Τρόποι προσέγγισης σε μια κοπέλα - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 331 to 345 of 350
  1. #331
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Ο ασκητής θα πρότεινε πόρνες και εδώ..Αυτός κάτι ξέρει ίσως παραπάνω
    Αν διάβαζες συχνότερα θα ήξερες ότι ο θεματοθέτης δεν θέλει αυτή τη λύση...εσύ ξεκόλλα επιτέλους από τις πόρνες, μας έχεις πρήξει με τις βρωμιάρες...και κακώς επιτρέπεται αυτό το "επάγγελμα"...

    Why, ξεφεύγω λίγο από το θέμα σου και το κάνω κοινωνικό ζήτημα αλλά αν σε ενοχλεί πες το μου να το σταματήσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #332
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eλα ντε , ολο αυτο προτεινει ο chris , μηπως διατηρει πορνειο ?


    Παντως , δεν ειναι και τοσο κακο να κανεις επισημως αυτην την δουλεια , πολλες γυναικες , ειναι χειροτερες απο πορνες , απλως δεν το επισημοποιουν ...................... ειναι ' ατυπως ' πορνες , παντρευομενες καποιον πχ. για τα χρηματα του ....λεω γω ....

  3. #333
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eλα ντε , ολο αυτο προτεινει ο chris , μηπως διατηρει πορνειο ?
    Καθόλου περίεργο, όποτε γράφει είναι κι αυτή η πρόταση μέσα μαζί με εκθειασμούς για το ότι είναι καλύτερες από τις μη επαγγελματίες πόρνες...άρα γι' αυτόν όλες οι γυναίκες είναι πόρνες, κρίμα που δεν μπορώ να δημοσιεύσω τα post του στο γκρουπ "ναι, είσαι μισογύνης" στο facebook... :p
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #334
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το ποστ του στο φεις ? δλδ ? επειδη δεν εχω ιδεα απο φεις , εσυ Κυκνε , πως ξερεις τι γραφει καποιος στο φεις ?

  5. #335
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Το ποστ του στο φεις ? δλδ ? επειδη δεν εχω ιδεα απο φεις , εσυ Κυκνε , πως ξερεις τι γραφει καποιος στο φεις ?
    Δεν κατάλαβες καλά, χα χα! :p Δεν μπορώ να ξέρω φυσικά παρά μόνο για όσα ποστ είναι δημόσια ή για όσα γράφουν αυτοί που έχω φίλους εκεί...για να καταλάβεις μπορείς να ελέγχεις ποιος βλέπει τι γράφεις στο facebook...απλά υπάρχει ένα γκρουπ που λέγεται "ναι, είσαι μισογύνης" και θα είχε πλάκα αν επιτρεπόταν να αντιγράψω ότι γράφει εδώ στο συγκεκριμένο γκρουπ, αυτό εννοούσα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Πονηρουλια μου..Ο ασκητής μίλησε και αποφάσισε..χαλάω κάποιο πρόγραμμα ίσως?είναι κακό που θέλω όλοι οι άνθρωποι να βιώσουν τον ερωτα?και να μην κάθονται και ασχολούνται με κομπογιανητες ψυχολογους που τους δημιουργούν αχρείαστα προβλήματα...

  7. #337
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Θα συμφωνήσω μαζί σου.Για να το λέει ο ασκητής κάτι παραπάνω θα ξέρει.Ποιοι είμαστε εμείς να τον αμφισβητήσουμε;

  8. #338
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Πονηρουλια μου..Ο ασκητής μίλησε και αποφάσισε..χαλάω κάποιο πρόγραμμα ίσως?είναι κακό που θέλω όλοι οι άνθρωποι να βιώσουν τον ερωτα?και να μην κάθονται και ασχολούνται με κομπογιανητες ψυχολογους που τους δημιουργούν αχρείαστα προβλήματα...
    Πρόγραμμα όχι, το όνειρο της ζωής μου μου χαλάς που ήταν να γίνω κι εγώ ***** αλλά δεν με παίρνουνε... :p Ρατσισμός παντού βρε παιδί μου... :p

    Σοβαρά μιλώντας τώρα προσωπικά δεν εκτιμώ όσες διαλέγουν την εύκολη λύση για "επάγγελμα" και φυσικά θεωρώ ότι εξευτελίζουμε κάτι τόσο όμορφο όσο ο έρωτας όταν τον μετατρέπουμε σε αγαθό προς πώληση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #339
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eλα ντε , ολο αυτο προτεινει ο chris , μηπως διατηρει πορνειο ?


    Παντως , δεν ειναι και τοσο κακο να κανεις επισημως αυτην την δουλεια , πολλες γυναικες , ειναι χειροτερες απο πορνες , απλως δεν το επισημοποιουν ...................... ειναι ' ατυπως ' πορνες , παντρευομενες καποιον πχ. για τα χρηματα του ....λεω γω ....
    Αυτές ναι, είναι κι αυτές πόρνες αλλά υπάρχουν κι αυτές που αν παντρευτούν παντρεύονται από έρωτα...

    Όσο για το αν είναι κακό να κάνεις επισήμως κι αυτή τη δουλειά εδώ διαφωνώ και εξηγώ το γιατί στο αμέσως προηγούμενο μου ποστ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #340
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Ο γάμος γίνεται καθαρά για οικονομικούς λόγους.Όλοι τα ξέρουμε αυτά.το ίδιο και οι σχέσεις συνήθως..

  11. #341
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν κατάλαβες καλά, χα χα! :p Δεν μπορώ να ξέρω φυσικά παρά μόνο για όσα ποστ είναι δημόσια ή για όσα γράφουν αυτοί που έχω φίλους εκεί...για να καταλάβεις μπορείς να ελέγχεις ποιος βλέπει τι γράφεις στο facebook...απλά υπάρχει ένα γκρουπ που λέγεται "ναι, είσαι μισογύνης" και θα είχε πλάκα αν επιτρεπόταν να αντιγράψω ότι γράφει εδώ στο συγκεκριμένο γκρουπ, αυτό εννοούσα...
    Οκ , ευχαριστω για την εξηγηση .............καταλαβα ( νομιζω ) ........γκρουπς , λοιπον .....

  12. #342
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Ο γάμος γίνεται καθαρά για οικονομικούς λόγους.Όλοι τα ξέρουμε αυτά.το ίδιο και οι σχέσεις συνήθως..
    Μάλλον δεν έχεις ερωτευθεί...για ποιο λόγο να κάνεις σχέση με κάποιον αν έχεις τη δική σου δουλειά και καλύπτεις τα έξοδα σου; Να μου το πεις αυτό για παλιότερες εποχές που οι γυναίκες δεν εργάζονταν να το καταλάβω...και μιας και το αναφέρω ότι χειρότερο αυτό...να σε παντρεύει ο πατέρας σου με κάποιον πλούσιο ακόμα κι αν δεν θέλεις και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα για να το εμποδίσεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #343
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Οκ , ευχαριστω για την εξηγηση .............καταλαβα ( νομιζω ) ........γκρουπς , λοιπον .....
    Τίποτα... :) Έκανα ότι καλύτερο μπορούσα, μην νομίζεις ότι κι εγώ είμαι εξπέρ στην τεχνολογία, από τον αδελφό μου το έμαθα το facebook... :p Κι η μαμά μου όταν της είπα ότι δεν έχω μου είπε "καλά, που ζεις;" Χα χα! :D
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #344
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Η γνωστη Ψυχολογα που εχω. ονομάζει τις περισσότερες γυναίκες αδήλωτες και έμμεσες ιερόδουλες..δυστυχώς Στην κοινωνία Έτσι είναι τα πράγματα..και ο ασκητής το ιδιο

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αυτές ναι, είναι κι αυτές πόρνες αλλά υπάρχουν κι αυτές που αν παντρευτούν παντρεύονται από έρωτα...

    Όσο για το αν είναι κακό να κάνεις επισήμως κι αυτή τη δουλειά εδώ διαφωνώ και εξηγώ το γιατί στο αμέσως προηγούμενο μου ποστ...
    Ενταξει , ειναι μεγαλη κουβεντα αν ειναι κακο η οχι ...........ειδα την εξηγηση σου , ευκολη λυση , ειναι οντως ενα καλο επιχειρημα ........ ουτε θεωρω κακο , να υπολογισει μια κοπελα , ποσο ανετη θαναι η ζωη της , αν παντρευτει καποιον που εχει χρηματα , ειναι το ιδιο αν παντρευτει ενας αντρας , μια ωραια κοπελα , επειδη ειναι ωραια .............. ειναι το ' πακετο ' που μετραει , ε ? αν παντρευτω ομως πχ. εγω μια 20-25χρονη , ε , εκει , κατι δεν κολλαει ...............ε ? η οχι ? .....

Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast

Similar Threads

  1. Λεπτος τροπος προσεγγισης
    By stella1993 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2014, 00:03
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 21:39
  3. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 09:55
  4. Τρόποι Σκέψεως
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-10-2010, 22:03
  5. Replies: 3
    Last Post: 08-04-2006, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •