Σχεση απολυτης εξαρτησης!!!! - Page 34
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 34 of 35 FirstFirst ... 2432333435 LastLast
Results 496 to 510 of 522
  1. #496
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    279
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    οτι σε έχει μόνο για τον πού.....?
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    ο τυπος σε εχει τελειως για τον π...τσο!
    μπορει να ειναι εξαιρετικα προικισμενος γι αυτο να χει κολλησει

  2. #497
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Σε ποιο μαρτύριο αναφερεται; στην πιεση που νοιωθει; υποθετω πως ναι, οποτε μην απαντάς το μονο που θελει ειναι να διαπιστωσει οτι εισαι στην θεση σου να φυλας καραουλι για τις αναγκες του οπως παντα.
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    ...
    Εγω: Κ ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΝ. ΟΜΩΣ ΤΡΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Κ ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ

    Αυτος: Ναι αγαπη μου. Θα βγεις καθολου εξω να σε δω για λιγο?

    Εγω: οχι ειμαι κουρασμενη

    Αυτος: αντε βαλε μαγιο να παμε να αραξουμε σε μια παραλια να σε παω οπου θες!

    Εγω: ναι παμε

    Μετα απο 1 ωρα στελνει αυτος

    Καληνυχτα αγαπη μου!
    στο ειπαμε πριν γινει.
    ηθελε μονο να δει οτι εχεις δαγκασει το αγκιστρι,παλι.
    και το κανει με τροπο σαδιστικο.
    ξερει καλα ποσο θελεις κι εσυ να πατε μια βολτα σαν ανθρωποι κι οχι σαν να κανετε συναλλαγη για το σεξ (μην το πω πιο χοντρα).
    σου προτεινε ακριβως αυτο που ξερει καλα οτι σου λειπει και το θελεις.
    και μολις του ειπες ναι, σου ειπε "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!"

  3. #498
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Καλησπερα.

  4. #499
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Εχουμε να τα πουμε πολυ καιρο. Τι εγινε? Πολλα παρα πολλα!!! Που δεν ξερω απο που ν αρχισω κ που να τελειωσω. Ας αρχισω απ το τελος. Δυστυχως δεν εχω καταφερει να ξεφυγω απ αυτον κ πλεον σκεφτομαι πως δεν εχει νοημα να ζω χωρις αυτον. Δεν εχω ζωη χωρις αυτον. Δεν μπορω να ειμαι με κανεναν αλλον. Παρακατω θα σας πω τι εγινε...

  5. #500
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Για πολυ καιρο κρατουσα αποσταση κ μιλουσαμε μεσα στη δουλεια μονο. Ομως υπεφερα κ δεν αντεξα κ βρεθηκαμε. Κ τ ανακαλυψε η γυναικα του οπως μου ειπε κ πηρε τηλ τους γονεις μου τους εβρισε παλι κ μετα επερνε εμενα αλλα δε το σηκωσα.
    Αυτος φυσικα δεν τη χωρισε κ μου ειπε οτι για να μπορεσει να παρει συνενετικο διαζυγιο στο μελλον θα πρεπει να καθεται ησυχος σπιτακι του κ να μη με ξαναδει ποτε. Κ φυσικα μου ειπε θα το κανει για το παιδι. Εν ολιγεις τον μαλωσε αυτη κ κλειστηκε στο καβουκι του.
    Εννοειτε για μερες μονο μιλουσαμε κ δεν ελεγε να βρεθουμε. Τωρα παλι μου ζηταει να βρεθουμε για σεξ ξεκαθαρα λεγοντας μου πως δεν μπορουμε να βρεθουμε πια αλλιως.
    Κ εγω τωρα τι κανω? Υποφερω! Δυστυχως η κατασταση πλεον ειναι αδιεξοδη γιατι μας κυνηγαει η γυναικα του κ αυτος βεβαια επιλλεγει να μενει εκει. Για το παιδι οπως λεει.
    Εγω δεν μπορω να σκεφτω πως ετσι θα ειμαι απο δω κ περα. Δε θελω να ζησω χωρις αυτον!
    Πηρα μια βδομαδα αδεια. Πρεπει να βρω μια λυση!δεν αντεχω αλλο!

  6. #501
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Για πολυ καιρο κρατουσα αποσταση κ μιλουσαμε μεσα στη δουλεια μονο. Ομως υπεφερα κ δεν αντεξα κ βρεθηκαμε. Κ τ ανακαλυψε η γυναικα του οπως μου ειπε κ πηρε τηλ τους γονεις μου τους εβρισε παλι κ μετα επερνε εμενα αλλα δε το σηκωσα.
    Αυτος φυσικα δεν τη χωρισε κ μου ειπε οτι για να μπορεσει να παρει συνενετικο διαζυγιο στο μελλον θα πρεπει να καθεται ησυχος σπιτακι του κ να μη με ξαναδει ποτε. Κ φυσικα μου ειπε θα το κανει για το παιδι. Εν ολιγεις τον μαλωσε αυτη κ κλειστηκε στο καβουκι του.
    Εννοειτε για μερες μονο μιλουσαμε κ δεν ελεγε να βρεθουμε. Τωρα παλι μου ζηταει να βρεθουμε για σεξ ξεκαθαρα λεγοντας μου πως δεν μπορουμε να βρεθουμε πια αλλιως.
    Κ εγω τωρα τι κανω? Υποφερω! Δυστυχως η κατασταση πλεον ειναι αδιεξοδη γιατι μας κυνηγαει η γυναικα του κ αυτος βεβαια επιλλεγει να μενει εκει. Για το παιδι οπως λεει.
    Εγω δεν μπορω να σκεφτω πως ετσι θα ειμαι απο δω κ περα. Δε θελω να ζησω χωρις αυτον!
    Πηρα μια βδομαδα αδεια. Πρεπει να βρω μια λυση!δεν αντεχω αλλο!

    Γειά σου!
    Εννοείς ότι στην αρχή εσύ του ζήτησες να βρεθείτε?
    Κοίτα,πολύ φοβάμαι ότι σου πουλάει φούμαρα και πάλι,οπότε μην πέσεις στην παγίδα.
    Είναι σκληρό και δύσκολο,το καταλαβαίνω,αλλά μην ενδώσεις.
    Τώρα,ότι πήρε και έβρισε τους γονείς σου,ασχολίαστο.
    Έχει κάνει ποτέ καμιά τρέλα,π.χ. stalking κλπ?

  7. #502
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Για πολυ καιρο κρατουσα αποσταση κ μιλουσαμε μεσα στη δουλεια μονο. Ομως υπεφερα κ δεν αντεξα κ βρεθηκαμε. Κ τ ανακαλυψε η γυναικα του οπως μου ειπε κ πηρε τηλ τους γονεις μου τους εβρισε παλι κ μετα επερνε εμενα αλλα δε το σηκωσα.
    Αυτος φυσικα δεν τη χωρισε κ μου ειπε οτι για να μπορεσει να παρει συνενετικο διαζυγιο στο μελλον θα πρεπει να καθεται ησυχος σπιτακι του κ να μη με ξαναδει ποτε. Κ φυσικα μου ειπε θα το κανει για το παιδι. Εν ολιγεις τον μαλωσε αυτη κ κλειστηκε στο καβουκι του.
    Εννοειτε για μερες μονο μιλουσαμε κ δεν ελεγε να βρεθουμε. Τωρα παλι μου ζηταει να βρεθουμε για σεξ ξεκαθαρα λεγοντας μου πως δεν μπορουμε να βρεθουμε πια αλλιως.
    Κ εγω τωρα τι κανω? Υποφερω! Δυστυχως η κατασταση πλεον ειναι αδιεξοδη γιατι μας κυνηγαει η γυναικα του κ αυτος βεβαια επιλλεγει να μενει εκει. Για το παιδι οπως λεει.
    Εγω δεν μπορω να σκεφτω πως ετσι θα ειμαι απο δω κ περα. Δε θελω να ζησω χωρις αυτον!
    Πηρα μια βδομαδα αδεια. Πρεπει να βρω μια λυση!δεν αντεχω αλλο!
    H "λύση" έχει περιοριστεί από τον ίδιο τον φίλο σου, (εφόσον θα μείνει με την γυναίκα του) σε δύο και μόνες επιλογές:
    Ή θα συμβιβαστείς να σε κουτουπώνει μόνο σαν την κότα όποτε γουστάρει εκείνος, μέχρι να σε βαρεθεί και να σου ανακοινώσει οτι δυστυχώς, δεν γίνεται να βρίσκεστε ούτε για σεξ (για το φουκαριάρικο το παιδί του βέβαια), ή θα σηκωθείς να φύγεις πρώτη.
    Αν φύγεις πρώτη θα έχεις δύο πλεονεκτήματα: Πρώτον, θα διασώσεις μιά κάποια αξιοπρέπεια και θα έχεις αυτήν την ικανοποίηση, οτι τουλάχιστον, κάποια στιγμή φέρθηκες έξυπνα επιτέλους και τον έδιωξες εσύ από μόνη σου (επιτέλους!)
    Και δεύτερον, θα έχεις το πλεονέκτημα να προετοιμαστείς ψυχολογικά και να το κάνεις όπως εσύ νομίζεις πως θα είναι λιγότερο οδυνηρό για εσένα.
    Αν περιμένεις μέχρι να σε βαρεθεί και να σε διώξει εκείνος, φαντάσου πώς θα αισθάνεσαι μετά από αυτό που θα σου ρθει και ξαφνικό...σοκαρισμένη, ταπεινωμένη, εξευτελισμένη, ανόητη, αδικημένη, μόνη. Θα μπορέσεις να αντέξεις και να διαχειριστείς τέτοια συναισθήματα;

  8. #503
    Μια ερώτηση θέλω να κάνω στο φιλοθεαμον κοινό.
    Όλοι λέτε ότι ο παντρεμένος την δουλεύει ψιλό γαζί.
    Γιατι κανένας δεν διερωτηθηκε αν εδώ η φίλη μας , είναι μυθομανης με τρολλ αποχρώσεις ?

  9. #504
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Εσυ ρε μεγαλε τωρα ξυπνησεσ τα μισα θεματα τετοια ειναι τωρα το καταλαβεσ αμα θεσ απαντα σοβαρα εγω δε θελω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #505
    Καλά ξηγιεσαι

  11. #506
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Εχει τυπουσ που διαβαζουν τα ξενα κι αντιγραφουν εχει κι αλλουσ με υψηλη τεχνολογια εχει διαφορα σαν τη ζωη ειναι δεν ξερεισ τι ειναι ο αλλοσ απλα του μιλασ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #507
    Βγάζεις ένα θυμό στα γραφόμενα σου.Δεν ξέρω τι σε πειραξε

  13. #508
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Τιποτα δε με πειραξε ειμαι νευρικοσ παλια επαιζα ξυλο η σχιζο με αποδυναμωσε κ δε δερνω πια καθομαι κ τουσ ακουω ολουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #509
    Να τους ακούς ναι αλλά όχι και να τους πιστεύεις ολους

  15. #510
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Δεκτη η συμβουλη σωστη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 34 of 35 FirstFirst ... 2432333435 LastLast

Similar Threads

  1. χωρισμος σχεση εξαρτησης απιστευτη στενοχωρια
    By cyrax in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 07-04-2017, 16:34
  2. σχεση εξαρτησης..καταστροφης...
    By stef1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-01-2012, 11:26
  3. Σχέση εξάρτησης από τον θεραπευτή
    By RainAndWind in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 6
    Last Post: 27-01-2010, 12:01
  4. Σχεσεις εξαρτησης
    By mariap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 23-08-2009, 10:51
  5. Σχέση εξάρτησης μεταξύ γυναικών
    By pvernos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 11-01-2008, 11:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •