Υπάρχουν στο φόρουμ ομοφυλόφιλοι/λες? Ας ερθουν μοιραστουν την εμπειρια τους.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547

    Υπάρχουν στο φόρουμ ομοφυλόφιλοι/λες? Ας ερθουν μοιραστουν την εμπειρια τους.

    Καλημεριζω το αγαπητο φορουμ.

    Θα ηθελα σας παρακαλω, αν υπαρχει εδω ατομο ομοφυλοφιλο να μοιραστει μαζι μας το πως και ποτε αντιληφθηκε την προτιμηση του, αν κανει πραγματα και με το αντιθετο φυλο και βεβαιως αν μπορει να ακουσει τη δικη μου ιστορια και να μου πει μια αποψη. αυτα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Βρε Τζιμυ δεν εισαι γκει.
    Ερωτευσεαι γυναικες , στο προηγουμενο ελεγες οτι ειδες μια κολυμβητηριο και σου σηκωθηκε.
    Ουτε καν μπαι δεν εισαι , αλλα και να ησουν που ειναι το κακο?
    Συνελθε.....

    Μια καλη ιδεα θα ηταν να δοκιμαζες να κανεις κατι με αντρα. Το πιο πιθανο ειναι να μην προχωρουσες σε πραξη και να σου εφευγε η ιδεα.

  3. #3
    Βρε Τζιμ, ότι σου κατέβει στο κεφαλι το ανοίγεις θέμα?? Το τι εισαι και τι δεν εισαι μόνο εσυ το ξέρεις, όπως το αντιλαμβάνεσαι και το αισθάνεσαι και δε θα το μάθεις μέσα από το τι θα σου πει ο καθένας.
    γιάννης

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Εγω ζηταω απλα αν υπαρχουν τετοια ατομα εδω μεσα να μοιραστουν την εμπειρια τους γιατι ειμαι σιγουρος οτι ολοι οι γκει καπως ετσι ξεκινησαν...με αμφιβολιες, με αρνηση και εν τελει με αποδοχη... Πιστευω θα ειναι ενα καλο μετρο και γνωμονας για το αν οντος αυτο που περναω ειναι αυτο που νομιζω...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Βρε Τζιμυ δεν εισαι γκει.
    Ερωτευσεαι γυναικες , στο προηγουμενο ελεγες οτι ειδες μια κολυμβητηριο και σου σηκωθηκε.
    Ουτε καν μπαι δεν εισαι , αλλα και να ησουν που ειναι το κακο?
    Συνελθε.....

    Μια καλη ιδεα θα ηταν να δοκιμαζες να κανεις κατι με αντρα. Το πιο πιθανο ειναι να μην προχωρουσες σε πραξη και να σου εφευγε η ιδεα.
    Το εχω σκεφτει αλλα επειδη φοβαμαι πως εστω και αν εμφανιστω σε καποιο γκει ατομο εδω ακομα και τπτ να μην κανω θα μαθευτει με καποιο τροπο...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    με συγχωρεις που θα κανω τον δικηγορο του διαβολου,αλλα το θεμα σου θα ειχε προοπτικες αν μπορουσε καποιος να μιλησει "ανοιχτα" χωρις τον φοβο να πεταχτει κανενα αξιοτιμο μελος και να τον κανει ρομπα ξεκουμπωτη μελλοντικα σε καποιο αλλο θεμα..!αν με καταλαβαινεις..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    με συγχωρεις που θα κανω τον δικηγορο του διαβολου,αλλα το θεμα σου θα ειχε προοπτικες αν μπορουσε καποιος να μιλησει "ανοιχτα" χωρις τον φοβο να πεταχτει κανενα αξιοτιμο μελος και να τον κανει ρομπα ξεκουμπωτη μελλοντικα σε καποιο αλλο θεμα..!αν με καταλαβαινεις..
    Δεν νομιζω πως ειναι αυτος ο λογος...

    Απλα δεν ενδιαφερεται κανεις να βοηθησει ή δεν με παιρνει στα σοβαρα...

    Γιατι δλδ καποιος να ντρεπεται ανωνυνα να φανερωσει τα γουστα του? και για ποιο λογο καποιος να τον κοροιδεψει αργοτερα δεν καταλαβαινω?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Δεν νομιζω πως ειναι αυτος ο λογος...

    Απλα δεν ενδιαφερεται κανεις να βοηθησει ή δεν με παιρνει στα σοβαρα...

    Γιατι δλδ καποιος να ντρεπεται ανωνυνα να φανερωσει τα γουστα του? και για ποιο λογο καποιος να τον κοροιδεψει αργοτερα δεν καταλαβαινω?
    εγω νομιζω Jim πως η mnimonio εχει δικιο....καποιοι ισως δεν νιωθουν αρκετα ετοιμοι να το μοιραστουν ετσι απλα....
    φυσικα και σε περνουμε σοβαρα.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    εγω νομιζω Jim πως η mnimonio εχει δικιο....καποιοι ισως δεν νιωθουν αρκετα ετοιμοι να το μοιραστουν ετσι απλα....
    φυσικα και σε περνουμε σοβαρα.....
    Ας στειλουν Pm τοτε

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    εχει συμβει jim..δεν αμφισβητισα την σοβαροτητα των γραπτων σου καθολου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Το προβλημα μου ειναι πως χανω χρονο εξαιτιας αυτου του θεματος...και οχι μονο χρονο αλλα και η ψυχολογια μου πεφτει κατακορυφα...και ειναι λογικο... ολη μου τη ζωη με απασχολει το σεξουαλικο...και ειναι τοσο σημαντικο κομματι της ζωης μου... ειναι ζωτικο... προσωπικα η ελλειψη ερωτικων επαφων (εκτος απο τον εναν χρονο που ειχα σχεση) στη ζωη μου με εχει γονατισει παρα πολυ και πραγματικα μου εριξε ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ την ποιοτητα της ζωης μου ενω σε ολους τους αλλους τομεις πιστευω ειμαι απο απλα οκ εως πολυ καλα... ή τουλαχιστον εχω την δυναμη να αντιμετωπισω τα θεματα...ομως η περιπτωση να ειμαι ομοφυλοφιλος με εχει κομματιασει... δεν μπορω πολλες φορες να κοιμηθω...ή ξυπναω με ταχυκαρδιες...

    Αν ειμαι τουλαχιστον να καθαρισει το τοπιο να το παρω αποφαση και να δω πως θα κινηθω απο δω και περα γιατι ερχονται στιγμες που ο πονος ειναι αφορητος....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Το προβλημα μου ειναι πως χανω χρονο εξαιτιας αυτου του θεματος...και οχι μονο χρονο αλλα και η ψυχολογια μου πεφτει κατακορυφα...και ειναι λογικο... ολη μου τη ζωη με απασχολει το σεξουαλικο...και ειναι τοσο σημαντικο κομματι της ζωης μου... ειναι ζωτικο... προσωπικα η ελλειψη ερωτικων επαφων (εκτος απο τον εναν χρονο που ειχα σχεση) στη ζωη μου με εχει γονατισει παρα πολυ και πραγματικα μου εριξε ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ την ποιοτητα της ζωης μου ενω σε ολους τους αλλους τομεις πιστευω ειμαι απο απλα οκ εως πολυ καλα... ή τουλαχιστον εχω την δυναμη να αντιμετωπισω τα θεματα...ομως η περιπτωση να ειμαι ομοφυλοφιλος με εχει κομματιασει... δεν μπορω πολλες φορες να κοιμηθω...ή ξυπναω με ταχυκαρδιες...

    Αν ειμαι τουλαχιστον να καθαρισει το τοπιο να το παρω αποφαση και να δω πως θα κινηθω απο δω και περα γιατι ερχονται στιγμες που ο πονος ειναι αφορητος....
    Γιατι;... Δηλαδη εξηγησε μου απλα γιατι;

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Γεία σου Jim!!!! διάβασε το θεματάκι μου αν θέλεις... δεν ξέρω αν βοηθάει... εγώ εχω΄συνιδιτοποιησει τι είμαι. Απλα το κρύβω. Κάνω ότι κάνω και απλά δεν δίνω αναφορά σε κανέναν άλλο παραμόνο στα άτομα με τα ίδια γούστα... πάντα κινούμαι πολυ προσεκτικά βέβαια . Ζω σε μια κλειστή κοινωνία... τι θα έλεγες αν μάθαινες οτι η διπλανή σου που έχει σχέση με άνδρα (και φυσικά της αρέσει) έχει κανει και λεσβιακό.... αλλα όχι μονο αυτο είναι και λάτρης του!! Παράλληλα ο κολυτός μου είναι γκέι , δηλομένος , εννοηται οτι στο τοπο μας ειναι "φανερό μυστικό" είναι θυλιπρεπης... το θεμα είναι οτι εγω , τον είχα αποδεχθεί και πριν το παραδεχθει... Το δικό μου θέμα είναι ηθικό... αγαπάω το αγόρι μου αλλα αισθάνομαι άβολα για τα γούστα μου... νιώθω οτι πάντα κάποιον θα μειώνω... δλδ είτε εκείνον λόγω τ οτι μου αρεσει το σεξ με γυναίκες ητε τις τότε εμπειρίες που είχα επειδή μ αρεσουν και οι άνδρες.. με αυτες είμαι απολυτα ξεκάθαρη... με εκείνον όχι... του είχα πει απλα για κάτι φιλιά τπτ παραπάνω... εγώ αναρωτιέμαι μίπως υπαρχει σε όλους μας αυτη η τάση κ απλα τη καταπιέζουμε λόγω κοινωνίας;;; και σαν να μη φτάνει αυτο , επειδη διαβάζω διάφορα , νιώθω και τύψεις λόγω τ οτι αμαρτάνω... Θέλω γνωμες... μηπως καταβάθως είμαστε όλοι γκέι;;;; επίσης τη τάση την είχα απο 11 χρονών περίπου. Την έπνιγα, μετά μιλησα στο κολυτό μου & στην κολιτή μου στρειτ παρακαλώ και δεν είχε κανενα πρόβλημα (εχω αρχισει ν ανυσιχω κ για αυτη!!! αν κ ειναι πολυ άνετο άτομο) τι στο καλο... 2 στους 3 μεσα σε μια παρεα με ομοφυλοφιλικές τάσεις... είναι λογικό;;; απ την αλλη παρα είναι συχνο λόγω τις ελεθερείας της σημερνής εποχής... μίπως τελικά να πρεπει ν αρχίζει να χαρακτιρίζεται φυσιολογικό (κατα τα λεγομενα των άλλων) γιατι δεν αυξάνεται... απλα τα ατομα ακδιλονονται... άρα;;; για σκέψου... οι αρχαίοι θεωρούσαν όλοκληρομένο άνθρωπο αυτόν που είχε συννάψει και με τα δύο φύλα σχέση. Τι έχεις να πεις γ αυτό;;;

  14. #14
    Δεν σε καταλαβα φιλε; Θες να δεις αν εχεις τάση; Ναι όλοι περνάμε απο το στάδιο της μη ξεκαθαρης σεξουαλικης ταυτότητας και υποτίθετε μεχρι το τέλος της εφηβειας εχουν καταλήξει.. Υπενθυμίζω οτι τα ηλικιακα όρια είναι συμβολικά της ορίμανσης και όχι ΄πραγματική ορίμανση...
    Βασικά.. σκέφτηκα ότι είναι απλό το θεματάκι σου.. θα μπεις σε μια ιστοσελίδα με πορνο.. θα βάλεις πρωτα μια τσοντα με 2 γυναίκες και μετά μια με 2 άντρες.. αν σου σηκωθεί με τις γυναίκες είσαι ετερο.. αν με τους άντρες είσαι όμο.. αν και με τους 2 τοτε το πας για by...:cool:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Tinos
    Posts
    233
    Αδιακριτος δεν ειναι αυτη η απαντηση. σε πολλους στρειτ τους σηκωνεται με γκει πορνο γιατι 1 το μυαλο τους το λαμβανει ως απαγορευμενο κ οτι ειναι απαγορευμενο ειναι πιο ερεθιστικο,και δευτερον θα ηταν φυσιολογικο να τους σηκωθει επισης επειδη το μυαλο εστιαζει στο σεξ ανεξαρτητα με το αν γινεται αναμεσα σε 2 αντρες,σε 2 γυναικες η σε ενα ετεροφυλο ζευγαρι,απλα ερεθιζονται απο την πραξη...κι εγω ειχα παλιοτερα δει για πλακα μια τσοντα με τριο και ερεθίστηκα,παει να πει πως θελω να κανω τριο??? και μονο στην ιδεα λεω ποτε στη ζωη μου
    [COLOR="black"][B]Μη χτίζεις ποτέ μεγαλύτερο σπίτι από τη σκεπή που μπορείς να βάλεις σ'αυτό[/B][/COLOR]

Similar Threads

  1. ομοφυλόφιλοι με το άλλο φύλο?
    By neofermeni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 05-05-2018, 08:13
  2. ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΛΙ
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 27-10-2009, 19:43
  3. προς τους υπευθυνους του φορουμ!
    By stefanos_la_del_barrio in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 04-08-2009, 12:34
  4. Υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσει αυτός ο τύπος άντρα;
    By Jane in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 115
    Last Post: 03-07-2009, 10:12
  5. Replies: 34
    Last Post: 05-01-2008, 18:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •