΛΑΣΑΝΕ Η ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΤΑ ΚΟΥΚΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ Η ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ ΝΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΟΡΙΟ ΤΗΣ ΑΙΣΧΟΚΕΡΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΩΤΕΙΤΕ ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΑΣ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ Η ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΩΣ Η ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΒΙΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕ ΜΕ ΣΕΒΕΣΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΑΣ ΜΕ ΚΑΚΟΒΟΥΛΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΥΠΟΝΟΟΥΝ ΟΤΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΑΥΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΝ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΑΤΡΕΨΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΤΕ ΣΑΝ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΕΣ ΕΝΩ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΤΕ ΟΤΙ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΤΕ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΙΝΟΙ ΕΚΒΙΑΣΤΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΨΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΓΕΛΑΣΑΝΕ Ο ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΕΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ

    ΑΠΑΙΤΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΤΑ ΚΟΥΚΙΣ ΟΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΙΣΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΧΡΗΣΤΗ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΩΝ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ

  2. #2627
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Αργά ή γρήγορα ο καθένας μπαίνει στη θέση του....
    Κάθε βασιλιάς στο θρόνο του...
    Κάθε κλόουν στο τσίρκο του...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #2628
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Οταν βλέπεις κόσμο να μαζεύεται στο Θερμαϊκό για τα Θεοφάνεια ενώ πριν από 3 μήνες υπήρξε απότομη διασπορά ιού λόγω του Αγίου Δημητρίου δεν έχει σωτηρία αυτός ο τόπος. Και εντάξει θες να πας εκκλησία να κοινωνήσεις να κάνεις ότι θες το καταλαβαίνω, όταν όμως το αποτέλεσμα γνωρίζουμε πως θα είναι ραγδαία αύξηση των κρουσμάτων και θυμάτων, εγώ τι φταίω; Γιατί μου στερείς έμμεσα το δικαίωμα της ζωής μετατρέποντας τον εαυτό σου σε κινητή βόμβα, όταν πριν 3 μήνες έκανες ακριβώς το ίδιο πράγμα και το αποτέλεσμα ήταν καταστρεπτικό!
    ταυτοχρονα ομως εσεις θελετε να στερεισετε απο τον κοσμο ενα παναρχαιο λειτουργικο και πνευματικο εργο της εκκλησιας εκ Θεου ,οπου καθε χρονο βοηθαει τους ανθρωπους να μπορεσουν να εχουν μια νεα χρονια οσο γινετε πιο καλη. Τα Θεοφανεια κατα καποιο τροπο αγιαζουν τα υδατα απο καθε λογης κακο, ετσι μπορουν και οι ναυτικοι , αλλα και γενικα οσοι εχουν σχεση μ την θαλασσα για παραδηγμα να κανουν αφοβα τις οποιες δουλειες τους. Οταν μαλιστα αυτη η λειτουργεια εγινε με αποστασεις μεταξυ των πιστων, διοτι στοΘερμαικο επειδη εχει πολυ μεγαλη εκταση ειναι ευκολο να απλοθει πολυ κοσμος ,φορωντας και τις μασκες τους , εχωντας δλδ τυρησει τα μετρα του κρατους, για ποιο λογο να μην γινει? Ειναι παραλλογο να μην αφηνουν στο 2021 να υπαρχει ελευεθερια ασκησης χριστιανικων λειτουργηματων!! ειναι απαραδεκτο σε μια χωρα σαν την Ελλαδα , διοτις αλλα δογματα μια χαρα τα αφηνουν. Μαλον θα ερθουν ξανα εποχες οπου οι χριστιανοι θα χρηαστει να γινουν ξανα μαρτυρες, να δωσουν παλυ το αιματους για τον Ιησου Χριστο Μας!

  4. #2629
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ , πρωτα απο ολα καλη χρονια και ο Θεος μαζι μας και τον νεο χρονο οπως και περισι.
    Διαβασα το μηνυμα σου και εχω να ου πρωτεινω το εξης, θα μπορουσες να πας στα ταχυδρομεια και να κανεις την αιτηση ευρεσητεχνιας -η καπως ετσι - ωστε να το εχεις κατα καποιο τροπο κλειδομενο με το ονομα σου και να μην μπορει κανεις να σε αντιγραψει χωρις να εχει τις συνεπειες του νομου η αν θελει να σε ενημερωσει και να υπαρξει ενα ειδος συνεργασιας αναμεσα σας.
    Οσο για τους αλλους που σε κυνηγαν και που προπαθουν να παρεμβουν στο εργο σου, αν και συγνωμη αλλα δεν καταλαβα καλα το μηνυμα,βλεπεις εχω θεματα με την αναγνωση και επειδη δεν ειμαι και απολυτα υγειες ακομη μπερδευομαι μερικες φορες.Παντος αν καταλαβα καλα αντιμετοπιζεις καποι προβλημαα παραβιασης προσωπικων σο δεδομενων αλλα και γενικα υπαρχουν καποιοι κυνδηνοι.Θα μπορουσες να απευθηνθεις ειτε σε καποια ρχη - αν και θα μου πεις και πολυ λογικο οτι οι αρχες ειτε δεν ενδιαφεροντε ειτε δεν θα βοηθησουν αφου μερικες φορες ειναι εμπλεκομνεα οργανα τους - ομως υπαρχουν και αλλες υπηρεσιες οπου το συστημα τις υποχρεωνει κατα καποιο τροπο να σε προστατευσουν, αυτες ειναι εισαγκελιες εντολες, ομως θα χρειαστεις τις υπηρεσιες καποιου δικηγορου και συγκεκριμενα καποιου ποινικολογου.

  5. #2630
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Σκέφτομαι ότι και αύριο και μεθαύριο και αντί μεθαύριο και.......... Θα είναι η ίδια μέρα με της ίδιες σκέψεις. Το μόνο που μου έχει χαρίσει χαρά αυτές της δύο μέρες είναι ότι χιονίζει!!

  6. #2631
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    σκέφτομαι την 1η μου συνεδρία αύριο με τον ψυχολόγο μακάρι να πάει καλά!!!!

  7. #2632
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,405
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αργά ή γρήγορα ο καθένας μπαίνει στη θέση του....
    Κάθε βασιλιάς στο θρόνο του...
    Κάθε κλόουν στο τσίρκο του...

    Δίνει αυτό που έχει ....
    Ο άδειος τι να δώσει ?

    Καλημέρα!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #2633
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δίνει αυτό που έχει ....
    Ο άδειος τι να δώσει ?

    Καλημέρα!!!
    Σωστά.
    Καλημέρα!!!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #2634
    Quote Originally Posted by ntiaki View Post
    σκέφτομαι την 1η μου συνεδρία αύριο με τον ψυχολόγο μακάρι να πάει καλά!!!!
    Καλημέρα,
    Κ εγώ σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά, κάθε αρχή κ δύσκολη που λένε.. Εγώ σκέφτομαι μια ζωή χωρίς κορώνα πάλι, πέρα από τα δικά μου.. Αλήθεια, τι σε ώθησε να πας;

  10. #2635
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δίνει αυτό που έχει ....
    Ο άδειος τι να δώσει ?

    Καλημέρα!!!
    Καλημέρα Μαριλού και Αλεξία!

    Τι κάνετε;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #2636
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Μαριλού και Αλεξία!

    Τι κάνετε;
    Καλημερα Κυκνε!

    Εγώ κάνω δουλειές (λέμε τώρα γιατί κάνω μια δουλειά και κάθομαι) αλλά γενικά είμαι σαν βαρεμενη. Έχουμε και περίεργο καιρό...

    Εσύ τι κάνεις?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #2637
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημερα Κυκνε!

    Εγώ κάνω δουλειές (λέμε τώρα γιατί κάνω μια δουλειά και κάθομαι) αλλά γενικά είμαι σαν βαρεμενη. Έχουμε και περίεργο καιρό...

    Εσύ τι κάνεις?
    Τι καιρό; Εδώ έχει πάλι ήλιο...

    Εγώ νιώθω ένα ψυχοπλάκωμα αλλά ίσως βγω καμιά βόλτα αργότερα οπότε πιστεύω πως θα με βοηθήσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #2638
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι καιρό; Εδώ έχει πάλι ήλιο...

    Εγώ νιώθω ένα ψυχοπλάκωμα αλλά ίσως βγω καμιά βόλτα αργότερα οπότε πιστεύω πως θα με βοηθήσει...
    Μια ήλιο, μια συννεφιά, είναι περίεργος.
    Και έχει ένα κρύο τι να σου πω.

    Να πας βόλτα, καλό θα σου κάνει. Εγώ δεν έχω όρεξη αφού όλα είναι κλειστά
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #2639
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μια ήλιο, μια συννεφιά, είναι περίεργος.
    Και έχει ένα κρύο τι να σου πω.

    Να πας βόλτα, καλό θα σου κάνει. Εγώ δεν έχω όρεξη αφού όλα είναι κλειστά
    Κατάλαβα...

    Κι εδώ κρύο κάνει... Αν βγω θα βγω με παρέα για περπάτημα, μόνη μου κι εγώ δεν έχω όρεξη, μέχρι τη γειτονιά θα πεταχτώ που θέλω να πάρω κάτι... Περιμένω τηλέφωνο να δω αν θα βγούμε ή όχι τελικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #2640
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα...

    Κι εδώ κρύο κάνει... Αν βγω θα βγω με παρέα για περπάτημα, μόνη μου κι εγώ δεν έχω όρεξη, μέχρι τη γειτονιά θα πεταχτώ που θέλω να πάρω κάτι... Περιμένω τηλέφωνο να δω αν θα βγούμε ή όχι τελικά...
    Θα ξυλιασετε πάντως, να ντυθείς καλά
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •