θελω να πεθανω!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393

    θελω να πεθανω!

    δεν αντεχω αλλο θελω να τερματισω την ζωη μου πια! αλα δεν εχω κοτσια να το κανω ζω σε μια φυλακη

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    συμπασχω. θες βοηθεια ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    με βριζουν ολοι οι γονειςι μου οι φιλοι μου δεν με θελει κανενας !

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κανε κατι γι'αυτο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    δεν μπορω να αλαξω δυστυχως τη γνωμη του Αλκοολικου Μαλακα πατερα μου ουτε την μανα μου να μην ξεσπαει πανω μου αφου ολη μερα τσακωνετε μαζι του κ μετα ξεσπαει σε μενα ουτε τους φιλους μου να τους αλαξω γνωμη για μενα την στιγμη που ειμαι οντος μια χασικλου κ ολα τα αλα που λενε κ κυριος δεν μπορω να αλαξω το πορτοφολι μου που δεν εχω ουτε 1 ευρω! κ δε μπορω να γυρισω τον καλυτερο μου φιλο πισω που πεθανε απο ηρωινη κ εχω παθει αλεργια εχω γεμισει παντου κοκκιλες κ μου πεφτουν κ τα μαλλια !!!!!!!!!! τι αλλο να παθω κ πως να αλαξω ολα αυτα ?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    για αρχη σταματα να ακους black metal και να το παιζεις σατανιστρια, ειδικα του Lavey. καταδευτερον, κατσε ηρεμισε να δεις αν οντως εχεις παθει αλεργια με κοκκινιλες και σου πεφτουν μαλλια ή ειναι απλα απ'το αγχος και το χασισι, κι αν οντως ισχυει και ειναι σοβαρο το προβλημα πας σε δερματολογο. κατα τριτον ψαχνεις νεους φιλους ή και γκομενο που στα παρεχει ολα, για να ξεκουμπιστεις απ'το σπιτι. good luck απο μενα, καληνυχτα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    πηγα σε δερματολογο κ μου ειπε οτι ειναι αλεργια αλα μου ειπε οτι θα αργησει να περασει μπορει κ πανω απο μηνα αλλα βαζω κατι αλοιφες κ ενα κολοσαπουνο που βρωμαει φαρμακειλα περνω κ αντισταμινικα κ ενα ιδικο γαμιοσαμπουαν κ με τρωει πιο λιγο απο οτι πριν αλα οι κοκκινιλες μενουν.α κ δεν το παιζω σατανιστρια ειμαι οντος κ δεν ακουω μονο black αλα πεζω κ ολας σε μπαντες. να φυγω απο το σπιτι θελω παραααααααααααααααααααααα πολυ αλα δε εχω λευτα κ οσο για γκομενο εχω!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τοτε αφου εισαι κομπλε γιατι θες να πεθανεις ?

    ο Σατανας ειναι μεγαλος, αλλα δεν ηταν σατανισμος αυτος του Lavey, αλλα απλα αθεϊα. τα εχω ψαξει απ'τη καλη κι απ'την αναποδη τοσα χρονια, αν θες σατανισμο τραβα Σουηδια αυτο που πιστευε κι ο Τζωνης (των Dissection). ξανακαληνυχτα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    πολυ καλη ιδεα!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    ...πάντως η εμπαθής ακρόαση ακατάσχετων θορύβων τύπου black metal, epic, militant, screamo, σκυλαδικοτσιφτετελοpop, gangsta rap κ.λ.π., δύνανται να προκαλούν ψυχικές βλάβες.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ειμαι full με ψυχικες βλαβες τοτε γιατι αυτα ακουω απ'το λυκειο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    kala kai egw akouw apo thn proth gymnasiou k eimai pio full!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    DSO και Funeral Mist αξιζουν μονο ομως! τα υπολοιπα ειναι σκουπιδια.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    oi funeral mist einai ena apo ta agapimena mou sigrotimata aytous akouw twra k sigkekrimena to komati nightside phantom

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Μπράβο ντιςς! Αφού καταφέρνεις πάντως να συνδυάζεις τόσο απλά κι ανώδυνα το "Θέλω να πεθάνω" μ' όλη αυτήν την πανδαισία της μουσικής έκστασης είσαι σε καλό δρόμο και καταφέρνεις και τους δουλεύεις όλους ψιλό γαζί. Όμως τη σημασία που θέλεις να σου δείχνουν θα μπορούσες να την έχεις και μ' άλλον τρόπο πιο εποικοδομητικό, από το να προσπαθείς να εντυπωσιάζεις μ' όλο αυτό το τεχνητό φτιασίδωμα!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να πεθάνω
    By Mystic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 129
    Last Post: 13-03-2016, 18:24
  2. Θέλω να πεθάνω
    By listrobia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 39
    Last Post: 07-01-2016, 15:03
  3. θελω να πεθανω!!!!
    By marinaxx in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 21-01-2012, 20:57
  4. Θέλω να πεθάνω
    By Swan in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 13-06-2009, 16:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •