ΧΩΡΙΣΜΟΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 95
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by giorgoszik View Post
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ .ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΒΑΖΕ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΡΕΛΙΤΣΑ.ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΨΩ Η ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΣΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ???? ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??
    Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
    Στο χέρι σου είναι να κάνεις ότι σε βοηθάει να αισθάνεσαι καλύτερα. Όμως σίγουρα αυτή δεν θα αισθάνεται καλύτερα αν ξεκόψεις τις φίλες της. Οπότε, διαλέγεις και παίρνεις. Πάντως, ένας ωραίος τρόπος για να μην τολμήσουν να σε ξαναπάρουν θα ήταν να μην το παίζεις καθόλου τρελίτσα και υπεράνω, αλλά να δείξεις ότι έχεις καταλάβει γιατί σε παίρνουν.
    Μπορείς για παράδειγμα να πεις: "Καταλαβαίνω ότι σας βάζει να με παίρνετε για να με ψαρεύετε, είναι προφανές ότι δεν μ' έχει ξεπεράσει ακόμη. Όμως, μάλλον θα την βοηθούσε περισσότερο να πάψει να ασχολείται μαζί μου, έτσι θα είναι πιο εύκολο να συνεχίσει τη ζωή της όπως έκανα εγώ. Περαστικά της!"

  2. #32
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
    Στο χέρι σου είναι να κάνεις ότι σε βοηθάει να αισθάνεσαι καλύτερα. Όμως σίγουρα αυτή δεν θα αισθάνεται καλύτερα αν ξεκόψεις τις φίλες της. Οπότε, διαλέγεις και παίρνεις. Πάντως, ένας ωραίος τρόπος για να μην τολμήσουν να σε ξαναπάρουν θα ήταν να μην το παίζεις καθόλου τρελίτσα και υπεράνω, αλλά να δείξεις ότι έχεις καταλάβει γιατί σε παίρνουν.
    Μπορείς για παράδειγμα να πεις: "Καταλαβαίνω ότι σας βάζει να με παίρνετε για να με ψαρεύετε, είναι προφανές ότι δεν μ' έχει ξεπεράσει ακόμη. Όμως, μάλλον θα την βοηθούσε περισσότερο να πάψει να ασχολείται μαζί μου, έτσι θα είναι πιο εύκολο να συνεχίσει τη ζωή της όπως έκανα εγώ. Περαστικά της!"
    ...χαχα! Αυτό θα ήταν όντως το καλύτερο...:ΡΡ

  3. #33
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
    Στο χέρι σου είναι να κάνεις ότι σε βοηθάει να αισθάνεσαι καλύτερα. Όμως σίγουρα αυτή δεν θα αισθάνεται καλύτερα αν ξεκόψεις τις φίλες της. Οπότε, διαλέγεις και παίρνεις. Πάντως, ένας ωραίος τρόπος για να μην τολμήσουν να σε ξαναπάρουν θα ήταν να μην το παίζεις καθόλου τρελίτσα και υπεράνω, αλλά να δείξεις ότι έχεις καταλάβει γιατί σε παίρνουν.
    Μπορείς για παράδειγμα να πεις: "Καταλαβαίνω ότι σας βάζει να με παίρνετε για να με ψαρεύετε, είναι προφανές ότι δεν μ' έχει ξεπεράσει ακόμη. Όμως, μάλλον θα την βοηθούσε περισσότερο να πάψει να ασχολείται μαζί μου, έτσι θα είναι πιο εύκολο να συνεχίσει τη ζωή της όπως έκανα εγώ. Περαστικά της!"

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΩΡΑ.ΤΟΠ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΣΚΙΨΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΟΥΣΑ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΩ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΛΕΜΜΑ ΑΓΡΙΟ(ΕΧΩ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ) ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ.ΜΕ ΧΑΖΕΥΕ... ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΥΠΙΚΑ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΕΣ. ΕΓΩ ΜΕ Π@@@@@ΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.

  4. #34
    ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΜΟΝΟΣ ΟΣΟ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΡΙΣ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ. ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΕΙ ΠΙΣΩ.ΧΤΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ.Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΣΑ , ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ(ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΕ ΜΠΡΟΣΤΑΤΖΑ) ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?Η ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ? (ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΛΕΟΝ ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΤΙ ΑΛΛΩΝ)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ασε τι θελουν αυτες γιωργο, κοιτα τι θες εσυ. Εσυ θeς να πας για μπανιο? Πηγαινε. Δε θες? Μην πας. Θες να τους μιλας? Μιλα τους. Δε θες? Μην τους μιλας.
    Εγω θα ελεγα οτι ο λογος που σου μιλανε καθε τοσο ειναι οτι σε λιγουρευονταν απο οταν τα ειχες με τη φιλη τους :p

  6. #36
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Ασε τι θελουν αυτες γιωργο, κοιτα τι θες εσυ. Εσυ θeς να πας για μπανιο? Πηγαινε. Δε θες? Μην πας. Θες να τους μιλας? Μιλα τους. Δε θες? Μην τους μιλας.
    Εγω θα ελεγα οτι ο λογος που σου μιλανε καθε τοσο ειναι οτι σε λιγουρευονταν απο οταν τα ειχες με τη φιλη τους :p
    ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΟΜΩΣ. ΜΗΠΩΣ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ?ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Για αυτο σου λεω υπαρχει πιθανοτητα να ασχολουνται μαζι σου οχι επειδη το θελει η πρωην, αλλα επειδη το θελουν αυτες! Και η πρωην να της βαζει ομως και ας εχει αλλη σχεση δεν ειναι παραξενο, δυστυχως. Γινονται αυτα και χειροτερα συνεχεια.

  8. #38
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Για αυτο σου λεω υπαρχει πιθανοτητα να ασχολουνται μαζι σου οχι επειδη το θελει η πρωην, αλλα επειδη το θελουν αυτες! Και η πρωην να της βαζει ομως και ας εχει αλλη σχεση δεν ειναι παραξενο, δυστυχως. Γινονται αυτα και χειροτερα συνεχεια.
    eyxaristw poly

  9. #39
    ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΗ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ '' ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ.ΣΕ ΠΟΛΛΑ.ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΕΣ. '' ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΧΑΖΟΣ. ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΕΤΕ?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    εχει γινει οτι μαλλον δεν ειναι τοσο κολλητες!

  11. #41
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    εχει γινει οτι μαλλον δεν ειναι τοσο κολλητες!
    ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΤΙ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    βουρ στο μπατζα
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by giorgoszik View Post
    ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΜΟΝΟΣ ΟΣΟ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΡΙΣ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ. ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΕΙ ΠΙΣΩ.ΧΤΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ.Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΣΑ , ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ(ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΕ ΜΠΡΟΣΤΑΤΖΑ) ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?Η ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ? (ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΛΕΟΝ ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΤΙ ΑΛΛΩΝ)
    μαλλον η συγκεκριμενη κοπελα εχει τσιμπηθει μαζι σου, η γενικα μπορει να σε γουσταρει σαν ατομο, σαν χαρακτηρα...
    γιατι το σκεφτεσαι? επειδη γνωριστηκατε μεσω της κοπελας σου σημαινει οτι ειναι παγιδα κλπ?
    εσυ σαν ανθρωπος εχεις καθε δικαιωμα να βγαινεις να πηγαινεις οπου θες και με οποια-οποιον θες.

    αμα αυτη η κοπελα ειναι καλη σαν χαρακτηρας γιατι να μη κρατησετε επαφες? εστω και σαν φιλοι αμα δε τη βλεπεις αλλιως και εκεινη μπορει να μη σε βλεπει ερωτικα αλλα σαν φιλο...

    κι εγω εχω κρατησει φιλιες με κοπελες και αγορια που ηταν φιλοι του πρωην μου..
    ο πρωην ηταν ενας μπιπ!! αλλα καποιοι φιλοι του και φιλες του ειχαν πολυ καλο χαρακτηρα και ετσι κρατησαμε επαφες..

    οποτε.. να επανερθω στα δικα σου..
    κανε φιλιες, περνα καλα και αμα τυχει κατι παραπανω ετυχε..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Θα συμφωνήσω με Αικατερίνη! :)
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  15. #45
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Θα συμφωνήσω με Αικατερίνη! :)

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ Η ΠΡΩΗΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΚΑΡΤΟΣ, ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΛΕΞΕ Η ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΚΟΨΕ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΨΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ.Κ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ???

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμός...
    By anniw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 02-11-2011, 22:34
  2. χωρισμός
    By zouzounitsaaa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 21-07-2010, 00:31
  3. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kely in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 04-06-2010, 00:13
  4. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kimkara in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 31-01-2010, 15:45
  5. Χωρισμός
    By Candle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 22-09-2007, 14:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •