γκαντεμια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933

    γκαντεμια

    οταν παει να γινει κατι καλο για μενα παντα χαλαει.ηθελα να κανω μια νεα αρχη παλι χαλασε.τι φταιει πια?παντα θα ειμαι στα ιδια δεν αλλαζει τιποτα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    οταν παει να γινει κατι καλο για μενα παντα χαλαει.ηθελα να κανω μια νεα αρχη παλι χαλασε.τι φταιει πια?παντα θα ειμαι στα ιδια δεν αλλαζει τιποτα..
    Καίτη γειά σου,
    πες κάτι περισσότερο για να δούμε λίγο το θέμα σου! Δηλ. τί εννοείς νέα αρχή?
    Μαζί θα βρούμε τι φταίει για να το βελτιώσουμε. Μπορεί να μην είναι γκαντεμιά..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ρε συ οταν παω να κανω μια νεα αρχη ειτε αφορα σχεσεις ειτε δουλεια ,ολα!ολα στραβα.σημερα πηγα να κανω με τη δουλεια κατι καινουργιο..ακυρο .. σκεφτομαι να παρω αυτοκινητο ερχεται καποιος και μου λεει παρε αυτο μη παρεις εκεινο..δεν κανω τιποτα.δεν ξερω αν καταλαβαινεις.ειμαι στασιμη εδω και πολλα χρονια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    ρε συ οταν παω να κανω μια νεα αρχη ειτε αφορα σχεσεις ειτε δουλεια ,ολα!ολα στραβα.σημερα πηγα να κανω με τη δουλεια κατι καινουργιο..ακυρο .. σκεφτομαι να παρω αυτοκινητο ερχεται καποιος και μου λεει παρε αυτο μη παρεις εκεινο..δεν κανω τιποτα.δεν ξερω αν καταλαβαινεις.ειμαι στασιμη εδω και πολλα χρονια
    ..δεν είπες τι πήγες να κάνεις με την δουλειά.. Τώρα για το θέμα του Ι.Χ., αν έχεις κάνει έρευνα αγοράς,
    έχεις ρωτήσει και κάνα γνωστό, γιατί να μένεις αναποφάσιστη; Προχώρα το.
    Συνήθως, μένουμε στάσιμοι, γιατί φοβόμαστε την αποτυχία ή την απόρριψη δηλ. ο φόβος μας φρενάρει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δε μπορω να κανω τιποτα.τα χω χαμενα.με τη δουλεια πηγα να αλλαξω γραφειο εγκριθηκε ,χαρηκα και μετα ακυρωθηκε γιατι μου φαγε αλλος τη θεση,οπως παντα ετσι γινεται τιποτα δεν ειναι αξιοκρατικο ..ειμαι θυμωμενη και απογοητευμενη και φοβαμαι

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    και οικονομικο προβλημα εχω και ολα στραβα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    νιωθω οτι οι αλλοι θελουν να σε κατασπαραξουν!ειμαι υπερβολικη?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    νιωθω οτι οι αλλοι θελουν να σε κατασπαραξουν!ειμαι υπερβολικη?
    Στο Ελλαδιστάν που λέει κι ο ΚΕΝΟ όλα συμβαίνουν, αλλά Καίτη μου αν το επιτρέπουμε κι εμείς!
    Βάζε όρια κι ο άλλος τότε μαζεύεται. Μην φοβάσαι τίποτα! Ο φόβος είναι δηλητήριο.. και ναι σε
    κάνει να γίνεσαι υπερβολική!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    κουραστηκα, τα βαρεθηκα ολα

  10. #10
    Πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω..... μα πόσο πολύ να ήξερες! Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και σε μένα...απογοήτευση στην απογοήτευση σε όλα τα θέματα! Κουράγιο, τουλάχιστον δεν είσαι η μόνη... αν αυτό είναι μια παρηγοριά :/

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    κουραστηκα, τα βαρεθηκα ολα
    Καίτη μου σκέψου και τα χειρότερα.. Άρχισε να κάνεις πραγματάκια, που σ' ευχαριστούν ναι ακόμα κι αν βαριέσαι!
    Σιγά-σιγά θάρθη κι η διάθεση, γιατί τώρα βλέπω ότι αφήνεσαι στην θλίψη. Όχι αντέδρασε και σήκω απ' την "καρέκλα".

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δεν ειναι ευκολο.να σηκωθω?εχω κοιμηθει μια ωρα χθες.που να παω?δεν εχω αντοχες.με πηρε τηλ. ενας τυπος να βγουμε που μου αρεσει και λιγο, δεν μπορω ομως.τιποτα δεν κανω.ουφφφφ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    γιατι στα 20 ημουν ενα κοριτσι γεματο ζωη ?δε με ενοιαζε τιποτα τους εγραφα ολους,ημουν ο εαυτος μου και σε οποιον αρεσα..και ολοι οι ανθρωποι γυρω μου..τωρα τι?τι επαθα?εμεινε κατι απο τοτε?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δεν ειναι ευκολο.να σηκωθω?εχω κοιμηθει μια ωρα χθες.που να παω?δεν εχω αντοχες.με πηρε τηλ. ενας τυπος να βγουμε που μου αρεσει και λιγο, δεν μπορω ομως.τιποτα δεν κανω.ουφφφφ
    Ας του ελεγες να ερθει να σου κανει ενα χαμομηλι βρε Καιτη θα καταλαβαινες τουλαχιστον αν αξιζει ο τυπος :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    προτιμω να πιω κανενα ποτακι,το κανω και μονη μου.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •