ΝΙΚΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΝΙΚΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ

    Εχει μπει τρολ με το nickname μου κ παριστανει εμενα κ μπαινει στα θεματα μου κ σε αλλα θεματα κ τα γαμαει ασυστολα πλιζ κανε κατι δεν ειμαι εγω νομιζω ολοι ξερουν κ βλεπουν την ημερομηνια εγγραφης μου, μετα τον ΚΕΝΟ το επομενο θυμα ειμαι εγω προφανως, πλιζ κανε κατι να σταματησει αυτη η κατασταση ο καθε μαλακας να παριστανει τον καθενα κ να γραφει ο,τι θελει κ καποιος που δεν ξερει κ δεν προσεξει θα νομισει οτι ειμαι εγω η κατασταση εχει εκτροχιαστει στο φορουμ κανε κατι πλιζ διεγραψ τον ελπιζω να το δεις δεν ειμαι καθολου καλα αυτη τη στιγμη δεν αντεχω αλλο.........

    εχει αντιγραψει τα παντα μεχρι κ την υπογραφη μου κανε κατι αμεσα πλιζ βγαζει κ στοιχεια μου ας διαγραφτουν ολα τα μηνυματα αυτου του μαλακα
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Καλησπερα φιλαρακι μου ¨) τι χαμπαρια?
    Ειναι κριμα καποιος ηλιθιος να μπαινει στο φορουμ με νικνειμ αλλον ,παριστανοντας αυτουσ και ετσι να τους κανει κακο στις σχεσεις τουσ με τα αλλα μελοι! δεν εχω δει κατι τετοιο ουτε εχω καταλαβει κατι, αλλα πιστευω και τα δυο παιδια που το παν .
    Ειναι μεγαλη κακια αυτο ποσο μαλον σε ενα φορουμ που εχει να κανει με την ψυχικη υγεια καποιον και οχι με το τι βρακι εβαλε η Μενεγακη η καποια αλλη τσοντα .
    Ξερω πως ο διαχειριστης του φορουμ ο Νικος ειναι αξιολογος ανθρωπος , εχει κανει μεγαλη δουλεια με αυτο το φορουμ ,ενα φορουμ μοναδικο στο χωρο του και πολυ καλα φτιαγμενο ,που εχει κανει δουλεια σε αρκετους με προβληματα , ετσι λοιπον δεν το βλεπω σωστο να κραζουμε τον Νικο, οσο και να διαφωνουμε με αυτον , προσωπικα καποτες μου την ειχε δωσει στα νευρα γτ. πιστευα οτι καβατσωνει την κλικα του φορουμ ,οταν το ειδα το θεμα πιο ηρεμα καταλαβα οτι δεν μπορει να τα βαλει με την κλικα γτ. ειναι οι καλυτεροι πελατες του -εχω και εγω μαγαζι και νιωθω - .
    Πιστευω οτι με ενα μικρο ποσο θα μπορουσες να βαλεις μια εταιρια και να βρει αυτον τον τυπο ,να του στειλεις την αστυνομια και ταυτοχρονα να προστατεψει το φορουμ με καποιο ειδος προγραμμα που ειναι για αυτα! δεν πιστευω να ειναι πολλα τα λεφτα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Τί είναι αυτό πάλι. Και συ? γιατί έτσι? Τι νούμερο είναι τούτο;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    γιωργο ποιος τις γαμαει τις κλικες τωρα το θεμα ειναι αλλο δεν ξερω αμα ησουν μεσα κ προλαβες να δεις τι παιχτηκε αλλα μπηκε ενας παπαρας παριστανοντας εμενα κ κοροιδευε τζιπσι αμα ειχες διαβασει τι εγινε με τον κενο το ιδιο εγινε κ με μενα γιωργο στειλε μου πμ σε παρακαλω σχετικα με την τελευταια σου προταση
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    το μήνυμα διαγράφτηκε
    Last edited by Anonymous; 07-10-2011 at 00:21.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Anonymous View Post
    εγώ γελάω επειδή θα είσαι η επομενη μετά...
    Προειδοποιεις δλδ κ αυτοκαρφωνεσαι ετσι ?? Ακομα δεν εχεις φαει μπαν κ απορω πως δεν το βλεπει η διαχειριση οτι εισαι ο πρωην "θανασης" κ σε εχει αφησει τοσες μερες να αλωνιζεις ενα εχω να σου πω τολμα να τα ξαναβαλεις μαζι μου σε πηρε κ σε σηκωσε μονο αυτο σου λεω
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Καλησπερα φιλαρακι μου ¨) τι χαμπαρια?
    Ειναι κριμα καποιος ηλιθιος να μπαινει στο φορουμ με νικνειμ αλλον ,παριστανοντας αυτουσ και ετσι να τους κανει κακο στις σχεσεις τουσ με τα αλλα μελοι! δεν εχω δει κατι τετοιο ουτε εχω καταλαβει κατι, αλλα πιστευω και τα δυο παιδια που το παν .
    Ειναι μεγαλη κακια αυτο ποσο μαλον σε ενα φορουμ που εχει να κανει με την ψυχικη υγεια καποιον και οχι με το τι βρακι εβαλε η Μενεγακη η καποια αλλη τσοντα .
    Ξερω πως ο διαχειριστης του φορουμ ο Νικος ειναι αξιολογος ανθρωπος , εχει κανει μεγαλη δουλεια με αυτο το φορουμ ,ενα φορουμ μοναδικο στο χωρο του και πολυ καλα φτιαγμενο ,που εχει κανει δουλεια σε αρκετους με προβληματα , ετσι λοιπον δεν το βλεπω σωστο να κραζουμε τον Νικο, οσο και να διαφωνουμε με αυτον , προσωπικα καποτες μου την ειχε δωσει στα νευρα γτ. πιστευα οτι καβατσωνει την κλικα του φορουμ ,οταν το ειδα το θεμα πιο ηρεμα καταλαβα οτι δεν μπορει να τα βαλει με την κλικα γτ. ειναι οι καλυτεροι πελατες του -εχω και εγω μαγαζι και νιωθω - .
    Πιστευω οτι με ενα μικρο ποσο θα μπορουσες να βαλεις μια εταιρια και να βρει αυτον τον τυπο ,να του στειλεις την αστυνομια και ταυτοχρονα να προστατεψει το φορουμ με καποιο ειδος προγραμμα που ειναι για αυτα! δεν πιστευω να ειναι πολλα τα λεφτα!
    ....χμ, μιας και είπες για κλίκες.....είχες εξαφανιστεί όσο ήταν εδώ το τρολ...επανήλθες με την απαγορευση στο πρωτο λεπτό και αν αναλογιστώ πως κανατε τα ίδια ορθογραφικά λάθη......χμ...για να δούμε...τι βγαίνει?

    ....τι κρίμα όμως, ε?
    Τώρα δεν μπορεί να λειτουργήσει το αρρωστημένο μυαλό του τύπου.
    Ελπίζω να νιώθεις την ίδια απογοήτευση...ωχ!....ανακούφι ση ήθελα να πω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Anonymous View Post
    εγώ γελάω επειδή θα είσαι η επομενη μετά...
    χέστηκα, αν παρατηρήσω κάτι τέτοιο θα το αναφέρω και δεν τρέχει κάστανο. Σιγά μην κάτσω να κάτσω να σκάσω! Λάκρυ, καλά ο ΚΕΝΟ τον αντέγραψαν με λατινικούς χαρακτήρες. Εσυ;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    το μήνυμα διαγράφτηκε
    Last edited by Anonymous; 07-10-2011 at 00:22.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    χέστηκα, αν παρατηρήσω κάτι τέτοιο θα το αναφέρω και δεν τρέχει κάστανο. Σιγά μην κάτσω να κάτσω να σκάσω! Λάκρυ, καλά ο ΚΕΝΟ τον αντέγραψαν με λατινικούς χαρακτήρες. Εσυ;
    τον εχω κανει αναφορες καθε οποτε περναει ο χρονος τον κανω οπως κ τον αλλον απο κατω κι αυτονα δεν ξερω τι σκατα πως με αντεγραψε ο ******* αλλα θα το βρει μπροστα του δεν θα περασει ετσι αυτο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    χέστηκα, αν παρατηρήσω κάτι τέτοιο θα το αναφέρω και δεν τρέχει κάστανο. Σιγά μην κάτσω να κάτσω να σκάσω! Λάκρυ, καλά ο ΚΕΝΟ τον αντέγραψαν με λατινικούς χαρακτήρες. Εσυ;
    με ανατολικούς χαρακτηρες.....

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τον εχω κανει αναφορες καθε οποτε περναει ο χρονος τον κανω οπως κ τον αλλον απο κατω κι αυτονα δεν ξερω τι σκατα πως με αντεγραψε ο ******* αλλα θα το βρει μπροστα του δεν θα περασει ετσι αυτο
    λάθος άτομο...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Anonymous View Post
    εγώ γελάω επειδή θα είσαι η επομενη μετά...
    κι εσυ που το ξερεις?
    τσιγγανα εισαι?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τον εχω κανει αναφορες καθε οποτε περναει ο χρονος τον κανω οπως κ τον αλλον απο κατω κι αυτονα δεν ξερω τι σκατα πως με αντεγραψε ο ******* αλλα θα το βρει μπροστα του δεν θα περασει ετσι αυτο
    Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει. Το σάιτ όμως απ' ότι βλέπω έχει κατηγορηθεί για σωρεία παράνομων πράξεων, κάτι το οποίο είχα πάρει επιπόλαια και κακώς.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι εσυ που το ξερεις?
    τσιγγανα εισαι?
    όχι! έτσι το είπα.. όλο και κάποιο τρολλ θα το δει

    χαχα :P

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καλό ταξίδι Νίκο..
    By chr1986 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 12
    Last Post: 05-08-2011, 12:38
  2. νικο και συλια με εχετε τελειως γραμμενη????
    By amelie74 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 43
    Last Post: 14-07-2011, 14:48
  3. Κάνε μια ευχή...
    By anwnimi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 10-07-2009, 23:13
  4. Σας παρακαλώ βοηθήστε με...
    By Love_Sorrow in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-03-2007, 22:39
  5. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον Νίκο
    By Black Rose in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 07-12-2005, 08:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •