Πρεπει καπου να τα πω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547

    Πρεπει καπου να τα πω.

    Καλημερα στο φορουμ.

    Θα ηθελα την συνδρομη σας για κατι που με απασχολει εντονα.

    Οπως ηδη ειχα πει, τελειωσα την προηγουμενη σχεση μου (που ηταν και η πρωτη μου ποτε) με κοπελα γιατι ειχα τυψεις για το οτι ακομη ψαχνω τον σεξουαλικο μου προσανατολισμο. Ομως τελειωσε αποτομα. Κι εγω την αγαπουσα και την αγαπω ακομα. Σε συναισθηματικο επιπεδο δλδ ημουν καλυμμενος. Ομως σε εκεινη την φαση επρεπε να διακοψω. Κοντευα να τρελαθω. Ειχα κανονικες κρισεις πανικου. Ειχα και εχω αμφιβολιες για τον ανδρισμο μου κι αυτο ηταν κατι που δεν ημουν ετοιμος πουθενα να αποκαλυψω. Δεν ηταν ενα θεμα που μπορουσα απλα να συζητησω μαζι της. Ομως ειναι πολλες οι στιγμες τωρα που εχω ηρεμησει καπως, που βλεπω πως θα μπορουσα να αντιδρασω πολυ πιο ψυχραιμα. Κι οχι απλα να την παρατησω με ανοητες δικαιολογιες. Αχχχ το ξερω αντιδραω σπασμωδικα... Ειμαι πολυ ανασφαλης και αγχωδης και εχει αντικτυπο σοβαρο στη ζωη μου. Δεν ειμαι επιπολαιος και ασταθης. Απλα εχω υποφερει πολυ και φοβαμαι να εκτεθω... Ετσι την αφησα σε δυσκολη στιγμη για αυτην. Ομως ηταν το στηριγμα μου. Ντρεπομαι που το λεω αλλα μια κοπελα 5 χρονια μικροτερη μου ηταν πολυ πιο "σοφη" απο μενα σε πολλα θεματα. Και μου λειπει πολυ. Ξερω ειναι πισωγυρισμα, ομως μου λειπει... Το γεγονος οτι εγιναν ετσι τα πραγματα δεν της αφηνει περιθωρια πλεον να με εμπιστευτει. Ετσι με αποφευγει πλεον...

    Τι να κανω?? Να την ξεγραψω τελειως??? Και μονο το αγγιγμα της με ηρεμουσε... Ξερω οτι την αφησα οταν με χρειαζοταν πιο πολυ...και τωρα ερχομαι εγω σε αυτη τη θεση... Αλλα εκεινη ειναι ανενδοτη...Ουτε να με δει δεν θελει...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Αφου την προδοσες, τωρα τι περιμενεις? Δεν ειναι η μανα σου να συγχωρει τα παντα...

  3. #3
    Την πρόδωσες μεν. Της απέδειξες οτι μετανοιωσες και θελεις να επιστρέψεις πίσω. Σ αυτο εκανες ότι περναγε απ το χερι σου. Απ εκει και πέρα υπάρχει μόνο η προσευχη σου.....
    Δεν παραβλέπω όμως το ότι ήταν η πρώτη σου σχέση. Επειδη ειναι η πρώτη τα λάθη δικαιολογουνται σε σημαντικο βαθμό. Ο χωρισμος ειναι προσφατος και σαν πρωτη εμπειρια από σχεση γι αυτο την σκέφτεσαι τοσο εντονα και τη θες πίσω και νοιωθεις καπως ότι ήρθε το χαος επειδη ελλείψει άλλων γνωριμιών αυτη την κοπέλα τη θεωρεις μοναδική. Άμα περασει λίγος καιρός θα το ξεπεράσεις και θα σαι ετοιμος για παρακάτω και ισως το παρακατω να ναι τετοιο που να μην μετανοιωσεις ότι χωρισες.

    Κατα τα λοιπα εισαι από τους λίγους εδω στο φορουμ για τους οποίους δεν ανησυχώ. Εισαι από τους πολύ λίγους που από τοτε που πρωτομπήκαν μέχρι τωρα έχουν αλλάξει κατά πολύ προς το καλύτερο τη ζωη τους. Ολα αυτα που μας λες τοσο καιρο από τη ζωη σου ειναι οι αποδειξεις αυτης της αλλαγής. Να κινησε, μην μενεις αδρανης για να σου παρουσιαζονται ευκαιρίες σε όλους τους τομεις, μεσα από αυτες έχεις το χαρακτηρα και τις δυναμεις να κάνεις κάθε φορα τις αλλαγες/βελτιωσεις στη ζωη σου. Εχεις ιδανικο τυπο χαρακτηρα για ατομο που επιζητα αλλαγη. Είσαι από τους πολύ λίγους εδω που άλλαξαν αρκετα της ζωη τους απο τοτε που πρωτομπηκαν. Οι περισσοτεροι ειναι ακομα στη θεωρια. Πολλύ καιρό σε διαβαζω και ειμαι βεβαιος γι αυτο που σου λεω.
    γιάννης

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Jim, καλημέρα! Ας πούμε ότι σε δεχόταν πίσω γιατί σε έχει συγχωρέσει και σ'αγαπά κι αυτή ακόμη και σούξουμούξου μανταλάκια. Τι έχει αλλάξει απ΄όσα γνωρίζεις για τον σεξουαλικό σου προσανατολισμό? Και ήταν αλήθεια ο σεξουαλικός σου προσανατολισμός το θέμα? Ακόμη νομίζω ούτε σε αυτό δεν υπάρχει η απάντηση. Το μόνο βέβαιο, το μόνο δεδομένο είναι το άγχος. Που δεν το συζητώ, σπρώχνει σε βεβιασμένες κινήσεις. Αυτό που θέλω να σου πω είναι το εξής. Η σιγουριά θέλει δουλειά, θέλει κάποια διαδικασία, κάποιο χρόνο, δώστης το χρόνο της. Από την άλλη, στις ανθρώπινες σχέσεις δε γνωρίζω τίποτε που να είναι τόσο δυνατά φορτισμένο όπως η ανάγκη. Η ανάγκη δημιουργεί και εξάρτηση η ανάγκη δημιουργεί και λάθη και πάθη πάντως. Και δίνει και γεύση στη ζωή, γεφυρώνει τις αποστάσεις ανάμεσα στα σώματα. Αν το αίσθημα επιμένει, άνοιξέ το και πέστα της όπως τα είπες σε μας. Από την άλλη αν δε θέλει να σε ξέρει, δε μπορείς παρά να το αποδεχτείς και να τα λες σε μας να ξεσπάς. Τουλάχιστον μάθε ότι δε θα σε βρίζουμε. Άλλους τους βρίζουμε, εσένα όχι. λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Αφου την προδοσες, τωρα τι περιμενεις? Δεν ειναι η μανα σου να συγχωρει τα παντα...
    A μαλιστα....

    Το να της μιλησω ανοιχτα (σχεδον) και ειλικρινα για να την προστατευσω απο το να δεθει παραπανω με καποιον ενδυναμει ομοφυλοφιλο ειναι ΠΡΟΔΟΣΙΑ? Ειναι προδοσια να αφησω την σχεση που με τοσο κοπο απεκτησα και με ανθρωπο που εκτιμουσα?

    Εκτος αν εννοεις οτι ετσι το βλεπει εκεινη. Που οσο κι αν προσπαθησα να της δωσω να καταλαβει πιστευω ποτε δεν με πιστεψε...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ναι, σιγά μην είναι κι ο Αρτέμης Μάτσας το παιδί. ΛΟΛ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Jim, καλημέρα! Ας πούμε ότι σε δεχόταν πίσω γιατί σε έχει συγχωρέσει και σ'αγαπά κι αυτή ακόμη και σούξουμούξου μανταλάκια. Τι έχει αλλάξει απ΄όσα γνωρίζεις για τον σεξουαλικό σου προσανατολισμό? Και ήταν αλήθεια ο σεξουαλικός σου προσανατολισμός το θέμα? Ακόμη νομίζω ούτε σε αυτό δεν υπάρχει η απάντηση. Το μόνο βέβαιο, το μόνο δεδομένο είναι το άγχος. Που δεν το συζητώ, σπρώχνει σε βεβιασμένες κινήσεις. Αυτό που θέλω να σου πω είναι το εξής. Η σιγουριά θέλει δουλειά, θέλει κάποια διαδικασία, κάποιο χρόνο, δώστης το χρόνο της. Από την άλλη, στις ανθρώπινες σχέσεις δε γνωρίζω τίποτε που να είναι τόσο δυνατά φορτισμένο όπως η ανάγκη. Η ανάγκη δημιουργεί και εξάρτηση η ανάγκη δημιουργεί και λάθη και πάθη πάντως. Και δίνει και γεύση στη ζωή, γεφυρώνει τις αποστάσεις ανάμεσα στα σώματα. Αν το αίσθημα επιμένει, άνοιξέ το και πέστα της όπως τα είπες σε μας. Από την άλλη αν δε θέλει να σε ξέρει, δε μπορείς παρά να το αποδεχτείς και να τα λες σε μας να ξεσπάς. Τουλάχιστον μάθε ότι δε θα σε βρίζουμε. Άλλους τους βρίζουμε, εσένα όχι. λολ
    Δεν νιωθω να εχω αλλον χρονο... Αυτα ειναι θεματα εφηβειας που καθομαι εδω ολοκληρος μαντραχαλος και αραδιαζω...

    Οσο για το θεμα του σεξουαλικου προσανατολισμου ΝΑΙ κατα ενα μεγαλο ποσοστο ηταν ο λογος. Σιγουρα υπηρχαν κι άλλα αλλά ηταν πιο μικρης σημασιας... Ξεπερνιοντουσαν... Ομως το να εισαι σε σχεση με γυναικα και να ανακαλυπτεις πως δεν σαρεσουν οι γυναικες (ή εστω πως σου αρεσουν πιθανως ΚΑΙ οι αντρες) εεε δεν ειναι μικρο πραγμα. Ειναι πρωταρχικο, βασικο.... Κι εγω δεν ειμαι ο τυπος που θα κανω πλατωνικους δεσμους...Τους θεωρω καταντια. Θελω να ειμαι σε σχεση που να γουσταρω πολυ και σεξουαλικα... Κυριως γιατι στη ζωη μου μεχρι τωρα το στερηθηκα παρα πολυ...Και πιστευω μεγαλο μερος των ψυχολογικων μου εχουν εκει τη βαση τους.

    Το αισθημα λοιπον επιμενει. Ομως τωρα που ειναι πρωι και τα βλεπω πιο καθαρα τα πραγματα απο οτι χθες που εστειλα το μυνημα, βλεπω πως τα θεματα με τον σεξουαλικο μου προσανατολισμο εξακολουθουν μεσα μου...και στην ουσια αμα τα ξαναφτιαξουμε θα γυρισουμε σε εκεινη την κατασταση που ημασταν. Απ την αλλη ομως υπαρχουν στιγμες που την θελω πολυ... Και ξερω πως αν το συζητουσα με καποιον που να εχει εμπειρια στο θεμα θα με καθησυχαζε ή θα με διαφωτιζε... Δεν εχω ομως που να στραφω για να παρω καποιες απαντησεις. Με καποιους γκει που εχω μιλησει απο το ιντερνετ ανωνυμα εχω λαβει την ιδια απαντηση. Πως ειμαι γκει σωνει και καλα... Τυπικες πουστικες απαντησεις... Απ την αλλη καποιοι επιμενουν πως ειναι ολα στο μυαλο μου. Πιστευω η αληθεια ειναι καπου στη μεση.... Προς το παρον ομως ενω της στελνω λοιπον κανα μυνημα να δω τι κανει, δεν το παιρνω αποφαση να της πω πως την σκεφτομαι ακομη. Κι αυτο γιατι φοβαμαι μη την μπερδεψω χειροτερα την κατασταση απο οτι ειναι...και για μενα και για κεινη...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Την πρόδωσες μεν. Της απέδειξες οτι μετανοιωσες και θελεις να επιστρέψεις πίσω. Σ αυτο εκανες ότι περναγε απ το χερι σου. Απ εκει και πέρα υπάρχει μόνο η προσευχη σου.....
    Δεν παραβλέπω όμως το ότι ήταν η πρώτη σου σχέση. Επειδη ειναι η πρώτη τα λάθη δικαιολογουνται σε σημαντικο βαθμό. Ο χωρισμος ειναι προσφατος και σαν πρωτη εμπειρια από σχεση γι αυτο την σκέφτεσαι τοσο εντονα και τη θες πίσω και νοιωθεις καπως ότι ήρθε το χαος επειδη ελλείψει άλλων γνωριμιών αυτη την κοπέλα τη θεωρεις μοναδική. Άμα περασει λίγος καιρός θα το ξεπεράσεις και θα σαι ετοιμος για παρακάτω και ισως το παρακατω να ναι τετοιο που να μην μετανοιωσεις ότι χωρισες.

    Κατα τα λοιπα εισαι από τους λίγους εδω στο φορουμ για τους οποίους δεν ανησυχώ. Εισαι από τους πολύ λίγους που από τοτε που πρωτομπήκαν μέχρι τωρα έχουν αλλάξει κατά πολύ προς το καλύτερο τη ζωη τους. Ολα αυτα που μας λες τοσο καιρο από τη ζωη σου ειναι οι αποδειξεις αυτης της αλλαγής. Να κινησε, μην μενεις αδρανης για να σου παρουσιαζονται ευκαιρίες σε όλους τους τομεις, μεσα από αυτες έχεις το χαρακτηρα και τις δυναμεις να κάνεις κάθε φορα τις αλλαγες/βελτιωσεις στη ζωη σου. Εχεις ιδανικο τυπο χαρακτηρα για ατομο που επιζητα αλλαγη. Είσαι από τους πολύ λίγους εδω που άλλαξαν αρκετα της ζωη τους απο τοτε που πρωτομπηκαν. Οι περισσοτεροι ειναι ακομα στη θεωρια. Πολλύ καιρό σε διαβαζω και ειμαι βεβαιος γι αυτο που σου λεω.
    Συμφωνω οτι ισως το μελλον να ειναι πολυ πιο ωραιο απο πριν αν κανω λιγο υπομονη και καινουριες γνωριμιες. Ομως η υπομονη μου εχει αρχισει και εξαντλειται. Και ειναι λογικο.

    Οσο για αυτα που λες οτι αλλαξα τη ζωη μου κτλ θα σου απαντησω πως δεν αλλαξα εγω τη ζωη αλλα η ζωη αλλαξε εμενα. Τα πραγματα πηραν την φυσιολογικη τους πορεια. Και ετσι γινονται θελουμε δεν θελουμε. Ομως πρεπει να κανουμε πραγματα κι εμεις. Συν Αθηνα και χειρα κινει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Αν δεχόσουν ότι μπορεί να είσαι γκέι, δε θα χρησιμοποιούσες ποτέ την έκφραση αυτή "τυπικές πούστικες απαντήσεις". αχ ρε τζίμη, τι να σου πω τώρα... ΠΟΥΣΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΕΘΡΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Αν δεχόσουν ότι μπορεί να είσαι γκέι, δε θα χρησιμοποιούσες ποτέ την έκφραση αυτή "τυπικές πούστικες απαντήσεις". αχ ρε τζίμη, τι να σου πω τώρα... ΠΟΥΣΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΕΘΡΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.
    Τι τι να μου πεις μωρε? Τι νομιζεις οτι κανω εναν χρονο σχεδον τωρα? Προσπαθω να δεχτω τον εαυτο μου εννοειται (ειτε στρειτ ειτε γκει καθε ανθρωπος πρεπει να το κανει αυτο)! Κι οταν λεω πουστικη συμπεριφορα δεν αναφερομαι στο θεμα σεξουαλικου προσανατολισμου αυτων που μου απαντανε, αλλα στο οτι οι περισσοτεροι απο αυτους δεν καθονται να σου απαντησουν στα ισα αλλα κοιτανε να σε "πεισουν"... λες και η σεξουαλικοτητα ειναι κατι που αλλαζει... ισως απλα να παιζουν, να κανουν τον χαβαλε τους...οι πιο πολλοι επισης απο κομπλεξ δεν δεχονται οτι καποιοι να επιθυμουν και γυναικες..πουστικη συμπεριφορα ειναι αυτη που εχει ως στοχο το ιδιον συμφερον αδιαφορωντας για το τι σου ζηταει ο αλλος....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ο σεξουαλικός προσανατολισμός μπορεί και να αλλάξει, εφόσον είναι και θέμα συνειδητοποίησης της ταυτότητας. Με αυτό δεν εννοώ τις μαλακίες για θεραπείες και τέτοια καρακουλά, μιλάμε για τη συνειδητοποίησή του, που σημαίνει πράγματα που χρειάζεται να δεχτώ που είναι ζόρικα γιατί η κοινωνία μου τα έχει κάνει τσουρέκια με εκατοντάδες τρόπους και πιέσεις και ΒΙΑ να ενταχθώ σε κοινωνικά πλειοψηφικά πρότυπα. Πριν λίγο διάβαζα για μια αθλήτρια, ετερό πριν κάποια χρόνια, παντρεμένη μάλιστα και τώρα λεσβία ευτυχισμένη σε σχέση με γυναίκα. Τώρα, αν αναφέρεσαι στην bisexuality ως υπαρκτή σεξουαλική κατεύθυνση/ταυτότητα/επιλογή/ya name it, θα συμφωνήσω πάρα πολύ μαζί σου πως υπάρχει μεγάλο θέμα στο να γίνει πρώτον ορατή, γιατί εδώ δυσκολευόμαστε στην ορατότητα λεσβιών και γκέι ακόμη ΣΚΕΨΟΥ! οπότε ομάδες που φαίνεται να είναι πιο θολές από άποψη πως δεν χωράνε σε κουτάκια να τα τακτοποιήσει ο άνθρωπας ρε παιδάκι μου τι τον βασανίζεις και συ ωρέ, αυτές οι ομάδες τραβάνε μεγαλύτερο αγώνα και τρώνε και μεγαλύτερο ρατσισμό από άλλες! (ακόμη όπως ανέφερες και από άλλες ομάδες του lgbtqi κόσμου)δυστυχώς.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ο κοσμος δεν ειναι ή ασπρος ή μαυρος τζιμ. Αυτο εχω να πω εγω.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Ο σεξουαλικός προσανατολισμός μπορεί και να αλλάξει, εφόσον είναι και θέμα συνειδητοποίησης της ταυτότητας. Με αυτό δεν εννοώ τις μαλακίες για θεραπείες και τέτοια καρακουλά, μιλάμε για τη συνειδητοποίησή του, που σημαίνει πράγματα που χρειάζεται να δεχτώ που είναι ζόρικα γιατί η κοινωνία μου τα έχει κάνει τσουρέκια με εκατοντάδες τρόπους και πιέσεις και ΒΙΑ να ενταχθώ σε κοινωνικά πλειοψηφικά πρότυπα. Πριν λίγο διάβαζα για μια αθλήτρια, ετερό πριν κάποια χρόνια, παντρεμένη μάλιστα και τώρα λεσβία ευτυχισμένη σε σχέση με γυναίκα. Τώρα, αν αναφέρεσαι στην bisexuality ως υπαρκτή σεξουαλική κατεύθυνση/ταυτότητα/επιλογή/ya name it, θα συμφωνήσω πάρα πολύ μαζί σου πως υπάρχει μεγάλο θέμα στο να γίνει πρώτον ορατή, γιατί εδώ δυσκολευόμαστε στην ορατότητα λεσβιών και γκέι ακόμη ΣΚΕΨΟΥ! οπότε ομάδες που φαίνεται να είναι πιο θολές από άποψη πως δεν χωράνε σε κουτάκια να τα τακτοποιήσει ο άνθρωπας ρε παιδάκι μου τι τον βασανίζεις και συ ωρέ, αυτές οι ομάδες τραβάνε μεγαλύτερο αγώνα και τρώνε και μεγαλύτερο ρατσισμό από άλλες! (ακόμη όπως ανέφερες και από άλλες ομάδες του lgbtqi κόσμου)δυστυχώς.
    Δεν υπαρχει επιλογη κοριτσαρα μου! Περναει απο διπλα σου μια κοπελα με μεγαλα ζυζια και ξαφνικα νιωθεις τον "τζακ" να παιρνει κεφαλι... Απλο...απ την αλλη, ανοιγεις μια πορνοσελιδα (******** πορνο που μας εφαγες τη ζωη!) με αντρες...και βλεπεις ενα πεος ή εναν πωπο... και νιωθεις να "αναβεις"... οκ?? Ειναι απλο... Ναι πιστευω πως υπαρχει η αμφισεξουαλικοτητα και πως ο πιο πολυς κοσμος πεφτει εκει μεσα.. Απλα θρησκεια και παλια-κοινωνια σε θελουν να υποπεφτεις σε καποιο προτυπο ετσι ωστε ισως να υπαρχει μια ταξη στην κοινωνια και να μην γινουν ολα κωλος. Και κυριως να διαιωνιζεται το ειδος και τα παιδια να μεγαλωνουν σε φαμιλια... και οχι σαν γατια που τα παρατησε η μανα τους σε ενα χαρτονινο κουτι και το σκασε με αλλον γατο! Θελει καμια φορα και θυσιες για να κρατιεται ο κοσμος και υπαρχει λογος για ολα. Δεν ειναι ολα μηδεν... μην τα ισοπεδωνουμε

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    .................................................. ..................

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    βρε jimmy,αν η κοινωνια και η θρησκεια ειχαν σωστα προτυπα και λειτουργικα...ο κοσμος θα ηταν αγγελικα πλασμενος....που την βλεπεις την ταξη...της πουτ....ας γινεται αλλα πισω απο τις κλειστες πορτες.και στην τελικη κι εσυ που αναβεις με ενα ανδρικο πεος μερος της κοινωνιας εισαι......κι αν εσυ και ο καθε ανθρωπος που ειναι ή νιωθει γκει ή αμφισεξουαλικος,καταπιεσε� �ς τις επιθυμιες σου...
    να εισαι σιγουρος πως δεν θα αλλαξει τιποτα στον τροπο που μεγαλωνουν τα παιδια.....
    νιωθεις μια εντονη επιθυμια και την πολεμας με νυχια και με δοντια...μα και παλι την βρισκεις μπροστα σου.....
    σκεψου μπορεις να βγαλεις μια ολοκληρη ζωη ετσι;
    το ξαναβαζω γιατι δεν βγαινει με τιποτα...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. καπου να μιλήσω ....
    By pantzos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 22-03-2013, 10:51
  2. πρεπει καπου να μιλησω
    By dolphin in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 23-03-2012, 00:07
  3. ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...
    By matina24 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 17
    Last Post: 14-06-2011, 13:01
  4. Κάπου έχω χαθεί........
    By manner in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 47
    Last Post: 07-01-2011, 11:38
  5. Θελω καπου να μιλησω
    By reggaeM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 08-07-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •