Μηπως εχουμε ξεφυγει??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964

    Μηπως εχουμε ξεφυγει??

    εχω 2 χρονια στο φορουμ κ ενα διαστημα δεν εμπαινα κ ο λογος ηταν οτι γινοταν συνεχεια φασαριες.
    παιδια-δεν ειναι σωστο να αναφερθω ονομαστικα-σταματηστε να κανετε πολεμο κ να δημιουργειτε καθε λεπτα νεα ποστ με ανουσια θεματα.
    υπαρχουν ατομα που αντιμετωπιζουν προβλημα κ αναζητουν λυση,κατανοηση,παρηγορια..
    αν θελετε να παιξετε τα κουβαδακια σαςκ σ'αλλη παραλια ή στο γειτονικο παιδοτοπο μιας κ τελειωσε το καλοκαιρι.
    δεν θελω συνεχεια κ απαντησεις στο ποστκ ουτε το εκανα για να αναψω φωτιες-ποτε δε συμμετειχα σε φασαριες αλλωστε-
    καποιοι ας καταλαβουν επειτελους οτι βρισκονται σε φορουμ ψυχολογιας κ οχι στα stroumfakia.gr

  2. #2
    ..τώρα σώθηκες.....;ρ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    me afto sou to post stin ousia les @TROLLs OLOU TOU KOSMOU! ELATE EDO! DOREAN MPOUFES!@

  4. #4
    Αν κ ειμαι λιγο καιρο σχετικα εδω.. ενα εχω καταλαβει... οτι αυτοι που εχουν ανιατο κ βαρυ ψυχολογικο προβλημα ειναι αυτοι που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι παιζουν με την ψυχολογια των αλλων μ ολα αυτα τα ''θεματα'' που ανοιγουν...
    Συνηθως οταν αδιαφορεις βαριεται ο αλλος κ σταματαει... τι γινεται ομως αν παρει μπαλα κ καποια θεματα που οντως ειναι αληθινα?? Αυτο μπορειτε να μου πειτε πως μπορουμε να τα ξεχωρισουμε...?
    Κ πιστευω οτι καλο θα ειναι να περιμενουμε πως θα εξελιχθει το θεμα κ μετα να μιλαμε....
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Matrix
    Posts
    329
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    156
    Kyknos25 αν και δεν εχω πολυ καιρο στο φορουμ, θα συμφωνησω μαζι σου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..τώρα σώθηκες.....;ρ
    αυτό ακριβώς σκεφτόμουν.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Αν κ ειμαι λιγο καιρο σχετικα εδω.. ενα εχω καταλαβει... οτι αυτοι που εχουν ανιατο κ βαρυ ψυχολογικο προβλημα ειναι αυτοι που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι παιζουν με την ψυχολογια των αλλων μ ολα αυτα τα ''θεματα'' που ανοιγουν...
    Συνηθως οταν αδιαφορεις βαριεται ο αλλος κ σταματαει... τι γινεται ομως αν παρει μπαλα κ καποια θεματα που οντως ειναι αληθινα?? Αυτο μπορειτε να μου πειτε πως μπορουμε να τα ξεχωρισουμε...?
    Κ πιστευω οτι καλο θα ειναι να περιμενουμε πως θα εξελιχθει το θεμα κ μετα να μιλαμε....
    Δυστυχώς αυτό συμβαίνει πιεσμένη και γω αποφεύγω να μπαίνω σε κάποια θέματα, τι θα γίνει όμως; Έχουμε καταλήξει ν' αποφεύγουμε και θέματα που είναι αληθινά.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω ενω ξεκινησα να χρησιμοποιω το φορουμ για να μοιραστω καποιους προβληματισμους και σκεψεις μου, εστω να δω παραπανω αποψεις τις περισσοτερες φορες, τελικα κατεληξα να μη θελω να ξανανοιξω κανενα θεμα και να γραψω τιποτα προσωπικο ακριβως γιαυτο το λογο, επειδη εδω μεσα δεν υπαρχει ουτε κατανοηση, ουτε παρηγορια, ουτε τιποτα! ειδα επισης οτι υπαρχουν πολλα ατομα τα οποια σε εναν τσακωμο χρησιμοποιουν το προβλημα εναντιον σου και στο πετανε συνεχεια φτανωντας να λενε μαλιστα οτι σε λυπονται κι ολας! κι αν γραψεις κατι που θα τους φανει επικινδυνο το πολυ πολυ να σε στειλουν για ψυχοθεραπεια και αυτο ειναι ολο. αναρωτιεμαι ποιος διαολο ειναι ο ρολος του φορουμ οταν δε μπορεις να γραψεις τιποτα απολυτως εδω μεσα τελικα ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εγω ενω ξεκινησα να χρησιμοποιω το φορουμ για να μοιραστω καποιους προβληματισμους και σκεψεις μου, εστω να δω παραπανω αποψεις τις περισσοτερες φορες, τελικα κατεληξα να μη θελω να ξανανοιξω κανενα θεμα και να γραψω τιποτα προσωπικο ακριβως γιαυτο το λογο, επειδη εδω μεσα δεν υπαρχει ουτε κατανοηση, ουτε παρηγορια, ουτε τιποτα! ειδα επισης οτι υπαρχουν πολλα ατομα τα οποια σε εναν τσακωμο χρησιμοποιουν το προβλημα εναντιον σου και στο πετανε συνεχεια φτανωντας να λενε μαλιστα οτι σε λυπονται κι ολας! κι αν γραψεις κατι που θα τους φανει επικινδυνο το πολυ πολυ να σε στειλουν για ψυχοθεραπεια και αυτο ειναι ολο. αναρωτιεμαι ποιος διαολο ειναι ο ρολος του φορουμ οταν δε μπορεις να γραψεις τιποτα απολυτως εδω μεσα τελικα ?
    Κενό έχεις απόλυτο δίκιο. Το ότι μπορεί να χρειαζόμαστε ψυχοθεραπεία το γνωρίζουμε. Το φόρουμ δεν αντικαθιστά τον ψυχολόγο/ψυχίατρο, ούτε εκείνος το φόρουμ. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Εδώ μέσα μπαίνουμε και γράφουμε τα προβλήματά μας για να δούμε αν υπάρχουν κι άλλοι που έχουν τα ίδια με μας και να τα συζητήσουμε. Σίγουρα κανείς από μας δεν είναι ειδικός για να κάνει διαγνώσεις, αλλά λίγη κουβέντα με ομοιοπαθείς νομίζω βοηθάει.

Similar Threads

  1. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ... :)
    By dora-agxos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 22-12-2010, 22:26
  2. Replies: 3
    Last Post: 12-07-2010, 13:19
  3. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ
    By LILA28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 02-04-2009, 11:52
  4. Έχουμε σύλλογο οεο?
    By zelatini in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 8
    Last Post: 07-11-2007, 23:23
  5. Ποσο το εχουμε αποδεχτει?
    By Kat14 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-10-2006, 22:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •