ΣΑΔΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΕΞ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76
  1. #31
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Το τελευταίο το παραβλέπω, γιατί ξέρω ότι δεν το εννοείς, αλλά κι αν... δεν πειράζει.
    Κι αν θέλει φαρμακοθεραπεία η μπρόκεν θα της συστήσω το βιβλίο "ΓΙΝΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ" εκδ. "ΔΙΟΠΤΡΑ"
    γιατί θα επαναληφθώ, με την ρήση του Ιπποκράτη " το φάρμακό σου νάναι η τροφή σου ".
    μαρκέλα ελπίζω να κάνεις χιούμορ.
    Για την φαρμακευτική αγωγή του καθενός μπορεί να έχει υπεύθυνη άποψη μόνο ο γιατρός που τον παρακολουθεί.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οσο αναφορα τις φαρμακευτικες αγωγες, σε περιπτωσεις βοηθανε. με βοηθησαν. δεν ξερω που θα μουνα χωρις αυτες! δεν ξερω τι θα ειχα καταντησει βασικα, ομως η καταχρηση σε ολους τους τομεις προκαλει καταστροφες!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    οσο αναφορα τις φαρμακευτικες αγωγες, σε περιπτωσεις βοηθανε. με βοηθησαν. δεν ξερω που θα μουνα χωρις αυτες! δεν ξερω τι θα ειχα καταντησει βασικα, ομως η καταχρηση σε ολους τους τομεις προκαλει καταστροφες!
    Αυτό εννοώ κι εγώ ίσως και με μια δόση υπερβολής, γιατί έχω χάσει δικό μου άνθρωπο..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Μόνο που καμμιά φορά ανταποδίδει τα ίδια, που εισπράττει ίσως και χωρίς να φταίει, για ν' αποδώσει δικαιοσύνη!
    Μαρκέλα, διευκρίνισε μου κάτι αν θες, εσύ δηλαδή έχεις εισπράξει κακίες, χωρίς να φταις και τώρα θες να αποδώσεις δικαιοσύνη?
    Κατάλαβα σωστά?
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    απο φαρμακευτικη αγωγη?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by void View Post
    Μαρκέλα, διευκρίνισε μου κάτι αν θες, εσύ δηλαδή έχεις εισπράξει κακίες, χωρίς να φταις και τώρα θες να αποδώσεις δικαιοσύνη?
    Κατάλαβα σωστά?
    Σαφώς! Εννοώντας φυσικά δικαιοσύνη για μένα την ίδια. Για να μην παρεξηγηθούμε πάλι!
    Κάτι που δεν το περίμενα κιόλας..!
    Δεν εννοώ την Θεοφανία!..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Σαφώς! Εννοώντας φυσικά δικαιοσύνη για μένα την ίδια. Για να μην παρεξηγηθούμε πάλι!
    Κάτι που δεν το περίμενα κιόλας..!
    Δεν εννοώ την Θεοφανία!..
    Και πιστεύεις ότι θα αποδώσεις δικαιοσύνη στον εαυτό σου με το να είσαι τόσο επιθετική στους άλλους που ούτε καν τους ξέρεις, μην υπολογίζοντας τις συνέπειες αυτών που λες?
    Διότι εγώ διαβάζοντας τα ποστ σου, όπως έχει τύχει σε θέματα της broken doll, διακρίνω μια εριστικότητα και μια επιθετικότητα που πραγματικά μου κάνει εντύπωση.
    Εσύ δηλαδή "χώνεσαι" σε άτομα που αναρτούν κάποιον προβληματισμό, μόνο και μόνο με το άλλοθι ότι είσαι πικραμένη?
    Αλίμονο εάν όλοι εδώ μέσα, εκτονώναμε τις πικρίες μας σε άτομα τα οποία δε μας φταίνε σε τίποτα.
    Και για ποια δικαιοσύνη λοιπόν μιλάς?
    Εγώ βλέπω άδικη αντιμέτωπιση από τη μεριά σου απέναντι στην μπροκεν ντολ.
    Εσύ αισθάνεσαι δικαιωμένη με αυτόν τον τρόπο?
    Ή μήπως απλώς είναι στη φύση σου η εριστικότητα οπότε οκ δεν τρέχει και τίποτα, δε σε επηρεάζει?
    Εμένα πάντως δεν είναι στη φύση μου και δε μου αρέσει καθόλου να βλέπω τέτοιους διαλόγους μεταξύ μελών.
    Γι'αυτό κιόλας σχολίασα αυτό που γράφεις.
    Μάλλον δική μου ευαισθησία, αλλά με αυτό τον τρόπο πιστεύω και άλλοι ξενερώνουν να ασχολούνται ή και να αναρτούν θέματα στο φόρουμ. Εγώ προσωπικά ξενερώνω πάντως όταν υπάρχει τέτοιο σταθερό προβοκαριστικό κλίμα στο φόρουμ και κάποια στιγμή θα διαμαρτυρηθώ και πιο "επίσημα".
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by void View Post
    Και πιστεύεις ότι θα αποδώσεις δικαιοσύνη στον εαυτό σου με το να είσαι τόσο επιθετική στους άλλους που ούτε καν τους ξέρεις, μην υπολογίζοντας τις συνέπειες αυτών που λες?
    Διότι εγώ διαβάζοντας τα ποστ σου, όπως έχει τύχει σε θέματα της broken doll, διακρίνω μια εριστικότητα και μια επιθετικότητα που πραγματικά μου κάνει εντύπωση.
    Εσύ δηλαδή "χώνεσαι" σε άτομα που αναρτούν κάποιον προβληματισμό, μόνο και μόνο με το άλλοθι ότι είσαι πικραμένη?
    Αλίμονο εάν όλοι εδώ μέσα, εκτονώναμε τις πικρίες μας σε άτομα τα οποία δε μας φταίνε σε τίποτα.
    Και για ποια δικαιοσύνη λοιπόν μιλάς?
    Εγώ βλέπω άδικη αντιμέτωπιση από τη μεριά σου απέναντι στην μπροκεν ντολ.
    Εσύ αισθάνεσαι δικαιωμένη με αυτόν τον τρόπο?
    Ή μήπως απλώς είναι στη φύση σου η εριστικότητα οπότε οκ δεν τρέχει και τίποτα, δε σε επηρεάζει?
    Εμένα πάντως δεν είναι στη φύση μου και δε μου αρέσει καθόλου να βλέπω τέτοιους διαλόγους μεταξύ μελών.
    Γι'αυτό κιόλας σχολίασα αυτό που γράφεις.
    Μάλλον δική μου ευαισθησία, αλλά με αυτό τον τρόπο πιστεύω και άλλοι ξενερώνουν να ασχολούνται ή και να αναρτούν θέματα στο φόρουμ. Εγώ προσωπικά ξενερώνω πάντως όταν υπάρχει τέτοιο σταθερό προβοκαριστικό κλίμα στο φόρουμ και κάποια στιγμή θα διαμαρτυρηθώ και πιο "επίσημα".
    Πρέπει να διαβάσεις όλο το θέμα για να καταλάβεις, αν έχω κάτι με την μπρόκεν.
    Κι επειδή δεν θ' ασχοληθώ άλλο, επιλέγω, από δω και πέρα μόνο σε "ΧΙΟΥΜΟΡ"!!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Επειδή έχω διαβάσει όλο το θέμα και άλλα θέματα που λες την άποψή σου γι'αυτό και σχολίασα.
    Το γεγονός ότι δε χρησιμοποιείς βρισιές και είσαι politically correct όπως σχολίασε άλλο μέλος εδώ μέσα , δε σε καθιστά λιγότερα επιθετική.
    Απλώς, προσβάλλεις με το γάντι.
    Κατ'εμέ, αυτή η τακτική είναι σαφώς χειρότερη και διαβρωτική για αυτόν που την εισπράττει από ό,τι ένα απλό ξέχεσμα.
    Όσον αφορά το χιούμορ, παρεξηγημένη έννοια , τι άλλο να πω.
    Το λήγω εδώ γιατί δε θέλω να πηδήσω το θέμα της μπροκεν ντολ και γιατί σιχαίνομαι τα διαδικτυακά ξεκατινιάσματα.
    Au revoir.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οντως το κανε αλλα δεν εχουμε και τπτ να χωρισουμε, οποτε δν εχει νοημα να συνεχιστει ειδος βεντετας οπως αλλοι εδω στο παρελθον. ποτε μ δν το κανα αυτο. μαρεσει να συζηταω και να βρισκω λυσεις
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #41
    ...εγώ αυτό που έχω να πω, είναι πως γίνεται ένα μέλος μόλις δυο μηνών να τα βάζει συνέχεια με πιο παλιά μέλη και μάλιστα με τόσο μένος.
    εκεί θα κατλήξω στην διαπίστωση της ρειν για διπλοπρόφιλο και άλλωστε αυτός ήταν και ο λόγος που εγώ προσωπικά δεν απάντησα ποτέ στην επίθεση της "μαρκέλας".
    Από κει και πέρα, (το λέω σε σένα μπρόκεν), τον τελευταίο καιρό που δεν απαντώ ποτέ σε επιθέσεις πραγματικά έχει ησυχάσει το κεφάλι μου και δεν χαλάω τσάμπα χρόνο και φαιά ουσία.
    Τραστ μι, θα εκπλαγείς πόσο διασκεδαστικό είναι...(το προτείνω σε όλους).

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ... για διπλοπρόφιλο και άλλωστε αυτός ήταν και ο λόγος που εγώ προσωπικά δεν απάντησα ποτέ στην επίθεση της "μαρκέλας".

    Ναι και συ Θεοφανία και η ρέιν ίσως έχετε δίκιο.. Μπορεί λέω-μου φτάνει που το ξέρει η διαχείρηση!-μόνο, που εγώ δεν το θυμάμαι, γιατί ίσως ήταν σε προηγούμενη ζωή μου!!
    Τί να πω τώρα!
    Πώς ν' αποδείξω ότι δεν είμαι, από το υπερπέραν?

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    συγνωμη που παρεμβαινω και σ'αυτο το θεμα, θελω απλα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προβλημα με την χρηστρια void ? δε θελω να κανω το δικηγορο της (λολ), ουτε να κατηγορισω κανεναν, αλλα ειναι μια απ'αυτες που συμπαθω, κι οφειλω να την υπερασπιστω παση θυσια!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    συγνωμη που παρεμβαινω και σ'αυτο το θεμα, θελω απλα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προβλημα με την χρηστρια void ? δε θελω να κανω το δικηγορο της (λολ), ουτε να κατηγορισω κανεναν, αλλα ειναι μια απ'αυτες που συμπαθω, κι οφειλω να την υπερασπιστω παση θυσια!
    ΚΕΝΟ, θα πρέπει, αν μπορούμε βέβαια, ν' αποκτήσουμε μια καλή σχέση με το χιούμορ,
    αν μπορούμε λέω!!! ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    απλα προσπαθω να προστατευω το κοπαδι μου στο φορουμ, και θελω να ειμαι σιγουρος οτι δε θα χαλασει...

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΣΑΔΙΣΜΟΣ?
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 21-09-2010, 00:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •