Υπερφαγία - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86
  1. #76
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Δλδ, αν υποθέσουμε πως αμφότεροι δικαιούμαστε 2580 (...παραδείγματος χάρην...) οργασμούς μέχρι να κατεβάσουμε τα στόρια, τί μπορεί να γίνει?

    Άς υποθέσω λοιπόν πως εσείς δικαιούστε να προχωρήσετε μετά την χηρεία σε δεύτερο γάμο ώστε να εξασφαλίζετε την δια βίου συντροφιά, ενώ εμείς που θα την κάνουμε πρίν ο αλέκτωρ τριτώσει είμαστε αναγκασμένοι να επιβαρυνθούμε με παράλληλους βίους.


    P.S
    Κάνω πλάκα, ΟΚ?
    (Περιμένω να απαντήσετε και'σείς με πλάκα. -Δεκτά δόντια, νύχια, μπαλτάδες ect.)
    Καλά κάντε ότι μ....... σας κατέβει και μετά θα τρώτε παντόφλα χαχαχα

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Μιά απλή και αθώα διερευνιτική ψήφος της μοδός είναι (χεχεχε!!) και επίσης στα διαδικτυακά forums η σκέψη δέν είναι κακούργημα (χαχαχα!!)
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    πως γίνεται πάντα το πράγμα να το παν στις πολλές γυναίκες?εαν σας επιτρεπόταν να έχετε 10 γυναίκες είμαι σίγουρη ότι θα θέλατε κ 11τη,ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    πως γίνεται πάντα το πράγμα να το παν στις πολλές γυναίκες?εαν σας επιτρεπόταν να έχετε 10 γυναίκες είμαι σίγουρη ότι θα θέλατε κ 11τη,ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ
    Κοίτα, με 10 και 11 πεθερές χαϊρι δέν γίνεται.

    Εγώ μίλησα απλά γιά τους 2580 που δικαιούμαστε άντρες και γυναίκες.

    Τα υπόλοιπα δέν τα είπα εγώ

    Καλό σας Μεσημέρι, πεινάω και κλείνω





    Υ.Γ
    Πλάκα είναι όλ'αυτά, μήν με κακιώσετε pls
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Κοίτα, με 10 και 11 πεθερές χαϊρι δέν γίνεται.

    Εγώ μίλησα απλά γιά τους 2580 που δικαιούμαστε άντρες και γυναίκες.

    Τα υπόλοιπα δέν τα είπα εγώ

    Καλό σας Μεσημέρι, πεινάω και κλείνω





    Υ.Γ
    Πλάκα είναι όλ'αυτά, μήν με κακιώσετε pls
    ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΟΡΕΞΗ!!!!!!!!!1

  6. #81
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    πως γίνεται πάντα το πράγμα να το παν στις πολλές γυναίκες?εαν σας επιτρεπόταν να έχετε 10 γυναίκες είμαι σίγουρη ότι θα θέλατε κ 11τη,ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ
    Έχουν πρόβλημα φαίνεται!

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Έχουν πρόβλημα φαίνεται!
    Είναι ο carroulis για χαβαλε πρώτος,αλλά σχεδόν όλοι ναι δεν τους φτάνει η μία .

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    Είναι ο carroulis για χαβαλε πρώτος,αλλά σχεδόν όλοι ναι δεν τους φτάνει η μία .
    Απλά είναι πολύ σπάνιο να μπορέσει κάποιος να "κλεδώσει". Άλλωτε είναι λίγος, άλλωτε πολύς και πολύ συχνά διαφορετικός.
    Μα πιό συχνά πάρα πολύ κλειστός, τόσο που μέχρι να ξεμπουρδουκλώσει τα μέσα του και να δείξει τα στραβά του, την ομορφιά του, το σθένος και την κανανόησή του το τραίνο πάει γιά αλλού.
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Απλά είναι πολύ σπάνιο να μπορέσει κάποιος να "κλεδώσει". Άλλωτε είναι λίγος, άλλωτε πολύς και πολύ συχνά διαφορετικός.
    Μα πιό συχνά πάρα πολύ κλειστός, τόσο που μέχρι να ξεμπουρδουκλώσει τα μέσα του και να δείξει τα στραβά του, την ομορφιά του, το σθένος και την κανανόησή του το τραίνο πάει γιά αλλού.
    νομίζω έχεις δίκιο,το βασανίζουμε το πράγμα τις περισσότερες φορές.

  10. #85
    White αν θελεις να πεις ποια φαρμακα παιρνεις? Ρωταω γιατι προβληματιζομαι πολυ για τα φαρμακα που παιρνω κι εγω. και καλη δυναμη στη προσπαθεια σου.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    163
    ειχα κι εγω θεμα με τα κιλα μου..... παντα πηγαινα γυμναστηριο κι ειχα πολυ ωραιο σωμα...να σου πω αναλογικα οτι ειμαι 1.78 σε υψος και ημουν 65 κιλα. μετα ομως απο πανελληνιες στεναχωριες κλπ πηρα πολλα κιλα... ωσπου εφτασα το μαρτιο να μαι 104.5 .. και εγω ενιωθα χαλια χαλια χαλια με τον εαυτο μου...δεν ενιωθα γυναικα... και δεν ειχα τη δυναμη καν να προσπαθησω ν αλλαξω κατι...ελεγα μα πως μπορω να χασω 40 κιλα??????????? γολγοθας σκετος... ομως το συζητησα με την ψυχολογο μου της ειπα οτι με πειραζει που πλεον εχω γινει ετσι αλλα δεν εχω τη δυναμη να ξεκινησω..και μου ειπε οτι πρεπει να σκεφτω το πως θα ειμαι μετα και θα αλλαξει ο τροπος που θα το δω το ολο θεμα.. ετσι ξεκινησα κι εβαλα ενα στοχο να φτασω στα 100. δεν πηγα γυμναστηριο γτ ηξερα οτι πλεον θα το βαρεθω και εχοντας και κρισεις πανικου θα το παρατησω... ξεκινησα να πηγαινω σ ενα μεγαλο παρκο κοντα στο σπιτι μου και εκει εκανα 1 ωριτσα περπατημα την ημερα. χαλαρα..μουσικουλα στ αυτια και περπατημα.... και ταυτοχρονα διατροφη. οχι διαιτα. δλδ προσεχω λιγο τι τρωω τρωω οχι τοσο παχυντικα φαγητα αλλα χωρις να στερουμαι.. και φυσικα αμα θελησω να φαω σουβλακι θα φαω δε θα σκασω.,αλλα θα προσεξω την επομενη μερα.. ετσι λοιπον μεσα σε λιγους μηνες εχασα 14 κιλα. τωρα ειμαι 90 χωρις εξαντλητικη διαιτα και προσπαθεια..μαλιστα πηρα και ποδηλατακι και γυμναζομαι και νιωθω κι απιστευτη ελευθερια.. η ζωη μου εχει αλλαξει βγαινω ξανα στο δρομο και ακουω του κοσμου τα κοπλιμεντα.ακομα και σκατα ψυχολογια να εχω οταν ακουω αυτα χαιρομαι!!!

    Το θεμα λοιπον ειναι να κανεις την αρχη!!! μην βιαστεις να κανεις τρελα πραγματα..σιγα σιγα... και οταν θ αρχισεις να χανεις θα δεις οτι μετα θα προσπαθεις περισσοτερο και θα σου γινει συνηθεια... :) επειδη ανεφερες οτι παιρνεις χαπια συνεννοησου με το γιατρο σου , αλλα μη το χρησιμοποιεις σαν αλλη μια δικαιολογια στον εαυτο σου για να μη ξεκουνηθεις... ειπες οτι νιωθεις νεκρη μ αυτη την κατασταση!!! μηπως ηρθε τελικα η ωρα ν αναστηθεις λαζαρε σιγα σιγα??? :D :D :D

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. υπερφαγια...στα προθυρα βουλιμιας;!;!
    By νιφάδα in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 10
    Last Post: 05-06-2012, 19:11
  2. ΥΠΕΡΦΑΓΙΑ-ΒΟΥΛΙΜΙΑ...ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!
    By minaspap in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 01-04-2012, 00:01
  3. ΥΠΕΡΦΑΓΙΑ
    By minaspap in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 12
    Last Post: 02-09-2011, 15:21
  4. ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΥΠΕΡΦΑΓΙΑ/ΑΦΑΓΙΑ
    By Lacrymosa in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 75
    Last Post: 07-05-2011, 08:52
  5. Υπερφαγία
    By natasaxaxi in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 17
    Last Post: 08-04-2011, 19:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •