πόσο χειρότερα????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    πόσο χειρότερα????

    οι περισσότεροι ξέρετε αυτό που περνάω τον τελευταίο καιρό...το θέμα είναι ότι γίνεται όλο κ χειρότερο....είχα καταφέρει να πω τέλος...είχα καταφέρει να πω πάμε παρακάτω...είχα καταφέρει να πω τώρα δίνουμε μια ευκαιρία αλλού....αλλά για ακόμη μια φορά γύρισε...για να με τσακίσει να με εξοντώσει...να με διαλύσει....του είπα ότι τον αγαπάω ότι τον θέλω πίσω ότι θέλω να προσπαθήσουμε ξανά....κ αυτός είπε απλά ότι δεν είναι ακόμα η ώρα....ενώ υπάρχει ήδη άλλη....κ μου είπε ευθέως πλην σαφώς ότι θέλει να με πη....ει γιατί του έλειψε η χημεία που είχαμε στο κρεβάτι....το ξέρω δεν αξίζει...το ξέρω έχει τελειώσει...αλλά αυτή τη φορά πονάει 1000 φορές περισσότερο από πριν...δεν αντέχω να είμαι στο ίδιο περιβάλλον με εκείνον....δεν αντέχω να είμαι στην ίδια πόλη μαζί του....απλά δεν αντέχω...κάθε μέρα βλέπω το ίδιο πράγμα στον ύπνο μου...ότι μου δίνει την ευκαιρία να ξαναείμαστε μαζί κ όταν ξυπνάω γίνομαι πάλι κομμάτια...!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    πονάω ρε γαμώτο...πονάω πολύ...πονάω για έναν άνθρωπο που από ότι φαίνεται δεν πονάει για μένα...!!!!μακάρι να γινόταν ένα θαύμα...κάτι που θα άλλαζε τα πράγματα...!!!!!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    πονάω ρε γαμώτο...πονάω πολύ...πονάω για έναν άνθρωπο που από ότι φαίνεται δεν πονάει για μένα...!!!!μακάρι να γινόταν ένα θαύμα...κάτι που θα άλλαζε τα πράγματα...!!!!!
    Α μην νομιζεις οτι εισαι μονη σου σε αυτο το λουκι!! το ιδιο προβλημα εχουμε. Απλα εγω καταλαβα τι παιζει πλεον,πειρα χαμπαρι τι φιδι ειχα τοσο καιρο στο κραβατιμου!! το ταιζα για να με δυλιτιριασει! κι με δαγκοσε! απλα το φιδι δεν ηταν βασιλικη κομπρα, ηταν μαυρο μαμπα!! αλλα με δαγκοσε σε μερος που το δυλιτιριο δεν προχωρηε πολυ! βεβαια εφταε μεχρι την καρδιαμου! την ριμαξε αλλα ευτυχως ειχα καλο οργανισμο κι αντεξα !! πλεον ειμαι στην φαση που σταματα το δυλιτιριο να ειναι μεσαμου! σε λιγο αρχιζει να φευγει απο πανωμου! θα παρει καιρο μεχρι να βγει ολο απο μεσαμου! μετα θα εχουμε την αναρρωση!¨) ,μπορει να μου παρει χρονο, μπορει να μην τα βγαλω περα- για αλλο λογο ομως , απο αλλο προβλημα- γτ. το "φιδι" τουλαχιστον το εφαγα! το πειρα χαμπαρι! βλεπεις με βρηκε στον υπνο κι μου την εκανε!
    Επειδη ομως το θεμα εδω εισαι εσυ! κι οχι "παλυ" εγω κι "παλυ" αυτη η πιτσιρικα που μου χαλασε την υγεια! - τωρα θα λετε καποιοι εδω μεσα παλυ ρε φιλε με αυτο το κοριτσι!! αμαααν πια!! δεν βαρεθηκες ρε φιλε? τοσο πολυ την πατισες με αυτην???- σε αυτην λοιπον την αγανακτιση θα απαντησω "ΝΑΙ"τοσο πολυ την πατισα με δαυτην!! κι μαλιστα χοντρα!! οσο για το οτι δεν την εχω ξεχασει , ειναι κι οτι αυτη μου εστειλε παλυ μηνυμα!! το κανει επιτιδες, μολις βλεπει οτι κανω κανα βυμα να ξεπερασω τσσουπ!! να την!! αλλα τωρα να παει στοοοο καλο.
    Λοιπον φιλημου Μινα! δωσε βαση στα λογιαμου! ξρω οτι εσυ τον γουσταρεις με τρελα!! εισαι φουλ ερωτευμενη!! παρακαλας να ερθει πισω!! - ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ - αλλα απο τα γραπτα σου το κοβωχλομο, εως απιθανο ,θα σου ελεγα να κανεις 2-3 πραματακια ,για την δικιασου φαση δλδη.
    Προσεξεμε μπορει να λεμε οτι δεν ξανα εχεις ελπιδα αλλα το λεω για το να σε ερωτευτει οπως πριν!το να σε πη,,,α καμια φορα δεν νομιζω να το θες? δεν νομιζω να εισαι χαρουμνη την επομενη που θα ξερεις οτι πη,,α την αλλην?? ετσι δεν ειναι? εκτως αν εισαι μαζοχα! η αν εισαι τελειως ευροπαια , δλδη δεν εχεις προβλημα με ανοιχτες σχεσεις, με 2-3 ταυτοχρονα , δλδη τις πολυκοσμικες σχεσεις χεχε, αλλα επειδη σε κοβω για ελληνιδα κλασικη! - δλδη ο ανδρας μου ειναι μονο για μενα- τοτες θα λεγα να κανεις τα εξεις. Πρωτα απο ολα τεσταρε αν υπαρχει ακομα κανενα ιχνος ενδιαφερον ερωτικο για σενα, δλδη υποκρισου πως εχεις βρει γκομενο, βαλε κανενα γνωστο ου να βγειτε φοτωγραφις σε φαση αισθησιακη ομως, ανεβασετες σε κανα φεισμπουκ ,παντως βαλτες να τις δει! να παρει χαμπαρι δλδη οτι εσυ εισαι αλλου!!προσπαθησαι να μαθεις αντιδραση του απο καποιον δυκο του, οχι απο το τι θα πει σε σενα δλη, γτ. οπως καταλαβααινεις αλλα θα πει σε σενα. Οταν μαθεις πως το πειρε ελα κι γραψτο μας εδω, κι βλεπυμε τι κανουμε τοτες, γτ. αμα δεν του κεγετε καρφι, αμα ξεφισισαι τοτες,, αστον φλημου.
    Δεν ξερω τι θες, αμα τον θες μονο για σενα πρεπει να καταλαβεις πως τι αξια εχει κι να ειναι μαζι σου, πες οτι τα ξανα βρειτε! οτι μενετε κι μαζι! αμα αυτος δεν νιωθει κατι, δεν νιωθει οπως πριν τι να τον κανεις? ε? για φαντασου ? δεν θα θες κι εσυ!!
    Για να μην πικρενεσαι λοιπον να βαλεις στο μυαλοσου αυτο! οτι δεν τον θες παλυ! αμα ειναι αλλου τι να τον κανεις?ε? για αυτο δεν πρεπει να εισαι χαλια, πρεπει να πας μπροστα! πανω απο ολα ειναι η υγειασου Μινα, η υγεια ομως δεν ειναι μονο η πλατη , η τα ποδια μας, ειναι κι η ψυχη! ειναι η διαθεση που εχεις! η ψυχικη υγεια δλδη! οπου κι ισως ειναι η πιο συμαντικη απο ολες! αφου πανω εκει ειναι ολα !!
    Κατσε κι βρες τα με τον εαυτοσου! δειξε του οτι αξιζει! προσεξε τον, ασχολισου με την μινα! σουλουποσε την, καντην ομορφοτερη! να την ντυνεις πιο καλα! να βρεις τροπους να παιρνει χαρα!! να μαθει να αγαπα τον εαυτο της!!!
    Αμα τα κανεις ολα αυτα θυμισου πως ξαφνου θα σου την πεφτουν οχι ενας αλλα ανδρες! κι πολυ πιο ομορφοι! πολυ πιο αξιοι απο τον τυπο αυτον! που προσβαλει κι αδιαφορει για σενα!!
    ΜΙΝΑμου ,λογο του οτι συμπασχουμε - απο διαφορετικο μετεριζι ο καθε ενας μας φυσικα - αλλα ομως εχουμε περιπου το ιδιο θεμα, - θα πω για μενα για να μην παρεξηγηθεις- ,αφου λοιπον μας δειχνουν αδιαφορια, αφου λοιπον μπορεσε κι βρηκε αλλον ανδρα τοσο γρηγορα! κι με τςτοιο τροπο! αφου καταφερε να με κανει περα μεσα σε χρονο ρεκορ! αφου μπορεσε να μην κρατησει καμια της υποσχεση! δεν θελω να την ξανα δω στα ματιαμου!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΘΑ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑΜΟΥ!! ισως κι για αυτο με αποφευγει, ΓΤ. ΑΜΑ ΓΥΡΝΑΓΕ ΚΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ , ΞΕΡΕΙΣ, ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟΝ ΑΝΔΡΑ! ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ,ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!! ΑΜΑ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΟΣΩ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!! ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ, σαν τις στρουθοκαμηλλες!!ΘΑ ΕΙΧΑ ΞΕΦΤΙΛΗΣΤΕΙ!! ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!! γτ. θα εδειχνε οτι αυτη κρατησε χαρακτηρα κι εγω απο την αλλην τα σκατοσα! ομως η αληθεια ειναι λλη! ειναι οτι αυτη! με προσβλε σανανδρα! σαν ανθρωπο.
    Ευχομαι η δικια σου φαση να ειναι πιο καλα! να εχεις κρατησει την αξια σου , ευχομαι να υπαρχει ελπιδα- γτ. αν καταλαβα καλα δεν ειστε πολυ καιρο- κι να παν ολα οπως το ηθλες!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Φίλε γιώργο η μήνα έχει πάει ήδη με άλλον έχει προχωρήσει δεν είναι κανένα γατί είναι φοβερός τύπος κ κυρίως γαματη

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Φίλε γιώργο η μήνα έχει πάει ήδη με άλλον έχει προχωρήσει δεν είναι κανένα γατί είναι φοβερός τύπος κ κυρίως γαματη
    α μπραβω της τοτες! γτ. αλλο καταλαβα, γραφει κατι για να ξανα γυρναγε πισω κι ετσι, σορρυ τοτς μινα!! κααλα να εισαι με το νεο παιδι, κι ακυρο τα οσα εγραψα, καλα εκανες κι αλλαξες αφου δεν σου αηταν ανταξιος.
    Ευχομα τα καλυτερα με τον τωρασου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Φυσικά κ μπράβο της είναι παλικάρι η μήνα αμ πως

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Φίλε γιώργο η μήνα έχει πάει ήδη με άλλον έχει προχωρήσει δεν είναι κανένα γατί είναι φοβερός τύπος κ κυρίως γαματη
    ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια δεν περίμενα κάποιος να με βλέπει έτσι...τα είχα καταφέρει αυτό είναι αλήθεια πονούσα αλλά ήμουν καλά...είχα καταφέρει να πω τέλος κ να κάνω μια καινούρια αρχή...αλλά εκεί που όλα είχαν μπει σε μια Α' σειρά τότε έκανε ξανά την εμφάνισή του κ εγώ τώρα πονάω 1000 φορές περισσότερο....αυτά τα μάτια του πάντα έλεγχαν το μυαλό μου κ την καρδιά μου...δυστυχώς με εκείνο το παιδί δεν τραβάει λόγο επαγγέλματος...δεν υπάρχει χρόνος για εμάς...οπότε...αφήστε το να πάει τα πράγματα είναι πολύ άσχημα...!!!!αλλά δεν το βάζω κάτω το παλεύω κάποια στιγμή θα σηκωθώ...!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Μπράβο μήνα έτσι να κανείς να το παλεύεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    τελικά γίνεται κ χειρότερα...εχτές έμαθα ότι αυτές που μέχρι πρότεινως θεωρούσα φίλες μου πήγαν κ είπαν στον πρώην σύντροφό μου ότι τον ήθελα μόνο για τα λεφτά του ότι είχα τους κωδικούς του κ έψαχνα την προσωπική του σελίδα στο φβ ότι κυκλοφορώ με πολλούς γκόμενους κ ένας θεός ξέρει τι άλλο....δηλαδή πραγματικά με τι μυαλό πήγαν κ είπαν τέτοια πράγματα.....?????τι στο καλό ρε γαμώτο κ μετά σου λένε γιατί δεν έχεις εμπιστοσύνη σε κανέναν....!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αν ο ιδιος εχει ορθη κριση δεν πρεπει να επηρεαστει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αν ο ιδιος εχει ορθη κριση δεν πρεπει να επηρεαστει.
    επειδή ένα από αυτά είναι αλήθεια κ το ξέρει έχει διχαστεί κ δεν ξέρει ποιόν να πιστέψει...!!!!!κ εγώ δεν ξέρω πως να του αποδείξω πως δεν είμαι ελέφαντας...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    με κομμάτιασε...μου πήρε την ψυχή μου δεν έχω τίποτα....απορώ γιατί αναπνέω ακόμα.....είμαι νεκρή με σκότωσε...μόνο το σώμα μου υπάρχει...τίποτα άλλο μακάρι να μην υπήρχε ούτε αυτό......να με σκότωνε στην κυριολεξία....

  13. #13
    αν και δεν ξέρω τι έχει γίνει, γιατί αισθάνεσαι τόσο εξαρτημένη από αυτόν? Μια μέρα θα ξυπνήσεις και θα σου έρθει σαν αναλαμπή και θα σταματήσει να έχει στο μυαλό σου τέτοια αξία. Μην προσπαθείς πολύ να τον ξεχάσεις, θα γίνει κάποια στιγμή αυτόματα. Μάλλον πρέπει να ξενερώσεις κανονικά μαζί του γιατι πολλές φορές ότι και να μας έχει κάνει ο άλλος δεν έχουμε ουσιαστικά ξενερώσει μαζί του.
    Μετά θα λες πόοοοοοοοοσο ηλίθια ήμουνα που ασχολήθηκα. όχι τώρα φυσικά αλλά στο πέρασμα του χρόνου, (άμα σου λέω άσχετα σορρυ γιατι δεν ξέρω όλο το στόρυ)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    έδωσα όλη μου τη ζωή ζούσα μόνο για εκείνον ανέπνεα γιατί υπήρχε εκείνος....λάθος μου....κ τώρα με κομμάτιασε μου είπε ότι προσπάθησε να το σώσει μου είπε ότι δεν ήθελε να χωρίσουμε εκείνη τη νύχτα ότι με λάτρευε ότι έλιωνε για μένα ότι ήθελε να με βοηθήσει κ ότι δεν τον άφησα....μου είπε ότι μ αγαπάει κ ότι πονάει που πονάω....άκουσε τις δήθεν φίλες μου κ με έδιωξε...μου είπε ότι δεν ήθελε να φτάσουμε εδώ που φτάσαμε...!!!!δεν υπάρχω μακριά του...δεν ζω μακριά του...δεν αναπνέω μακριά του....είμαι νεκρή....!!!!!μακάρι να πέθαινα....να μην πόναγα άλλο...!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    πρέπει να βάλω εγώ τέλος στο μαρτύριο μου κ θα το βάλω....θα το τελειώσω εδώ...τι να την κάνω τη ζωή μου χωρίς εκείνον????τι να την κάνω????δεν έχω όνειρα δεν έχω ζωή δεν έχω τίποτα...!!!!!!!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...
    By darsel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 28-08-2012, 22:57
  2. Υπάρχει και χειρότερα;
    By fileas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 25-08-2010, 09:09
  3. Επανέρχεται...χειροτερα!
    By Chrisgr in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 04-06-2010, 23:02
  4. Όλο και χειρότερα... Καμία ελπίδα...
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 122
    Last Post: 31-03-2010, 10:30
  5. τι κανω αφου μετα απο 3 χρονια καταλαβα ποσο την πληγωσα και ποσο μου λειπει?
    By harrisxr650 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2008, 06:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •