FUCK BUDDIES H ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    FUCK BUDDIES H ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

    Γεια σας παιδια!
    Θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για ενα θεμα π πρωτη φορα μ συμβαινει κ μ τυχαινει, κ θα ηθελα να μ πειτε αντικειμενικα την αποψη σας για το τι πρεπει να κανω κ τι ειδους "πραγμα" (σχεση?) ειναι αυτο π συμβαινει αναμεσα σε μενα κ σε ενα αλλο ατομο. θα εξηγησω τι εννοω.
    Εχω σταθερη σχεση (κανονικη δλδ) κοντευω ενα μηνα. Με το παιδι αυτο ειμαστε παρα πολυ καλα, κ παρ ολο το σεξουαλικο θεματακι π εχω μ εχει στηριξει. το θεμα ομως δν ειναι αυτος. Εδω κ μια βδομαδα περιπου συμβαινει κ κατι αλλο. Μιλαω μεσω msn με ενα παιδι απο δω ο οποιος τυχαια με ανταρε κ οταν τον ρωτησα ποιος ειναι κ π με ξερει μ λεει "δν παιζει να μ ξερεις η να σε ξερω". τεσπα αρχικα μιλουσαμε περι ανεμων κ υδατων κ μετα το γυρισαμε στην πουτσοσυζητηση. την επομενη φορα π μπηκα κ μιλησαμε παλι την ιδια κουβεντα πιασαμε κ μαλιστα μ ειπε οτι μετα απ τις συνομιλιες μας παει στην κοπελα τ κ κανουν το καλυτερο σεξ κ του εχει ανεβασει αυτο τη σεξουαλικη ζωη σε αλλο level. (Ειναι κ αυτος σε σταθερη σχεση). αυτο συμβαινει εδω κ μια βδομαδα κ με εβαλε κ εμενα στην περιεργεια κ οντως μετα απο καθε συζητηση μας πηγαινα στον δικο μ κ τα δινα ολα. μ βαλε την ιδεα δλδ αλλα οντως αυτο ισχυει. κ ειλικρινα ποτε δν το περιμενα οτι μια τετοιου ειδους "επαφη" μπορει να τονωσει τη σεξουαλικη ζωη 2 ατομων. ως εδω καλα. το θεμα ποιο ειναι ομως τωρα..
    μου προτεινε να βρεθουμε απο κοντα κ στην ουσια να "βγουμε για σεξ". μαλιστα μ λεει η στο αμαξι τ η σε ενα ξενοδοχειο. ειναι ξεκαθαρος στο τι θελει. ειμαστε κ οι 2 δεσμευμενοι. αυτο π "συμβαινει" πως λεγεται? πραγματικα παιδια δν μπορω να συγκεντρωθω σε τπτ. ειναι σωστο αυτο π συμβαινει? τι ειδους "σχεση" ειναι αυτη?
    επισης η αποψη σας ποια ειναι? να συναντηθω μαζι τ η οχι? κ τι μελλον μπορει να εχει κατι τετοιο? οκ πες οτι βγαινουμε μια φορα γινεται το τσιριμπιμ τσιριμπομ κ μετα τι? αυτο ηταν τελειωσε? η μηπως θα ηταν καλυτερα να μην συναντηθουμε απο κοντα κ να παραμεινουμε στο διαδικτυακο, διοτι υπαρχει κινδυνος να "απομυθοποιησω" ολο αυτο π συμβαινει κ να ξενερωσω?
    help me οποιος ξερει κατι να μ πει θα ειμαι ευγνωμων τι σκατα ειναι αυτο π συμβαινει κ εγω πρεπει να βγω μαζι του?
    ....................... :(
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Πηγαινε,σιγα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Δηλαδη? Δεν σε καταλαβα..........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Βασικα σε καμια φωτο τον εχεις δει? καμερα βαλατε? (ΜΣΝ ειπες οτι μιλατε) αν ναι σ'αρεσει καθολου εμφανισιακα? εσυ θα γουσταρες να βγεις για το τσιριμπιμ τσιριμπομ και μονο? με τον τροπο που εγραψες μ φανηκε οτι θα ηθελες να συναντηθειτε(ισως κανω λαθος)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    φωτο ναι τον εχω δει, καμερα οχι, ωραιος ειναι εμφανισιακα αλλα δν ειναι εκει το θεμα, οχι εγω δν θα ηθελα να βγω για αυτο μονο γτ το βρισκω ημιμετρο κ στην τελικη δν εχει κ νοημα ειμαι σε διλλημα γ αυτο κ εβαλα το θεμα
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    1.Τι εννοεις ειδες φωτο? Τον ειδες πχ στον ρουφιανο aka φατσοβιβλιο οπου εχει πανω απο 2-3 φωτογραφιες με παρεες κλπ, να χει 20-50-100 φιλους που καταλαβαινεις οτι ειναι πραγματικο προφιλ? ή σου στειλε μια εικονα στο hotmail σου και λες α οκ αυτος ειναι? γιατι αν εκανες το δευτερο και εισαι ησυχη, τοτε πρεπει να ξαναρχισεις απο το δημοτικο και απο το να-λολα-να-ενα-μηλο.
    Εκτος αυτου.... 2.Αν θες να ξενοπηδηξεις με ποια λογικη να πας με εναν που μιλατε μεσω νετ που η ταυτοτητα του και οι προθεσεις του ειναι αμφιβολα(αν ειναι οπως περιεγραψα πιο πανω) και να μην βγεις με μια φιλη σου και να τσιμπησεις εναν κουκλο?
    3.Πρεπει να βγεις μαζι του? Γιατι πρεπει? Αλλο το πρέπει και αλλο το θελω στη συγκεκριμενη περιπτωση.Και στην τελικη οχι δεν πρεπει. Για τους λογους που αναφερω παραπανω και γιατι ΑΝ πρεπει, θα ΠΡΕΠΕΙ πρωτα να ριξεις σουτιδι στον δικο σου

    Στην Ελλαδα δεν εχουμε ακουσει αλλα στο εξωτερικο ειναι πολλα(εχω κανει και μια ερευνα λογω εργασιας σενα μαθημα) τα περιστατικα εγληματικων ενεργειων απο τετοιες συναντησεις.
    Οταν ημουν 15 μιλουσα στο chat για αρκετο καιρο με ενα κοριτσακι στα αγγλικα επισης 15. Ειχε ενα email του τυπου princess κατι....Στα 19 μου καταλαθος βρηκα το mail της στο αγγλοελληνικο λεξικο και το βαλα στο λογαριασμο του myspace που ειχα τοτε για να δω αν θα τη βρω. Την βρηκα. Ηταν ενας 33χρονος χοντρος απ το γιου ες εη!!!
    Last edited by kathisterix(diplo-profil); 08-09-2012 at 04:10.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    μπορειτε να κανετε και ανταλαγη συντροφων..why not?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    Να βγεις με έναν άγνωστο από ιντερνετ με σκοπό μόνο το σεξ ψιλοχαζομάρα μου φαίνεται ρε συ.Και αφού κι εσύ όπως λες δεν θα ήθελες να βγεις μόνο γι'αυτό,τότε γιατί να το κάνεις?Βέβαια αυτό μόνο εσύ μπορείς να το αποφασίσεις αλλά σκέψου το λίγο καλύτερα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εχω σταθερη σχεση (κανονικη δλδ) κοντευω ενα μηνα. Με το παιδι αυτο ειμαστε παρα πολυ καλα, κ παρ ολο το σεξουαλικο θεματακι π εχω μ εχει στηριξει. το θεμα ομως δν ειναι αυτος.
    Εμ βέβαια και το θέμα δεν είναι αυτός. Αυτος ενω σε έχει στηρίξει, τρώει το κέρατο αβέρτα απο την πλευρά σου (η πρόθεση και μονο αρκεί) και φυσικά ουτε καν αποτελεί και θέμα.

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ειναι ξεκαθαρος στο τι θελει. ειμαστε κ οι 2 δεσμευμενοι. αυτο π "συμβαινει" πως λεγεται?
    Αυτο που συμβαίνει το κατανοεί και ενα παιδι 4 χρονών και λέγεται διάθεση για απιστία απο την πλευρα και των δυο σας απέναντι στα κοροϊδα τους συντρόφους σας.

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    αυτο συμβαινει εδω κ μια βδομαδα κ με εβαλε κ εμενα στην περιεργεια κ οντως μετα απο καθε συζητηση μας πηγαινα στον δικο μ κ τα δινα ολα. μ βαλε την ιδεα δλδ αλλα οντως αυτο ισχυει. κ ειλικρινα ποτε δν το περιμενα οτι μια τετοιου ειδους "επαφη" μπορει να τονωσει τη σεξουαλικη ζωη 2 ατομων. ως εδω καλα. το θεμα ποιο ειναι ομως τωρα..
    μου προτεινε να βρεθουμε απο κοντα κ στην ουσια να "βγουμε για σεξ". μαλιστα μ λεει η στο αμαξι τ η σε ενα ξενοδοχειο. ειναι ξεκαθαρος στο τι θελει. ειμαστε κ οι 2 δεσμευμενοι. αυτο π "συμβαινει" πως λεγεται? πραγματικα παιδια δν μπορω να συγκεντρωθω σε τπτ. ειναι σωστο αυτο π συμβαινει? τι ειδους "σχεση" ειναι αυτη?
    επισης η αποψη σας ποια ειναι? να συναντηθω μαζι τ η οχι? κ τι μελλον μπορει να εχει κατι τετοιο? οκ πες οτι βγαινουμε μια φορα γινεται το τσιριμπιμ τσιριμπομ κ μετα τι? αυτο ηταν τελειωσε? η μηπως θα ηταν καλυτερα να μην συναντηθουμε απο κοντα κ να παραμεινουμε στο διαδικτυακο, διοτι υπαρχει κινδυνος να "απομυθοποιησω" ολο αυτο π συμβαινει κ να ξενερωσω?
    help me οποιος ξερει κατι να μ πει θα ειμαι ευγνωμων τι σκατα ειναι αυτο π συμβαινει κ εγω πρεπει να βγω μαζι του?
    ....................... :(
    Δλδ με άλλα λόγια, περιμένεις απο κάποιους αγνωστους στα φορα να σου πουν τι θα κάνεις... Άλλα γι άλλα μιλάμε, κατι τετοια διαβάζω και απογοητεύομαι κι εγω τελείως απο τις σημερινές Ελληνίδες. Περιττό να σου πω βέβαια οτι κάτι τετοιες ύπουλες συμπεριφορές σαν και την δική σου με εξοργίζουν σαν ανθρωπο, πέρα απο φύλα και ιδιότητες. Αν ήθελες να ήσουν σωστή απέναντι στον εαυτό σου και στους άλλους, πρωτ απ όλα έπρεπε να μιλήσεις ανοικτά στον συντροφο σου (το κορόϊδο δλδ) που σε στήριξε κι όλας, και οχι να παιζεις τοσο βρώμικο παιχνίδι πίσω απο την πλάτη του. Άραγε πως θα σου φαινόταν να γυρίσει ο τροχός και να βρεθεις στην θέση του?
    Forbidden dreams

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Γεια σας παιδια!
    Θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για ενα θεμα π πρωτη φορα μ συμβαινει κ μ τυχαινει, κ θα ηθελα να μ πειτε αντικειμενικα την αποψη σας για το τι πρεπει να κανω κ τι ειδους "πραγμα" (σχεση?) ειναι αυτο π συμβαινει αναμεσα σε μενα κ σε ενα αλλο ατομο. θα εξηγησω τι εννοω.
    Εχω σταθερη σχεση (κανονικη δλδ) κοντευω ενα μηνα. Με το παιδι αυτο ειμαστε παρα πολυ καλα, κ παρ ολο το σεξουαλικο θεματακι π εχω μ εχει στηριξει. το θεμα ομως δν ειναι αυτος. Εδω κ μια βδομαδα περιπου συμβαινει κ κατι αλλο. Μιλαω μεσω msn με ενα παιδι απο δω ο οποιος τυχαια με ανταρε κ οταν τον ρωτησα ποιος ειναι κ π με ξερει μ λεει "δν παιζει να μ ξερεις η να σε ξερω". τεσπα αρχικα μιλουσαμε περι ανεμων κ υδατων κ μετα το γυρισαμε στην πουτσοσυζητηση. την επομενη φορα π μπηκα κ μιλησαμε παλι την ιδια κουβεντα πιασαμε κ μαλιστα μ ειπε οτι μετα απ τις συνομιλιες μας παει στην κοπελα τ κ κανουν το καλυτερο σεξ κ του εχει ανεβασει αυτο τη σεξουαλικη ζωη σε αλλο level. (Ειναι κ αυτος σε σταθερη σχεση). αυτο συμβαινει εδω κ μια βδομαδα κ με εβαλε κ εμενα στην περιεργεια κ οντως μετα απο καθε συζητηση μας πηγαινα στον δικο μ κ τα δινα ολα. μ βαλε την ιδεα δλδ αλλα οντως αυτο ισχυει. κ ειλικρινα ποτε δν το περιμενα οτι μια τετοιου ειδους "επαφη" μπορει να τονωσει τη σεξουαλικη ζωη 2 ατομων. ως εδω καλα. το θεμα ποιο ειναι ομως τωρα..
    μου προτεινε να βρεθουμε απο κοντα κ στην ουσια να "βγουμε για σεξ". μαλιστα μ λεει η στο αμαξι τ η σε ενα ξενοδοχειο. ειναι ξεκαθαρος στο τι θελει. ειμαστε κ οι 2 δεσμευμενοι. αυτο π "συμβαινει" πως λεγεται? πραγματικα παιδια δν μπορω να συγκεντρωθω σε τπτ. ειναι σωστο αυτο π συμβαινει? τι ειδους "σχεση" ειναι αυτη?
    επισης η αποψη σας ποια ειναι? να συναντηθω μαζι τ η οχι? κ τι μελλον μπορει να εχει κατι τετοιο? οκ πες οτι βγαινουμε μια φορα γινεται το τσιριμπιμ τσιριμπομ κ μετα τι? αυτο ηταν τελειωσε? η μηπως θα ηταν καλυτερα να μην συναντηθουμε απο κοντα κ να παραμεινουμε στο διαδικτυακο, διοτι υπαρχει κινδυνος να "απομυθοποιησω" ολο αυτο π συμβαινει κ να ξενερωσω?
    help me οποιος ξερει κατι να μ πει θα ειμαι ευγνωμων τι σκατα ειναι αυτο π συμβαινει κ εγω πρεπει να βγω μαζι του?
    ....................... :(
    Ενδιαφερομαι και εγω,στειλε πμ τωρα που το σκεφτεσαι ακομα.Μονο μην παθεις κριση πανικου μαζι μου,γιατι δεν δειχνω κατανοηση.
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Lacrymosa μου, το fuck buddy δεν είναι ακριβώς ο όρος σε αυτή την περίπτωση. Fuck buddies μπορούμε να έχουμε έναν ή πολλούς, όταν δεν είμαστε σε σταθερή σχέση. Ο όρος σημαίνει ακριβώς αυτό που λέει. Μόνο σεξ και τίποτα άλλο. Ούτε τηλέφωνα, ούτε διακποές, ούτε τίποτα άλλο. Απλά τα πράγματα.

    Από την άλλη, τώρα που είσαι σε σχέση, που φαίνεται να πηγαίνει και καλά, γιατί να το χαλάσεις? Μήπως μπερδεύεις την σεξουαλική φαντασίωση που έχεις, με την πραγματικότητα?

    Η αλήθεια είναι ότι έχω ένα πιθανά οποσθοδρομικό κώδικα ηθικής, αλλά πιστεύω ότι αν θέλεις να πας με τον νέο, πρέπει να χωρίσεις τον παλιό, εφόσον είναι κανονική σχέση. Αν ήταν ελεύθερη σχέση, θα σου έλεγα να κάνεις όπως νιώθεις. Αλλά τώρα, μάλλον θα μπλέξεις...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by predator View Post
    Ενδιαφερομαι και εγω,στειλε πμ τωρα που το σκεφτεσαι ακομα.Μονο μην παθεις κριση πανικου μαζι μου,γιατι δεν δειχνω κατανοηση.
    μαθαν οτι π******στε πλακωσανε κ οι γυφτοι.................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Lacrymosa μου, το fuck buddy δεν είναι ακριβώς ο όρος σε αυτή την περίπτωση. Fuck buddies μπορούμε να έχουμε έναν ή πολλούς, όταν δεν είμαστε σε σταθερή σχέση. Ο όρος σημαίνει ακριβώς αυτό που λέει. Μόνο σεξ και τίποτα άλλο. Ούτε τηλέφωνα, ούτε διακποές, ούτε τίποτα άλλο. Απλά τα πράγματα.

    Από την άλλη, τώρα που είσαι σε σχέση, που φαίνεται να πηγαίνει και καλά, γιατί να το χαλάσεις? Μήπως μπερδεύεις την σεξουαλική φαντασίωση που έχεις, με την πραγματικότητα?

    Η αλήθεια είναι ότι έχω ένα πιθανά οποσθοδρομικό κώδικα ηθικής, αλλά πιστεύω ότι αν θέλεις να πας με τον νέο, πρέπει να χωρίσεις τον παλιό, εφόσον είναι κανονική σχέση. Αν ήταν ελεύθερη σχέση, θα σου έλεγα να κάνεις όπως νιώθεις. Αλλά τώρα, μάλλον θα μπλέξεις...
    ε sorry ρε συ δν ηξερα τον ακριβη ορισμο του τι εστι "Fuck Buddy". Τωρα π το εμαθα αισθανομαι 10 σκαλες πιο πανω κ πιο χρησιμη στην κοινωνια.
    επισης να πω οτι τελικα δν προχωρησα μαζι τ, κ του ειπα ακριβως αυτα π εγραψα κ εδω, οτι δλδ φοβαμαι μν απομυθοποιησω αυτο το πραγμα κ ξενερωσω κ οτι θα προτιμουσα να μεινουμε στη διαδυκτυακη επικοινωνια. κ μου πε οκ. επισης δν καταλαβαινω γτ πρεπει (?) να χωρισω τον δικο μ μονο κ μονο επειδη κανω με εναν αλλον dirty talk μεσω νετ? ε και? δν εγινε τπτ παραπανω κ ουτε θα γινει! σιγα πια ολα τα βαφτιζουμε "κερατο" θαρρεις κ βαλαμε στεφανι η καναμε συμβολαιο! κ δν υπαρχει εννοειται περιπτωση να το μαθει, ο προηγουμενος το εμαθε γτ του το ειπα εγω, αλλιως δν υπηρχε περιπτωση..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    Mην με χαρακτηριζεις γυφτο,δεν φταιω εγω αν εχεις τασεις να σλαταρεις,εκ του αγγλικου σλατ.Αλλιως δεν θα εκανες παρομοια γελοια ''ερωτηματα''
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by predator View Post
    Mην με χαρακτηριζεις γυφτο,δεν φταιω εγω αν εχεις τασεις να σλαταρεις,εκ του αγγλικου σλατ.Αλλιως δεν θα εκανες παρομοια γελοια ''ερωτηματα''
    Τι εστι σλαταρω? Οπως λεμε σαλταρω? Σε πληροφορω μια χαρα λειτουργω :) και στην εξεταστικη μ μια χαρα παω :) κατα τ αλλα δν εχω ν σ πω κατι αλλο... make sense :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Μετατραυματικο σοκ η κατι αλλο?
    By Mika in forum Διαταραχή Μετατραυματικού Στρες
    Replies: 5
    Last Post: 22-05-2023, 15:12
  2. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...........
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 75
    Last Post: 31-01-2012, 18:32
  3. Αποπροσωποποιηση η κατι αλλο?
    By Anwnimos in forum Διαταραχές Αποπροσωποποίησης & Αποπραγματοποίησης
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-2012, 20:14
  4. Ψύχωση ή κάτι άλλο?
    By MCCoolguy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 16
    Last Post: 22-08-2011, 19:21
  5. Άγχος ή κάτι άλλο;
    By Elie in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 18-05-2011, 12:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •