ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12

    ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!!!!

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..........ΕΙΜΑΙ 14 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ...ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ..........ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΙΛΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ..............ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ .ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ .......ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΦΙΛΗΘΟΥΜΕ ..........ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ..........ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΕΙΞΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ .............ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ [ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ] ΜΗΠΩΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ [ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗΣ ] ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ .....ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΟΤΕΕΕΕ....ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΑΝ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ''' ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ "" ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ...........ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩΩΩ ????? ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ????? ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ???? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ????? ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ ??????????:(:(:(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Τίποτα δεν θα κανεις , θα τον ξεχάσεις , τι θες να κανεις με τον καθηγητη σου ενώ εισαι 14 χρονων ? ;
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Κοριτσάκι μου γλυκό θα μπορούσες να είσαι κόρη μου, δε σε ρωτάω πόσο χρονών είναι αυτός ο άνθρωπος, ούτε μας νοιάζει αν είναι ανώμαλος ή όχι, ξέρεις τι μας νοιάζει ; η δική σου ζωή στα 14, στα 14 που ανθίζουν τα μπουμπούκια κ η ψυχική σου υγεία. Τα μαθηματά σου να κοιτάς, τους φίλους κ τις φίλες σου, εσένα εκεί είναι η ζωή σου, νομίζεις ότι τον αγαπάς γιατί το επόμενο πρότυπο από τους γονείς είναι οι καθηγητές που έχουν ένα στάτους, ένα κύρος κάτι που σε συνεπαίρνει, είναι λάθος κ αν έχεις θάρρος με την μητέρα σου συζητησέτο κ πηγαίντε σε ψυχολόγο. Από μένα να ξέρεις ότι αν κάνεις ότιδήποτε ένα μέρος της ζωής σου σε αυτή τη τρυφερή ηλικία θα χαθεί κ η μισή καρδιά σου θα μαυρίσει...μη βάλεις στην άκρη την πείρα μου, ξέρω πολύ καλά τι σου λέω ισωσ σου στείλω πμνγιαυτόν είσαι ένα παιχνίδι ολοκαίνουργιο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Lampro κ άλλα πες γιατί κινδυνεύει κ δε το ξέρει κ θα συμπληρώσω για σένα Lampro ότι διάβασα την κατάθεση ψυχή σου κ ήσουν ο πρώτος που της απάντησες,από εδώ θα σου ευχηθώ να βρείς το δρόμο σου κ δύναμη μέσα από την ψυχή σου έχεις κ την έχεις βάλει στην άκρη κ θα πάνε όλα καλά το ξέρω ,όταν μπήκα κ εγώ εδώ να αυτοκτονήσω ήθελα-πιστεύω στο Θεό κ θα προσεύχομαι
    Last edited by lavie; 22-03-2012 at 18:51.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    ΕΙΝΑΙ 45 .....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΩ ,......ΠΩΣ ΟΜΩΣ???????? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ ........

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩ ΕΜΥ ΜΟΥ.......ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ .....ΕΝΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕ ........ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    συγνωμη που επιμενω αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας επειγοντως

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    δεν ξερω τι αισθανεται και πως με βλεπει .....αυτο που ξερω ειναι οτι φοβαμαι ..............Α !! επισης θελω να ρωτησω και κατι τελευταιο ......το γεγονος οτι απο τοτε που μας ειδε η καθηγητρια ειναι απομακρος ...τι σημαινει ????????????

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Πιστεύεις ότι κάποιος 45άρης θα έδειχνε τέτοιου είδους ενδιαφέρον για μία 14χρονη; όσο όμορφη και αν είσαι, όσο γυναίκα και αν δείχνεις είσαι ακόμα παιδί
    και ο καθηγητής σου θα έπρεπε να σου φέρεται ανάλογα.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    ναι αλλα διαβαστε και τα παραπανω [ το πρωτο μηνυμα μου]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Αυτό κάνουμε. 45αρης να την πέφτει στη μαθήτριά του... για σκέψου το σαν να γίνεται σε κάποια φίλη σου και όχι σε σένα, δεν θα σου φαινόταν κάπως?....Τί συμπέρασμα θα έβγαζες για τον τύπο;

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    βασικα πως θα μπορεσω να καταλαβω τι σοι ανθρωπος ειναι????? σε αυτο δεν μου απαντατε !!!!!! παντος μια φιλη μου με συμβουλευσε να του πωω τι αισθανομαι για εκεινον !!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    κανε καλο μου κοριτσακι αυτα που σου λεει η εμυ τι ωραια
    εισαι μικρο κοριτσακι κι ενθουσιαστηκες αλλα αυτος ο ανθρωπος ψαχνει πραγματα που εσυ δεν μπορεις να δωσεις πιστεψε με
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Νομός Πέλλας
    Posts
    221
    Quote Originally Posted by ΦΙΟΝΑ View Post
    ΕΙΝΑΙ 45 .....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΩ ,......ΠΩΣ ΟΜΩΣ???????? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ ........
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩ ΕΜΥ ΜΟΥ.......ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ .....ΕΝΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕ ........ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ
    Γεια σου ΦΙΟΝΑ , ίσως έχει μεγαλύτερη σημασία αντί να σε ενδιαφέρουν οι δικές του προθέσεις , να αντιληφθείς το δικό σου κίνητρο που βγάζει μια συγκεκριμένη συμπεριφορά ( και κάνω χρήση του όρου συγκεκριμένη , γιατί δυσκολεύομαι να δεχτώ ότι και οι δυο εκπαιδευτικοί που αναφέρεις ψάχνονται με όλες της μαθήτριες αδιακρίτως , αφού στην πρώτη περίπτωση δηλώνεις ότι θέλεις να τον ψαρέψεις....) και δίνεις ανάλογα ερεθίσματα τώρα στον δάσκαλο , και παλιότερα στον γυμναστή......
    Το να γνωρίζεις τους άλλους είναι σοφία , το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι φώτιση !

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by ΦΙΟΝΑ View Post
    συγνωμη που επιμενω αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας επειγοντως
    Θα την εχεις την βοήθεια που ζητάς ....

    Εισαι 14 χρονων , αυτός 45 , λοιπόν άκουσε τώρα προσεκτικά ...

    Φοβάται όχι εσένα αλλα μην δουν ότι σου την έχει πέσει ...

    Εσυ να τον ψαρεψεις ? κορίτσι μου εσυ εισαι το ψάρι και αυτός ο ψαράς , εισαι στα καλα σου ?

    Ο 45 χρονων τι σε θέλει ? να πάτε βόλτα χέρι χέρι στην παραλία με το φεγγάρι απο πάνω σας ή ..... για κάτι αλλο ?

    Αν κανεις και κάτι , δεσμό με αυτόν θα πανε αυτόν μέσα στη φυλακή ,για αποπλανηση ανηλίκου , τους γονεις σου για παραμεληση ανηλίκου και εσένα στο ψυχίατρο για τα περαιτέρω .

    Τι θες απο αυτόν βρε κοπέλα μου ?

    Αν υποθέσουμε ότι βλέπεις πως σου την πέφτει ...
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. προβλημα
    By fly in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 08-12-2011, 13:39
  2. προβλημα στη σχεση...βοηθεια..
    By braveheart! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 05-11-2011, 02:08
  3. Βοήθεια για ένα περίεργο πρόβλημα
    By dimisas in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 26-07-2011, 16:18
  4. Πρόβλημα με αλκοόλ...βοήθεια
    By Mavros_Skilos in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 18
    Last Post: 01-09-2010, 14:23
  5. προβλημα με το U2U
    By gramle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2007, 19:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •