σε σχεση αλλα "αλλου" - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    τι εννοεισ?
    Μετα τα τελευταια σε καθε μηνυμα αναρωτιεμαι αν ειναι ''ενας νεος Θανασης'' που πλεον γίνεται συμπτωμα ΙΔΨ χαχαχα!Αλλα για να απανταει η Θεοφανια προφανως σε ξερει.

    Εισαι πολυ μικρη ακομα,οντως.Αφου κανεις απο τους δυο δεν πληρει τις προϋποθέσεις που θελεις,τοτε προφανως θα πρεπει να μην εισαι με κανεναν απο τους δυο.

  2. #17
    ...δεν ειναι.....;)

  3. #18

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    126
    Συμφωνώ, να τους αφήσεις και τους δύο... δεν σου φταίνε κάτι, τον έναν να τον χρησιμοποιείς για τις ανασφάλειές σου και τον άλλον να τον υποτιμάς έτσι.

    Σόρι αλλά δεν βλέπω να σέβεσαι κανέναν από τους δύο.
    [I][SIZE="1"]Well you're up so high, how can you save me when the dark comes here tonight to take me up my front walk and into bed, where it kisses my face and eats my head...[/SIZE][/I]

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    μου αρεσει παρα πολυ ο Χ αλλα αυτην την στιγμη που ειναι με αλλη με σωζει κ κρατιεμαι να μην τον παιρνω τηλεφωνα κ να βρισκομαστε..δεν ξερω τι θελω.
    ο Γ με αγαπαει τοοοσο πολυ που μου ειναι δυσκολο ετσι απλα να τον χωρισω γιατι κ εγω τον αγαπαω

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    γεια σασ.ειμαι 20 χρονων και εχω σχεση με τον Γ εδω και τρια χρονια.
    ειναι πολυ καλο παιδι ομορφος εξυπνος και ωριμοσ για την ηλικια του (21 )
    πριν ενα χρονο επιασα δουλεια σε μια καφετερια εκει γνωρισα ενα αγορι που δουλευε κ αυτοσ εκει τον Χ. Αμεσως κολλησα μαζι του μου αρεσε πολυ τον σκεφτομουνα συνεχεια..καταφερα να ερθω σε επαφη μαζι του μεσω fb κ μιλαγαμε καθε μερα επι ωρες..στην δουλεια ομως ειμασταν τοσο τυπικοι σχεδον ψυχροι...με το αγορι μου δεν ειμασταν καλα και του ειπα να ψιλο μεινουμε λιγο χωρια και του ειπα να παει διακοπεσ με τους φιλουσ του...Τ ιδιο βραδυ που εφυγε εγω βγηκα με τον Χ. περασαμε τελεια γελαγαμε πειραζομασταν καποια στιγμη με φιλαει..αθτο συνεχιστηκε για μια βδομαδα ωσπου καταληγουμε σπιτι του κ παραλιγο να το κανουμε αλλα ειδα το πουλι του το οποιο ειναι μικροσκοπικοοοοοοοο...ισα με το δαχτυλο μου (τον δεικτη) κοντο κ λεπτο..ξενερωσα και το σταματησα...αυτοσ νομισε οτι ημουν παρθενα....
    γυρναει το αγορι μου απο διακοπεσ τα ψιλο βρισκουμε.εμενα ομως μου αρεσε πολυ ο Χ οσο κ αν ειχε μικρο πουλι και ενα βραδυ βγηκαμε..στο δρομο ομως μας ειδε ο κολλητοσ του Γ ο οποιος με περιμενε κατω απο το σπιιτι μου,,,,φωνες φασαρια τσακωμοι ......... ηθελε να χωρισουμε.
    του ειπα οτι δεν εχει γινει τιποτα μεταξυ μας κ αυτοσ επειδη ηθελε να το πιστεψει με συγχωρεσε...εχει περασει ενας χρονος απο τοτε αλλα ακομα δεν με εμπιστευτεται μου μιλαει ολη μερα για αυτον,πηγαινω στην δουλεια (ξερει οτι δουλευουμε μαζι) και μου σπαει τα νευρα...οκ το ξερω εχει δικιο να ζηλευει και να μην με εμπιστευεται αλλα κ εμενα με εχει κουρασει ολο αυτο.
    στην δουλεια με τον αλλον ολο κοιτιομασταν .....με ηθελε το ξερω...μεχρι κ πριν ενα μηνα βγαιναμε κρυφα και καναμε πολλα πραγματα εκτοσ σεξ.
    εκτοσ απο το μικροσκοπικοοοοοο πουλι του ειναι κ πολυ ασχετοσ σ αυτο τ θεμα,ουτε ν χαιδευει ξερει ουτε να φιλαει ουτε τιποτα.....
    πριν λιγες μερες τσακωθηκα ασχημα με τον Χ γιατι στην δουλεια μαθευτηκε οτι εχουμε κανει κατι κ δεν επιτρεπεται και λεει οτι το ειπα εγω
    ,,,τωρα αυτοσ εχει γκομενα....ενα 18 χρονο τσολι (αυτοσ ειναι 21 )
    ζηλευω τρελα........
    με το αγορι μου δεν κανουμε σχεδον καθολου σεξ...δεν εχω καθολου ορεξη..δεν ξερω γιατι.προσπαθω αλλα δεν μου βγαινει
    ειμαι ερωτευμενη με τον Χ ...την εχει μικρη ομως..ποιο τ μελλον μασ?ειναι ανωριμοσ κ βλακασ....
    ενω ο Γ ειναι καλο παιδι μ αγαπαει κ ειναι ακομα ερωτευμενοσ μαζι μου μετα απο τρια χρονια κ ετσι οπως του φερθηκα ..
    τι να κανω?

    (συγγνωμη αν σας ζαλισα)
    το cosmopolitan ωχριά μπροστά σε κάτι τέτοια τόπικς...
    δηλαδή για να καταλάβω κι εγώ, ο προβληματισμός που απαιτεί ψυχολογική υποστήριξη είναι το δίλημμά σου για το αν θα πρέπει να έχεις ως κριτήριο για το ξεκίνημα ή τη διατήρηση μιας σχέσης το μέγεθος του πουλιού?
    καημενούλα μου...πρέπει να ζεις μια κόλαση, να γουστάρεις κάποιον που την έχει μικρή...
    δε μας είπες όμως, ο φίλος σου (ο ταρανδούλης) πόσο την έχει?
    πρέπει να είσαι απόλυτα ακριβής για να μπορέσουμε κι εμείς να δώσουμε τις κατάλληλες συμβουλές!
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by void View Post
    το cosmopolitan ωχριά μπροστά σε κάτι τέτοια τόπικς...
    δηλαδή για να καταλάβω κι εγώ, ο προβληματισμός που απαιτεί ψυχολογική υποστήριξη είναι το δίλημμά σου για το αν θα πρέπει να έχεις ως κριτήριο για το ξεκίνημα ή τη διατήρηση μιας σχέσης το μέγεθος του πουλιού?
    καημενούλα μου...πρέπει να ζεις μια κόλαση, να γουστάρεις κάποιον που την έχει μικρή...
    δε μας είπες όμως, ο φίλος σου (ο ταρανδούλης) πόσο την έχει?
    πρέπει να είσαι απόλυτα ακριβής για να μπορέσουμε κι εμείς να δώσουμε τις κατάλληλες συμβουλές!
    se euxaristw polu .itan oti xreiazomoun

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    3
    Μίλα με το φίλο σου και πες του την αλήθεια... Η θα προκύψουν νέα δεδομένα σε αυτό που έχετε ή θα τελειώσει και θα κάνετε και οι δύο μια νέα ΑΡΧΗ προς κάτι που θα σας εμπνέει...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  2. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 04:35
  3. Η "κακια" του κοσμου και η σχεση της με την ψυχικη ασθενεια.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 68
    Last Post: 28-09-2010, 13:00
  4. Replies: 207
    Last Post: 02-10-2009, 21:12
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •