ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ-ΦΙΛΗΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ-ΦΙΛΗΣ

    Γεια σας

    Εδώ και κάποιες μέρες ξαναβλέπω μια παλιά φίλη,κάναμε παρέα πριν αρκέτο καιρό,είμασταν τότε και οι 2 σε σχέση.Τωρα είμαστε και οι 2 μόνοι,έχει χορίσει κανένα μηνα,μαζί με γκόμενο έχασε και παρέα.Αυτή είναι πολύ ενθουσιασμένη που βρήκε παρέα...κανουμε παρέα εγώ αυτή και άλλες 2 κοπέλες.
    Στο ψητό τώρα,εμένα μου αρέσει πάρα πολύ σα γυναίκα και σα χαρακτήρας,δεν έχω δείξει το παραμικρό,αυτή με συμπαθεί πάρα πολύ,φιλικά όπως το βλέπω,είναι συνέχεια χαρούμενη με αγκαλίαζει με χαιδεύει αλλά φιλικά,είναι γενικα τρύφερός και αεράτος ανθρωπος.Αυτά που με προβληματιζουν ειναι:α)να κανω κίνηση?αν κάνω κ δεν ανταποκριθεί τότε τι γινετε με θέμα παρέας?θα αραιώσει η κατασταση οπως το βλεπω β)αυτή έχει δουλεια,νοικιαζει σπίτι δικό της,έχει τη ζωη της...εγώ έχω χάσει τη δουλεια μου και μένω με μάνα και τα δυο μου αδερφια...νοιώθω πολύ μειονεκτικά απέναντί της για αυτό το θέμα...
    Μια σκέφτομαι να μην κάνω τπτ εξ αιτιας των παραπάνω και μια σκέφτομαι οτι τη γουστάρω και θα με τρώει...πάντα βγαινουμε παρέα δεν την έχω πάρει ποτέ να κανονίσουμε κάτι οι 2 μας,δεν έχω εκδηλωθεί καθόλου...
    Αυτά τα έχω εκμυστηρευτεί στη μια φίλη της παρέας,γνωμη της είναι να κάνω κίνηση με όποιο τίμημα...περιμένω γνώμες...
    Last edited by jimi25; 27-08-2012 at 10:52.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    αφου τα ειπεσ τησ τα ειπανε ειτε σε δουλευει ειτε σε γουσταρει your call

  3. #3
    πολυ πιθανο αυτο που λες,σκεφτομαι να της τα ριξω να φαω τα μουτρα μου,γιατι ετσι βλεπω πως παει,μονο κ μονο για να ηρεμισω,απλα μετα θα ξεκοψει η παρεα,κ απο μεριας μου...ειναι δυσκολο να κανεις παρεα γυναικα που γουσταρεις...

  4. #4
    άμα είναι να σε τρώει,καλύτερα να κάνεις κίνηση. Το χειρότερο που μπορεί να συμβεί είναι να φας χυλόπιτα. Όσο για το θέμα δουλείας και σπιτιού δεν έχεις λόγο να νιώθεις μειονεκτικά .Χαλαρά,ανθρώπινα είναι αυτά. Ελπίζω μόνο να μην χαλάσει η παρέα σας. Όπως και να ναι,αξίζει να το προσπαθήσεις. Καλή τύχη :)

  5. #5
    Το χυλοπιτακι το περιμενω,απλα θελω να το βγαλω απο μεσα μου,με πιεζει,κ ειμαι κ λιγο ιδεοψυχαναγκας κ γυρναει στο κεφαλι μου σα σβουρα...οποτε να το βγαλω να ηρεμισω,σαν χαλασμενο δοντι

  6. #6
    Θα συμφωνήσω κι εγώ...κάνε την κίνηση σου και όπου βγει γιατί αργότερα θα το μετανοιώσεις και θα θες να γυρισει ο χρόνος πίσω...ασχετα με το τι θα γινει τελικα μην παραμείνεις φίλος γιατι κάποια στιγμή θα βρει γκόμενο και αυτό πονάει πιο πολύ από μια χυλόπιτα...σου μιλάει ένας παθών...ποτέ δεν κρατάμε φίλες γυναίκες που τις βλέπουμε ερωτικά όσο καλός και αν είναι ο χαρακτήρας τους και όσο καλά κι αν περνάμε μαζί τους...

    Καλή επιτυχία!

  7. #7
    Εχεις δικιο σε αυτο που λες,το εχω παθει κ εγω αλλα ξεκοψα σχετικα γρηγορα,οποτε 2η φορα δεν την ξαναπαθαινω,και να μην βρισκει γκομενο εισαι παλι στη πριζα κ θα προσπαθεις ξανα κ ξανα να τη διεκδικεις ,μπαινεις σε κακα μονοπατια, ψυχοφθορα,οποτε μια και εξω.Τις περισοτερες φορες αραιωνουν και οι γυναικες απο μονες τους αν ειναι μυαλομενες

Similar Threads

  1. πλησίασμα γυναίκας
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 01-04-2012, 12:17
  2. Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
    By Gypsy Cello in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 12-12-2011, 09:07
  3. Αντρας Vs γυναικας vol.1213234
    By kwstas1981 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 13-09-2011, 00:32
  4. Μερα της γυναικας
    By Lef in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 11-03-2010, 22:28
  5. ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΕΟΦΟΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
    By lavrenti111 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 72
    Last Post: 27-09-2008, 10:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •