διακοπή xanax - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Άστο για του χρόνου Κύκνε.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Another trial.. Λοιπον instant να στο πω απλα το κανεις αυτο συστηματικα γραφεις κ μετα σβηνεις οπως τα παιδακια στο δημοτικο δεν καταλαβαινεις οτι αυτο περα απο ενοχλητικο δυσχαιρενει τη ροη της συζητησης? γραφεις κατι εσυ, εγω σου απανταω, μετα εσυ επειδη μετανιωσες (!) σβηνεις το αρχικο κ γραφεις ο,τι αλλο σου κατεβει κ μενει το αποκατω μηνυμα ξεκαρφωτο κ η ροη της συζητησης δεν βγαζει νοημα.. απ την στιγμη που γραφεις κατι παει τελειωσε μην νομιζεις οτι δεν τα βλεπουμε κ τα πρωτοτυπα αλλωστε ερχονται με ειδοποιηση e-mail οποτε δεν την γλυτωνεις με τπτ.. ποιος ο λογος που το κανεις αυτο περα απο κοτια κ δειλια δεν καταλαβαινω. μα καλα για μαλακες μας περνας? η για ηλιθιους?
    (ουφ πιο αναλυτικα δεν μπορουσα να τα πω ελπιζω να μην πηγε τζαμπα ο κοπος)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by mariak19 View Post
    ΟΧΙ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΤ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΑ ΟΧΙ ΔΝ Μ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ...10 ΦΟΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ....
    @mariak19: to ekopsa idh alla oxi telios... :P

    perno to miso apo to miso.. mia fora tin mera.. xaxaxa

    kanonika h giatros mou eixe pei na pernw 3 fores tin imera.. kati to opio den to ekana pote...

    miso xapaki eperna opote eixa neura... pantos twra eimai polu xalia.. exw tromero anxos kai krishs panikou... tha epikoinoniso mesa stin evdomada me tin giatro mou na mou pei ti na kanw

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    paidia nomizo oti epatha e3arthsh apo to xanax.. den mporw na to stamatiso me tpt.. kai to miso xapaki pou pernw den me pianei kai skeftome na parw 1,5 xapaki.. gia na me piasei... den kserw ti na kanw.. mexri stigmhs perno miso ka8e mera mazi me seropram.. alla den mou kanei tpt.. an kanei kati tha einai mono gia 30 lepta na eimai ligo xalaros kai meta pali ta idia..

    nio8o xalia es8anome se olo mou to soma kapos perierga.. na einai tpt psixosomatiko den kserw.. ektos an einai parenergies apo to seropram.. alla polu periergo einai na eimai se tetia entash apo to seropram kai malista h dosologia pou pino einai 25mg

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Gadgetakias

    Κατ'αρχας κανεις μ@$%κιες με τα φαρμακα. Τοσα θεματα εχεις ανοιξει και λες οτι δεν ακολουθεις σωστα την αγωγη σου. Κι εγω αν θυμασαι σου ειχα πει οτι τα ψυχοφαρμακα δεν ειναι Depon να κανεις ο,τι θελεις. Η θα τα παρεις σωστα και οπως σου λεει ο γιατρος η θα τα κοψεις τελειως! Το πιθανοτερο ειναι να προκαλουνται οι παρενεργειες επειδη δεν τα παιρνεις σωστα,το εχεις σκεφτει αυτο?? Ασε που μπορει να σου κανουν μεγαλυτερο κακο απο οτι εχεις παθει εως τωρα. Εγω ειχα δοκιμασει ενα αντικαταθλιπτικο χωρις σταθεροποιητη και με εστειλε στο διαολο..

    ΠΕΙΘΑΡΧΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ,ΠΑΡΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by Karisha View Post
    Gadgetakias

    Κατ'αρχας κανεις μ@$%κιες με τα φαρμακα. Τοσα θεματα εχεις ανοιξει και λες οτι δεν ακολουθεις σωστα την αγωγη σου. Κι εγω αν θυμασαι σου ειχα πει οτι τα ψυχοφαρμακα δεν ειναι Depon να κανεις ο,τι θελεις. Η θα τα παρεις σωστα και οπως σου λεει ο γιατρος η θα τα κοψεις τελειως! Το πιθανοτερο ειναι να προκαλουνται οι παρενεργειες επειδη δεν τα παιρνεις σωστα,το εχεις σκεφτει αυτο?? Ασε που μπορει να σου κανουν μεγαλυτερο κακο απο οτι εχεις παθει εως τωρα. Εγω ειχα δοκιμασει ενα αντικαταθλιπτικο χωρις σταθεροποιητη και με εστειλε στο διαολο..

    ΠΕΙΘΑΡΧΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ,ΠΑΡΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!
    se euxaristo gia tin apantish sou.. exeis dikio se auta pou les.. alla h ali8ia einai oti den pezw me ta farmaka.. alla fovame na ta parw :P

    twra sinexizo na pernw kai pali miso xanax ka8e vrady.. gt sketo to antikata8liptiko einai asta na pane... h ali8ia einai oti nio8o ligo perierga merikes fores.. alles eimai kala.. kai alles nio8o san mastouromenos..

    tha epikinoniso apo aurio me tin giatro pou me parakolou8h.. oste na dw ti tha ginei telika gt den paleuete allo h katastash auth..

    pantos exw vrei tin lush gia iremia.. opote exw neura vgenw ekso kai paw voltes me to podilato.. mexri na kourasto.. auto me iremh para polh.. alles fores me pianei mania.. kai exw tromerh energeia kai paw sto gumnastirio kai pezo box.. xaxa ntaxi oso mporw kano upomonh.. thelo na gino epitelous opos imouna palia... alla einai polu duskolo

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Gadgetakias

    Αφου ξεκινησες αγωγη τωρα δε μπορεις να γυρισεις πισω! Θα κατσεις και θα την κανεις σωστα! Και αν κανεις υπομονη και παιρνεις τα φαρμακα σου οπως πρεπει θα τα ξεπερασεις ολα σε καποια στιγμη. Εχω ηδη γνωρισει 3 ατομα εδω μεσα που ειχαν πολυ χειροτερα προβληματα απο τα δικα σου και τα ξεπερασαν με αγωγη μεσα σε 2-3 χρονια το πολυ. Τωρα χαιρονται τον εαυτο τους και τη ζωη τους. Αν δεν κανεις ο,τι σου λεει η γιατρος σου δε θα γινεις οπως ησουν παλια,το πιθανοτερο ειναι να βασανιζεσαι για παντα,λυπαμαι που στο λεω ετσι αλλα το λεω με ενδιαφερον και καποιος πρεπει να σε ταρακουνησει σοβαρα επιτελους γιατι κανεις πολυ επικυνδηνα πραγματα.

    Εχε εμπιστοσυνη στη γιατρο σου και κανε ακριβως ο,τι σου λεει. Και μπαινε και εδω να συζηταμε ο,τι σε απασχολει.
    Και υπομονη, αυτο μονο. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ αυτη τη στιγμη.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Another trial.. Λοιπον instant να στο πω απλα το κανεις αυτο συστηματικα γραφεις κ μετα σβηνεις οπως τα παιδακια στο δημοτικο δεν καταλαβαινεις οτι αυτο περα απο ενοχλητικο δυσχαιρενει τη ροη της συζητησης? γραφεις κατι εσυ, εγω σου απανταω, μετα εσυ επειδη μετανιωσες (!) σβηνεις το αρχικο κ γραφεις ο,τι αλλο σου κατεβει κ μενει το αποκατω μηνυμα ξεκαρφωτο κ η ροη της συζητησης δεν βγαζει νοημα.. απ την στιγμη που γραφεις κατι παει τελειωσε μην νομιζεις οτι δεν τα βλεπουμε κ τα πρωτοτυπα αλλωστε ερχονται με ειδοποιηση e-mail οποτε δεν την γλυτωνεις με τπτ.. ποιος ο λογος που το κανεις αυτο περα απο κοτια κ δειλια δεν καταλαβαινω. μα καλα για μαλακες μας περνας? η για ηλιθιους?
    (ουφ πιο αναλυτικα δεν μπορουσα να τα πω ελπιζω να μην πηγε τζαμπα ο κοπος)

    Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου. Πως σου φαίνεται αυτό;

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by Karisha View Post
    Gadgetakias

    Αφου ξεκινησες αγωγη τωρα δε μπορεις να γυρισεις πισω! Θα κατσεις και θα την κανεις σωστα! Και αν κανεις υπομονη και παιρνεις τα φαρμακα σου οπως πρεπει θα τα ξεπερασεις ολα σε καποια στιγμη. Εχω ηδη γνωρισει 3 ατομα εδω μεσα που ειχαν πολυ χειροτερα προβληματα απο τα δικα σου και τα ξεπερασαν με αγωγη μεσα σε 2-3 χρονια το πολυ. Τωρα χαιρονται τον εαυτο τους και τη ζωη τους. Αν δεν κανεις ο,τι σου λεει η γιατρος σου δε θα γινεις οπως ησουν παλια,το πιθανοτερο ειναι να βασανιζεσαι για παντα,λυπαμαι που στο λεω ετσι αλλα το λεω με ενδιαφερον και καποιος πρεπει να σε ταρακουνησει σοβαρα επιτελους γιατι κανεις πολυ επικυνδηνα πραγματα.

    Εχε εμπιστοσυνη στη γιατρο σου και κανε ακριβως ο,τι σου λεει. Και μπαινε και εδω να συζηταμε ο,τι σε απασχολει.
    Και υπομονη, αυτο μονο. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ αυτη τη στιγμη.
    3 xronia???? plaka kaneis

    egw thelo mesa se 5 mines na eimai kala exw klish isitiria kai feugo gia eksoteriko stis 12/4/12 den ginete na paw pouthena an eimai etsi... alla den tha to afiso na perash tha kanw oti mporw na gia gino oso pio suntoma ginete kala!!! me tin dunamh mas ta panta mporoume na kataferoume!!!! apo edw kai pera tha lew eimai kala!! den exw tpt..!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Πέφτετε όλες οι πιστές να απαντήσετε στον κάθε δυστυχισμένο άνθρωπο που τον έχουν βάλει να παίρνει ψυχοφάρμακα λες και είστε γιατροί. είναι δικαίωμα του αν θέλει να σταματήσει να παίρνει φάρμακα δεν ζούμε υπό στρατιωτικό καθεστώς ούτε έχετε εσείς εδώ την αρμοδιότητα. Ο καθένας οφείλει να το ψάξει μόνος του και να ζητήσει βοήθεια έξω, αντί να απευθύνει το πρόβλημα του σε ένα φορουμ παρακολούθησης από ανειδίκευτους. Κανένας ψυχίατρος δεν γράφει εδώ μέσα. Κάποιοι ψυχολόγοι που έγραψαν έπεσαν όλα τα μέλη επάνω τους με επίθεση λες και
    φταίνε μόνο οι ψυχολόγοι. Αυτό που μας φταίει, και σας φταίει Lacrymosa, αλλάζει με το συμφέρον. Τι έχει πιο πολλά λεφτά; Τα φάρμακα; Α ωραία, τότε τα φάρμακα δεν μας φταίνε και μας φταίνε οι γιατροί. Όλοι θέλουν το μερίδιο τους, σαν παράσιτα που διψάνε για αίμα.

    Εκτός αυτού Lacrymosa δεν έχεις κανένα σεβασμό για μεγαλύτερους σου. Θυμάσαι που είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο και σου μίλησα σαν φίλος, χωρίς πεσίματα, χωρίς βρισιές, σαν φίλος σου καλή μου. Ε λοιπόν εσύ μου είχες πει τότε πως θέλεις κάποιον άλλο λες και σου έκανα πρόταση γάμου. Ο εγωισμός σου δεν σε αφήνει να δεις την δική σου και όχι μόνο εσύ, ηλιθιότητα, η λατρεία που έχεις για τον εαυτό σου σε κάνει ευάλωτη και κακιά όταν δεν πάει ο άλλος με τα νερά σου η όταν εσύ με την παρέα σου βάζετε στόχους που δεν σας έχουν ενοχλήσει καθόλου. Έχω δεχτεί μεγάλη ταπείνωση εδώ μέσα, παρόλα αυτά είμαι ένας τίμιος άνθρωπος, ποτέ μου δεν έκλεψα, ποτέ μου δεν ξεγέλασα, και αν μίλησα άσχημα αυτό έγινε επειδή προκλήθηκα. Λεφτά για δικηγόρο δεν έχω για να κάνω μηνύσεις στο φόρουμ και να απαντήσω με το ίδιο νόμισμα, με απειλές για μηνύσεις δηλαδή και όχι μόνο, καθώς επίσης το θεωρώ ένα ποταπό τρόπο επικοινωνίας μεταξύ αγνώστων, ανθρώπων που δεν έχουν γνωριστεί καν, ωστόσο δεν το ξεχνάω αυτό που μου κάνατε και ότι κάνετε συστηματικά σε διάφορα λίγα βέβαια άτομα. Φάρμακα δεν παίρνω, αν θέλετε φωνάξτε ψυχίατρο να μου κάνει εξέταση να δει πόσο σώα είναι τα φρένα μου, καλό θα ήταν βέβαια να αναγνωρίσετε πρώτα το δικό σας πρόβλημα και τι προκαλεί το δέσιμο με τη κλίκα αυτού του χώρου.

    Διαρκώς εδώ και αρκετό καιρό μου επιτίθεστε και η συμμετοχή μου εδώ μέσα, σε συνδυασμό με την προσπάθεια που έκανα τόσο καιρό να ξεκόψω από τα ναρκωτικά ψυχοφάρμακα δεν με βοήθησε να παραμείνω ψύχραιμος, όταν έχω την Θεοφανία και άλλα μέλη με πολλαπλά ψευδώνυμα να κατηγορούν εμένα για σφάλματα που έκανα από την στιγμή μάλιστα που εκείνα τα μέλη έχουν κάνει τα ίδια και χειρότερα. Είναι αυτό δικαιοσύνη καλή μου κοπέλα, για πες μου; Η μήπως τα σώα της κάθε Θεοφανίας, και άσε την Θεοφανία δεν το λέω συγκεκριμένα για την Θεοφανία που φαίνεται επηρεάστηκε από κάποιον κακό σύζυγο, είναι άλλα τόσα ψευδώνυμα που νιώθουν ότι επειδή γράφουν ανώνυμα η νιώθουν ότι έχουν εξουσία στον χαρακτήρα τους να ξεσπάνε έτσι λες και προετοιμάζονται για θέση διευθυντή τράπεζας, αν και αμφιβάλλω οι πετυχημένοι διευθυντές τράπεζας να μιλάνε έτσι στους υπαλλήλους τους. Όπως μια εταιρία καλές μου κοπέλες και φίλοι που συμμετέχετε εξαρτάται από τους πελάτες και τους υπαλλήλους τους έτσι ώστε να διατηρήσει ένα καλό, καθαρό όνομα έτσι και σε ένα σαιτ με πολύ σοβαρό περιεχόμενο και προβλήματα ανθρώπων διαφορετικά μεταξύ τους , οφείλει να διατηρεί σεβασμό. Ο NikosD. ποτέ δεν έκατσε να με πει ηλίθιο, ούτε βέβαια να με πει ειρωνεύτηκα ιδιοφυΐα, είπε μοναχά πως καταλαβαίνω κάποια πράγματα και δεν είναι ο μόνος που το έχει πει. Αν αυτό με ξεφτιλίζει στα μάτια σας και σας δίνει το δικαίωμα να μου μιλάτε λες και είμαι το σκυλί σας είστε άξιοι της μοίρας σας. Λυπάμαι που δεν έκανα ούτε έναν φίλο από αυτό τον χώρο. ζητάω και εκ των προτέρων συγνώμη αν η έκθεση μου δεν περνάει την βάση στο συντακτικό και την συγγραφική ικανότητα.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Δέχομαι απειλές για τη ζωή μου. Πως σου φαίνεται αυτό;
    Κι εγω εχω τασεις παρακολουθησης. Πως σου φαινεται αυτο? Αλλα δεν καθομαι να κλαιω τη μοιρα μου κ να χειροτερευω, κανοντας παραλληλα επικληση στο συναισθημα κ στην κακη τυχη μου/τη δυστυχια του κοσμου/την επελαση των Ελ κτλ, αλλα αντιθετως κανω τα αναλογα βηματα να το ξεπερασω.Το ιδιο κανε κ εσυ! So simple!
    Last edited by Lacrymosa; 09-12-2011 at 20:46.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Καταρχην μονο που βλεπω αυτο το σεντονι με πιανει νυστα κ βαρεμαρα, αλλα οκ ας σου κανω τη χαρη να σου απαντησω, μιας κ αναφερεται το ονομα μου συνεχεια....


    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Πέφτετε όλες οι πιστές να απαντήσετε στον κάθε δυστυχισμένο άνθρωπο που τον έχουν βάλει να παίρνει ψυχοφάρμακα λες και είστε γιατροί. είναι δικαίωμα του αν θέλει να σταματήσει να παίρνει φάρμακα δεν ζούμε υπό στρατιωτικό καθεστώς ούτε έχετε εσείς εδώ την αρμοδιότητα.

    Πρωτον, ο συγκεκριμενος "χρηστης" ο δυστυχης κ ταλαιπωρος ωιμε που ανοιξε το θεμα αυτο για τα ζαναξ εχω ενδειξεις (οχι αποδειξεις, εξηγουμαι για να μην παρεξηγουμαι) οτι ειναι το γνωστο-αγνωστο τρολ που επεστρεψε για μεχρι ποτε να δουμε... ο τροπος γραφης κ τα greeklish ειναι τα ιδια, κ εχω κ αλλα στοιχεια.. το πως το καταλαβα,μην ρωτας, ειμαι γατα με πεταλα κ εχω πολλα ταλεντα... θα δεις οτι καποια στιγμη θα επιβεβαιωθω..

    Ο καθένας οφείλει να το ψάξει μόνος του και να ζητήσει βοήθεια έξω, αντί να απευθύνει το πρόβλημα του σε ένα φορουμ παρακολούθησης από ανειδίκευτους. Κανένας ψυχίατρος δεν γράφει εδώ μέσα. Κάποιοι ψυχολόγοι που έγραψαν έπεσαν όλα τα μέλη επάνω τους με επίθεση λες και
    φταίνε μόνο οι ψυχολόγοι. Αυτό που μας φταίει, και σας φταίει Lacrymosa, αλλάζει με το συμφέρον. Τι έχει πιο πολλά λεφτά; Τα φάρμακα; Α ωραία, τότε τα φάρμακα δεν μας φταίνε και μας φταίνε οι γιατροί. Όλοι θέλουν το μερίδιο τους, σαν παράσιτα που διψάνε για αίμα.

    Εχεις την ταση (κ αυτο κανεις στην παραπανω παραθεση) να δαιμονοποιεις κ να απολυτοποιεις.. α, ο δυστυχης ατομακος καλε που τον εφαγαν τα κακα τα φαρμακα κ οι κακοι οι γιατροι.. ξεχνας μαλλον ομως οτι ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις επιλογες του κ οπως στρωνει ετσι κοιμαται...

    Εκτός αυτού Lacrymosa δεν έχεις κανένα σεβασμό για μεγαλύτερους σου. Θυμάσαι που είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο και σου μίλησα σαν φίλος, χωρίς πεσίματα, χωρίς βρισιές, σαν φίλος σου καλή μου. Ε λοιπόν εσύ μου είχες πει τότε πως θέλεις κάποιον άλλο λες και σου έκανα πρόταση γάμου.

    Ντοινγκ?? πρωτον, ΔΕΝ σου ειχα μιλησει στο τηλεφωνο για τις σχεσεις μου.. για αλλα πραγματα μιλουσαμε, περι ανεμων κ υδατων, περι ποντικων κ γατων.. Δευτερον κ βασικοτερο, αυτο που κολλαει τωρα κ τι σχεση εχει με το φορουμ κ τι ενδιαφερει τους αλλους μια τηλεφωνικη συνομιλια που ειχαμε? Τι σοι επιχειρημα ειναι? Εχω γνωρισει κ αλλα μελη απο δω, κ απο κοντα, αλλα δεν βγαζουμε τα απλυτα μας στη φορα, θαρρεις κ αφορουν κανεναν.

    Ο εγωισμός σου δεν σε αφήνει να δεις την δική σου και όχι μόνο εσύ, ηλιθιότητα, η λατρεία που έχεις για τον εαυτό σου σε κάνει ευάλωτη και κακιά όταν δεν πάει ο άλλος με τα νερά σου η όταν εσύ με την παρέα σου βάζετε στόχους που δεν σας έχουν ενοχλήσει καθόλου.

    Ειμαι λοιπον ηλιθια, εγωιστρια,ευαλωτη κ κακια... μπραβο ψυχολογε μου, τα βρηκες.. τι να σε κερασω τωρα? (κατα τ αλλα παραπονιεσαι οτι σε χαρακτηρισα, ενω αυτο ΔΕΝ εγινε πουθενα).. συνεχιζουμε.. α, κ ποια παρεα μου? εχεις παρανοησει εντελως?


    Έχω δεχτεί μεγάλη ταπείνωση εδώ μέσα, παρόλα αυτά είμαι ένας τίμιος άνθρωπος, ποτέ μου δεν έκλεψα, ποτέ μου δεν ξεγέλασα, και αν μίλησα άσχημα αυτό έγινε επειδή προκλήθηκα. Λεφτά για δικηγόρο δεν έχω για να κάνω μηνύσεις στο φόρουμ και να απαντήσω με το ίδιο νόμισμα, με απειλές για μηνύσεις δηλαδή και όχι μόνο, καθώς επίσης το θεωρώ ένα ποταπό τρόπο επικοινωνίας μεταξύ αγνώστων, ανθρώπων που δεν έχουν γνωριστεί καν, ωστόσο δεν το ξεχνάω αυτό που μου κάνατε και ότι κάνετε συστηματικά σε διάφορα λίγα βέβαια άτομα. Φάρμακα δεν παίρνω, αν θέλετε φωνάξτε ψυχίατρο να μου κάνει εξέταση να δει πόσο σώα είναι τα φρένα μου, καλό θα ήταν βέβαια να αναγνωρίσετε πρώτα το δικό σας πρόβλημα και τι προκαλεί το δέσιμο με τη κλίκα αυτού του χώρου.

    Εδω τι εχουμε τωρα, επικληση στον εντιμο βιο? Δεν ειμαστε δικαστηριο εδω, χαλαρωσε!!

    Διαρκώς εδώ και αρκετό καιρό μου επιτίθεστε και η συμμετοχή μου εδώ μέσα, σε συνδυασμό με την προσπάθεια που έκανα τόσο καιρό να ξεκόψω από τα ναρκωτικά ψυχοφάρμακα δεν με βοήθησε να παραμείνω ψύχραιμος, όταν έχω την Θεοφανία και άλλα μέλη με πολλαπλά ψευδώνυμα να κατηγορούν εμένα για σφάλματα που έκανα από την στιγμή μάλιστα που εκείνα τα μέλη έχουν κάνει τα ίδια και χειρότερα. Είναι αυτό δικαιοσύνη καλή μου κοπέλα, για πες μου;

    Σ αυτο δεν ειμαι αρμοδια εγω να σου απαντησω, δεν μπορω να μιλαω εκ μερους τριτων..
    Αν θες ανοιξε νεο θεμα να κανεις τα παραπονα σου εκει, μην γαμαμε το θεμα αυτο (σε περιπτωση που ειναι αληθινο κ οχι fake δλδ)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Σου στέλνω u2u να τα βρούμε από εκεί. Οκ;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Σου στέλνω u2u να τα βρούμε από εκεί. Οκ;
    Οκ καλα μας ξεμπερδεματα !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    από Instant

    Πρωτον, ο συγκεκριμενος "χρηστης" ο δυστυχης κ ταλαιπωρος ωιμε που ανοιξε το θεμα αυτο για τα ζαναξ εχω ενδειξεις (οχι αποδειξεις, εξηγουμαι για να μην παρεξηγουμαι) οτι ειναι το γνωστο-αγνωστο τρολ που επεστρεψε για μεχρι ποτε να δουμε... ο τροπος γραφης κ τα greeklish ειναι τα ιδια, κ εχω κ αλλα στοιχεια.. το πως το καταλαβα,μην ρωτας, ειμαι γατα με πεταλα κ εχω πολλα ταλεντα... θα δεις οτι καποια στιγμη θα επιβεβαιωθω..
    Instant, kalispera katarxin ola auta pou les einai paraloga... egw aniksa auto to thema gia na kanw mia erwtish kai esy me evgales kai trolaki eleos kopelia.... sxetika me tin greeklish pou grafw einai epidei den kserw na grafw ellhnika.. kai oso gia auta pou les me ton tropo grafhs einai paraloga.. osh grafoume greeklish tha deis oti einai ta idia sxedon... eleos kai pali.. twra gia ta alla stixia pou les mallon apo to mialo sou tha ta evgales... kali epitixia lipon stis ereunes sou euxome...

    esy anaroti8ikes pote ean eisai troll? mpikes sto topic mou kai ksekinises na les ta dika sou kai dimiourgises ton paniko... auto tha pei trollarisma... bravo sou!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διακοπή Risperdal
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 105
    Last Post: 21-02-2013, 17:53
  2. διακοπή ψυχοθεραπείας
    By μαρκελα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 06-12-2011, 23:59
  3. φαρμακοθεραπεια και διακοπη!!!
    By afrula in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 23-01-2009, 00:29
  4. Διακοπη φαρμακων
    By Silmarien in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-01-2009, 17:35
  5. Διακοπή efexor
    By mstrouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 08-07-2008, 15:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •