η σχεση με τον ψυχιατρο - Page 82
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 82 of 142 FirstFirst ... 3272808182838492132 ... LastLast
Results 1,216 to 1,230 of 2118
  1. #1216
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Στο τέλος...
    Έπαιξαν με τη σειρά: Προπονητής=Ψυχίατρος
    Παίκτες=Κάσσυ,Interrapted /Αντίπαλοι παίκτες=Κατάθλιψη,Φοβία,Κρ� �ση,Υστερία,Αυτοκαταστροφή
    Τέρμα 1=Διαταραχή /Αντίπαλο τέρμα=Ο υγιής εαυτός μας
    Μπάλα=Διάθεση
    Τερματοφύλακας=Τα ματζουνοχάπια μας

  2. #1217
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    παλι ρε συ kassi επιασες ολη την παραβολη μου!!!!!!!!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  3. #1218
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Και εσένα ήταν καλή η παραβολή όμως και εμπνεύστηκα...

  4. #1219
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    λοιπον περνω 2 φορες το γιατρο μου στο τηλ
    _γιατρε δεν ειμαι καλα
    - κι εγω τι μπορω να κανω απο το τηλ κ με πηρες τηλ????????????????????????????????

    τωρα φταιω εγω αν περασω απο την εξιδανικευση στην υποτιμηση???????????????????????????????? ??????????????????????????

    κ ποιον επρεπε να παρω
    20 Ιουλιου ηταν η επετειο του γαμου μας

    τωρα ειμαι καλυτερα
    κι αναρωτιεμαι???????????????????????????? ??????????????
    να τα ηχογραφω σε cd κ να του τα πηγαινω???????????????????????????????????? ????????
    εγω θα ειμαι η οριακη που αλλαζει αποτομα κ δραματικα τη γνωμξη τηςςςςς???????????????????????
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  5. #1220
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Σου ρίχνουν χυλόπιτα και μετά φταίμε εμείς που είμαστε κυκλοθυμικές...Κάποιος την ενεργοποιεί αυτή την κυκλοθυμία..Και κρατιέμαι..Λέω δεν θα βγει και μου την κάνουν..Λες και τα ζητάει ο οργανισμός τους ένα πράγμα...

  6. #1221
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Ωχ...πάει,χάλασε και ο δικός σου.Τι κουφό ήταν αυτό?Αν δεν μπορεί δηλαδή να βοηθήσει αυτός τότε ποιος μπορεί?

  7. #1222
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ax...Μια ελπίδα την είχαμε και εμείς..Στον ψυχαναλυτή της Ίντερ και μας την κάνει και αυτός...Όχι ρε παληκάρι..Μην μπαίνεις στον κακό το δρόμο....Σε πάει για ανώμαλο κατοστάρι ο ντόκτορας Ίντερ...

  8. #1223
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    το καταλαβα
    βλεπεις τωρα που \"εμπορικοποιηθηκε\"χαλασ� � η ποιοτητα στο παιχνιδι
    μου εχει γυρισει η βιδα
    ακου γιατι με πηρες??????
    τι μπορω να κανω απο το τηλ?????
    εγω του λεγα οτι το μυαλο μου στροφαρει επικυνδυνα κι αυτος γιατι με πηρες?
    ελα ντε! το μετανιωσα..
    ετσι ειναι ρε kassi απο καπου βγαινει αυτη η ταση να αλλαζει η γνωμη κ αποτομα κ δραματικα
    δεν ειμαστε κ τοσο πια....
    ειπαμε!
    να μην μπορεις να παρεις τον ψυχιατρο σου σε φαση κρισης????τον οδοντιατρο να επαιρνα τηλ πιο πολλσ θα μου ελεγε!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #1224
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    το καταλαβα
    βλεπεις τωρα που \"εμπορικοποιηθηκε\"χαλασ� � η ποιοτητα στο παιχνιδι
    μου εχει γυρισει η βιδα
    ακου γιατι με πηρες??????
    τι μπορω να κανω απο το τηλ?????
    εγω του λεγα οτι το μυαλο μου στροφαρει επικυνδυνα κι αυτος γιατι με πηρες?
    ελα ντε! το μετανιωσα..
    ετσι ειναι ρε kassi απο καπου βγαινει αυτη η ταση να αλλαζει η γνωμη κ αποτομα κ δραματικα
    δεν ειμαστε κ τοσο πια....
    ειπαμε!
    να μην μπορεις να παρεις τον ψυχιατρο σου σε φαση κρισης????τον οδοντιατρο να επαιρνα τηλ πιο πολλσ θα μου ελεγε!
    Τι να σου πω;Μας εξασκούν βρε στο να μάθουμε να τρώμε χυλόπιτα...Μέρος της ψυχοθεραπείας και αυτό.....Κοίτα από τα 20 μηνύματα που έστελνα θα απαντούσε......και σε κανένα μπορεί....Χαχα..Απαντούσε στα λίαν ιατρικά....Ρε βρες κι εσύ κανάν άλλο εν ώρα κρίσης..Έχουν κι αυτή τη μαλακία να σε ηρεμούν και κολλάς......Πες γιατρέ είπα φεύγω φεύγω θα βρω άλλη γκόμενα---ουπς γιατρό εννοούσα...Μωρέ μην τα παίρνεις στα σοβαρά..Ίντερ εγώ αν τα έπαιρνα πιο σοβαρά θα αποκτούσα την οριακή αυτούσια,που δεν την έχω...Κάνε και λίγο χιούμορ..Πες δεν πειράζει βρε αδερφέ..Θα έχει κι αυτός τα δικά του,άνθρωπος είναι.....Κοινώς χτίσε άμυνα κατά της τερηδόνας-απόρριψης!!!!Καλό αυτό με τον οδοντίατρο...

  10. #1225
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Καλύτερα να σε λένε στην κοσμάρα σου και κουκουρούκου παρά να με γαμάει η βουλιμία ή στο τέλος να καταλήξω να χαρακώνομαι...
    Εφ\'όσον αυτοί σε είδαν και αύριο δεν θα είναι στην κρίση σου να σε συγκρατήσουν,εφ\'όσον σε πλήγωσαν και δεν θα τους καεί καρφί κάνε κάτι και για εσένα...Εν τέλει εσύ με πληγώνεις αλλά γιατί εγώ να σε αφήσω;;;Γιατί για την πάρτη σου να με καταστρέψω και εσένα να μπει απ\'το ένα,να βγει απ\'τ\'άλλο;;Μιλάω γενικά και όχι για τον ψυχίατρο..

  11. #1226
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εγω που ειχα θεο τον ψυχιατρο?????
    που ελεγα ο δρ ΜΟΥ

    δε λεω βοηθαει αλλα ειναι κατι σαν παροχη υπηρεσιας
    το μαλλι παει 60 ευρα
    σε λεει αμα θες σταξτα αλλα απο το τηλ?
    θα ριξω ιδεα
    αν οι ψυχιατροι παιρναν καποια ποσοστα απο της τηλ κλησεις που δεχονται απο την οποια χ τηλ.εταιρια
    τοτε μια χαρα θα τα λεγανε...
    τωρα σε λεει να δωσω τα φωτα μου δωρεαν?
    ουτε η ΔΕΗ δεν το κανει αυτο
    να ξεπεσω πιο χαμηλα???????
    για μια κριση της Ιωαννας?
    ε,οχι!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  12. #1227
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by kassi_21
    Ax...Μια ελπίδα την είχαμε και εμείς..Στον ψυχαναλυτή της Ίντερ και μας την κάνει και αυτός...Όχι ρε παληκάρι..Μην μπαίνεις στον κακό το δρόμο....Σε πάει για ανώμαλο κατοστάρι ο ντόκτορας Ίντερ...
    Ναι ρε συ.Κι εγώ σκεφτόμουν αν με διώξει ο δικός μου να πάω στης Ιντερ.Αλλά αφού κάνει τα ίδια κι αυτός τι να τον κάνω?

  13. #1228
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by interappted
    να μην μπορεις να παρεις τον ψυχιατρο σου σε φαση κρισης????τον οδοντιατρο να επαιρνα τηλ πιο πολλσ θα μου ελεγε!
    Εγώ έχω βρει έναν παθολόγο ο οποίος κατάλαβε τι περνάω και μου είπε να τον παίρνω τηλ όποτε θέλω να με καθησυχάζει.Να\'ναι καλά ο άνθρωπος.Βέβαια τον έχω πρίξει λίγο στα τηλ αλλά μέχρι να με βρίσει κι αυτός μια χαρά με βοηθάει όσο ο ψυχολόγος μου με γράφει.

  14. #1229
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by kassi_21
    Μωρέ μην τα παίρνεις στα σοβαρά..Ίντερ εγώ αν τα έπαιρνα πιο σοβαρά θα αποκτούσα την οριακή αυτούσια,που δεν την έχω...Κάνε και λίγο χιούμορ..Πες δεν πειράζει βρε αδερφέ..Θα έχει κι αυτός τα δικά του,άνθρωπος είναι.....Κοινώς χτίσε άμυνα κατά της τερηδόνας-απόρριψης!!!!
    Χμ...αν θυμάμαι καλά από αυτά που έγραφες για τον πρώην ψυχίατρό σου,δεν νομίζω να την είχες δει την απόρριψή του και με πολύ χιούμορ ε...

  15. #1230
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ένα ράκος ήμουν και δεν έπαιρνα χάπια λόγω ίωσης τότε και την μέρα που μου έστειλε μην. δεν φέρω ευθύνες με βάρεσε το ίδιο βράδυ κρίση πανικού(14 η πίεση και να ουρλιάζω..Ωραία έτσι;;;)......Κοίτα μου έμαθε ένα που όσο σκληρό και αν ακούγεται είναι η αλήθεια....Τα προβλήματά μου είναι προβλήματά μου και του άλλου δικά του.....
    Με χιούμορ;;;;Λέμε έκανα τρελά σενάρια εκδίκησης......Ο καλύτερος τρόπος να ξεπεράσεις κάποιον είναι να βρεις κάποιον που να σε κάνει να μη θυμάσαι ούτε το όνομά εκείνου που σε πλήγωσε.....Να τον διαγράψεις σαν απο φυσικού..Να τον αντικαταστήσεις.....και εν μέρει το έχω κάνει....Ας είναι καλά η καινούρια.....Νομίζω δεν ξεπερνάς κάποιον όταν για κάποιον λόγο τον χρειάζεσαι..Όταν παύει να είναι χρήσιμος γίνεται το delete.....Κοίτα η απόρριψη ήρθε ως φυσικό επακόλουθο ενός ήδη βεβαρυμένου παρελθόντος.....και κατ\'ουσίαν εγώ δεν ξαναπάτησα.....απλά η απόρριψη του ήταν πιο υπόγεια,πιο έμμεση.....και πιο ουσιαστική!!!!!Έτσι πιστεύω πως αυτός με απέρριψε πρώτος μιας και αν δεν έκανε πέντε μήνες να απαντήσει για το επόμενο ραντεβού δεν θα υπήρχε η φυγή μου......Ήταν σίγουρος ότι ήταν ένας θυμός μου όπως κι άλλοι αλλά έφυγα οριστικά....(????) κι όταν πήγα να ψάξω το γιατί μου απέκρυψε χαρακτηριστικά της παθολογίας μου απάντησε επαγγελματικά-ψυχρά και στυλ δεν φέρω καμία ευθύνη......Είχε πει αφήνω την πόρτα ανοιχτή αλλά μάλλον την έκλεισε...Το είπε έτσι γιατί πίστευε πως θα γυρνούσα ξανά...Μωρέ οκ...Έχουμε οι οριακοκάτι το θέμα της εξιδανίκευσης...Θα το παλέψουμε...Τώρα ζω υποτίμηση..Ένας γιατρός ήταν στο κάτω κάτω...Πάμε για τον επόμενο...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •