Ζητούνται γεναία μέλη για την επική μάχη με την διαχείριση!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916

    Ζητούνται γεναία μέλη για την επική μάχη με την διαχείριση!!

    Αποφάσισα να τροποποιήσω όλο το θέμα μου, στα δικά μου μηνύματα διότι, αντέδρασα υπερβολικά έντονα και με μεγάλη διάρκεια, απέναντι στην Idella η οποία ως moderator δεν μπορούσε να μου απαντήσει αναλόγως....κάτι το οποίο το βρίσκω κατά του ΠΚΔ (Προσωπικού Κώδικα Ιδεοντολογίας). Της ζητώ ειλικρινά συγνώμη.....Δεν ξέρω εαν το κάνει απο χόμπι ή αν εργάζεται ως moderator, που εάν ισχύει η τελευταία υπόθεση δέχομαι να διεκπεραιώσω οποιαδήποτε αποστολή μου ζητηθεί απο την διαχείριση( εννοείτε πάντως όχι εξευτελιστική..) ως ένδειξη μετάνοιας.... Ζητώ επίσης συγνώμη απο τα μέλη που τώρα θα δούν την συζήτηση να γίνεται μπάχαλο....
    Last edited by Driver; 29-12-2011 at 11:15.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν υπαρχει καμμια μαχη με την διαχειριση. Η διαχειριση ειναι βοηθητικη προς ολους τους χρηστες , οταν καποια ορια ξεπερνιουνται , οπως υπαρχει σε ολα σχεδον τα φορουμ με καποια α επισκεψιμοτητα.
    Ελευθερια δεν σημαινει ασυδοσια και προσβολη προς την προσωπικοτητα των αλλων.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δεν υπαρχει καμμια μαχη με την διαχειριση.
    Φίλε keep_walking σε σέβομαι και σε εκτιμάω σαν μέλος αυτού του φόρουμ αφού όσα θέματα και μηνύματα σου έχω τύχει να διαβάσω μου αφήνεις την εντύπωση ενός πολύ ''εντάξει'' ατόμου, σαν moderator δεν σε έχω παρατηρήσει στην πράξη αλλά φαντάζομαι και εκεί πέρα οκ θα είσαι.

    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Η διαχειριση ειναι βοηθητικη προς ολους τους χρηστες , οταν καποια ορια ξεπερνιουνται , οπως υπαρχει σε ολα σχεδον τα φορουμ με καποια α επισκεψιμοτητα.
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Ελευθερια δεν σημαινει και ασυδοσια και προσβολη προς την προσωπικοτητα των αλλων.
    Last edited by Driver; 29-12-2011 at 11:16.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω για την περιπτωση που μιλας , αλλα οταν εμπλεκονται δυο ατομα σε καυγα και φυσικα πιστευουν οτι εχουν και οι δυο το "δικιο" με το μερος τους το τριτο ατομο που θα τους "χωρισει" ειναι σχεδον παντα λαθος ακομα και αν ζουσε ο Σολομωντας και ηταν μελος του φορουμ:)

    Ο καθενας κανει οτι καλυτερο μπορει και καλο ειναι να αφηνουμε και πραγματα να πεφτουν στο πατωμα σε εναν μη ιδανικο κοσμο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Driver View Post
    Όποιος ενδιαφέρεται ας αφήσει το βιογραφικό του σε αυτό εδώ το θέμα, που να αποδεικνύει την εμπειρία του και ικανότητα του στα flame war!!
    Τι γινεται man? Δε βλεπω κοινωνικη προσφορα! Μα που πηγαν οι εθελοντες??!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    11111111111111111111111111111111111111111111111111 1111111111111111
    Last edited by Driver; 29-12-2011 at 11:22.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Τι γινεται man? Δε βλεπω κοινωνικη προσφορα! Μα που πηγαν οι εθελοντες??!
    ALIA, τι λες θα σταθείς στο πλευρό μου για χάρη της φιλίας μας και στο όνομα της ελευθερίας?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Driver View Post
    ALIA, τι λες θα σταθείς στο πλευρό μου για χάρη της φιλίας μας και στο όνομα της ελευθερίας?
    Κανε μια γυρα στο βιογραφικο μου να μου πεις αν το κατεχω το σπορ κι υστερα ξαναρωτα!

    @ Κι εχει πεθανει ρε γαμωτο κι ο Τσε Γκεβαρα! Αντε να βρουμε τωρα αξιο ηγετη για την επανασταση!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Κανε μια γυρα στο βιογραφικο μου να μου πεις αν το κατεχω το σπορ κι υστερα ξαναρωτα!

    @ Κι εχει πεθανει ρε γαμωτο κι ο Τσε Γκεβαρα! Αντε να βρουμε τωρα αξιο ηγετη για την επανασταση!
    Ωραία μέχρισ στιγμής έχουμε την δήλωση του μέλους ALIA πως δεν επιθυμεί να στρατολογηθεί διότι δεν έχει την κατάλληλη εκπαίδευση και εμπειρία!
    ALIA απο ότι έχω καταλάβει γυναίκα είσαι έτσι? Αν θα σε ενδιέφερε, να σου πω πως στον πόλεμο δεν υπάρχουν μόνο οι στρατιώτες αλλά και οι αγγελιοφόροι οι νοσοκόμες κ.α.. Τι θα έλεγες για μια τέτοια θέση? Σκέψου πως εαν συμμετάσχεις, το όνομα σου θα μείνει στην ιστορία του ε-πσ και οι μέλλουσες γενναιές μελών θα πίνουν κρασί στο όνομα σου!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    @ Κι εχει πεθανει ρε γαμωτο κι ο Τσε Γκεβαρα! Αντε να βρουμε τωρα αξιο ηγετη για την επανασταση!
    ΩΧ...εγω δηλαδη και οι my comrades ειμαστε οι καθεστωτικοι...δεν θα γυρισουν ποτε ταινια για μας:( ...δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    ΩΧ...εγω δηλαδη και οι my comrades ειμαστε οι καθεστωτικοι...δεν θα γυρισουν ποτε ταινια για μας:( ...δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι:P
    Τι λες καλε? Ποσες και ποσες ταινιες δεν εχουν γυριστει για τον Χιτλερ?
    Θα γραψει η ιστορια και για μας τους ανταρτες και για σας τους καθεστωτικους! Μην ανησυχεις... :P
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Εγώ είμαι μέσα, γυαλίζω το κοφτερό σπαθί μου (το χα από τις απόκριες από παλιά) και είμαι έτοιμος να εκθρονίσω την δαιμονική διαχείριση και την τυρανική μάγισσα-βασίλισσα Idella με της ορδές των banners της. Άιντε μωρε παλικάρια. Οδηγέ (driver) οδήγησε μας στον δρόμο της δόξας.



    http://www.youtube.com/watch?v=qwkPeOsQgtA


    (άσχετο αλλά κομματάρα λολ)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Driver View Post
    Ωραία μέχρισ στιγμής έχουμε την δήλωση του μέλους ALIA πως δεν επιθυμεί να στρατολογηθεί διότι δεν έχει την κατάλληλη εκπαίδευση και εμπειρία!
    ALIA απο ότι έχω καταλάβει γυναίκα είσαι έτσι? Αν θα σε ενδιέφερε, να σου πω πως στον πόλεμο δεν υπάρχουν μόνο οι στρατιώτες αλλά και οι αγγελιοφόροι οι νοσοκόμες κ.α.. Τι θα έλεγες για μια τέτοια θέση? Σκέψου πως εαν συμμετάσχεις, το όνομα σου θα μείνει στην ιστορία του ε-πσ και οι μέλλουσες γενναιές μελών θα πίνουν κρασί στο όνομα σου!!
    Μπαα ασε! Λεω να παρω τη θεση του εξωτερικου παρατηρητη!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by PETRAN View Post
    Εγώ είμαι μέσα, γυαλίζω το κοφτερό σπαθί μου (το χα από τις απόκριες από παλιά) και είμαι έτοιμος να εκθρονίσω την δαιμονική διαχείριση και την τυρανική μάγισσα-βασίλισσα Idella με της ορδές των banners της. Άιντε μωρε παλικάρια. Οδηγέ (driver) οδήγησε μας στον δρόμο της δόξας.



    http://www.youtube.com/watch?v=qwkPeOsQgtA


    (άσχετο αλλά κομματάρα λολ)
    Ειναι το original theme απο την ταινια ε , το θυμαμαι νομιζω? Κοναν ηταν ενας ο Αρνυ και οχι ο φλουφλης στην καινουρια κοναν ταινια (καχεκτικουλης και πολυ ρομαντζο:p)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Ειναι το original theme απο την ταινια ε , το θυμαμαι νομιζω? Κοναν ηταν ενας ο Αρνυ και οχι ο φλουφλης στην καινουρια κοναν ταινια (καχεκτικουλης και πολυ ρομαντζο:p)


    Ναι είναι το original theme, είχε κάνει πολύ καλή δουλειά ο Πολυδούρης, όλο το score ήταν φοβερό. Δεν το είδαν καν το καινούργιο, θα το δω μόλις βγει σε dvd (download και άγιος ο θεός λολ). Αλλά conan δίχως schwarz...άτοπο. Aν ο conan λέει πάνω από 10 γραμμές σε όλη την ταινία χωρίς την χαρακτηριστική Aυστριακή προφορά δεν είναι conan τέλος :P

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. αυτη τη στιγμη υπαρχουν 126 επισκεπτες 5 μελη και 5 αορατα μελη
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 27-10-2010, 16:48
  2. Ζητούνται ιδέες!!
    By Ντάλια in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 30-01-2008, 15:32
  3. μια ζωη στη μαχη με το φαγητο
    By marina in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 08-03-2006, 10:17
  4. Σημειο καμπης, ζητουνται συμβουλες...
    By Krateros in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2005, 21:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •