δεν μπορω να τον καταλαβω!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18

    δεν μπορω να τον καταλαβω!!!!

    μου αρεσε απο τη πρωτη στιγμη που τον ειδα.εμαθα το ονομα του.καθε που τον εβλεπα καπου με κοιταζε συνεχεια,κ πολυ εντονα..μου το ελεγε κ η κολλιτη μου οτι αυτος πρεπει να με γουσταρει.εμαθα οτι τα ειχε με αλλη.παρολα αυτα,ενα βραδυ που ειχα βγει σε ενα club ηταν κ αυτος εκει.με κοιταζε συνεχεια... εγω χορευα,ειχα πιει κ λιγο παραπανω...και αυτος το ιδιο.μετα με πλησιασε,αρχισε να μου μιλαει,ηξερε κ το ονομα μου...και αρχιζε να μου λεει οτι θελει να μιλαμε,και οταν τον βλεπω καπου να πηγαινω να του μιλαω..του ειπα ενταξει αλλα να κανει κ αυτος το ιδιο.μετα αρχιζε να με αγκαλιαζει τοσο σφιχτα,να χορευουμε..καποια στιγμη μου ειπε οτι εχει κοπελα,αλλα του αρεσω πολυ..με αγκαλιασε,με φιλησε και μετα συνεχιζαμε να ειμαστε μαζι για πολυ ωρα..τελοσπαντων,απο εκεινο το βραδυ καθε που τον εβλεπα,τον χερεταγα,μιλαγαμε.ολα καλα.τελεικα αρχιζε να μου τη πεφτει κ ενας φιλος του..κολλησε μαζι μου,μου εστελνε συνεχεια μυνηματα..ειχε πει στον αλλον οτι του αρεσω πολυ,κ εκεινος δεν του ειπε οτι καναμε κατι..το παιδι που σας ειπα στην αρχη,καθε που με εβλεπε σε καπου,με κοιταζε συνεχεια,με χερετουσε,με αγκαλιαζε...ενα βραδυ που ηταν οι δυο τους σε ενα club,κ ημουν εκει,αυτοι καθοταν απεξω απο το club,και εκατσα λιγο μαζι τους.καποια στιγμη που τους ειπα να μπουμε μαζι μεσα,πιαστηκαμε χερακι χερακι με αυτον που σας ειπα που μου αρεσει,κ μπαναμε μεσα στο club..ο φιλος του νευριασε που μας ειδε ετσι κ τον τραβηξε νευριασμενος κ κατι του ειπε κ ειπε πως δεν θα ερθει.μπηκαμε οι δυο μας μεσα κ αυτος εμεινε εξω.οταν μπηκαμε μεσα,αυτος μου ειπε οτι επρεπε να παει να βρει τον φιλο του γιατι δεν ηταν καλα.και πως μετα θα ερχοταν να με βρει..κ του ειπα οκ.πηγε τελεικα,κ μετα επειδη θα εφευγε,ηρθε μεσα να με βρει να μου το πει..τελοσπαντων,με βρηκε,με χερετησε κ εφυγε..ο φιλος του την επομενη μερα μου ελεγε νευριασμενος οτι ειχε μαθει οτι ειχαμε κανει κατι με τον αλλον,παρολο που του ελεγε ψεμματα τοσο καιρο ο αλλος..και αρχιζε να μου λεει οτι σιγουρα με γουσταρει εκεινος κ οτι επρεπε να του το ειχε πει.τελεικα τσακωθηκαν,και οταν μιλησαν,μου εστειλε μυνημα αυτος κ μου ειπε να τα ξεχασω ολα κ οτι βαζει πανω απ ολα τη φιλια του κ τετοια..απο τοτε δεν μου ξαναμιλησε ουτε ο ενας,ουτε ο αλλος.δεν ξερω τι εγινε κ ακομα δεν εχω μαθει..ειπα να τους ξεχασω κ τους δυο κ να μη ξανασχοληθω..τα εφτιαξα με ενα παιδι..οι αλλοι δυο μας εβλεπαν μαζι,κ εμαθαν οτι τα φτιαξαμε..κ αυτος που σας ελεγα στην αρχη,οταν εμαθε οτι τα εφτιαξα με τον αλλον,αρχιζε να λεει στον κολλιτο του αγοριου μου οτι τον γουσταρω,οτι του ειχα κανει σκουντιγμα στο facebook εκεινη τη μερα,..(ενω εγω του ειχα κανει πολυ πιο παλια)...κ αλλες τετοιες βλακειες.οταν με εβλεπε μαζι του,δεν με χερεταγε..αλλα κ οταν με εβλεπε μονη μου,παλυ το ιδιο..τωρα τελευταια(μετα απο 2 μηνες περιπου που δεν μιλαγαμε καθολου),με χερεταει κανονικα,αφου δεν με βλεπει με τον αλλον.αλλα οταν ειναι με τον φιλο του που σας ελεγα πιο πανω,κανει οτι δεν με βλεπει..και δεν μου μιλαει... δεν μπορω να καταλαβω τη συμπεριφορα του..πραγματικα.πριν λιγους μηνες πιστευα οτι με γουσταρε..τωρα δεν ξερω πραγματικα..κ νιωθω πολυ ασχημα γιατι πραγματικα ειμαι ακομα κολλημενη μαζι του δυστηχως..εσεις πως εξηγητε τη συμπεριφορα του?:( ειμαι τοσο μπερδεμενη μαζι του γαμωτο..και δεν μπορω να τον ξεχασω με τιποτα:(

  2. #2
    Πολύ μπερδεμένη κατάσταση. Παρόλα αυτά δείχνει να σε γουστάρει, αλλά δεν ξέρει πώς να χειριστεί την όλη κατάσταση. Από τη μία ο φίλος του, από την άλλη η κοπέλα του, τώρα σε είδε και με άλλον.... Δεν ξέρω αν κόβει και φλέβα, πάντως ένα ενδιαφέρον το έχει..

  3. #3

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by kalina View Post
    αυτο ειναι θεμα της κολλιτης μου..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by kalina View Post
    Πολύ μπερδεμένη κατάσταση. Παρόλα αυτά δείχνει να σε γουστάρει, αλλά δεν ξέρει πώς να χειριστεί την όλη κατάσταση. Από τη μία ο φίλος του, από την άλλη η κοπέλα του, τώρα σε είδε και με άλλον.... Δεν ξέρω αν κόβει και φλέβα, πάντως ένα ενδιαφέρον το έχει..
    μακαρη εστω να ενδιαφερεται..δεν ξερω τι εχω παθει και εχω κολλησει τοσο πολυ μαζι του..επειδη ειναι δυσκολη η κατασταση κ τοσο μπερδεμενα ολα,κολλαω ολο κ περισσοτερο μαζι του:(

  6. #6
    Αν είσαι με κάποιον που δεν θέλεις, καλύτερα να ξεκαθαρίσεις πρώτα την κατάσταση μαζί του. Και μετά μιλάς και με τον άλλον. Αυτή είναι η γνώμη μου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by kalina View Post
    Αν είσαι με κάποιον που δεν θέλεις, καλύτερα να ξεκαθαρίσεις πρώτα την κατάσταση μαζί του. Και μετά μιλάς και με τον άλλον. Αυτή είναι η γνώμη μου.
    γιατί κάτι μου λέει πως άδικα ασχολείσαι.....???? λέω εγώ τώρα....

  8. #8
    Χαχααχα το ξέρω.... Γι αυτο έγραφα λίγα.... :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by kalina View Post
    Χαχααχα το ξέρω.... Γι αυτο έγραφα λίγα.... :P

    ανυπομων για το επόμενο θέμα της κολλητής της κολλητής του κολλητού της

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Το σκουντηγμα στο φβ τι χρησιμοτητα εχει; Οπως παλια που καναμε αναπαντητες ενα πραγμα?

  11. #11
    Ναι,κάπως έτσι.... έλεος πια με τα fake....

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by kalina View Post
    Ναι,κάπως έτσι.... έλεος πια με τα fake....
    τι εννοεις?

Similar Threads

  1. ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΡΙΑΚΟ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ
    By ICare in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 127
    Last Post: 17-10-2016, 23:13
  2. Replies: 11
    Last Post: 23-01-2010, 04:12
  3. Δεν μπορω να καταλαβω...
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-01-2010, 12:34
  4. δεν μπορω να καταλαβω
    By festina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-2009, 12:11
  5. δεν μπορω να καταλαβω τι εκπεμπω
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 72
    Last Post: 30-08-2009, 21:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •