θέλω να με θές..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1

    θέλω να με θές..

    απλως έχω ανάγκη να το φωνάξω: Θέλω να με φλερτάρουν!!! θέλω να φλερτάρωωωω, θελω να νιώσω ανατριχίλες πάλι..δεν θέλω να μεγαλώνω ζηλεύω τα νιάταααααααα...μάλλον χρειάζομαι εναν άνθρωπο να με ανεβάσει επιγόντως..εναν εραστή ίσως?

  2. #2
    Πόσο χρονών είσαι? έπαθες μια κρίση ηλικίας ή μου φαίνεται?

    Τι σε εμποδίζει να κάνεις αυτά που γράφεις?

  3. #3
    ειμαι σιγουρη οτι εχς παθει κριση ηλικιας ειμαι 39 ..αυτο που με εμποδιζει ειναι ο γαμος μου...,οι τυψεις και το βασικοτερο κανενας μα κανενας δεν με φλερταρει (!!!!) ο περισοτερος κοσμος γνωριζει οτι ειμαι παντρεμενη.. κ γω δεν δινω δικαιοματα αλλα το χω τοοοοσο πολυ αναγκη!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ

  4. #4
    ΒΑΡΕΘΗΚΑ! ε ναι λοιπον ρε παιδια ο ανθρωπος δεν ειναι μονογαμικο ον....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    εεεε...δεν γινεται και τον σκυλο ολοκληρο και την πιτα χορτατη.....:)
    παντως το φλερτ δεν ειναι κακο....ξεκινα εσυ να φλερταρεις και μετα ολα τα αλλα ερχονται ντομινο......
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  6. #6
    δεν μπορς αυτο ειναι το προβλημα,οτι κινουμαι σε γνωστους κυκλους γενικοτερα ,που θα φλερταρω? κ αυτοι που μου αρεσουν εχουν πάντα καποια σχεση με εμας κ τους 2. Σεβομαι τον αντρα μου δεν θελω να δωσω δικαιωμα σε κανεναν να πει για εκεινον οτι ειναι μαλ@κ@ς αλλα κ απ την αλλη ΠΝΙΓΟΜΑΙ, βαρεθηκα ,ανια,ρουτηνα,χλιαρα πραγματα... ναι τα θελω ολα κ την πιτα και τον σκυλο χορτατο:rolleyes: θελω να ξερω οτι το χω ακομα, οτι ειμαι ερωτευσημη γυναικα ,εχω αναγκη να με ποθουν κ οχι μονο ρουτιναααααα

  7. #7
    πόσα χρόνια είσαι παντρεμένη?παιδιά υπάρχουν?

  8. #8
    ειμαι καμια 10-11 κ εχω 2 παιδια μικρα..αυτα ομως δεν εχουν σχεση με το θεμα, τα παιδια μου τα εκανα συνηδιτα απολυτα κ για να σας προλαβω την εζησα την ζωη μου πριν παντρευτω..απο τοτε που πατησα τα 35 με εχει πιασει τρελα.μαλλον κρηση ηλικιας ειναι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Το μονο ευκολο ειναι να κουνησεις την ουρα σου...τιποτα αλλο....αρκει να το θες....
    προσεχε ομως τι ευχεσε.....
    γιατι δεν κουνας την ουρα σου στον συζηγο? να σε ερωτευτει απο την αρχη....φαντασια θελει και διαθεση.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  10. #10
    Quote Originally Posted by oktoberthird View Post
    θελω να ξερω οτι το χω ακομα, οτι ειμαι ερωτευσημη γυναικα ,εχω αναγκη να με ποθουν κ οχι μονο ρουτιναααααα
    αυτές τις ανάγκες δυστυχώς θα έπρεπε να στις καλύπτει ο αντρας σου...

  11. #11
    έχει δίκιο ο nflu...κάνε μια προσπάθεια με τον άντρα σου...αλλάξτε την καθημερινότητά σας...κάντε εκπλήξεις ο ένας στον άλλον...μην αφήνετε τη σχέση σας να τη φάει η ρουτίνα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    RIGEL
    Posts
    826
    εγω προσφερομαι

  13. #13
    ειμαι απολυτως σιγουρη οτι και οι 2 που μου απαντατε δεν ειστε παντρεμενοι ή είστε πολυ μικροι σε ηλικία.. Με τον άντρα μου οταν γνωριστίκαμε πλησιάζαμε ο ένας τον άλλον και καιγόμασταν...είμασταν πολυ ερωτευμένοι με πολυ μα πάρα πολυ καλη χημεία..ειμαστε σύντροφοι,γονείς,πορευόμασ τε μαζι στη ζωή και το σεχ εχει μπολικη φαντασία..μεχρι εδω καλά. Ομως.. οτι μα οτι και να κάνεις οσο μα όσο και να αγαπας τον ανθρωπο σου , μετα απο αρκετά χρόνια πορίας μαζι στη ζωή με πάνω κ κάτω κάπου σηνυθήζεις τον άλλον γίνεται ενα κομματι τις καθημερινότητας κτλ κτλ είναι κάπως δεδομένος. αυτό ειναι κάτι που το καταλαβαίνεις μόνο οταν το ζεις μετα απο χρόνια δεσμού. ¨Ενα καινούργιο κορμί,φιλί κ οτι συνεπάγεται με αυτό ειναι στη παρούσα φάση πολυ συναρπαστικό χωρίς όμως να θέσ να διαλύσεις το σπίτι σου γιατι αυτο που έχεις ειναι μοναδικο κ δεν θές να το χαλασεις , αλλα δεν παύει να ειναι μια ΡΟΥΤΙΝΑ ,βαδιζοντας προς τα 40 κατι παθαινεις.....

  14. #14
    χαχα ενταξι θωμά αρκει το 98 στο νικ σου να μην είναι η ημερομηνία γέννησής σου...!:p

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    RIGEL
    Posts
    826
    Quote Originally Posted by oktoberthird View Post
    χαχα ενταξι θωμά αρκει το 98 στο νικ σου να μην είναι η ημερομηνία γέννησής σου...!:p
    ειμαι πιο μεγαλος

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΟΥΣ-ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ
    By Flumen in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 05-02-2012, 19:31
  2. Έμ, έλα που δε θέλω...
    By RockElCasbah in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 11-12-2011, 00:57
  3. "Δεν θελω να σε κλεψω κυριε.. θελω μονο να ζησω αξιοπρεπως.."
    By Boltseed in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 97
    Last Post: 21-09-2011, 22:31
  4. ΘΕΛΩ ΝΑ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΖΩ....
    By amelie74 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 219
    Last Post: 06-05-2010, 22:19
  5. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ
    By GIANNA76 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 26-07-2008, 19:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •