κολλημα!!sos! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 189
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Α μπορει να ειναι κανεις μαγκας στα λογια αλλα δεν ξερεις ποτε ποσο μαγκας ειναι κανεις στις πραξεις! ΣΥνηθως αυτα δεν πανε μαζι, αλλα σε καθε περιπτωση, μην παραπονεθεις επειτα οτι σε εκμεταλλευτηκε, γιατι μια φορα λεκτικως τις εκδηλωσε τις προθεσεις του!
    γιατι ομως με παιρνει τηλ.καθε μερα?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    να προσθεσω κ το γνωστο ρητο για τα μικρα καλαθια κ τα κερασια.. μπορει αν του πεις να βρεθειτε απο κοντα τελευταια στιγμη να κολωσει.. τα μεγαλα λογια κρυβουν πολλες φορες μικρες πραξεις, αν με πιανεις καιτη! ;) χαχα

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    για διαφορους λογους, που το πιθανοτερο ειναι να μην εχουν καμια σχεση με οτι εσυ φανταζεσαι και θα ηθελες να ειναι, οτι ειναι δηλαδη ερωτευμενος, οτι ενδιαφερεται, κτλ κτλ κτλ. Και να ισχυει αυτη η μικρη πιθανοτητα, τοσο μπερδεμενα που τα λεει γενικοτερα, εγω δε θα πονταρα πανω του, παρα μονο αν ηθελα αναταραξεις και μπελαδες και αν μου αρεσαν τα δυσκολα και ηθελα να ανακλυψω σωνει και ντε αν ισχυουν αυτα που λεει η αυτα που κανει. Αλλα γενικοτερα, πολυ φασαρια, γιατι να μην παει κανεις στα ευκολα να περασει καλα αλλα στα αβεβαια και τα μυστηρια?

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    οταν εναν ανθρωπο τον θες για σεξ μονο, νομιζω δε παιρνεις τηλ.καθε μερα να τον ρωτησεις τι κανει.οταν εχεις ορεξεις τον παιρνεις και πας για ενα ποτο κλπ.αυτο με εχει τρελανει αν και αρχιζω να καταλαβαινω οτι δεν αξιζει και τζαμπα ασχολουμαι.απλα μπορει να επιβεβαιωθηκε και να ειναι μια χαρα μαγκας..

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    χαχαχαχαχα! μου τα χαλάς εδώ Λάμπρο κι είχα άλλη εικόνα για σένα χαχαχα! πάντως, χωρίς ρομάντζο δεν παίζει από την μεριά της γυναίκας συνήθως..
    Εγω δεν ειμαι σε αυτη την κατηγορία Μαρκέλα και για αυτο πήρα όλα τα βραβεία μαζεμένα , αν εμένα στο θέμα σεξ και μόνο θα ημουν πολυ καλύτερα.
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    να προσθεσω κ το γνωστο ρητο για τα μικρα καλαθια κ τα κερασια.. μπορει αν του πεις να βρεθειτε απο κοντα τελευταια στιγμη να κολωσει.. τα μεγαλα λογια κρυβουν πολλες φορες μικρες πραξεις, αν με πιανεις καιτη! ;) χαχα
    χαχα να σαι καλα καταλαβαινω ποοοολυ καλα.απλα χαλαστηκα τωρα νιωθω πολυ μαλακας που αφεθηκα

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    για διαφορους λογους, που το πιθανοτερο ειναι να μην εχουν καμια σχεση με οτι εσυ φανταζεσαι και θα ηθελες να ειναι, οτι ειναι δηλαδη ερωτευμενος, οτι ενδιαφερεται, κτλ κτλ κτλ. Και να ισχυει αυτη η μικρη πιθανοτητα, τοσο μπερδεμενα που τα λεει γενικοτερα, εγω δε θα πονταρα πανω του, παρα μονο αν ηθελα αναταραξεις και μπελαδες και αν μου αρεσαν τα δυσκολα και ηθελα να ανακλυψω σωνει και ντε αν ισχυουν αυτα που λεει η αυτα που κανει. Αλλα γενικοτερα, πολυ φασαρια, γιατι να μην παει κανεις στα ευκολα να περασει καλα αλλα στα αβεβαια και τα μυστηρια?
    δεν ξερω νομιζω οτι με ολες ετσι κανει.ουφ χαλαστηκα πολυυυυυυ τωρα.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    λαμπρο εσυ εισαι αλλιως.δεν ειναι ετσι αυτος.ουτε θα ηθελα να ηταν αγαπουλης.αλλα γιατι με βαζει σε αυτη τη διαδικασια να νιωσω κατι?γιατι? αν ηταν περιστασιακο και βρωμικο σεξακι θα περνουσαμε πολυ καλυτερα.γιατι μου το κανει αυτο?
    Καίτη μπορεί έτσι να ειναι ο χαρακτήρας του και εσυ σε αυτα που λέει να βλέπεις κατι .
    Ναι εγω ειμαι αλλιώς , γι αυτο και πήρα το ...... στο χέρι .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    χαχα να σαι καλα καταλαβαινω ποοοολυ καλα.απλα χαλαστηκα τωρα νιωθω πολυ μαλακας που αφεθηκα
    Καίτη μου μην το λες αυτό! ίσα-ίσα τώρα κι ύστερα απ' αυτό το σημερινό.., θα ξέρεις και πως θα φερθείς καλύτερα! Κι έπειτα ας μην αποκλείουμε και τίποτα!

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ειχα πολυ καιρο να νιωσω ετσι και μου αρεσε.αλλα τι θα βγει?μια απογοητευση ακομα.ενας ακομη..

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    καιτη,το θεμα ειναι οτι θελεις να ερωτευτεις,γι'αυτο αφεθηκες! το εχεις αναγκη,αλλες την πατανε κυριολεκτικα για αυτο το λογο..

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Αν θες μερικους λογους: Εμενα μου εχει συμβει παντως ο αλλος να ξημεροβραδιαζεται σε σκαιπ και μσν για να μου μιλαει και να θελει μονο σεξ. Ξημεροβραδιαζοταν μαζι μου γιατι ενιωθε μοναξια εκεινη την περιοδο, επισης, εβρισκε παρηγορια και ξεχνιοταν μαζι μου γιατι ειχε χωρισει προσφατα, του αρεσε να μιλαμε γιατι εβρισκε και ενδιαφερον στους διαλογους μας, και επειδη με γουσταρε ερωτικα γουσταρε να μου μιλαει μπας και με ψησει, αλλα ηταν και αρκετα κοτα ωστε να δειλιαζει να περασει απυεθειας σε πραξη, οποτε με το μπλα μπλα ενιωθε και ασφαλης, αλλα και οτι μπορει να με εχει. Δεν ηταν ερωτευμενος ομως μαζι μου, ουτε ενδιαφεροταν για μενα απο αγαπη και ανρθωπισμο! Τελοσπαντων υπαρχουν παρα πολλοι λογοι να μιλαει κανεις σε μια γυναικα χωρις να ειναι ερωτευμενος μαζι της, και οι αντρες εδω μεσα μπορουν να το διαβεβαιωσουν νομιζω.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Καίτη μου μην το λες αυτό! ίσα-ίσα τώρα κι ύστερα απ' αυτό το σημερινό.., θα ξέρεις και πως θα φερθείς καλύτερα! Κι έπειτα ας μην αποκλείουμε και τίποτα!
    πως να φερθω?φαινεται ρε συ οτι να ναι ειναι.με ολες ετσι κανει ψαχνεται να κανει σεξ με ολες .αυτο θελει

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    πρωτον θα πηγαινα ναι.δευτερον δε καταλαβαινω αφου ειναι τοσο μαγκας δεν εχει σεξ τωρα
    Πως ξέρεις ότι ειναι τοσο μάγκας βρε Καίτη , ο άντρας ψάχνει συνέχεια δεν καθετε σε ένα μέρος , έχει ψυλους στο .....κι του .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Εμενα μου εχει συμβει παντως ο αλλος να ξημεροβραδιαζεται σε σκαιπ και μσν για να μου μιλαει και να θελει μονο σεξ. Ξημεροβραδιαζοταν μαζι μου γιατι ενιωθε μοναξια εκεινη την περιοδο, επισης, εβρισκε παρηγορια και ξεχνιοταν μαζι μου γιατι ειχε χωρισει προσφατα, του αρεσε να μιλαμε γιατι εβρισκε και ενδιαφερον στους διαλογους μας, και επειδη με γουσταρε ερωτικα γουσταρε να μου μιλαει μπας και με ψησει, αλλα ηταν και αρκετα κοτα ωστε να περασει απυεθειας σε πραξη, οποτε με το μπλα μπλα ενιωθε και ασφαλης, αλλα και οτι μπορει να με εχει. Δεν ηταν ερωτευμενος ομως μαζι μου, ουτε ενδιαφεροταν για μενα απο αγαπη και ανρθωπισμο! Τελοσπαντων υπαρχουν παρα πολλοι λογοι να μιλαει κανεις σε μια γυναικα χωρις να ειναι ερωτευμενος μαζι της, και οι αντρες εδω μεσα μπορουν να το διαβεβαιωσουν νομιζω.
    τον παρηγορησα και φτιαχηκε.εγω τι κανω τωρα..

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. ηλιθιο κολλημα
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 10-04-2012, 00:38
  2. ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ ..ΤΟ WC!
    By sunset in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-12-2009, 22:41
  3. κόλλημα στην αναβλητικότητα
    By ayamanashka in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 27-07-2008, 09:03
  4. ανόητο κόλλημα ή όχι? - τί να κάνω ?
    By geopan in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 08-05-2008, 19:12
  5. κόλλημα - ξεκόλλημα
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 26-11-2007, 20:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •