Προβληματα με κοριτσια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    4

    Προβληματα με κοριτσια

    Γεια σας,

    Γράφτηκα σε αυτήν την ιστοσελίδα για να ζητήσω βοήθεια για τα προβλήματα μου. Είμαι 15 χρονών και πάω 3 γυμνασίου. Λοιπόν θα μπω απευθείας στο θέμα, είμαι ερωτευμένος και δεν ξέρω τι να κάνω. Είναι ένα κορίτσι το οποίο είναι σε άλλο τμήμα και βλέπω μόνο στο φροντιστήριο. Εδώ και καιρό, δηλαδή από τότε που γράφτηκα εκείνη και μια φίλη της άρχισαν να με πειράζουν.Στο σχολείο,αν τις δω μπορεί είτε να μην μου δώσουν είτε να τις δώσω σημασία είτε να χαιρετηθούμε είτε να με πειράξουν η να τις πειράξω. Πέρα από αυτά η μόνη επαφή που έχουμε είναι ότι είμαστε φίλοι στο fb αν και δεν μιλάμε καθόλου.Το κινητό της δεν το έχω.Τι θα μπορούσε να θέλει.Με ερωτεύτηκε και αυτός είναι ο τρόπος της να το δείχνει?? Αλλά από την άλλη αυτή κι η παρέα της πειράζουν κι άλλα αγόρια. Έχετε καμιά ιδέα???Σας παρακαλώ απαντήστε το συντομότερο.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Νομός Πέλλας
    Posts
    221
    Quote Originally Posted by super saiyan goku View Post
    Γεια σας,

    Γράφτηκα σε αυτήν την ιστοσελίδα για να ζητήσω βοήθεια για τα προβλήματα μου. Είμαι 15 χρονών και πάω 3 γυμνασίου. Λοιπόν θα μπω απευθείας στο θέμα, είμαι ερωτευμένος και δεν ξέρω τι να κάνω. Είναι ένα κορίτσι το οποίο είναι σε άλλο τμήμα και βλέπω μόνο στο φροντιστήριο. Εδώ και καιρό, δηλαδή από τότε που γράφτηκα εκείνη και μια φίλη της άρχισαν να με πειράζουν.Στο σχολείο,αν τις δω μπορεί είτε να μην μου δώσουν είτε να τις δώσω σημασία είτε να χαιρετηθούμε είτε να με πειράξουν η να τις πειράξω. Πέρα από αυτά η μόνη επαφή που έχουμε είναι ότι είμαστε φίλοι στο fb αν και δεν μιλάμε καθόλου.Το κινητό της δεν το έχω.Τι θα μπορούσε να θέλει.Με ερωτεύτηκε και αυτός είναι ο τρόπος της να το δείχνει?? Αλλά από την άλλη αυτή κι η παρέα της πειράζουν κι άλλα αγόρια. Έχετε καμιά ιδέα???Σας παρακαλώ απαντήστε το συντομότερο.

    Ευχαριστώ.
    γεια σου super saiyan goku , δεν υπάρχει στανταρισμένη καμία ιδέα , γιατί το βασικότερο '' ως νέος κατακτητής '' είναι να δοκιμάζεις χωρίς να φοβάσαι μια ενδεχόμενη αποτυχία !
    Όπου αποτύχεις θα μάθεις ένα τρόπο που απλά δεν αποδίδει , για να τον εξελίξεις ανάλογα η να τον ακυρώσης , καλή επιτυχία !
    Το να γνωρίζεις τους άλλους είναι σοφία , το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι φώτιση !

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    4
    Ευχαριστω για την απαντηση.Βεβαια δεν ειμαι καινούριος κατακτητης τα εχω ηδη φτιαξει με καποια την οποια θελω να χωρισω.Φοβαμαι πολυ μηπως μου αρνηθει.Αν ναι τοτε θα ντρεπομαι μαζι της,ποσο μαλλον που καθομαστε διπλα διπλα στο μαθημα??Σκοπος μου ετσι κι αλλιως δεν ειναι να τα φτιαξουμε(ακομα τουλαχιστον)γιατι δεν την γνωριζω καλα και το πολυ σε μια βδομαδα να χωρισουμε αλλα να γινουμε φιλοι για να την γνωρισω καλυτερα-μετα βλεπουμε.Καμια ιδεα???

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2
    Συνάντησε την, σταμάτησε την, μίλησε της. Και θα σου πει αν ενδιαφέρεται η όχι. Είναι απλό. ΄-)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    4
    Φιλοι θελω να γινουμε για την ωρα και δεν ξερω αν εχω το θαρρος να της το πω αυτο.Πως μπορω να της ζητησω το κινητο της??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Παιδια (εγω τα λεω αλλα ποιος μ ακουει τεσπα) το φορουμ ειναι για ενηλικους ΜΟΝΟ, ελεος δλδ μπαινω κ βλεπω τον αλλον 15 χρονων να ρωταει τι να κανει με την γκομενα ΕΛΕΟΣ ρε πουστη μου εχει κ αλλα φορουμς για παιδακια κ αυτες τις ανησυχιες οπως το schooligans κ το ischool, αντε ρε αντι να κατσετε να ανοιξετε κανα βιβλιο μαθατε κ το φλερτ τρομαρα σας
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    4
    Βρε αντε παρατα μας κι εσυ εχουμε τον πονο μας εχουμε κι εσενα και στο κατω κατω δε λεει πουθενα οτι το forum ειναι μονο για ενηλικους.
    Αμα δε μας γουσταρεις μην διαβαζεις τα post μας.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Πες της εσυ ότι σου αρέσει μην σου την πάρει κανένας άλλος

Similar Threads

  1. Νεο τσατ μονο για κοριτσια.........(:p)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 312
    Last Post: 22-11-2010, 02:27
  2. τα προβλήματά μου...
    By ferro in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 413
    Last Post: 10-10-2009, 19:32
  3. παιζει με κοριτσια
    By manous73 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 12
    Last Post: 17-12-2008, 23:33
  4. Καλά παιδιά/καλά κορίτσια
    By Nora in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 15-12-2008, 10:57
  5. Θελω να ρωτησω τα κοριτσια για την αμηννοροια!!!
    By afrula in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 05-07-2008, 02:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •