με εχουν μπουκοσει στα φαρμακα!! αμα δεν, μπαινω στο δαφνι!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    με εχουν μπουκοσει στα φαρμακα!! αμα δεν, μπαινω στο δαφνι!!

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ συμφορμητισες κι συμφορμητες. Θα ηθελα να σας ζητησω να μην με παρεξηγησετε αν γταφω ακαταλαβιστικα καποιες φορες, βλεπετε ειμαι απο χθες μες στα φαρμακα! τροω γυρο στα 14!! χαπια την ημερα, αυτο θα κρατησει για μια βδομαδα οσπου κι θα αρχησω την ναλτραξωνη με αλλα δυο χαπια καθε μερα.
    Το προβλημα μου ειναι η πολυτοξικομανια, δλδη η παραλληλη χρυση ηρωινης με βαρβιτουρικα, αυτο το "μιξ" δεν το κανω πολυ καιρο, το κανω γυρο στις 2 βδομαδες απο τοτες που οριστικα εμαθα τη γινωταν με την σχεσημου κι οτι αυτη ειχε γκομενο ενο μου δινε ελπειδες- αλλα οπ , ειπα οχι παλυ τα ιδια με αυτην οτι ργινε εγινε , δεν κραταω κακια συνεχιζουμε την ζωη μας-, ετσι λοιπον αυτο κι καποια αλλα συμβαντα μου εκατσαν ως καλες δικαιολογιες στο να πεσω με τα μουτρα στις ουσιεσ κι να χασω το μυαλομο! να μην ξερω που ειμαι κι τι κανω! να μπερδευω τις μερες τις εργασιες μου, να εχω γινει ακαταλληλος ως προς την δουλειαμου - παλυ καλα που δεν ειμαι μονος μου στο μαγαζι κι το σονουν αλλοι το μαγαζι , αλλιως με εμενα αφεντικο θα ειχε κλεισει.
    Πηγα στο 18 ανω, οπου κι μου ειπαν να γινω καλα απο την εξαρτηση κι μετα να υπογραψω συμβολαιο για ατομικη ψυχοθεραπεια,ειναι ενας κυκλος 8 επισκεψεων με δυο φασεις .μου φανηκε πολυ ενδιαφερον κι θελω να τι κανω.
    Πριν λιγες μερες πηγα κι σε εναν ψυχιατρο-ψυχοθεραπευτη - οπου θεοριτε απο τους καλυτερους κι πιο παλιους στην απεξαρτηση ουσιων. Υποχρεουσε ν πας με καποιο μελοσ τησ οικογενειαςσου , υην κοπελα σου αμα ζεις μαζι η την μαμα η μπαμπα ακομα κι αμα ζεις μονος σου, μαλιστ μου ειπε οτι πρεπει να επιστρεψω στο σπιτι των γωνιων μου ,γτ. ειμαι απιθανο να ακολουθησω την θεραπεια μονοςμου - οπου κι εχει δικιο τελικα - αφου ειδη εκανα υποτροπη! εκει λοιπον αρχηζει το θεμαμου, στην περυπτοση που δεν μπορω να κρατηθω κι σπαω την θεραπεια πρεπει να μπω στο βρομοκαιτιο!! δεν υπαρχει αλλη λυση, αφου τα φαρμακα που περνω αντιδραν ασχημα με την ηρωινη- επυλιψια, καρδικα επισοδεια ειναι μερικα απο τα αποτελεσματα που εχει αμα σπασω την θεραπεια- .

    Θα ηθελανα ξερω αν καποιος-καποια εχει εμπειρια απο το ψυχιατριο, παρακαλωνα μου πει! Μου ειναι πολυ δυσκολο να κρατηθω μια βδομαδα χωρις να πιω πρεζα! - ξερω οτι θα φανει αστειο για εσας, θα λετε οτι τοσο δυσκολο ειναι πια!!- κι ομωςλογο των βαρβυτουρικων που επινα εχω χασει καθε λογικη , καθε ηθικο φραγμομου, δεν μπορω να ελεξω τις κινησεις μου! αμα βαλετε κι οτι απο χθες εζω παρει 2 λοναργκαν - 3 τραματ(οποιουχα) - 4 λρξοτανιλ - 2 στεντον κι 2 στιλνοξ ,κι σημερ εχω παρει μισω σουμποτεξ- 1 λοναραργαν -2 λεξοτανιλ, -2 στενδον. εχω χασει το λογαριασμο το σωμα μου δεν ξερω τι κανει!! δεν μπορω να το ελεξω ,καθε λιγο ξαχνω ενα μερος να αραξω, να κοιμηθω! βαλτε κι τη ηρωινη που ρκανα χρηση- βεβαια εχω παρει λιγο , ο γιατρος μου ειχε πει οτι οταν αρχισω την θεραπεια πρεπει να εχω πεσει σογα σιγα την ποσοτητα ηρωινη, δλδη απο εκει που επινα το λυγοτερο 2 γρ. ηρωινης και 2 υπνοσεντον ,πρεπει 2 μερες πριν την θεραπεια να ειμαι στο 1 γρ. το πολυ!! ηρωινης κι καθολου βαρβιτουρικα!εγω λοιπον εχθες ειπια μισο γρ. ηρωινησ , καθολου βαρβιουρικα ,σημερα ειπια 0,7 γρ. ηρωινης κικαθολου βαρβιτουρικα! το κακο ειναι οτι τα εκανα εκω ααρχισα την θεραπειαμου! αυτο ειχε αποτελεσμα ν παραπαταω, να μην μπορω να εχω ξεκαθαρη αποσταση των πραγματων που βλεπω, να μην μπορω να σηνενοηθω με ανθρωπους και αλλα πολλα!
    Ξερω οτι αλλη ορεξη δεν ειχατε απο το να διαβασετε ενα ανορθογραφο αρθρο απο εναν " καμενο " πρεζκια!! αλλα με βοηθαει πολυ να βγαζω απο μεσ μου οτι με βασνιζει, βλεπετε πλεον δεν εχω εναν ανθρωπο να του πω τι με βασανιζει! με χωρησε- κι καλα εκανε- ο γιατρος μου ειπε οτι θα ηταν πολυ μεγαλη βοηθεια για μενα - στην περοπτοση που μπω στο δφνι - θα ηταν πολυ καλα να ειχα την κοπελα γτ. θα ηταν στυριγμα ! αλλα με το "αν" δεν βγαινει ακρι! το θεμα ειναι οτι ειμαι μονος μου μ τους γονειςμου που με υπερ αγαπουν αλλαδεν μπορουν να καταλαβουν καποια πραματα που θα καταλαβαινε καποιος που θα ηταν διπλαμου οπως παλια.
    Εχω διορια2-3 μερες για τοαμα θα τηνκανω την θεραπεια εξω ,στο σπιτιμου η θα με κλεισουν μεσα!! αληθιεα δεν ξερω τι θα ηταν το πιο καλο!! το μεσα ?> που δεν θα εχω τις μπριζες , να παω να γινω? αφου δεν θα μπορω να βγω! η το να κατσω σπιτι μου? στην ηρεμιαμου αλλα με τον κυνδιν? εσεις τι θα κανατε στην θεση μου?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Γιώργο καλησπέρα. Από τη στιγμή που αποφάσισες να μπεις στη διαδικασία της αποτοξίνωσης προχώρα, βάλε όλες τις δυνάμεις σου για να τα καταφέρεις. Και το κυριότερο, δουλεψε το με το μυαλο σου, γιατί το ξέρεις ότι απο εκει ξεκινάνε όλα.
    Καταλαβαίνω ότι έχεις ένα Γολγοθά μπροστά σου, αλλά μετά απ' αυτόν έχεις και μια ζωή να σε περιμένει. Θέλεις να της γυρίσεις την πλάτη?
    Γνώμη μου να κάνεις μια ειλικρινή ανοιχτη συζήτηση με τους γονεις σου που λες ότι σε υπεραγαπάνε. Ρώτησε τους αν μπορεις να στηριχτείς στην δική τους βοηθεια. Το να μεινεις μαζι τους όσο χρονικο διαστημα χρειαστει. Στην περιπτωση αυτή χρειαζεται περισσοτερη δουλειά από σένα ομως. Αν νιώθεις αδύναμος και πιστεύεις ότι μπορεις εύκολα να ξεγλυστρισεις, μην το κάνεις. Μην μπεις στην διαδικασία να κοροιδεψεις τον εαυτο σου.
    Σου δίνεται μια ακομα ευκαιρία, θυμάσαι τι σου είχα πει...εκμεταλλευσου την , παλεψε το με την ψυχη σου΄.
    Οραματίσου τον εαυτο σου υγιη , απελευθερωμένο. Σκέψου πως θα ήθελες να είσαι. Εστιάσου στο αποτέλεσμα της θεραπειας σου και πως αυτο σε κάνει να νιώθεις. Δυσκολο, αλλά δεν αξίζει ρε Γιώργο?
    Να μετατρέψεις το "ετσι συνέβη" σε "ετσι το θέλησα" αυτό και μόνο ονομάζω λύτρωση ΝΙΤΣΕ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΑΞΙΖΕΙ!! ΑΞΙΖΕΙΙ!! Εχεις πολυ δικιο!!
    Αυτο που μου κοβει την υναμη ειναι οτι δεν μπορω εδω περα, μεσα σε τοσες "μπριζες" να μεινω καθαρος κια βδομαδα οσπου να παρω την ναλραξονη μετα δεν θα εχω φοβο, γτ. αυτο το φαρμακι ειναι κατι σαν "ασπιδα" δλδη κι να πιεισ ηρωινη αποβαλετε απο τον οργανισμο, ειναι σαν να μην εχεισ πιει καθολου!! αλλα πρεπει να ειμαι μια βδομαδα- 5 μερεσ καθαρος κι αυτες οι 5 μερες ειναι που θελω να βρω εναν τροπο να τις περασω!
    Εκει ειναι λοιπον που περνα απο το μυαλομου το δαφνι, αλλα περνοντας διαφορα τηλ. εμαθα οτι υπαρχει μονο στην θεσσαλονικη αυτο , αυτο που σε κραταν μεσα κλειστο- μπορει κι δεμενο αν θελουν σου δεινουν καποια φαρμακα κι για 20 μερες μενεις εκει! μετα μολις βγω θα παρω αμεσως την "ασπιδα" κι ολα θα παν καλα πιστευω δλδη.
    Βλεπεις ειμαι απιστευτα αδυναμος αυτον τον καιρο, εχω χσει κι το στυριγμαμου, εχω χασει κι πολλους φιλους μου, που πιστευαν σε εμενα κι τους προδοσα, πλεον δεν θελουν να με βλεπουν στα ματια τους!! εσεις τι λτε? να κλειστω στην θεσσαλονικη για 20 μερες?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Αν έχεις μόνο δυο επιλογες ή να μπεις μεσα ή να μεινεις με τους δικους σου και να καταβαλλεις περισσοτερο προσπάθεια, εγω θα επέλεγα το δευτερο.
    Το ότι η κοπέλα δεν θέλει να είναι μαζι σου μου φαινεται λογικό. Καθένας μας έχει τόσα προβλήματα και είναι δύσκολο να τα παραμερήσει να ασχοληθει με του αλλουνου. Ανθρώπινο.
    Ευχομαι να γινεις καλά και μετα θα βρεις και άλλη κοπέλα και όλα καλά θα πανε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Γιωργο καλα κανεις και γραφεις και μιλας ειλικρινα για το προβλημα σου....γιαυτο ειναι το φορουμ...
    και να μη ξαναπεις τον εαυτο σου καμμενο....κανενας ανθρωπος δεν ειναι καμμενος...παντα υπαρχει χρονος αρκει να υπαρχει θεληση...
    γνωριζω ανθρωπο που εχει παει και στο 18 ανω και εχει νοσηλευτει και σε δημοσιο ψυχιατρειο για τα ναρκωτικα...με βαση τα δικα του λεγομενα..ειναι πιο ασφαλες να νοσηλευτεις....δεδομενου οτι θα εισαι και μεσα στους γιατρους και θα εισαι υπο ελεγχο....
    αυτος ο ανθρωπος τα καταφερε και ξεκοψε τελειως Γιωργο εδω και παρα πολλα χρονια....αλλα το κανε γιατι συνειδητοποιησε μια μερα οτι δεν του αρεσε ο εαυτος του πια ετσι οπως ηταν...το ηθελε και το καταφερε...
    ετσι πρεπει να το θελησεις και να το πιστεψεις κι εσυ....για σενα και για κανεναν αλλον.....
    εισαι τοσο καλο παιδι...και νομιζω πως σου αξιζει να φροντισεις τον εαυτο σου και να τον προστατεψεις.....
    ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση...και να βρεις την δυναμη και την θεληση.....
    μακαρι να ηταν το πιο ευκολο πραγμα του κοσμου....μακαρι να καταφερεις εσυ να το κανεις ευκολο.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Γιώργο συζητησε το με τους δικους σου, φιλους που έχουν περάσει από το λουκι αυτο και βγήκαν δεν έχεις να σε καθοδηγήσουν?
    Το να φύγεις εκτοςς πολης για αυτές τις πέντε μέρες, παιζει σαν ενδεχόμενο?
    Να μετατρέψεις το "ετσι συνέβη" σε "ετσι το θέλησα" αυτό και μόνο ονομάζω λύτρωση ΝΙΤΣΕ

  7. #7
    Φιλε Γιωργο καλησπερα το σουμποτεξ δεν εκανε δουλεια? Δεν σου πηρε τις χαρμανες?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αν κι δεν ειναι ευκολο λογο της δουλειας μου-βεβαια τι πιο συμαντικο απο την υγεια μας ε? - αλλα η δουλεια ειναι αυτο που με κρατα με τον πραγματικο κοσμο, αμα χασω κι αυτο μετα θα ξεφυγω τελειως! το να βρω 15 μερες για να μπω στο υχιατριο πιστευω οτι γινετε, αμα το κανονισω απο νωρις πιστευω πως ναι.η αποσταση ειναι ενα θεμα βεβαια το να ειμαι θεσσαλονικη χωρις να εχω καποιον δικομου εκει ειναι καπως, λλα δεν με τρομαζει, μπορω κι μαλον θα το κανω, αμα δεν τα καταφερω αυτην την βδομαδα δλδη .
    μπλου1 εχεις δικιο σχετικα με το οτι καθε ανθρωπος εχει τις δικες του σκτουρες, ποτες δεν αναγκασα κανενα κι καμια να βαλει τα δικαμου πανω απο τα δικα του! δεν κραταω κακια στην κοπελιτσα αυτην που με παρατησε στο πιο κρισιμο μερος της θεραπειας μου κραταω πικρα γτ, δεν μου το ξκαθαρισε, γτ. μου λεγε ψεματα! μου ελεγε πως θα εθναι διπλαμου οτι κι αν γινει , οσο κι αν την χρειαστω θα ειναι διπλαμου! να μην το σκεφτομαι καν! εγω την πιστεψ κι αυτη μεσα σε λιγες μερες κε παρατησε με τον πιο ασχημο τροπο, χωρις καν ενα αντιο, χωρις να μου πει οτι δεν αντεξε αλλο, απλα με παρατησε κι μαλιστα με εβρισε !! δεν ειναι καλο να μηλαω αλλο για αυτην , τετοια καρδια ειναι καταρα για οποιον τν εχει, της ευχομαι να γινει ανθρωπινη ξανα, να βρει την γαληνη κι να κανει αυτα που λεει γτ. τα λογια της ηταν κι ειναι πολυ γλυκα κι ομορφα, ας τα κανει κι πραξεις καποια μερα! αρκετα με αυτην πλυ! ¨)
    Εχω μιλησει κι θα ξανα το κανω, το αποτελεσμα ειναι οτι αμα δεν τ καταφερω κι αυτην την φορα πρεπει να κλειστω καπου! πραγμα που επρεπε να ειχΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΡΟ!οπως κι με τα χαπια τις " ασπιδες" οπου τα εφτινα κριφα απο την μαναμου κι την κοπελαμου τοσο καιρο! πλεον θα τα παιρνω σε σκονη ωστε να μην μπορω να το κανω! βλεπετε ο γιατρος μου ειπε οτι στη φαση αυτην ειμαι σαν δυχασμενη προσωπικοττα, απο την πια θελω μεπαθος να γινω καλα , να μην ξανα πιω! κι να ενταχθω στην κοινωνια κι απο την αλλη υπαρχει ενα στοιχειο, οπου με γυρνα πισω! οπου αναζητα τις γρηγορες απολαυσεις, οπυ θελει να φτιαχνετε νε ενα "κλικ" λι οχι με τον σωστο τροπο οπως ολοι σας!!
    Ολα αυτα θα γινουν μολις μπορεσω κι παρω τις ναλτραξονες- αλλα σωστα, χωρις να την φτυνω οπως εκνα μεχρι τωρα!
    Και τελος οτι ειναι να κανω πρεπει να το κανω τωρα!! ουτε μερα πισω!! δεν με περνει αλλο πια χασουρα!!.
    Σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια κι το θαρρος σας, συγνωμη για την ορθωγραφιαμου, αν μπορουσα να σας εξηγουσα ποσο δυσκολα γραφω, καθος τα βλεπω δυπλα, κι βαζω σημαδι αναμεσα απο τα δυο πληκτρα για να πετυχω αυτο πο θελω!!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ΝΑΣΟΣ Β. View Post
    Φιλε Γιωργο καλησπερα το σουμποτεξ δεν εκανε δουλεια? Δεν σου πηρε τις χαρμανες?
    ΚΑΛΗΑΠΕΡα ΦΙΛΕ

    Γενικα κανει πολυ καλη δουλεια, ομως εχει να κανει κι με τον οργανισμο καθε ενος, δλδη αλλιος μπορει να αντιδρα σε εσενα κι αλλιος σε εμενα.
    Προσωπικα με βοηθαει αρκετα στις χαρμανες, ισως οτι καλυτερο εχω παρει μεχρι σημερα! αυτο που με χαλαει ειναι οτιμετα ψυχολογικα με ριχνει πολυ ευκολα ξανα στην πρεζα το γτ, δεν ξερω αλλα μολις μου φυγει η δραση του θελω σαν τρελος να πιω ηρωινη
    Αποψη μου ειναι οτι ειναι ισως το πιο καλο φαρμακο για να κοψει κανεις ,ομως μα εναν ψυχιατρο απο δυπλα που να ξερει πως κι τι πρεπει να κανεις ,για παραδειγμα εχω παρει το πρωι 1/3 απο αυτο, αλλα λογο του οτι ειχα παρει κι ποσα αλλα χαπια μαζι αναγκαστικα να παω να πιω ηρωινη για να μπορω να σταθω στα ποδια μου! αφου οι ενδορφινες μου ειχαν πεσι πολυ χαμυλα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Γιωργο μου το ότι γράφεις ακομα και με τοση δυσκολία, δειχνει την ανάγκη σου για επικοινωνία, βγάζε τα απο μέσα σου και προσωπικα όπως και οι υπολοιποι χ....α για την ορθογραφία. Αλλωστε με τον γιο μου έχουν δει τοσα τα μάτια μου .
    Απ' οτι μας γράφεις, βλέπω ΄λιγο δύσκολο να κάνεις την αποτοξίνωση μονος σου, ευκολα μπαινεις σε τρυπάκια και ξεγελάς τους αλλους και φυσικα τον εαυτο σου.
    Καταλαβαίνω ότι είναι παρα πολυ δυσκολο δεκαπέντε μερες να μεινεις στο ψυχιατρειο αλλά μήπως τελικά είναι η μοναδική λύση?
    Να μετατρέψεις το "ετσι συνέβη" σε "ετσι το θέλησα" αυτό και μόνο ονομάζω λύτρωση ΝΙΤΣΕ

  11. #11
    γιωργο η αποψη μου ειναι να προσπαθησεις καταρχην μονος σου στο σπιτι με τους γονεις σου και αν δεις οτι δεν μπορεις εφαρμοζεις την δευτερη επιλογη.μετα αφου απεξαρτηθεις προτεινω να κανεις ψυχοθεραπεια με καποιον ψυχοθεραπευτη (να ψαξεις με τους γονοις σου να βρειτε καποιον εμπειρο και οχι οποιον οποιον και χασεις χρημα και χρονο τσαμπα) .πιστευω πως αυτο θα σε βοηθησει περισσοτερο απο ολα για να μην ξαναπεσεις παλι στα ναρκωτικα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Oπως πολυ σωστα λες πρωτα προσπαθω σπιτιμου- πολοστη φορα ,βεβαια πρωτη φορα προσπαθω σοβαρ κι με συνταγη γιατρου- θα κανω τα παντα για να τα κατφερω, αλλα εχω τοσα να κανω ρε γαμωτο !! θα προσπαθησω παντος.
    Αμα αρχισω να κανω 2-3 υποτροπες τοτες παει να πει οτι δεν μπορω μονοε μου, οτι θα παω καπου να με κλεισουν, σημερα ρωτησα κι για την "κασταλλια" θα με παρουν να μου πουν,παντος τα πραγματα ειναι ετσι, στην αρχη πρεπει να μεινεις καπου μονος σου να περασουν μια βδομαδα οπου να μην πιεις κατι, μετα που θα παρω την ασπιδα κι δεν θα κινδυνευω θα εχω να κανω την ψυχοθεραπεια, εχω βρει κεντρα για αυτο μ αξιολογους θεραπευτες ενα απο αυτα ειναι στο 18 ανω! οπου ειναι πολυ πιο ευχαρηστω το κλιμα, υπαρχει κι το κεθεα οπου εχουν μεγαλη εμπειρια αλλα κι διαφορα ιδιοτικα!
    Τωρα ομως με καιει να βγαλω αυτες τις μερες!! οπου δεν περναν με τυποτα, τα χαπια με κανουν φυτο αλλα κι ασυγκρατιτο αμα μου μπει η εμονη να πιω!! , με κοιμιζουν συνεχεια, χθες κοιμομουν 18 ωρες σερυ! κι σημερα κατι τετοιο μαλον θα γινει, αλλα οταν κοιμαμαι βλεπω πολυ ασχημα ονειρα, βλεπω τους δυκους μου να φοραν μαυρα κι να κλαιν, βλεπω οτι υπαρχουν ανθρωποι οπου τσακονοντε! βλεπω ασχημα ονειρα! ασε που μπερδευω την πραγματικοτυτα με τα ονειρα! βλεπω κι κοπελες, προιν μου , να μου λεν οτι ειμαι αχρηστος,χεχε αυτο το εχω δει κι στον ξυπνομου¨) παω απο ολα ειμαι φυτο!! ειμαι σαν ρομποτ,προσπαθω απο προχθες να διαβασω ενα βιβλιο κι ειμαι ακομα στην ιδια σελιδα!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Aκομα κι να παω στο Αγιο ΟΡΟς ΜΟυ εχει ερθει, πειρα τηλ. εναν τυπο που παει συχνα κι μηλαγαμε,μου ειπε οτι καλυτερα να παω οταν γυνω καλα! γτ. αμα παω ετσι οπως ειμαι δεν θα με εξομολογισουν αλλα θα μου κανουν εξορκισμο")χεχε,
    Τροω τα χαπια σαν τα σπορακια, δεν ξερω τι ωρα ειναι , μπερδευω το απογευμα με το πρωι!! ευχομαινα τα καταφερω να περασουναυτες οι μερες να παρω το μαγικο χαπι! το ναλορεξ κι να το παρω σωστα! οχι να κοροιδευω τουςγυρο κι εμενα, νατο βαζω στα ουλαμου κι μετα να το φτυνω! απο εδω κι περα θα το λιωνω κι θα το περνω !
    Αμα δεν τα καταφερω φευγω για ψυχιατρειο! ισως εκει μου αρεσει! μου τεροαζει!! κι σαν ολα αυτα, εχω κι τις κολο ατυχιες μια να παθαινω λατιχο, μια να υπαρχουν προβληματα με την εφορια οπου πρεπει να παω εγω ο ιδιοσ! και πειτε μου πως θα παω εγω ετσι οπως ειμαι στην εφορια???? με φανταζεστε στην εφορια, στην ουρα ετσι οπως ειμαι? κι αλλο ενα , με βρηκε μια παλια μου φυλη στο φεισ, κι θελει να παμε για καφε!¨) θα μπορουσα να φαω τα σωστα χαπια κι να παω, αλλα τι φταιειη κακομοιρα να μπλεξει με ενα συχαμα, με ενα χαμενο μυαλο! ας με θυματε καλυτερα οπως ειμουν παλια! οσο κι να γουσταρω να βγω μαζι της δεν το κανω, δεν μπορω να ξενερωσω αλλο εναν ανθρωπο ακομα!!! τοσους εχω φρικαρει!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ..Τροω τα χαπια σαν τα σπορακια, δεν ξερω τι ωρα ειναι , μπερδευω το απογευμα με το πρωι!! ευχομαινα τα καταφερω να περασουναυτες οι μερες να παρω το μαγικο χαπι! το ναλορεξ κι να το παρω σωστα! οχι να κοροιδευω τουςγυρο κι εμενα, νατο βαζω στα ουλαμου κι μετα να το φτυνω! απο εδω κι περα θα το λιωνω κι θα το περνω !..

    Γιώργο μου, το μόνο που θέλω να σου πω εγώ, είναι ότι
    θα ξεπερνάς την εμμονή με την λογική, που λέει ότι "για να τα έχουν καταφέρει κάποιοι κι είναι αρκετοί.., μπορώ κι εγώ κι έχω και την δύναμη!"
    Καλή συνέχεια, σ' αυτήν την προσπάθεια, στον αγώνα ζωής, που θα σε βγάλει σίγουρα νικητή, γιατί φαίνεται πλέον ότι είσαι κι αποφασισμένος!
    Είμαστε κι εμείς μαζί σου και σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια, για να πάνε όλα καλά!! :)
    Last edited by μαρκελα; 18-09-2012 at 22:01.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    σας ευχαριστω ολους-ολες! μετραει πολυ οτι καποιοι αθρωποι εκει εξω θελουν κι ευχοντε να γινω καλα! σας ευχαριστω! κι συγνωμη αμα λεω κατι περιεργω ,δεν ειναι επιτυδες ειναι απο το μπερδεμεο μυαλο μου!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. εχουν τελειωσει ολα;
    By louloudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 29-12-2011, 15:41
  2. ΜΑ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;
    By Nantina in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 26-09-2011, 16:32
  3. ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΙΨΔ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 06-11-2010, 10:24
  4. γεγονοτα που σας εχουν σημαδεψει την ζωη
    By πολυμνια in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 18-03-2008, 16:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •