Δεν αντεχω αλλο - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 103
  1. #31
    σκεφτομαι επειδη εγω λεω απο εδω και περα να μην επιτρεπω να με ενοχλουν με παρατηρησεις,μηπως μου φερουν καμια αστυνομια και πραγματικα πουν οτι εφοσον μιλαω,η ακουω μουσικη τα βραδια ειναι διαταραξη....Αν μπορειτε πειτε μου σε ωρες μη κοινης ησυχιας μπορει να μου φερουν αστυνομια ?δεν εχω το δικαιωμα να κανω οτι θελω σε ωρες μη κοινης ησυχιας?

  2. #32
    Ποσο μου αρεσει που μαθαινω μεσα απο υπολογιστη+ ιντερνετ το θεμα
    "ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ"
    χαχααχχα εζησα για να το ζησω και αυτο... ειμαι πολυ ενθουσιασμενη πραγματικα.....!και σας ευχαριστω που μου απαντατε και μου λετε οτι γνωριζετε

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Εαν δεν υπερβαινεις τα ορια του αποδεκτου οχι, αλλο να βαλεις μουσικη δυνατα και αλλο να κανεις συναυλια, ετσι? Σκεψου τι θα σε ενοχλουσε εσενα αν το εκαναν οι γειτονες και φερσου αναλογα

  4. #34
    εννοω στις ωρες μη κοινης ησυχιας μπορω να μιλαω λιγο πιο δυνατα ,η να βαζω την μουσικη μου λιγο πιο δυνατα...οχι οπως οταν νυχτωνει που ειναι ολα σε χαμηλη ενταση

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    Ποσο μου αρεσει που μαθαινω μεσα απο υπολογιστη+ ιντερνετ το θεμα
    "ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ"
    χαχααχχα εζησα για να το ζησω και αυτο... ειμαι πολυ ενθουσιασμενη πραγματικα.....!και σας ευχαριστω που μου απαντατε και μου λετε οτι γνωριζετε
    Ο ανθρωπος ειναι κοινωνικο ζωο, μην ντρεπεσαι να παραδεχθεις την μοναξια σου. Ολοι εχουμε αναγκη απο αποδοχη και παρεα

  6. #36
    ολοι εχουμε μια "κρυφη" μοναξια μεσα μας....

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    ολοι εχουμε μια "κρυφη" μοναξια μεσα μας....
    Οσο την κρυβεις και κανεις την "δυνατη" οι υπολοιποι σου φερονται με τον αναλογο τροπο - συχνα εισπρατεις και "σφαλιαρες".

  8. #38
    για αυτο την εχω πατησει εγω ετσι????

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by χαμογελακη View Post
    για αυτο την εχω πατησει εγω ετσι????
    Οταν προσεγγιζεις τους υπολοιπους με ειλικρινεια δεν θα απωθεις τουλαχιστουν αυτους που αξιζουν, Οταν τους προσεγγιζεις με πλαγιο τροπο ενεργοποιηεις τις αμυνες τους και συχνα ειπρατεις απορριψη, ενω αυτοι που σε δεχονται το κανουν για ιδιο ωφελος και στο τελος πληγωνεσαι

  10. #40
    (axl100) λοιπον παω να πεσω για υπνο να ηρεμησει λιγο το σωμα μου απο την ενταση,και το βραδυ θα ξαναδιαβασω αυτα που μου στειλατε μπας και δω "ασπρη" νυχτα...ευχαριστω πολυ τα λεμε

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Καλη ξεκουραση

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Διαβασα το ποστ σου, κατα την γνωμη μου , γραψτα ολα και ολους ...Κοιτα απλα απ οτι καταλαβα σ εχει μπει στο μυαλο πως με τον παραμικρο θορυβο που θα κανεις θα ενχλησεις τους αλλους!!! Αυτο ομως δεν ισχυει, μπορεις να ακους την μουσικουλα σου μεχρι τις 12 οχι πολυ χαμηλα, σε λογικα πλαισια!! Επισης να φερεις τους φιλους σου να σηζητησετε , να παιξετε ανενα επιτραπεζιο, αραξε στο pc σου και δες καμια ταινια, κανεις δεν θα σου πει τιποτα αρκει ολα να γινοντε στα πλαισια του λογικου!!!!

  13. #43
    ειναι παραλογος ο φοβος μου το ξερω....αυτα τα πλαισια του λογικου δεν με αφησανε να τα καλλιεργησω αρκετα μεσα στις πολυκατοικιες..αλλα καποια στιγμη θα τα καταφερω (ελπιζω).Φαντασου και στο τηλεφωνο που μιλαω σκεφτομαι αν ενοχλω!!θα το πολεμησω ομως.Με το αγχος ομως εχω δουλιτσα ακομα.....

  14. #44
    καλημερα!!!ξυπνησα και λεω "ΩΩΩΩΩΩΩΩΧ ξυπνησα"Και ευχομαι αυτο το μουδιασμα και σφιξιμο που νιωθω να οφειλεται στην γιογκα και οχι στο αγχος...λες και μου εχει γινει εμμονη ιδεα!!Τα εχω μπερδεμενα και ελπιζω να ξεφυγω απο αυτην την κατασταση συντομα γιατι εχω κουραστει....και το θεμα βλεπω ατομα γυρω μου που ειναι τοσο χαλαρα στο σπιτι τους (χωρις να εχουν κρισεις,αγχος και να σκεφτονται τοσα αρνητικα )και νιωθω σαν την μυγα μες στο γαλα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Δεν ειμαστε ολοι οι ανρωποι ιδιοι , παιζουν ρολο και οι ορμονες να ξερεις!!! Ποσο χρονων ειπες πως εισαι????

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. δεν με αντεχω αλλο..
    By νιφάδα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 07-01-2012, 12:58
  2. δεν αντεχω αλλο!!!
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 02-11-2011, 00:07
  3. Δεν αντέχω άλλο!!!
    By gian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 112
    Last Post: 19-05-2011, 13:06
  4. Δεν αντεχω άλλο...
    By Ms_Snowhite in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 17-03-2011, 22:14
  5. Δεν αντέχω άλλο
    By La_ViTa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 22-10-2008, 17:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •