Απελπισία.... - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 60 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 286 to 300 of 900
  1. #286
    Quote Originally Posted by andreas_psychology2 View Post
    τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είσαι ασέξουαλ? τα κυριότερα σημεία που σε κάνουν να το πιστεύεις αυτό!
    Το ότι παρόλο που έχω διάθεση για σεξ και φαντασίωσεις δεν κάνω. Επισης παλαιοτερα είχα μεγάλη διάθεση τώρα έχω μόνο σε μέρες που θα έρθω σε επαφη με κάποιον που με αναβει.παλιά και μόνη μου φτιάχνομουν.
    Επίσης έχω και άλλο θέμα που δεν το έχω αναφερει και είναι εξίσου σημαντικό και απευθύνομαι πιο πολύ στις γυναίκες του φορουμ.όταν κάνουμε ερωτικά παιχνιδια με τον φίλο μου η ακόμη και όταν αυνανιζομαι ολοκληρωνω πάρα πολύ γρήγορα εφόσον έχω βρει το κουμπι μου πλεον.αυτό καταλαβαίνω είναι προβληματικο όπως και στην αντρικη προωρη εκσπερματωση.είναι κατι αντιστοιχο έχω διαβασει.και αφού ολοκληρωσω μια φορά μετά δεν έχω διάθεση ξανά.

  2. #287
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Έχω πάει και σε στριπτιζάδικο παλιά και σε οίκο ανοχής και, αν και μου άρεσαν οι κοπέλες, δεν μου ήρθε καμία όρεξη για διείσδυση.
    Δεν απαντάς ξεκάθαρα την ερώτηση . Πήγες σε τριπ=παρακολούθησες παράσταση . Δεν πιστεύω να έκανες σεξ στο στριπ . Πήγες λες σε οίκο ανοχής. ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΣΑ ; ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ;;; Από όσα γράφεις ΣΥΜΠΕΡΑΙΝΩ ΠΩΣ ΟΧΙ. Αν κάνω λάθος, με διορθώνεις. Αν δεν έχεις κάνει ποτέ σεξ , πιθανότατα δεν σου λείπει πολύ. Στη συνέχεια μας λες ότι το ... θεωρείς απίθανο να συμβεί ... οπότε αμυντικά, για αυτό το λόγο , λες πως δεν σε νοιάζει ....

  3. #288
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Το ότι παρόλο που έχω διάθεση για σεξ και φαντασίωσεις δεν κάνω. Επισης παλαιοτερα είχα μεγάλη διάθεση τώρα έχω μόνο σε μέρες που θα έρθω σε επαφη με κάποιον που με αναβει.παλιά και μόνη μου φτιάχνομουν.
    Επίσης έχω και άλλο θέμα που δεν το έχω αναφερει και είναι εξίσου σημαντικό και απευθύνομαι πιο πολύ στις γυναίκες του φορουμ.όταν κάνουμε ερωτικά παιχνιδια με τον φίλο μου η ακόμη και όταν αυνανιζομαι ολοκληρωνω πάρα πολύ γρήγορα εφόσον έχω βρει το κουμπι μου πλεον.αυτό καταλαβαίνω είναι προβληματικο όπως και στην αντρικη προωρη εκσπερματωση.είναι κατι αντιστοιχο έχω διαβασει.και αφού ολοκληρωσω μια φορά μετά δεν έχω διάθεση ξανά.
    έχεις διάθεση για σεξ αλλά δεν κάνεις γιατί? τι σε κρατάει από το να το κάνεις?

  4. #289
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Επίσης έχω και άλλο θέμα που δεν το έχω αναφερει και είναι εξίσου σημαντικό και απευθύνομαι πιο πολύ στις γυναίκες του φορουμ.όταν κάνουμε ερωτικά παιχνιδια με τον φίλο μου η ακόμη και όταν αυνανιζομαι ολοκληρωνω πάρα πολύ γρήγορα εφόσον έχω βρει το κουμπι μου πλεον.αυτό καταλαβαίνω είναι προβληματικο όπως και στην αντρικη προωρη εκσπερματωση.είναι κατι αντιστοιχο έχω διαβασει.και αφού ολοκληρωσω μια φορά μετά δεν έχω διάθεση ξανά.
    Ούτε αυτό είναι απαγορευτικό . Έχεις βρεις όπως λες το κουμπί σου και το πετυχαίνεις γρήγορα. Αν κάνεις σεξ με άνδρα, αν δεν έχει τελειώσει αυτός, μπορεί να συνεχίζει , οπότε να έχεις κι άλλους οργασμούς έπειτα. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ... αν αρχίσεις να κάνεις σεξ , θα αλλάξει η ένταξη των ερεθισμάτων που σου προκαλούν οργασμό ... οπότε δεν θα τελειώνεις πλέον τόσο γρήγορα. Αυτό , δεν είναι κάτι που γράφει κάποια χασικλού σε κανένα μπλογκ , αλλά είναι δεδομένο της ανθρώπινης φυσιολογίας, έχει να κάνει με τον ουδό .
    Όλοι σου οι προβληματισμοί , ωφείλονται στο ότι είσαι παρθένα , σε εμποδίζουν να πάψεις να είσαι και φυσικά αν προχώραγες και πήγαινες μπροστά , θα τα ξέχναγες όλα. Πρόσεξε, γιατί χάνεις πολύτιμα χρόνια . Και πρόσεξε ακόμη περισσότερο γιατί όσο διατηρείς το "πρόβλημα" σου , φαίνεσαι καλός πελάτης σε πολλούς, που ψάχνουν δουλειά.

  5. #290
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Και πρόσεξε ακόμη περισσότερο γιατί όσο διατηρείς το "πρόβλημα" σου , φαίνεσαι καλός πελάτης σε πολλούς, που ψάχνουν δουλειά.
    σε ποιους φαίνεται καλός πελάτης?

  6. #291
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Το ότι παρόλο που έχω διάθεση για σεξ και φαντασίωσεις δεν κάνω. Επισης παλαιοτερα είχα μεγάλη διάθεση τώρα έχω μόνο σε μέρες που θα έρθω σε επαφη με κάποιον που με αναβει.παλιά και μόνη μου φτιάχνομουν.
    Επίσης έχω και άλλο θέμα που δεν το έχω αναφερει και είναι εξίσου σημαντικό και απευθύνομαι πιο πολύ στις γυναίκες του φορουμ.όταν κάνουμε ερωτικά παιχνιδια με τον φίλο μου η ακόμη και όταν αυνανιζομαι ολοκληρωνω πάρα πολύ γρήγορα εφόσον έχω βρει το κουμπι μου πλεον.αυτό καταλαβαίνω είναι προβληματικο όπως και στην αντρικη προωρη εκσπερματωση.είναι κατι αντιστοιχο έχω διαβασει.και αφού ολοκληρωσω μια φορά μετά δεν έχω διάθεση ξανά.
    απ οσα εχεις πει, με τον φιλο σου κανεις σεξ, ο οποιος εχει προωρη εξπερματιση...
    οποτε, μαλλον δεν θελεις να καθυστερησεις.
    κατα τα αλλα, εφοσον ξερεις πως λειτουργει ο οργανισμος σου, ΑΝ βρεθεις με αλλον και δεν θελεις να τελειωνεις γρηγορα, θα κανεις διακοπες σε "αυτο" που σε φερνει σε κορυφωση και θα ασχολεισαι με αλλα στην φαση.

  7. #292
    Quote Originally Posted by andreas_psychology2 View Post
    έχεις διάθεση για σεξ αλλά δεν κάνεις γιατί? τι σε κρατάει από το να το κάνεις?
    Κυρίως ο φόβος. Έτσι νομίζω. Αλλά ίσως και να μην το έχω τόση αναγκη τελικά και να μη με νοιαζει.από το σκέφτομαι μέχρι το θέλω πραγματικα έχει διαφορά.

  8. #293
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ούτε αυτό είναι απαγορευτικό . Έχεις βρεις όπως λες το κουμπί σου και το πετυχαίνεις γρήγορα. Αν κάνεις σεξ με άνδρα, αν δεν έχει τελειώσει αυτός, μπορεί να συνεχίζει , οπότε να έχεις κι άλλους οργασμούς έπειτα. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ... αν αρχίσεις να κάνεις σεξ , θα αλλάξει η ένταξη των ερεθισμάτων που σου προκαλούν οργασμό ... οπότε δεν θα τελειώνεις πλέον τόσο γρήγορα. Αυτό , δεν είναι κάτι που γράφει κάποια χασικλού σε κανένα μπλογκ , αλλά είναι δεδομένο της ανθρώπινης φυσιολογίας, έχει να κάνει με τον ουδό .
    Όλοι σου οι προβληματισμοί , ωφείλονται στο ότι είσαι παρθένα , σε εμποδίζουν να πάψεις να είσαι και φυσικά αν προχώραγες και πήγαινες μπροστά , θα τα ξέχναγες όλα. Πρόσεξε, γιατί χάνεις πολύτιμα χρόνια . Και πρόσεξε ακόμη περισσότερο γιατί όσο διατηρείς το "πρόβλημα" σου , φαίνεσαι καλός πελάτης σε πολλούς, που ψάχνουν δουλειά.
    Φαίνομαι καλός πελατης σε πολλους?δεν το κατάλαβα αυτό.
    Όσο για το προβλημα το εχω καθυστερηση τόσο που δεν περνει άλλο και για αυτό μάλλον θα το παρατήσω.
    Μια ήταν η ελπίδα μου ότι θα κάνω σεξ.με τον παντρεμενο, και αυτό είναι απαγορευτικο.

  9. #294
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Κυρίως ο φόβος. Έτσι νομίζω. Αλλά ίσως και να μην το έχω τόση αναγκη τελικά και να μη με νοιαζει.από το σκέφτομαι μέχρι το θέλω πραγματικα έχει διαφορά.
    τι φοβάσαι ακριβώς?

  10. #295
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απ οσα εχεις πει, με τον φιλο σου κανεις σεξ, ο οποιος εχει προωρη εξπερματιση...
    οποτε, μαλλον δεν θελεις να καθυστερησεις.
    κατα τα αλλα, εφοσον ξερεις πως λειτουργει ο οργανισμος σου, ΑΝ βρεθεις με αλλον και δεν θελεις να τελειωνεις γρηγορα, θα κανεις διακοπες σε "αυτο" που σε φερνει σε κορυφωση και θα ασχολεισαι με αλλα στην φαση.
    Σεξ με τον τροπο που έννοεις ναι κάνουμε. Εγώ σου είπα δεν το θεωρώ σεξ αυτό.
    Ναι όταν δεν θέλω να ολοκληρωσω κάνω αλλά πράγματα που να μη με φέρουν στον οργασμο.αλλά αν ο άλλος πχ μου κάνει στοματικο εκεί ολοκληρωνω αμεσως αν δεν είμαι και ξενερωμενη γιατί πολλές φορές όταν δεν έχω διάθεση καθυστερω πολύ η δεν θέλω καθολου.πάντως είναι ενα πρόβλημα και αυτό. Θες να απολαύσεις λιγο παραπανω το πριν αλλά δεν μπορείς.

  11. #296
    Quote Originally Posted by andreas_psychology2 View Post
    τι φοβάσαι ακριβώς?
    Την διείσδυση. Ότι δεν χωράει. Τον πόνο.
    Διάβασα πριν λίγο και ένα θέμα που ανέβασε μια πιτσιρικα για το σεξ και για τον πόνο περι δακτυλου και ακριβώς τα ίδια νοιώθω και σκεφτόμαι και εγώ. Βέβαια δεν σχολίασα τίποτα στο θέμα γιατί περισσότερο φόβο θα της προκαλεσω εγώ πάρα θα την βοηθησω.

  12. #297
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Την διείσδυση. Ότι δεν χωράει. Τον πόνο.
    Διάβασα πριν λίγο και ένα θέμα που ανέβασε μια πιτσιρικα για το σεξ και για τον πόνο περι δακτυλου και ακριβώς τα ίδια νοιώθω και σκεφτόμαι και εγώ. Βέβαια δεν σχολίασα τίποτα στο θέμα γιατί περισσότερο φόβο θα της προκαλεσω εγώ πάρα θα την βοηθησω.
    έχεις προσπαθήσει και δεν μπαίνει? σόρρυ που θα ρωτήσω αλλά με δονητή έχεις προσπαθήσει?

  13. #298
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Σεξ με τον τροπο που έννοεις ναι κάνουμε. Εγώ σου είπα δεν το θεωρώ σεξ αυτό.
    Ναι όταν δεν θέλω να ολοκληρωσω κάνω αλλά πράγματα που να μη με φέρουν στον οργασμο.αλλά αν ο άλλος πχ μου κάνει στοματικο εκεί ολοκληρωνω αμεσως αν δεν είμαι και ξενερωμενη γιατί πολλές φορές όταν δεν έχω διάθεση καθυστερω πολύ η δεν θέλω καθολου.πάντως είναι ενα πρόβλημα και αυτό. Θες να απολαύσεις λιγο παραπανω το πριν αλλά δεν μπορείς.
    σαν τι αλλά πράγματα δηλαδή? Γιατί ξέρω θέλει αρκετή άσκηση για να ελέγξεις τον οργασμό στα δύο φύλα


    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Την διείσδυση. Ότι δεν χωράει. Τον πόνο.
    Διάβασα πριν λίγο και ένα θέμα που ανέβασε μια πιτσιρικα για το σεξ και για τον πόνο περι δακτυλου και ακριβώς τα ίδια νοιώθω και σκεφτόμαι και εγώ. Βέβαια δεν σχολίασα τίποτα στο θέμα γιατί περισσότερο φόβο θα της προκαλεσω εγώ πάρα θα την βοηθησω.
    για σκέψου και τις γέννες
    υπάρχουν και τα λιπαντικά που βοηθούν αρκετά
    τι έχουν να πουν και όσοι έχουν μεγάλο μόριο, να μην ξανακάνουν σεξ αυτοί? !!

  14. #299
    Honorata
    Guest
    Στο εξήγησα γιατί. Γιατί εφησυχαζεσαι στη ρουτίνα σου και ασφυκτιάς. Αν μείνεις μόνη θα αναγκαστείς να βγεις από το καβούκι σου και με δειλά βήματα να διεκδικήσεις αυτά που θες. Τώρα εφόσον έχεις τον φίλο σου που σου προφέρει ασφάλεια και παρέα αλλα και ένα κορμί για να σεξουαλιζεσαι και έχεις παράλληλα και τον παντρεμένο στο μυαλό σου για να υπάρχει και το σασπενς και η καψούρα που σου λείπει, τα έχεις όλα δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο.

    Οπότε ή μένεις έτσι με "δύο άντρες" που δεν σε καλύπτουν και ασφυκτιάς ή σπας τη ζώνη άνεσης και βγαίνεις στον έξω κόσμο..


    Τον φίλο σου μπορείς να τον έχεις και σαν παρέα στη ζωή σου ....

    Διαλεγεις και παίρνεις. Αν θες να μείνεις έτσι, δικαίωμα σου έχεις φτιάξει μια ρουτίνα που σου τα καλύπτει όλα, γιατι παραπονιέσαι;;;;
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Μα γιατί να χωρίσω όταν ο άλλος δεν με ενοχλει πουθενά και με αφήνει να λειτουργω σας ελεύθερη? Επίσης όταν τον χρειαστω κάτι θα είναι εκεί και θα με ακούσει. Είναι σημαντικό αυτό. Είτε φιλικό το πεις είτε ερωτικό είναι σημαντικό να έχεις κάποιον να σε πάρει αγκαλιά και να σου πει όλα θα πάνε καλά.

  15. #300
    Quote Originally Posted by andreas_psychology2 View Post
    τι φοβάσαι ακριβώς?
    Quote Originally Posted by andreas_psychology2 View Post
    έχεις προσπαθήσει και δεν μπαίνει? σόρρυ που θα ρωτήσω αλλά με δονητή έχεις προσπαθήσει?
    Με δονητη όχι ποτέ. Όπως ακουμπάει εκεί κάτι δεν μου αρέσει η αίσθηση και το σταματαω.σαν να ενοχλουμε.

Page 20 of 60 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια!
    By μυσπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-11-2020, 20:37
  2. Απελπισια;
    By Eleni44 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 38
    Last Post: 04-03-2019, 12:33
  3. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 14:13
  4. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 20:23
  5. απελπισια
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 03-11-2010, 01:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •