Νομίζω είμαι bi !! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Ναι έχετε δίκιο και οι δύο. Θέλω χρόνο να καταλάβω τί μου γίνεται όντως.. μακάρι να μπορούσαμε να βρεθούμε τώρα για να ξεκαθαρίσω πώς είμαι και τι νιώθω. Απλά με συνάρπαζαν οι συζητήσεις μας και σταδιακά ένιωσα πράγματα. Μπορεί και να'΄ναι ενθουσιασμός. Αλλά αν δε βρεθούμε από κοντά δε γίνεται κάτι έχετε δίκιο...

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Ολες bi μας εχουν κανει να νομιζουμε οτι ειμαστε. Ανοιγεις λιγο την τηλεοραση και ολες τριβονται μεταξυ τους στα βιντεο κλιπ,ριχνουν γλωσσοφιλα κτλ... σερφαρεις στο νετ και ολο αναδυουν παραθυρα με λεσβιακα και δε ξερω και εγω τι... Κι εγω ειχα περασει μια εποχη στην ηλικεια σου που νομιζα οτι ημουν bi,ειδικα τοτε που αρχιζεις και ανακαλυπτεις το σωμα σου και το σεξ,οταν βλεπεις πως αυτο προβαλλεται τοσο εντονα απο τα ΜΜΕ και αρεσει τοσο μα τοσο πολυ στα αγορια,μπερδευεσαι.... Γιατι το να εισαι και bi ειναι μοδα βλεπεις τωρα πια...

    Παντως μην αγχωνεσαι τοσο πολυ με αυτο γιατι μπαινεις σε διαδικασιες να το σκεφτεσαι πολυ και στο τελος θα νομιζεις οτι εισαι bi και δε θα εισαι. Απλα σου εχουν κανει πλυση εγκεφαλου ολα αυτα οπως και σε τοσα αλλα παιδια..

  3. #63
    Δεν έχεις και άδικο σε όσα έγραψες Karisha. Όντως προβάλλεται πολύ και στην τηλεόραση... δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Αλλά δεν ξέρω, ίσως και να είμαι. Μόνο στην πράξη θα το καταλάβω όμως... αν κολλήσω και δε μου βγαίνει πάει να πει πως είναι απλά ένας ενθουσιασμός που με μπέρδεψε.. τι να πω! Θα το αφήσω και όπως πάει...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    GirlyGirl

    Ακριβως. Ετσι. Αφησε το και οπου παει. Εισαι πολυ μικρη ακομα για να μπορεις να καταλαβεις αν εισαι bi ουτως η αλλως.. Εχεις τοσα πολλα να μαθεις ακομα για τον ερωτα!

    Επισεις στις φαντασιωσεις μας εμεις οι γυναικες πολλες φορες σκεφτομαστε πραγματα που κανονικα δεν θα θελαμε να συμβουν... Ο βιασμος ας πουμε απο εναν αγνωστο ειναι μια απο τις πιο συχνες φαντασιωσεις των γυναικων,αλλα καμια δε θα ηθελε να της συμβει πραγματικα. Θα την κατεστρεφε! Οπως και η συνευρεση με μια αλλη γυναικα ειναι πολυ δημοφιλης φαντασιωση... Εγω πολλες φορες φανταζομαι ακομα και ερωτικο τριγωνο με τον συντροφο μου και με μια αλλη αλλα αν συνεβαινε αυτο στ'αληθεια θα τους ξεμαλλιαζα και τους 2! χαχα! Πολλες μπορει να το φαντασιωνομαστε αλλα δε θα το θελαμε πραγματικα. Μη σε μπερδευουν αυτα.

    Σου λεω εχεις πολλα να μαθεις! Χαλαρωσε,ζησε την ηλικεια σου γιατι αυτα τα χρονια ειναι τα ωραιοτερα (ακομα και χαλια να νομιζεις οτι ζεις) και δεν ερχονται ξανα! Και ολα θα ερθουν στην ωρα τους,μην ανυσηχεις!

  5. #65
    Σε ευχαριστώ πολύ Karisha. Οι συμβουλές σου είναι πολύτιμες και με βοηθάνε να τα δω όλα πιο θετικά. Να'σαι καλά αλήθεια. Γιατί καμιά φορά τα συναισθήματα μπορούν και να σε τρελάνουν. Και δεν είμαι και στην καλύτερη διάθεση λόγω όλου αυτού που έχουμε χαθεί με την κοπέλα. Αλλά εντάξει, νομίζω αν κάποιον το νοιάζεσαι (όπως κάνει και κάνω και εγώ) δε χάνεσαι. Εγώ θέλω τουλάχιστον να την έχω στη ζωή μου ακόμα και αν παραμείνουμε στην επικοινωνία μέσω νετ και κινητού. Τώρα όσον αφορά τον προσανατολισμό μου, θα δείξει. Είμαι ανοιχτή ακόμα σε όλα τα ενδεχόμενα όπως φαίνεται...

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Καλε 25 εισαι? Εγω νομιζα οτι ησουν πιο μικρη και μιλουσα σα μαμα! Ε εισαι πιο μεγαλη απο εμενα χαχα!

    Κοπελαρα μου φορεσε την κοντη σου την φουστιτσα και τις ωραιες σου τις γοβιτσες και πηγαινε να τρελλανεις κανα αρσενικο εξω! Και να σου πω εγω για ποτε θα τα ξεχασεις ολα αυτα! Αντε γιατι παραπονιουνται κιολας τελευταια οι αντρες οτι χαθηκαν οι γυναικες και τετοιες βλακειες! ε βεβαια χαθηκαν αφου κλεινομαστε σπιτι και προβληματιζομαστε για "μικρα¨" πραγματα!

  7. #67
    Χαχαχαχαχα... ναι 25 είμαι. Καλά λένε πως χαθήκανε οι γυναίκες αλλά δε βλεπουν πως χάθηκαν οι άντρες!! Δε βρίσκεις εύκολα πλέον κάποιον καλό΄. Προς το παρόν νομίζω δεν έχω και πολλή όρεξη να φλερτάρω με άντρα... έχω φάει λίγο κόλλημα με την κοπέλα. Απλά θα αφήσω λίγο τον καιρό να περάσει να δω πως θα είμαι... γιατί δε μου φταίει και ο Χ, Ψ χριστιανός που θα βρεθεί μπροστά μου να τραβάει ζόρια με τα υπαρξιακά μου :P

  8. #68
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Athens
    Posts
    51
    Τελικά τι έγινε;

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μη ξεθαβετε παλια θεματα παιδια, σταματησε η συζητηση, δεν εχετε κατι αλλο να πειτε, τελος.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. νομιζω οτι ειμαι τρελος! helpppppppppppppppppppppppppppppppppppp
    By souzero7 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-12-2011, 03:47
  2. νομιζω πως ειμαι λεσβια
    By Renagia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 24-10-2010, 00:51
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. νομιζω...
    By maraki26 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-2008, 17:26
  5. Νομίζω πως είμαι σε όνειρο.....
    By Θεοφανία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 18-07-2008, 17:53

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •