δεν είμαι καλά...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    δεν είμαι καλά...

    έχω να δηλώσω κάτι...ΒΑΡΙΕΜΑΙ αφάνταστα να διαβάσω...δεν ξέρω τι να κάνω....μου λείπει τρομερά κ ο σύντροφος μου...δεν είμαι καλά,δεν είμαι καλά....δεν ξέρω τι να κάνω...έχω πολλά νεύρα....μου έρχεται να βάλω τα κλάματα...δεν ξέρω τι μου συμβαίνει...εκεί που λέω ωραία τώρα θα κάτσω να διαβάσω κ μετά θα έχω όλο το χρόνο να ασχοληθώ με τον εαυτό μου...κ εκεί που πάω να ξεκινήσω με πιάνει ένα πλάκωμα στο στήθος άλλο πράγμα...ξέρετε τι καταφέρνω στο τέλος????να κάθομαι μπροστά στον υπολογιστή κ να βλέπω τη μια ταινία πίσω από την άλλη....τι μου συμβαίνει?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    δεν φτάνει όλο αυτό....νιώθω τελείως αντί ερωτική....άσχημη.....

  3. #3
    Παράτησες να κάνεις αυτά που σε γεμίζουν και να έχεις στόχους, κι αυτο έγινε σταδιακα με αυξητικό βαθμό και το αποτέλεσμα σε τετοιες περιπτωσεις είναι αυτα που σου συμβαινουν τωρα, βαριεσαι, νευρα, απραξια κλπ και να σου πέφτει και η αυτοεκτιμηση, δλδ να νοιωθεις αντιερωτικη και ασχημη. Μου βγαζει ότι η απουσία του συντροφου σου ειναι η αιτία για όλα τα υπόλοιπα, και γι αυτα που παρατησες και για όλα αυτα που σου συμβαινουν τωρα. Λογος απουσίας του, δουλειες/σπουδες και τετοια ή χωρισμός? Σκέψου τι ειναι αυτα που σου λειπουν, βρες το κουραγιο και μπες στη φαση να τα ξαναδημιουργήσεις ή να ξαναβρεις. Με το να μπεις σε τεοια φαση ειναι βεβαιο ότι θα ξεφύγεις από την ασχημη ψυχολογια που εισαι τωρα. Ο υπολογιστης θα σε κρατα καθηλωμένη κι εκει που ησουν εκει θα εισαι...
    γιάννης

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    όχι δεν είναι χωρισμός είναι εξεταστική κ μάλιστα η τελευταία του γιατί μετά από αυτή παίρνει πτυχίο...!!!!!το ξέρω ότι ο υπολογιστής με κρατάει καθηλωμένη....αλλά όσο κ αν προσπάθησα το μόνο που κατάφερα είναι αντί να είμαι μπροστά στον υπολογιστή να κοιμάμαι περισσότερες ώρες...!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Αν δε θελεις να πιεστεις και να διαβασεις μην το κανεις..αλλα μη νιωθεις και τυψεις γι'αυτο...αφιερωσε χρονο στον εαυτο σου, βρες αλλες ασχολιες, βγες με φιλους, διαβασε λογοτεχνικα αν σου αρεσουν , πηγαινε για μπανια στη θαλασσα, πηγαινε μια βολτα στην αγορα κανε κατι να ξεφυγεις απτην οθονη του υπολογιστη σου! Προσπαθησε πρωτα για τον εαυτο σου κ μετα για τη σχολη σου... η υγεια παντα προεχει! ολοι περνανε τις φασεις τους κι εγω ενα ολοκληρο εξαμηνο ημουν χαπακωμενη κ τεζα στο κρεβατι δεν εβλεπα κοσμο δεν πηγαινα σχολη κ στην εξεταστικη περασα 2 μαθηματα κ αυτα με το ζορι..αλλα η ζωη συνεχιζεται μη νιωθεις ασχημα, οσο για τον φιλο σου, θα επιστρεψει συντομα; εχετε καλες σχεσεις;
    Will I ever be free?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ξεκίνησα γυμναστήριο μαζί με μια φίλη μου κ μπορώ να πω πως νιώθω ήδη καλύτερα....ναι με τον σύντροφο μου έχουμε πολύ καλές σχέσεις κ αγαπάμε πολύ ο ένας τον άλλο...απλά αυτή τη φορά μου έλειψε περισσότερο κ από τότε που μπάρκαρε κ έκανα να τον δω 6 μήνες...!!!

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 13:56
  2. δεν ειμαι καλα....
    By dimitris33 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 25-04-2012, 19:55
  3. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 22:29
  4. δεν ειμαι καλα..
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 02-10-2010, 04:40
  5. είμαι καλά...
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-2008, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •