Δεν αντεχω αλλο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 103
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    εγω βαζω μουσικη ο,τι ωρα γουσταρω, αλλα εχω ελεγξει μεχρι ποια επιπεδα ακουγεται εξω

  2. #17
    σε ευχαριστω!ηρεμησα λιγο...ναι εμενα μου εχουν περασει το μηνυμα πως εστω και η φωνη σου να ακουγεται ειναι διαταραξη.Για αυτο ψαχνω να βρω τι μπορει να κανει η αστυνομια και αν πραγματικα ειναι "κακο"να ακουγεται η φωνη σου ....Θελω να ξεφυγω απο τον φοβο μου αυτον γιατι δεν με αφηνει να προχωραω σαν ανθρωπο...το ξερω οτι ισως το παρακανω και το σκεφτομαι παραπανω απο οσο πρεπει.αλλα δεν ξερω..και στην ιδεα πως ερχεται το βραδυ αγχωνομαι..εχω ξεκινησει γιογκα και κιθαρα γιατι ενιωθα πως με τοοοοοοοοοσο αγχος που εχω θα τρελαθω!!!Μακαρι να το ριξω στην πλακα και να πω ---->ας ειμαι χαλαρα και οτι ειναι να γινει ας γινει

  3. #18
    σε ευχαριστω!ηρεμησα λιγο...ναι εμενα μου εχουν περασει το μηνυμα πως εστω και η φωνη σου να ακουγεται ειναι διαταραξη.Για αυτο ψαχνω να βρω τι μπορει να κανει η αστυνομια και αν πραγματικα ειναι "κακο"να ακουγεται η φωνη σου ....Θελω να ξεφυγω απο τον φοβο μου αυτον γιατι δεν με αφηνει να προχωραω σαν ανθρωπο...το ξερω οτι ισως το παρακανω και το σκεφτομαι παραπανω απο οσο πρεπει.αλλα δεν ξερω..και στην ιδεα πως ερχεται το βραδυ αγχωνομαι..εχω ξεκινησει γιογκα και κιθαρα γιατι ενιωθα πως με τοοοοοοοοοσο αγχος που εχω θα τρελαθω!!!Μακαρι να το ριξω στην πλακα και να πω ---->ας ειμαι χαλαρα και οτι ειναι να γινει ας γινει.Ουουουουυουουφ δεν ξερω

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Αυτοι που κανουν παρατηρησεις συνηθως ειναι γεροι που δεν ακουν ουτε την δικια τους τηλεοραση, ηρεμησε :Ρ

  5. #20
    Εσύ έχεις κάνει το λάθος να δώσεις στο θέμα υπερβολική σημασία, το παράκανες δλδ, σε σημειο που να σε επηρεάζει τις άλλες πλευρες της ζωης σου πχ διαβασμα, κοινωνική ζωή. Να εκπαιδευσεις το μυαλο σου να το σκέφτεται λιγότερο.
    γιάννης

  6. #21
    σας ευχαριστω παρα πολυ ηθελα καπου να μιλησω και εγω γιατι εχω εχω πρηξει τα ατομα γυρω μου με αυτο το θεμα και με εχουν βαρεθει...αλλα τι να κανω και εγω?οταν εχεις εναν φοβο,τοτε....χανεις την μπαλα!Και δυστυχως εγω εχω αφησει τον φοβο να με "φαει"!θελω να ξεφυγω απο τα δοντια του....και ομως ολοι κανουν παρατηρησεις γιατι ο καθενας εχει απαιτησεις !φοβαμαι για το βραδυ ομως...που ειναι πιο ησυχα τα πραγματα γενικα και εγω ΒΑΡΕΘΗΚΑ να ειμαι τοσο προσεκτικη και με τοσο αγχος....

  7. #22
    χαχαχααχ αστα γιαννη...το μυαλο μου εχει τοσα παραπονα απο εμενα γιατι το εχω καψει...σημερα λεω να ηρεμησω λιγο...πρεπει να βγαλω απο το μυαλο μου οτι οταν μιλαω και γενικα ειμαι στο σπιτι μου το βραδυ,οτι θα μου κανουν παρατηρηση....με εχει η μαλλον ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ τον φοβο και την σκεψη να με κυριευσει....κατι πρεπει να κανω!εχεις απολυτο δικιο,φταιω εγω για τις σκεψεις μου τις μαυρες

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Και εγω το ειχα αυτο το αγχος, αλλα οταν ανεβηκα λιγο μου περασε απο μονο του...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    σε ευχαριστω!ηρεμησα λιγο...ναι εμενα μου εχουν περασει το μηνυμα πως εστω και η φωνη σου να ακουγεται ειναι διαταραξη.Για αυτο ψαχνω να βρω τι μπορει να κανει η αστυνομια και αν πραγματικα ειναι "κακο"να ακουγεται η φωνη σου ....Θελω να ξεφυγω απο τον φοβο μου αυτον γιατι δεν με αφηνει να προχωραω σαν ανθρωπο...το ξερω οτι ισως το παρακανω και το σκεφτομαι παραπανω απο οσο πρεπει.αλλα δεν ξερω..και στην ιδεα πως ερχεται το βραδυ αγχωνομαι..εχω ξεκινησει γιογκα και κιθαρα γιατι ενιωθα πως με τοοοοοοοοοσο αγχος που εχω θα τρελαθω!!!Μακαρι να το ριξω στην πλακα και να πω ---->ας ειμαι χαλαρα και οτι ειναι να γινει ας γινει.Ουουουουυουουφ δεν ξερω

    Καλημέρα χαμογελάκι,
    μάλλον από τον φόβο και το άγχος σου υπερβάλλεις! Ειδικά την στιγμή που δεν σου έχει γίνει κάποια παρατήρηση από τους ενοίκους. Οι φόβοι σου δεν είναι λοιπόν ρεαλιστικοί.
    Σου δίνεται ωστόσο τώρα η δυνατότητα να κάνεις αυτό που λέει κι ο alx.. δηλ. να τσεκάρεις μέχρι ποιό επίπεδο ακούγεται ακόμα κι έξω ο οποιοσδήποτε θόρυβος!
    Πάντως, έλεγξε το άγχος σου, όσο μπορείς και καλά κάνεις και ασκήσε με γιόγκα και μαθαίνεις κιθάρα, επίσης και βιβλία αυτοβοήθειας θα σου δώσουν κάποια επί πλέον γνώση..

  10. #25
    να το τσεκαρω ε?επειδη εχω πασει παρα πολυ ψυχολογικα,πατο δηλαδη και οπως ανεφερα πως ΕΠΕΤΡΕΨΑ στον φοβο να με κατασπαραξει,ειναι σημαντικο βημα αυτο που μου προτεινετε....θα το τολμησω αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα φορτωσω τον οργανισμο μου με αγχος.κυριως το βραδυ με πιανει που ολα γυρω ηρεμουν και ακουγεται ο παραμικρος θορυβος στις πολυκατοικιες....αυτο που μου ελεγαν ολοι "προσεχε τα βραδια ακουγεται και ο παραμικρος ψιθυρος ενοχλει"..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ? οταν μου το ειπαν αυτο μουδιασα ολοκληρη!ακομα και το βραδυ που ξαπλωνω στο κρεβατι φοβαμαι μην χτυπησει το κινητο οποιαδηποτε ωρα ,πχ 12- 7 η ωρα το πρωι,μηπως και μουν πουν να κλεινω το κινητο μου γιατι ενοχλει!!δεν ξερω.......ειναι λογικο αυτο αυτο που σκεφτομαι?

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    ειναι προεκταση της κοινωνικης φοβιας αυτο που νιωθεις (ετσι μου φντ) πρεπει να κοινωνικοποιηθεις λιγο παραπανω για να εχεις αυτοπεποιθηση

  12. #27
    γενικα εχω καταληξει να φοβαμαι τα παντα οσο αφορα τον χωρο του σπιτιου σου!!ποτε θα ξεκολλησω θεε μου?δεν πρεπει να φοβαμαι τοσο.Αλλα τρομαζω στην ιδεα να ερθουν να μου πουν "κοπελια θελω ησυχια τωρα,μην μιλας στο τηλεφωνο θελω να κοιμηθω".Να ελεγα οτι ειναι το πρωτο σπιτι...ολα εχουν γκρεμιστει γυρω μου....ηρθα για φοιτητρια και ολα στραβα

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    οταν αισθανθεις πιο αποδεκτη απο τους αλλους δεν θα δινεις δεκαρα τι λενε οι τρωλ

  14. #29
    χαχααχαχαχ πες τα axl100!!εχω και αυτο ε?ολα τα εχω!εχω κατι απο ολα

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    χαχααχαχαχ πες τα axl100!!εχω και αυτο ε?ολα τα εχω!εχω κατι απο ολα
    για να εισαι τοσο ευαισθητη στο τι λενε οι αλλοι, μαλλον δεν εκτιμας τον εαυτο σου αρκετα

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. δεν με αντεχω αλλο..
    By νιφάδα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 07-01-2012, 12:58
  2. δεν αντεχω αλλο!!!
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 02-11-2011, 00:07
  3. Δεν αντέχω άλλο!!!
    By gian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 112
    Last Post: 19-05-2011, 13:06
  4. Δεν αντεχω άλλο...
    By Ms_Snowhite in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 17-03-2011, 22:14
  5. Δεν αντέχω άλλο
    By La_ViTa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 22-10-2008, 17:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •