Χρειαζομαι Βοηθεια λιγο!!!Σας παρακαλω!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257

    Χρειαζομαι Βοηθεια λιγο!!!Σας παρακαλω!!

    Ρε παιδια αυνανιζομαι καθε μερα,και οταν το κανεις αυτο βαριεσαι και ψαχνεις περιεργα πραγματα...Μολις αυνανιστηκα με σκυλια και εχω αυνανιστει και με τρανσεξουαλ!!!Αλλα φοβαμαι οτι θα το κανω στην πραγματικοτητα σκεφτομουν να παω με τρανσεξουαλ αλλα μετα ελεγα με τιποτα!Τι ειναι σωστο ρε παιδια?εχω μπερδευτει πια διαβαζω για σεξουαλικες φαντασειωσεις κτλ ειναι και αυτα τα βιντεο που αυνανιστηκα σεξουαλικες φαντασειωσεις?Πως μπορω να καταλαβω ποιες ειναι σωστες και αυτες που θελω να πραγματοποιησω στην πραγματικοτητα πχ δημοσιο σεξ που μου αρεσει πραγματικα?Ρε παιδια φοβαμαι οτι θα παω με τρανσεξουαλ και μετα θα νιωθω ασχημα η νομιζω οτι θα θελω να βλεπω την κοπελα μου(οταν βρω)να κανει σεξ με σκυλο!
    Η αληθεια ειναι οτι νιωθω χαλια παω και βλεπω τετοια βιντεο!Και κατι αλλο οταν ερχεται η ωρα της κορυφωσης παντα αλλαζει το μυαλο μου και δεν μου αρεσει αυτο που βλεπω και η σκεφτομαι κατι αλλο η τιποτα! Οποιος σπουδαζει ψυχολογια η οποιος εχει καποια γνωση επι του θεματος ας βοηθησει σας παρακαλω δεν αντεχω αλλο νιωθω χαλια και μπερδεμενος.
    Blonde guys are more fun ;)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Το οτι αυνανιζεσαι χρηστο δεν σημαινει οτι μετα θελεις περιεργα πραγματα.Και εγω εχω περασει φασεις που αυνανιζομουν καθημερινα,αλλα δεν φαντασιωνομουν γατες σκυλους ανηλικα κλπ...
    Και επειδη τα θεματα που εχεις ανοιξει τα θυμαμαι πολυ καλα θα σου πω οτι μαλλον θα πρεπει να ζητησεις βοηθεια ειδικου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Το οτι αυνανιζεσαι χρηστο δεν σημαινει οτι μετα θελεις περιεργα πραγματα.Και εγω εχω περασει φασεις που αυνανιζομουν καθημερινα,αλλα δεν φαντασιωνομουν γατες σκυλους ανηλικα κλπ...
    Και επειδη τα θεματα που εχεις ανοιξει τα θυμαμαι πολυ καλα θα σου πω οτι μαλλον θα πρεπει να ζητησεις βοηθεια ειδικου.
    Δεν μου δινει απαντηση σε αυτο που ρωταω για τις σεξουαλικες φαντασιωσεις!Μου λεει οτι θα πρεπει να βρω κοπελα κοινωνικη ζωη κτλ μιας και δεν εχω κανει σχεση ποτε!!!Μονο σεξ με ιεροδουλες
    Blonde guys are more fun ;)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    κανεις αλλος?Ρε παιδια θελω να ειμαι κανονικος γιατι να αυνανιζομαι με γιαγιαδες,σκυλια,τρανσεξου αλ??Ειναι σεξουαλικες φαντασιωσεις αυτες?Σας παρακαλω καποια βοηθεια δεν αντεχω αλλο
    Blonde guys are more fun ;)

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κι εμενα μου αρεσουν τα τρανσεξουαλς, αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα κατι μαζι τους, και δε ξερω αν θα ειχα προβλημα να το κανω. τα υπολοιπα φυσιολογικα μου φαινονται, αφου συνηθισει κανεις στις τσοντες, δε τον εντυπωσιαζουν πλεον οι απλες, κι αναζητα ολοενα και πιο παραξενες, πιο "ασχημες". ειναι η ιδεα του απαγορευμενου που μας εξιταρει, κι ετσι καταληγουμε να βλεπουμε τσοντες με σκυλια, αλογα, παππουδες, σκατολαγνεια, και δε ξερω κι εγω τι αλλο. αν εκει εξω δεν σου ρχεται να μιμηθεις τα ιδια, κι εχεις παει με κοπελα και ησουν νορμαλ, τοτε δε νομιζω πως εχεις καποιο προβλημα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    καλά ρε παιδιά κανείς άλλος???Ειμαι τοσο μπερδεμένος και νιώθω χάλια γιατι αυνανίζομαι με γιαγιάδες,σκυλια,τρανσεξου αλ και κανείς δεν βοηθάει?Δεν ειμαι τρολ λεω την αλήθεια!!!!!φορουμ υποστήριξης σεου λεει μετα...
    Blonde guys are more fun ;)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Βρε αγορι μου ,μηπως θα ξερει και κανεις για να σου απαντησει.... ας δεχτουμε αυτα που σου ειπε ο Κενο...(εκτος απο τα ζωα..που το θεωρω αρρωστο)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    Δεν μου δινει απαντηση σε αυτο που ρωταω για τις σεξουαλικες φαντασιωσεις!Μου λεει οτι θα πρεπει να βρω κοπελα κοινωνικη ζωη κτλ μιας και δεν εχω κανει σχεση ποτε!!!Μονο σεξ με ιεροδουλες
    Και έτσι όπως πάς δεν σε βλέπω με κοπέλα ούτε στο μέλλον. Ταίζεις τα ζωωδη ενστικτά σου και παραμελείς άλλα πιο σημαντικά θέματα. Να κρατήσεις την συμβουλή του ειδικού που σου είπε να βρεις μια κοπέλα. Να κυνηγάς την φυσιολογική ζωή, τα φυσιολογικά πράγματα. Εμένα όλα αυτά που γράφεις τόσο καιρό για τις φαντασιώσεις σου μου μοιάζουν ανωμαλίες και καλό είναι να το προσέξεις γιατί δεν σε βλέπω καλά... Από την άλλη είναι λογικό να έχεις βαρεθεί τις απλές τσόντες όταν τις βλέπεις καθημερινά και αρκετά συχνα που έχεις ανάγκη να κοιτάς για το ανώμαλο..
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Να πας σε ειδικο!!! Όσο είναι νωρίς για να μην βλάψεις ούτε εσένα αλλά ούτε και άλλους...
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    κανεις αλλος?Ρε παιδια θελω να ειμαι κανονικος γιατι να αυνανιζομαι με γιαγιαδες,σκυλια,τρανσεξου αλ??Ειναι σεξουαλικες φαντασιωσεις αυτες?Σας παρακαλω καποια βοηθεια δεν αντεχω αλλο


    Χρήστο μου, δεν χρειάζεται ν' ανησυχείς υπερβολικά και να βασανίζεσαι! Βέβαια κι εγώ συμφωνώ μ' όσους σου πρότειναν την συνεργασία μ' ειδικό
    για να δώσεις λύση κι απ' ότι είπες ήδη βρίσκεσαι σε διαδικασία θεραπείας. Μετά, αφού κι εσύ ο ίδιος συνέχεια αμφισβητείς τις φαντασιώσεις σου σαν
    μόνιμες μεθόδους σεξουαλικής ικανοποίησης, αυτό σημαίνει πως κι εσύ πιστεύεις, ότι πρόκειται για υποκατάστατα της ερωτικής επαφής με το άλλο φύλο!
    Έτσι εξηγείται κι αυτό που λέει μέχρι στιγμής ο ψυχολόγος σου, δηλ. την σύναψη σχέσης με κοπέλα και την βελτίωση της καθημερινότητάς σου. :)
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω λεω να ακους τα ενστικτα σου και βλεπεις τις προτιμισεις σου. (αλλα προς Θεου ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΟ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ)

    απλα εισαι αγορακι κ συμβαινει να σαι στο ντελιριο σ μην προδιαθετεις πως ειναι σωνει κ καλα επικυνδινο. επικυνδινο θα ηταν αμα ειχες προβει σε πραξεις. εσας με ολα σας σηκωνεται αμα ειστε μικροι (φανταζομαι δλδ δεν ειμαι και σιγουρη)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.Πηγαίνω σε ψυχολόγο και αυτο που μου λέει ειναι να κάνω καποιά σχέση με κοπέλα.Ειμαι 19 και οι ορμόνες μου η αλήθεια ειναι λίγο κάπως.Απλά ανησύχησα οτι επεισή αυνανίζομαι με κατι νόμιζα οτι θα ηταν σεξουαλική φαντασείωση.Δεν ξέρω αυτο με το τρανσέξουαλ και να βλέπω γυναίκες να κάνουν σέξ με σκύλο πάντως με ερεθίζει σαν σκέψη!Ισως να΄μαι και μπερδεμένος και αμα συμβεί στην πραγματικοτητά να μην το θέλω.Απλά νιώθω άσχημα να αυνανίζομαι με τέτοια βίντεο ενω αλλα παιδιά αυνανίζονται με κανονικά βίντεο,νιώθω οτι δεν είμαι νορμάλ,και εκείνη την ωρα που εχω στύση δεν μπορώ να το ελέγξω τι βλέπω ,το μόνο καλό ειναι οτι μετά το μετανιώνω και αηδιάζω
    Blonde guys are more fun ;)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    απλα ειναι κατι καινουργιο κ απαγορευμενο το σεξ με ζωα και ισως γι αυτο να σ εξιταρει. το θεμα δλδ του απαγορευμενου και οχι αυτη καθ αυτη η πραξη.

    τωρα το να βρεις κοπελα δεν πρεπει να στο πει ο γιατρος η ο οποιοσδηποτε αλλος!!!!!!!ειναι ελεηνο!αυτα δεν προγραμματιζονται! θα σου τυχει να την βρεις δεν θα ψαχνεις σωνει και ντε, επειδη μπορει εσυ να την βρεις για αλλους λογους επειδη βιαζεσαι αλλα να μην παρεις στον λαιμο σ κ καποιο κακομοιρο κοριτσακι που ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΜΟΝΟ , ο ερωτας δεν ειναι σε σχεδιαγραμμα επι πινακι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Χρήστο η όρεξη σου για ανήλικα και παιδάκια έφυγε?
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Αν μιλάς για τον φίλο μου δυστυχώς ξανακατέβασε καποιές άλλες φορές αλλά δεν του άρεσε ειναι αηδία του έρχεται να ξεράσει οταν το σκέφτεται δεν υπαρχει σωμα για να νιώθεις έλξη, εκτός αν είναι 13+ οι κοπέλες νομίζω εκεί δεν θα του φύγει ποτέ η σωματική έλξη, αλλα στην ζωή του δεν υπάρχει περίπτωση να κανει κάτι με κάποια κοπέλα κατω των 15,ειχε παεί στο αιγινητειο σε εναν ψυχίατρο να του πει αυτα που έκανε και δεν ανησύχησε καν του λέει οτι ειναι το απογορευμένο που σε τραβάει να το κάνεις,και αυτη ειναι η αλήθεια η καρδιά του χτυπαγε σαν τρελή οταν το έκανε (οπως μου ειχε πει) ,και του ειπε οτι θα περάσει.Βασικά εγώ θα σταματήσω να αυνανίζομαι καθε μέρα γιατι πέφτει η σεξουαλική ορμή μου και βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια.Βροκεν λογικα καποια κοπέλα θα βρώ καλοκαιράκι έρχεται!!!
    Blonde guys are more fun ;)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 18-05-2012, 21:52
  2. Θα εκτιμούσα πολύ την γνώμη σας! παρακαλώ διαθέσετε λίγο χρόνο για 'μενα...
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 08-04-2012, 00:21
  3. χρειαζομαι βοηθεια
    By frozen_heart in forum Κακοποίηση
    Replies: 58
    Last Post: 13-03-2012, 18:56
  4. Επιλογή ψυχολόγου...λιγο βοήθεια.
    By dimm in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 37
    Last Post: 05-11-2009, 18:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •