παρθενος ετων 19 - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 157
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    ναι αλλα βλεπω να περνανε τα χρονια και να μν κανω τιποτα αλλα μου ειναι δυσκολο οταν δν μ αρεσει καποια εμφανησιακα να κανω κατι!
    Χριστο μικρός εισαι , θα έρθει η στιγμη σου , εσυ διαλέγεις αν απλα θες να πάς έτσι για να πεις ότι εγινες άντρας , αν και όπως ειπαν τα παιδιά αυτο δεν κάνει τον άντρα , ή περιμένεις την κατάλληλη στιγμη που θα σου μείνει και μέσα σου .
    Υπάρχουν και χειρότερα , πολυ χειρότερα Χριστο , στο θέμα που σε απασχολεί πάντα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Εκ μέρους των άσχημων γυναικών, θα ήθελα να ευχαριστήσω τους προλαλήσαντες για τα κολακευτικά τους λόγια...
    Παρακαλώ, ρίξτε πάραυτα τα στάνταρ σας γιατί αδημονούμε.Είστε κελεπούρια...

    @Χρήστε, είχα σκοπο να απαντήσω σοβαρά, αλλά μετά απο αυτό, το μετάνιωσα...

    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    ..............ισως να βρω μια πιο ασχημη απο εμενα ετσι ωστε να εχω περρισοτερες πιθανοτητες να την ριξω ισως αυτη να ειναι η λυση...
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    άκυρο..............................
    Last edited by Joann; 11-03-2012 at 00:33.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Σουελ View Post
    Εκ μέρους των άσχημων γυναικών, θα ήθελα να ευχαριστήσω τους προλαλήσαντες για τα κολακευτικά τους λόγια...
    Παρακαλώ, ρίξτε πάραυτα τα στάνταρ σας γιατί αδημονούμε.Είστε κελεπούρια...

    @Χρήστε, είχα σκοπο να απαντήσω σοβαρά, αλλά μετά απο αυτό, το μετάνιωσα...
    Δεν υπαρχουν στανταρ σε αυτα Σουελ, ομως αν δεν παιξει το γυναικειο ματι δεν γινεται τπτ...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    γιατι βρε, και αυτη ψυχη κουβαλαει - αν το θελεις βρισκεις απειρα πραγματα που να σε αναβουν σε μια γυναικα, απλα πρεπει να τα ψαξεις
    Ποια ειναι αυτή;...
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    εχεις δικιο μου δωσες και καλη ιδεα για να απανταω σε μερικες ερωτησεις...το θεμα ειναι ομως οτι θελω αλλα δεν βρισκω

    χαχαχαχα ναι σαι καλα με κανες να γελασω πραγματικα!!!ισως να βρω μια πιο ασχημη απο εμενα ετσι ωστε να εχω περρισοτερες πιθανοτητες να την ριξω ισως αυτη να ειναι η λυση... μακαρι μολις τα καταφερω να γινω πιο κοινωνικος ισως να μου φυγει ενα βαρος και ξεκλειδωθω σαν ανθρωπος
    Ναι, ναι, αυτη ειναι η λυσηηηηηηη

    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Οι ασχημες ειναι καλυτερες στο κρεββατι ομως, μετα θα σε αναβουν μοο οι ασχημες χαχαχαχα
    Κάτι ξερεις εσύ που εγω δεν το ξερω...

    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Δεν υπαρχουν στανταρ σε αυτα Σουελ, ομως αν δεν παιξει το γυναικειο ματι δεν γινεται τπτ...
    Το τελευταιο δεν το πιασα, γιατι εκτος απο άσχημη ειμαι και κουτη...

    Καλά κάνεις και δεν τσιμπας, αλλά τα παραπάνω τι νοημα έχουν;...
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    @Σουελ, ενα πετυχιμενο φλερτ παντα ξεκιναει απο την γυναικα, οποτε δεν εχεις δικαιωμα να παραπονιεσαι αν εισαι μονη...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    @Σουελ, ενα πετυχιμενο φλερτ παντα ξεκιναει απο την γυναικα, οποτε δεν εχεις δικαιωμα να παραπονιεσαι αν εισαι μονη...
    Δεν ειμαι μονη και όταν ημουν δεν παραπονιομουν....Στο θεμα του φλερτ ειναι παντα δυο, οποτε διαφωνω.
    Το θεμα μου ειναι άλλο σε αυτά που ειπωθηκαν, και επαναλαμβανω ότι καλα κανεις και δεν τσιμπας γιατι ετσι δεν γινομαι κι εγω τρολ :)
    Αλλά δεν χρειάζεται να επαναλαμβανουμε και να σιγονταρουμε κι εμεις σε στερεοτυπα και τσουβαλιασματα...
    Ας πω -ωριμα πια- ότι τα λογια της Τζοαν παραπανω ηταν τα καλυτερα για την περιπτωση.
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Υπάρχουν και χειρότερα , πολυ χειρότερα Χριστο , στο θέμα που σε απασχολεί πάντα
    Δες εμενα πχ... χαχα

    Λοιπον Χρησταρα κι εγω παθων ειμαι. Ακου με.

    Σε πρωτη φαση κοιτα την παρτη σου. Δλδ χτισε τον εαυτο σου και μην επικεντρωνεις ολη σου την προσοχη γυρω απο αυτο. Βγες βολτες, γυμνασου, εξασκισε οποιο ενδιαφερον εχεις, χομπυ κτλ... Ετσι θα ανεβεις ψυχολογικα, θα ερθουν φιλοι...δλδ...παρεες...δλδ γκομενες....

    Επισης κατι πολυ σημαντικο... Μην τρελενεσαι να χτυπησεις "γκομεναρα". Εμενα η πρωτη μου σχεση ηταν με γκομεναρα και στο κρεβατι ηταν ετσι κι ετσι... Επισης επειδη με τις πολυ ωραιες αναγκαζεσαι να αγχωνεσαι ή να θες να τα κανεις ολα τελεια δεν θα εισαι χαλαρος... Κοινωνικοποιησου και αν ειναι μια κοπελα που σου αρεσει εστω και λιγο αλλα και νιωθεις οτι ταιριαζετε κολα της με τροπο... Βγειτε κανα καφεδακι, κανα σινεμα, μποουλινγκ, περαστε καλα μαζι... Θα δεις οτι θα ρθειτε πιο κοντα και σιγα σιγα θα τα φτιαξετε. Αφου γινει αυτο θα ερθουν τα φιλακια, οι αγκαλιες...οι καυλες...ε εκει απο μονο του θα μπει σε μια ροη το πραγμα... Ειναι φυσικη διαδικασια και οχι κατι που πρεπει να το επιδιωξεις τοσο εντονα. Μην βασιστεις στο γεγονος οτι εισαι παρθενος. Για μενα παρθενος δεν υπαρχει...υπαρχουν απλα πιο εμπειροι. Πριν κατουρησεις πρωτη σου φορα το σκεφτοσουνα? Πριν αυνανιστεις? Οχι...εγιναν μονα τους...Ε ετσι θα ερθει και το σεξ. Αλλα το σεξ απαιτει κι αλλο ατομο.

    Μην μπεις στον κοπο να πας σε μπουρδελο. Ειναι βρωμικα μερη, αγχωτικα...μην σου τυχει αυτο που ετυχε σε μενα που δεν μου σηκωθηκε και για μηνες μετα ειχα τρελαθει.

    Βελτιωσε την εμφανιση σου με τρεξιμο, βαρη κτλ...Οχι μονο θα γινεις πιο ωραιος αλλα και στην ψυχολογια σου θα παιξει τρομερο ρολο... Δεν φανταζεσαι ποσο...

    ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΠΑΡΑΤΑ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ. ΜΟΝΟ ΔΕΙΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

    Αυτα απο μενα... Φιλικα Τζιμ (ενας παθων χιχι...)

    Καλη τυχη

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΠΑΡΑΤΑ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ. ΜΟΝΟ ΔΕΙΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
    Αυτό ξαναπές το! Κι εγώ νιώθω ότι με κατέστρεψε, όχι μόνο σ' αυτό τον τομέα, αλλά ποικιλοτρόπως.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    καλα ναι το ιντερνετ ωρες ωρες μπορει να σε καταστρεψει αλλα μπορεις και να επωφεληθεις απο αυτο ποσοι εχουν βγει με κποιον που εχουν γνωρισει στο fcb?
    σουελ γιατι θιχτικες?που ξερεις εσυ μπορει να εισαι πιο ομορφη απο εμενα!
    ναι ενταξει ειμαι μικρος ακομα απλα οτν βλεπεις στην τατιανα οτι οι εφηβοι της σημερινης γενιας ξεκινανε το σεξ απο τα 14-16 λες κατι δεν παει καλα με εμενα...βασικα δεν ξερω πια να το κυγησω η να το αφησω να ρθει μονο του....
    τεσπα ευχαριστω για τις απαντησεις!
    Blonde guys are more fun ;)

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    Θα σταθώ κι εγώ σ'αυτό το άσχημη και θα σου πω,τελείως μητρικά ότι στο σεξ και στο φαϊ,η εξωτερική εμφάνιση ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ.Θα μπορούσα να σου πω "φιλαράκι,αν δε μπαζώσεις,δε χτίζεις" και να σε κάνω να ψάχνεις εναγωνίως κάποια άσχημη.Αλλά θα ήταν εντελώς ανώριμο από μέρους μου.Είμαι και μεγαλοκοπέλα και δε μου επιτρέπεται.

    Εγώ προτείνω να περιμένεις.Δεν είσαι φρικιό που είσαι παρθένος γλυκέ μου,ξέρω άνθρωπο παρθένο ως τα 35 του.Δεν έπαθε και τίποτα.Δε σου λέω να περιμένεις και συ τόσο,αλλά κάνε υπομονή βρε πουλάκι μου.Μπορεί η τυχερή να είναι δίπλα σου και να μη τη βλέπεις.Μπορεί να είναι κάποια φίλη που ξέρεις χρόνια.Άλλωστε καλέ μου,στα φιλικά μπαίνουν τα καλύτερα γκολ...

    Αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη θυμάσαι με χαρά.Για πάντα.Αν πας με κάποια που δε θα σου αρέσει,τι θα'χεις να θυμάσαι από την πρώτη σου φορά γλυκέ μου;Ότι σκεφτόσουν "μην ανοίξεις τα μάτια" και "μη κοιτάξεις κάτω" ;

    Είμαι σίγουρη ότι η στιγμή σου θα έρθει σύντομα.Φτάνει να τη ΔΕΙΣ να έρχεται.Μη κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος.

    Φιλικά
    Δήμητρα

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    συγνωμη αλλα δε βρισκω και τοσο σωστες τις αποψεις αυτες. δεν ακουγεται καθολου υγιες κοινωνικα το να το πεις σε καποιον αυτο το πραμα (ποσο μαλλον σε καποια), αλλα και ψυχολογικα 35 χρονων χωρις σεξ θα πρεπει να εχει προβλημα σιγουρα! οταν σ'αυτη την ηλικια υποτιθεται οχι μονο εχεις παντρευτει, αλλα εχεις και τουλαχιστον 2 παιδια! αλλα ακομα και να μην εχεις οικογενεια, παλι το σεξ ειναι αναγκη, σε τρωει η αγαμια και συμπεριφερεσαι ασχημα, το σκεφτεσαι ολη μερα καθε μερα οπου βρεθεις κι οπου σταθεις. ετσι πρεπει να εχει καταντησει οχι απλα λιγουρη αυτος ο ανθρωπος αλλα κατι παραπανω!

    ξερω οτι εδω στην ελλαδα τα γυναικακια εχουνε παθει κοκομπλοκο και με τη κριση που υπαρχει (αφου πεινανε κι αυτες και περιμενουν απ'τον αντρα τους να εχει προικα να βολευτουν) αλλα και με τη πλυση εγκεφαλου που δεχτηκαν απο τα ξενοφερτα προτυπα (τα οποια ειναι δυσκολο να βρεθουν στην ελλαδα, γι'αυτο πλεον ολες εχουν απαιτηση να πηγαινουν τουλαχιστον με γυμνασμενους). θα πρεπει ομως να καταλαβουν αν δε θελουν να εξαφανιστουν οι αντρες ή να εχουμε κρουσματα ομαδικων βιασμων, οτι το ψωνισμα πλεον δε θα επρεπε να υπαρχει καθολου, οι απαιτησεις κομμενες, γιατι ολοι ζουμε οπως οπως και δε τα βγαζουμε περα για να εχουμε ψωνισμενες συμπεριφορες και να κανουν τις δυσκολες.

    αυτο που προτεινω σε οσους προβληματιζονται να βρουν συντροφο (βαζω και τον εαυτο μου μεσα γιατι καλως ή κακως ειμαι αρκετο καιρο single) ειναι να ψαχνουν για κοπελες αλλοδαπες, που ειναι ξενες δλδ στη χωρα μας, ειτε σε αλλη χωρα (μιας κι ολοι θελουμε να φυγουμε κι ολας απο εδω). Βουλγαρια για παραδειγμα νομιζω εχει πολυ αξιολογες κοπελες, και η ζωη εκει ειναι καλυτερη. οσοι μπορουν το τολμανε και φευγουν. κι εγω αμα βρω κανα κονε θα το κανω με τη πρωτη ευκαιρια.

    αλλη λυση δεν βλεπω, κι απ'το να καθεται να σαπιζει ενας αντρας εδω, χανωντας τα πιο δημιουργικα του χρονια, ειδικα οταν δεν εχει και δουλεια, καλυτερο ειναι να φυγει μηπως και σταθει αλλου τυχερος και ξεκινησει τη ζωη του.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by Δήμητρα Ν. View Post
    Θα σταθώ κι εγώ σ'αυτό το άσχημη και θα σου πω,τελείως μητρικά ότι στο σεξ και στο φαϊ,η εξωτερική εμφάνιση ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ.Θα μπορούσα να σου πω "φιλαράκι,αν δε μπαζώσεις,δε χτίζεις" και να σε κάνω να ψάχνεις εναγωνίως κάποια άσχημη.Αλλά θα ήταν εντελώς ανώριμο από μέρους μου.Είμαι και μεγαλοκοπέλα και δε μου επιτρέπεται.

    Εγώ προτείνω να περιμένεις.Δεν είσαι φρικιό που είσαι παρθένος γλυκέ μου,ξέρω άνθρωπο παρθένο ως τα 35 του.Δεν έπαθε και τίποτα.Δε σου λέω να περιμένεις και συ τόσο,αλλά κάνε υπομονή βρε πουλάκι μου.Μπορεί η τυχερή να είναι δίπλα σου και να μη τη βλέπεις.Μπορεί να είναι κάποια φίλη που ξέρεις χρόνια.Άλλωστε καλέ μου,στα φιλικά μπαίνουν τα καλύτερα γκολ...

    Αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη θυμάσαι με χαρά.Για πάντα.Αν πας με κάποια που δε θα σου αρέσει,τι θα'χεις να θυμάσαι από την πρώτη σου φορά γλυκέ μου;Ότι σκεφτόσουν "μην ανοίξεις τα μάτια" και "μη κοιτάξεις κάτω" ;

    Είμαι σίγουρη ότι η στιγμή σου θα έρθει σύντομα.Φτάνει να τη ΔΕΙΣ να έρχεται.Μη κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος.

    Φιλικά
    Δήμητρα
    Συμφωνώ ότι στο σεξ δε μετράει η εξωτερική εμφάνιση και σε όλα όσα είπες. Απλά δε συμφωνώ για το γεγονός ότι πρέπει να έχεις καλές αναμνήσεις αλλιώς ατύχησες από την πρώτη φορά. Η πρώτη φορά είναι απλά για να γίνει.. Ούτως η άλλως όλες οι επόμενες φορές είναι καλύτερες από την πρώτη :p

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    καλα ναι το ιντερνετ ωρες ωρες μπορει να σε καταστρεψει αλλα μπορεις και να επωφεληθεις απο αυτο ποσοι εχουν βγει με κποιον που εχουν γνωρισει στο fcb?
    σουελ γιατι θιχτικες?που ξερεις εσυ μπορει να εισαι πιο ομορφη απο εμενα!
    ναι ενταξει ειμαι μικρος ακομα απλα οτν βλεπεις στην τατιανα οτι οι εφηβοι της σημερινης γενιας ξεκινανε το σεξ απο τα 14-16 λες κατι δεν παει καλα με εμενα...βασικα δεν ξερω πια να το κυγησω η να το αφησω να ρθει μονο του....
    τεσπα ευχαριστω για τις απαντησεις!
    Πρωτον εγω το θεωρω υπερβολη ο αλλος να κανει σεξ απ τα 14... Αν ομως δεν δημιουργηθουν οι συνθηκες τοτε τι σημαινει αυτο? Οτι εισαι φρικιο? Οχι ρε συ πιστεψε με. Οταν περασουν κι αλλο τα χρονια θα καταλαβεις ποσο μικρος εισαι ακομα και ποσο χαλαρα πρεπει να το παρεις. Θα ερθει μονο του. Μην επικεντρωνεσαι εκει. Επικεντρωσου να βρεις μια κοπελα που σου αρεσει εστω και λιγο και ταιριαζετε να δημιουργησεις κατι σαν σχεση αρχικα. Στο ξαναλεω... δεν χρειαζεται να το κυνηγησεις. Θα ερθει μονο του. Οσοι το παιζουν πηδικουλες σαυτη την ηλικια απο τα ιδια βηματα περασαν. Αλλα απ την αλλη οταν πηγαινα εγω σχολειο, αυτοι που ειχαν πηδηξει απο μικροι συνηθως ηταν απο οικογενειες "χυμα", ηταν αλητακια, βιωναν οικογενειακα προβληματα, γονεις που τα κακομεταχειριζονταν και γενικως ατομα πιο βγαλμενα στην ζωη απο μικρα κατι ομως που μπορει να φανταζει COOL σε σενα (οπως φανταζε και σε μενα τοτε) αλλα απο πισω κρυβοντουσαν τραγωδιες και πολλοι απαυτους κατεληξαν πρεζακηδες, με ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες, αλκοολικοι, αμορφωτοι και παει λεγοντας. βεβαια αυτα που λεω δεν ειναι ο κανονας και σιγουρα φανταζομαι η γενια μετα απο μενα ειναι πολυ πιο συνειδητοποιημενη αλλα και ευαισθητοποιημενη, παρολα αυτα και επειδη η οικονομικη κριση πιστευω χτυπαει πιο πολυ τα παιδια μεσω των απαιδευτων-εγωιστων γονιων σιγουρα η παραβατικοτητα θα χτυπησει κοκκινο... Με λιγα λογια ασε την ΚΩΛΟΤΑΤΙΑΝΑ να λεει τις αρχιδιες της γιατι σε μια εκπομπη τυπου oprah εμφανιζονται μονο μικρα ποσοστα της πραγματικης ζωης. Και πραγματικη ζωη δεν ειναι μονο οι θεριακληδες που πηδανε απο τοτε που φορουσανε πανες αλλα περιλαμβανει και μενα και σενα και ολο τον νορμαλ κοσμο που δεν κυκλοφορει με την που....α στο χερι και καρφωνει οτι βρει.

    Παρολα αυτα ομως το γεγονος οτι εισαι μικρος δεν σημαινει οτι πρεπει να εφησυχαζεις. Κανε αυτα που σου ειπα οσο μπορεις και εχεις χρονο απ το διαβασμα (υποθετω εισαι φοιτητης). Γυμνασου, κοινωνικοποιησου, βρες καμια παρτ ταιμ δουλιτσα, να χαιρετας κοπελες, να τους μιλας οχι σαν πεφτουλας αλλα ευγενικα και με χαμογελο. Δεν χρειαζεται να εισαι τελειος εμφανισιακα. Αν εισαι καλο παιδι και υπευθυνο πιστεψε θα θελουν να σου κατσουν ενα καρο κοπελες. Αρα προσπαθησε σε πρωτο σταδιο με κοπελα που εχετε χημεια να της μιλας, να της κανεις κανα κοπλιμεντο, να της προτεινεις να την βγαλεις εξω....χαλαρα και με χαρα και χαμογελο... Το σεξ θα ερθει τοσο φυσικα οσο σου ηρθε να χε...εις πρωτη που εφαγες πολλα δαμασκηνα χαχαχα...

    Καλη τυχη! Μακαρι να ξαναημουν 19!!

  15. #30
    Χρήστο, μην καθεσαι και παίρνεις τοις μετρητοις το τι σου λεει ο καθενας στο σπιτι, στη γειτονια, γνωστοι κλπ ότι δεν εισαι το ένα και δεν κάνεις για το άλλο, γιατι τοτε ειναι που θα τα εμπεδώσεις, τοτε ειναι που θα ταυτίσεις τον εαυτο σου με αυτα που σου υποβαλλουν και ακολουθει η καταστροφή. Ακου και τις καλες συμβουλες που σου δινουν τα παιδια εδω, τις εχω διαβασει, σωστα ειναι, και συμφωνω μαζι τους γιατι εχω περασει παρομοια στη ζωη μου, απλα βαριεμαι τωρα να ξαναγραφω τα ιδια ... Και κλειστο και λίγο το ριμάδι τον υπολογιστη. Αυτο βεβαια αφορα και όλους εμας όχι μόνο εσενα! Και το άλλο, καπου νομιζω σου το ξαναπα, τόλμη, τόλμη, τόλμη, εξάσκησε τον εαυτο σου έστω βημα βημα στο να τολμα, γιατι ειναι κατι που χρειαζεσαι για να πετυχεις όλα τα υπόλοιπα. Κρατάω και εγω γαμώτο αυτο το τελευται ο που λεει ο Τζιμ, μακάρι να ξαναημουν 19!! .. που εσυ το υποτιμας για τους αλλους εδω όμως ειναι παραπάνω από χρυσαφι!!! Βαλε μπρος, σπουδες, μορφωση, κοινωνικοποίηση, σχέσεις. Και πρώτα τόλμη, αισιοδοξία και θέληση για να τα πετυχεις.
    γιάννης

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παιδί 3 ετών(άρνηση & ζωηράδα)
    By athanasiap in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 12-11-2011, 14:17
  2. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  3. Έφηβη ετών.....25??
    By chr1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 02:43
  4. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47
  5. Ποσο ετων εισαι?
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 76
    Last Post: 05-08-2008, 21:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •