παρθενος ετων 19 - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 157
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    114
    ρε παιδιά (και απευθύνομαι στα αγόρια) να ρωτήσω κάτι γιατί πάντα το είχα απορία: με αφορμή αυτό που έγραψε ο jimmaster για την πρώτη του εμπειρία, όταν λέτε ότι μία γυναίκα δεν είναι και τόσο καλή στο κρεβάτι, τι εννοείτε???? δηλ. ποια είναι τα κριτήρια? πραγματικά είμαι περίεργη και θα ήθελα να με διαφωτίσετε!!! :-)))

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by amelie♥ View Post
    ρε παιδιά (και απευθύνομαι στα αγόρια) να ρωτήσω κάτι γιατί πάντα το είχα απορία: με αφορμή αυτό που έγραψε ο jimmaster για την πρώτη του εμπειρία, όταν λέτε ότι μία γυναίκα δεν είναι και τόσο καλή στο κρεβάτι, τι εννοείτε???? δηλ. ποια είναι τα κριτήρια? πραγματικά είμαι περίεργη και θα ήθελα να με διαφωτίσετε!!! :-)))
    Δεν εννοει αυτο που κανει - δεν φτανει να ανοιξεις τα ποδια σου για να πεις πως κανεις ερωτα πρεπει και να το γουσταρεις κιολας...

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    αν και φαινεται υποκειμενικο αυτο το θεμα αφου ο καθενας μας ειναι διαφορετικος, σιγουρα το να παιρνει πρωτοβουλιες μια γυναικα, να ξεκιναει αυτη πρωτη παιχνιδι δηλαδη και να θελει να κανει μονη της σε καποιον αντρα διαφορα, την κανει καλυτερη απο μια που κοιμαται ορθια και που απλα ανοιγει τα ποδια και περιμενει να εχει οργασμο. δυστυχως οι περισσοτερες ειναι σαν την δευτερη, κι ετσι δεν εχουν ουτε οργασμο, ουτε τιποτα. και μετα παραπονιουνται κι ολας πως οι αντρες τους δεν τις ικανοποιουν, και συμπεριφερονται ασχημα (αν δε τους χωρισουν κι ολας). το σεξ δεν ειναι αγγαρεια, αλλα συμμετοχη δυο ατομων (μπορει και περισσοτερων αλλα τοτε δε μιλαμε για ζευγαρι αλλα για παρτουζα).

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by amelie♥ View Post
    ρε παιδιά (και απευθύνομαι στα αγόρια) να ρωτήσω κάτι γιατί πάντα το είχα απορία: με αφορμή αυτό που έγραψε ο jimmaster για την πρώτη του εμπειρία, όταν λέτε ότι μία γυναίκα δεν είναι και τόσο καλή στο κρεβάτι, τι εννοείτε???? δηλ. ποια είναι τα κριτήρια? πραγματικά είμαι περίεργη και θα ήθελα να με διαφωτίσετε!!! :-)))
    Koιτα απο την πενιχρη μου εμπειρια να σου πως καλη στο κρεβατι τουλαχιστον εγω εννοω να ειναι αναφτρα, να κανει κολπακια....να ειναι θερμη....γενικως να πηγαινει με την ροη και να μην κολαει... Να ειναι Into the moment....Επισης καλο ειναι να ειναι δεκτικη σε πραγματα περα απο το ιεραποστολικο...να κανει παιχνιδια...

    Για μενα ανοιγε απλα τα ποδια και περιμενε να την πηδηξω αλλα και αλλα που εκανε τα εκανε λιγο "αγγαρεια"... Βεβαια δεν ελεγε οχι ποτε....αλλα ετσι φαινοταν

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    παιδια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!!εχετε δικιο καλυτερα να παω με καποια που ν μ αρεσει παρα με καποια π δν μου κανει κλικ...α και ειμαι 18 ακομα!!!:P
    Blonde guys are more fun ;)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Νομός Πέλλας
    Posts
    221
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    παιδια αχγωνομαι πολυ !παω να κλεισω τα 19 και δεν εχω κανει τιποτα ακομα !!!μα τιποτα ομως!!!και βλεπω οτι οι γονεις μ και το οικογενειακο μ περιβαλλον με πιεζουν πολυ σε αυτο το θεμα και συνεχεια με παρομοιαζουν σαν εναν οικογενειακο φιλο ο οποιος ειναι 25+ και δεν εχει φιλους και ποτε του δεν ειχε κοπελα και μου λενε οτι ειμαι ιδιος σαν και αυτον και οτι ετσι θα καταντησω και εγω και στεναχωριεμαι πολυ που δεν πιστευουν σε εμενα δεν βλεπω θετικη σκεψη απο αυτους...και κατι αλλο οταν ελεγες στα 16-17 οτι εισαι παρθενος ηταν οκ!τωρα που παω στα 19 οι αλλοι θα το παιρνουν οτι και καλα ειμαι κανας φλωρος δεν ξερω να μιλαω στις κοπελες κτλ...τι να κανω να παω σε κανα μπ##ρδελο?η αυτο η θα χαμηλωσω τα στανταρ μου πολυ γιατι δεν βλεπω αλλιως να γινεται κατι με καμια κοπελα...βεβαια πιο πολυ με ποναει οταν οι δικοι μου ανθρωποι μου λενε συνεχεια οτι δεν εχω φιλους δεν εχω γκομενες και οτι καθομαι συνεχεια στον υπολογιστη αντι να βγαινω εξω πφφφφφ!!!!
    Γεια σου xrhsto , νομίζω θα έπρεπε περισσότερο να σε προβληματίζει '' η εξάρτηση σου '' από την γνώμη και της βλαβερές - πιεστικές ανασφάλειες τον δικών σου , και πολλή λιγότερο που προς το παρόν δεν προέκυψε κάτι αξιόλογο για να κάνεις μια καλή σχέση.
    Το να γνωρίζεις τους άλλους είναι σοφία , το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι φώτιση !

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    εχεις δικιο μεγαλωνοντας ομως αρχιζομαι και γινομαι πιο δυνατος και δεν δινω σημασια σε αυτα π μου λενε
    Blonde guys are more fun ;)

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    307
    Συγνώμη ρε παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά, γιατί το διάβασα και βιαστικά, το να πάει μια βολτίτσα από Φυλής, από Ιάσωνος, από Μεταξουργείο, από όπου αλλού, σε καμιά Τζούλια, Λολίτα κτλ.. Γιατί δεν έχει αναφερθεί? Κακό θα του κάνει? Τι να σου πώ Χρήστο μου εγώ σου προτείνω αυτήν τη λύση για πολλούς λόγους. Καταρχήν θα πάρεις αμέσως 10 + στην ευχέρεια ''χειρισμού'' της όλης κατάστασης της σεξουαλικής πράξης.
    Κατά δεύτερον και πολύ σημαντικό θα ακούσεις την πρώτη γνώμη και ιδιαιτέρως σημαντική για την εμφάνισή σου μέσα από τα ρούχα. Κατά τρίτον δεν θα σε κατηγορήσει κανείς που θα κάνεις 2 λεπτά, (2 λεπτά και αν , τόσο θα κάνεις για ευνόητους λόγους, ελπίζω να το ξέρεις, μην κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας ) αλλά θα βοηθηθείς και θα πας οπλισμένος ας πούμε στην πρώτη σου φορά με μία κοπέλα που θα είναι η κοπέλα σου. Μόλις πας την επισκεψούλα που σου λέω, την κοπέλα που θα βρεις μετά θα την έχεις διαλέξει με αποκλειστικά δικά σου κριτήρια και θα σε καλύπτει αρκετά. Τότε θα μπορείτε και να μην βιαστείτε να προχωρήσετε αλλά να δεθείτε κάπως πριν κάνετε αυτό το βήμα, ώστε, η προσαρμογή σου και η απόλαυσή σου να γίνουν με ομαλά βήματα. Ορίστε. Τι λες? Εσείς διαφωνείτε?
    [COLOR="red"][B][I][FONT="Arial Black"]5 λεπτά θα κλάψω και τελειώνω :rolleyes:[/FONT][/I][/B][/COLOR]

  9. #39
    Quote Originally Posted by Nantiaki View Post
    Συγνώμη ρε παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά, γιατί το διάβασα και βιαστικά, το να πάει μια βολτίτσα από Φυλής, από Ιάσωνος, από Μεταξουργείο, από όπου αλλού, σε καμιά Τζούλια, Λολίτα κτλ.. Γιατί δεν έχει αναφερθεί? Κακό θα του κάνει? Τι να σου πώ Χρήστο μου εγώ σου προτείνω αυτήν τη λύση για πολλούς λόγους. Καταρχήν θα πάρεις αμέσως 10 + στην ευχέρεια ''χειρισμού'' της όλης κατάστασης της σεξουαλικής πράξης.
    Κατά δεύτερον και πολύ σημαντικό θα ακούσεις την πρώτη γνώμη και ιδιαιτέρως σημαντική για την εμφάνισή σου μέσα από τα ρούχα. Κατά τρίτον δεν θα σε κατηγορήσει κανείς που θα κάνεις 2 λεπτά, (2 λεπτά και αν , τόσο θα κάνεις για ευνόητους λόγους, ελπίζω να το ξέρεις, μην κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας ) αλλά θα βοηθηθείς και θα πας οπλισμένος ας πούμε στην πρώτη σου φορά με μία κοπέλα που θα είναι η κοπέλα σου. Μόλις πας την επισκεψούλα που σου λέω, την κοπέλα που θα βρεις μετά θα την έχεις διαλέξει με αποκλειστικά δικά σου κριτήρια και θα σε καλύπτει αρκετά. Τότε θα μπορείτε και να μην βιαστείτε να προχωρήσετε αλλά να δεθείτε κάπως πριν κάνετε αυτό το βήμα, ώστε, η προσαρμογή σου και η απόλαυσή σου να γίνουν με ομαλά βήματα. Ορίστε. Τι λες? Εσείς διαφωνείτε?
    Καλά τα λες, έτσι θα του φύγει ο φόβος και άμα ακούσει και καμιά καλή κουβέντα θα του ανέβει κι αυτοεκτίμηση. Εγώ πριν μερες του ειπα πως πάνω απ όλα του λείπει η τόλμη. Άμα την αποκτήσει τα υπόλοιπα θα ειναι πιο ευκολα.
    γιάννης

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    ισως καποια ωριμη γυναικα να βρει πολυ σεξυ το γεγονος οτι εισαι ακομη παρθενος
    πρωτα προσπαθησε τα οσα λενε οι δικοι σου να μην εχουν αντικτυπο ως προς την ψυχολογια σου,να μην επηρεαζεσαι
    οσο ποιο πολυ αγχωνεσαι τοσο περισσοτερο θα μενεις πισω..
    αφησου ελευθερος,βγες γνωρισε καποια κοπελα,ζητησε της να βγειτε μπλα-μπλα-μπλα...
    ολα θα ερθουν μονα τους..
    παντως να θυμασαι παντα να φορεσεις...καπελο..
    απο οσο γνωριζω οι περισσοτεροι αντρες εχουν την πρωτη τους εμπειρια σε οικο ανοχης
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Εσύ δηλαδή @xrusaki θα πήγαινες με έναν πολύ μικρότερό σου και δη άπειρο; Συχνά την ακούω αυτή τη συμβουλή και πραγματικά δεν καταλαβαίνω βάσει ποιας λογικής στέκει. Σάμπως θα τους λυπηθούν και θα δείξουν ελεημοσύνη;

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Εσύ δηλαδή @xrusaki θα πήγαινες με έναν πολύ μικρότερό σου και δη άπειρο; Συχνά την ακούω αυτή τη συμβουλή και πραγματικά δεν καταλαβαίνω βάσει ποιας λογικής στέκει. Σάμπως θα τους λυπηθούν και θα δείξουν ελεημοσύνη;
    το 90% απο τις γυναικες με τις οποιες εχω παει ηταν μεγαλυτερες απο μενα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Πόσο μεγαλύτερες δηλαδή; Κοίτα, νομίζω πως όταν είσαι κι εσύ ώριμος η διαφορά ηλικίας θα είναι δευτερευούσης σημασίας.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    οταν ειμουν στην ηλικια σου οι πιο πολλες που πηγαινα ηταν γυρο στα 25 και καποιες μεγαλυτερες, βεβαια δεν αφηνα να πεφτουν χαμω και τα πιτσιρικακια που δεν ελειπαν γτ εμενα μονος και εβρισκαν τσαμπα ξενοδοχειο οταν το σκασουν απο το σπιτι :Ρ Πρεπει ομως να εισαι πολυ δικτυωμενος και να σε ξερει πολλης κοσμος. Εγω ειχα πολυ μεγαλη παρεα και πολλα πιτσιρικακια που απλα ηθελαν να μπουν στη παρεα με καποιο τροπο ;)

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    autres temps, autres moeurs ;)

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παιδί 3 ετών(άρνηση & ζωηράδα)
    By athanasiap in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 12-11-2011, 14:17
  2. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  3. Έφηβη ετών.....25??
    By chr1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 02:43
  4. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47
  5. Ποσο ετων εισαι?
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 76
    Last Post: 05-08-2008, 21:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •