Για να δούμε :)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 114
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824

    Για να δούμε :)

    Γεια σας!
    Μπήκα να σας πω πως πριν λίγες μέρες επισκέφτηκα ειδικό.
    Και θέλω να πω το σοκ που έμαθε.
    Λοιπόν εγώ δεν εστίασα σε κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα προκειμένου να αφήσω την ειδικό να κάνει σωστά την δουλειά της. Απάνταγα δηλαδή σε ότι με ρώταγε, με ακρίβεια μεν, χωρίς επιμονή δε.
    Και ενώ της είπα από την αρχή με αφορμή ερώτηση της πως δεν έχω κάνει ποτέ καμία απολύτως σχέση, εκείνη με ρώτησε άλλες τρεις ή δύο φορές.
    Για την ακρίβεια της είπα αρχικά πως δεν έχω κάνει ποτέ καμία απολύτως σχέση και στη συνέχεια εκείνη προχώρησε με τις ερωτήσεις.
    Μετά από λίγο με ρωτάει αν είχα κάνει κάποια σχέση στο παρελθόν....της λέω όχι.
    Επιμένει και με ρωτάει ''ούτε στο λύκειο είχατε κάποια σχέση;''...της απαντάω ''όχι''. Μετά με ρωτάει γιατί δεν έχω κάνει κάποια σχέση και αν ο λόγος είναι από προσωπική επιλογή δηλαδή αν ήταν δικιά μου απόφαση να μην κάνω σχέση και αν απέρριπτα όσους ανθρώπους με ήθελαν, λόγω αυτής της απόφασης.
    Τέλος πάντως προχωράει η συζήτηση και σε άλλα θέματα. Μετά όμως με ξαναρωτάει λίγο πριν τελειώσει η συνάντηση μας : ''στο λύκειο είχατε κάποια σχέση με κάποιο αγόρι;''...της ξαναλέω πως όχι. Και μου λέει :''ούτε στο γυμνάσιο είχατε κάνει κάποια σχέση;'' και της λέω πως οχι. Και μου κάνει : ''δλδ ποτέ δεν είχατε κάποια σχέση έτσι;''
    Και της λέω ναι.
    Είπα να της πω πως εδώ δεν έχω σχέση τώρα. δεν είχα σχέση στο λύκειο....ε θα είχα στο γυμνάσιο;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    ρε παιδιά ξέρετε αν μπορώ μόνη μου να κλειδώσω το προηγούμενο θέμα μου; θα το διέγραφα αλλά όχι δεν θα το κάνω...θέλω να δούνε όλα τα μέλη το ποιόν κάποιον εδώ μέσα. επομένως αν κάποιος ξέρει πως μπορώ να κλειδώσω το θέμα μου ας μου πει.
    ευχαριστώ πολύ!

  3. #3
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    ρε παιδιά ξέρετε αν μπορώ μόνη μου να κλειδώσω το προηγούμενο θέμα μου; θα το διέγραφα αλλά όχι δεν θα το κάνω...θέλω να δούνε όλα τα μέλη το ποιόν κάποιον εδώ μέσα. επομένως αν κάποιος ξέρει πως μπορώ να κλειδώσω το θέμα μου ας μου πει.
    ευχαριστώ πολύ!

    πες το στην Ξωτικο.
    Μοντερειτορ είναι......

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    πες το στην Ξωτικο.
    Μοντερειτορ είναι......
    χαχαχαχαχα μάλιστα. Τώρα κατάλαβα γιατί γίνεται την Πόπης εδώ μέσα!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Τώρα εξηγείται το γεγονός ότι αφήνουν ανεξέλεγκτα τα μέλη να βρίζουν....εδώ βρίζουν οι ίδιοι τα μέλη τους πείραξαν;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Συγνώμη με ποια κριτήρια γίνεται κάποιος Μοντερειτορ;......χιχιχι

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ανοιξες καινουργιο νημα για το προβλημα σου..Και τελικα μιλας παλι για τους μοντ..Τουλαχιστον ανοιξε ενα με τιτλο "καταραμενοι μοντερειτορς",οχι να λες οτι σου χαλασαν και το θεμα σου εφοσον μονη σου το χαλας..

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    σε ευχαριστω για τη φιλοφρονηση. να διευκρινισω μονο οτι δυστυχως ΟΣΟ κι αν θα ηθελα να βοηθησω, δεν μπορω καθοτι ειμαι μοντ μονο σε μια κατηγορια οπως μπορει κανεις να δει, στα "γενικα". Στις υπολοιπες κατηγοριες ειμαι απλο μελος. Μπορεις να απευθυνθεις σε αλλους μοντ ομως με περισσοτερες δυνατοτητες οπως keep walking idella και βεβαια στον administrator.
    καλη συνεχεια.
    α ευτυχώς που μου το είπες για να μην ανοίξω ποτέ θέμα σε αυτή την κατηγορία.....

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Ανοιξες καινουργιο νημα για το προβλημα σου..Και τελικα μιλας παλι για τους μοντ..Τουλαχιστον ανοιξε ενα με τιτλο "καταραμενοι μοντερειτορς",οχι να λες οτι σου χαλασαν και το θεμα σου εφοσον μονη σου το χαλας..
    Συγνώμη έχεις δίκιο. Επανερχόμαστε λοιπόν στο θέμα. Ευχαρίστως να ακούσω γνώμες μελών που πραγματικά θέλουν να βοηθήσουν :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Πόσο χρονών είσαι; Και τι θέλεις εμείς να σου πούμε ακριβώς δεν έχω καταλάβει.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Γεια σου sheldon! 20 είμαι...δεν ξέρω τι θέλω να μου πείτε αν ήξερα δεν θα άνοιγα θέμα άλλωστε.
    Το μόνο που είναι σίγουρο πως δεν θέλω να ακούσω είναι βρισιές, ειρωνείες και προσβολές. Ο κάθε ένας έχει την άποψη του και είναι σεβαστή, απλά μέχρι το σημείο που δεν προσβάλει τον άλλον.
    Και παίρνοντας αφορμή από εσένα που με ρωτάς την ηλικία μου, θέλω να πω και εγώ την γνώμη μου. Δεν πιστεύω πως παίζει ρόλο αν είμαι 20 ή 30 σημασία έχει ότι είμαι μια ζωή μόνη και δυστυχισμένη. Όλος ο κόσμος έχει τη ζωή του και εγώ τίποτα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Και εγώ ήξερα ότι συνήθως στην ηλικία μου όλο και κάποια σχέση έχουν κάνει όλοι...αλλά αυτό το πράγμα δεν το περίμενα.
    Ακόμα και κοπέλες και αγόρια καθόλου εμφανίσιμα και με άσχημο χαρακτήρα έχουν σχέση...και αν δεν έχουν τώρα όλο και κάποια σχέση θα είχαν. Δεν μπορώ να το καταλάβω.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    Και εγώ ήξερα ότι συνήθως στην ηλικία μου όλο και κάποια σχέση έχουν κάνει όλοι...αλλά αυτό το πράγμα δεν το περίμενα.
    Ακόμα και κοπέλες και αγόρια καθόλου εμφανίσιμα και με άσχημο χαρακτήρα έχουν σχέση...και αν δεν έχουν τώρα όλο και κάποια σχέση θα είχαν. Δεν μπορώ να το καταλάβω.
    Γιατι δεν εστιαζεις στο τι κανεις εσυ και δεν μπορεις οπως λες να βρεις καποιον..Η εμφανιση δεν ειναι το παν για να κανεις μια σχεση,τωρα για τους χαρακτηρες,ειναι πολυ υποκειμενικο το ποιος ειναι καλος ή κακος..Κλικ ρε παιδι μου στην μεχρι τωρα ζωη σου,σου εχει κανει καποιος?Εχεις προσεγγισει αντρα με ερωτικο ενδιαφερον?Εισαι μηπως πολυ ντροπαλη?Που φρεναρεις ακριβως..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Σημασία έχει ότι δε σε πήραν τα χρόνια. Αν μου έλεγες 30, τότε ναι, θα ήταν σκούρα τα πράγματα. Εσύ ποιος είναι ο λόγος που πιστεύεις ότι δεν έκανες ποτέ σου σχέση; Το επιδίωξες καθόλου;

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Γιατι δεν εστιαζεις στο τι κανεις εσυ και δεν μπορεις οπως λες να βρεις καποιον..Η εμφανιση δεν ειναι το παν για να κανεις μια σχεση,τωρα για τους χαρακτηρες,ειναι πολυ υποκειμενικο το ποιος ειναι καλος ή κακος..Κλικ ρε παιδι μου στην μεχρι τωρα ζωη σου,σου εχει κανει καποιος?Εχεις προσεγγισει αντρα με ερωτικο ενδιαφερον?Εισαι μηπως πολυ ντροπαλη?Που φρεναρεις ακριβως..
    Όχι δεν έχω προσεγγίσει ποτέ κανέναν από μόνη μου, γιατί δεν μου άρεσε κάποιος. Αλλά με έχουν προσεγγίσει όμως παλαιότερα.

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 316
    Last Post: 15-07-2013, 23:26
  2. Νέα αρχή...για να δούμε...
    By amelie74 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-2011, 13:53
  3. Replies: 5
    Last Post: 29-03-2011, 12:51
  4. Εγκατάσταση του προγράμματος «Αγάπη» (φρεσκο μαιηλ ας το δουμε...)
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 23-12-2010, 10:08
  5. ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΚΟΣΜΟ
    By LOGOPSYXOS in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 18-04-2006, 09:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •