Εμμονή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Εμμονή

  1. #16
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    nai εμμανουελα το πιστευω οτι σου ειχε κανει πολλα και το αντιθετο να μην ειπωνεται.παντως αυτο μου θυμιζει την δικη μου ιστορια και χρηζει χρησης ειδικου
    Α ωραία τότε περιμένουμε και τη δική σου ιστορία όταν αποφασίσεις να την μοιραστείς μαζί μας σε κάποιο θέμα που θα ανοίξεις! :)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ενταξει βρε συ απλα θιχτηκε ο εγωισμος σου και πληγωθηκες και θελεις να εκδικηθεις δεν παει να πει πως εισαι αρρωστη σωνει κ καλα ολοι μας εχουμε περασει απο τετοια σταδια κ αυτο επειδη ειμαστε ανθρωποι με συναισθηματα και οχι ρομποτ!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ποτε δεν μ ειχε ενοχλησει καποιος πρωην μ εκτος απο εναν π μ εκατσε ασχημα το οτι με παρατησε και με γουρουνοειδη τροπο κ με πειραξε τοσο που δν μπορουσα να κοιμηθω κ μ ετρωγε να του την κανω και μια μερα του χαραξα το αμαξι επειδη ειχε κολημα με αυτο κ ηρεμισα!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by HorriBell View Post
    ενταξει βρε συ απλα θιχτηκε ο εγωισμος σου και πληγωθηκες και θελεις να εκδικηθεις δεν παει να πει πως εισαι αρρωστη σωνει κ καλα ολοι μας εχουμε περασει απο τετοια σταδια κ αυτο επειδη ειμαστε ανθρωποι με συναισθηματα και οχι ρομποτ!
    Ναι αλλά όταν αυτό σου γίνεται έμμονη ιδέα για πάνω από έξι μήνες ίσως και να είναι σημάδι για κάτι...η αλήθεια είναι πάντως πως εκτός από αυτό δεν έχω κάποιο άλλο ιδιαίτερο ''ιστορικό'' με κάποια εμμονή.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by HorriBell View Post
    ποτε δεν μ ειχε ενοχλησει καποιος πρωην μ εκτος απο εναν π μ εκατσε ασχημα το οτι με παρατησε και με γουρουνοειδη τροπο κ με πειραξε τοσο που δν μπορουσα να κοιμηθω κ μ ετρωγε να του την κανω και μια μερα του χαραξα το αμαξι επειδη ειχε κολημα με αυτο κ ηρεμισα!
    χαχαχα...καλά του έκανες! πάντως εμένα άμα με πιάσει δεν ηρεμώ με καμία δύναμη ότι και να του κάνω του άλλου. Μάλλον μόνο ο χρόνος με ηρεμεί

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    εμμανουελα
    οταν λες "εμμονη" με τον τυπο, τι ακριβως εννοεις? οτι δεν μπορουσες να τον ξεπερασεις και σκεφτοσουν συνεχεια οσα ειχαν γινει, η οτι σκεφτοσουν με ποιον τροπο μπορεις να του κανεις κακο?

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Γεια σου Remedy και σε ευχαριστώ για την απάντηση.
    Αρχικά δεν μπορούσα να ξεπεράσω τα όσα μου έκανε κυρίως , αλλά ταυτόχρονα ήθελα και να τον εκδικηθώ.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    στο μεγάλο τρελάδικο
    Posts
    57
    παιδια η εμμανουελλα είναι τρολλ. μη τσιμπατε.
    μας ειχε βγαλει την πιστη σε ενα αλλο θεμα που ειχε ανοιξει...
    ...τα καλούπια δεν ταιριάζουν σε ψυχές

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by riri View Post
    παιδια η εμμανουελλα είναι τρολλ. μη τσιμπατε.
    μας ειχε βγαλει την πιστη σε ενα αλλο θεμα που ειχε ανοιξει...
    δεν μπορώ να σε καταλάβω μάλλον έχεις κάποιο κόμπλεξ μαζί μου δεν εξηγείται αλλιώς....όπως βλέπει εγώ συνεννοήθηκα μια χαρά με τα μέλη του φόρουμ που μου απάντησαν στο συγκεκριμένο θέμα και τα ευχαριστώ για τη βοήθεια.
    Μάλλον ήθελες και εσύ να πεις κάτι αν και στο θέμα είχε να απαντήσει μέλος καιρό. Εντάξει ασχολήθηκα μαζί σου αρκετά; Αν όχι λυπάμαι :) Το τρολ δεν είμαι εγώ αλλά όσοι χωρίς λόγο μπαίνουν και με προσβάλλουν στα ίδια τα θέματα μου γιατί δεν έχουν τπτ καλύτερο να κάνουν.

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    στο μεγάλο τρελάδικο
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    δεν μπορώ να σε καταλάβω μάλλον έχεις κάποιο κόμπλεξ μαζί μου δεν εξηγείται αλλιώς....όπως βλέπει εγώ συνεννοήθηκα μια χαρά με τα μέλη του φόρουμ που μου απάντησαν στο συγκεκριμένο θέμα και τα ευχαριστώ για τη βοήθεια.
    Μάλλον ήθελες και εσύ να πεις κάτι αν και στο θέμα είχε να απαντήσει μέλος καιρό. Εντάξει ασχολήθηκα μαζί σου αρκετά; Αν όχι λυπάμαι :) Το τρολ δεν είμαι εγώ αλλά όσοι χωρίς λόγο μπαίνουν και με προσβάλλουν στα ίδια τα θέματα μου γιατί δεν έχουν τπτ καλύτερο να κάνουν.
    χωρίς παρεξήγηση, απλά μου κάνεις λίγο ψεύτικη κι ας μην είσαι τρολ
    ο καθένας κρίνει από μόνος του...
    ...τα καλούπια δεν ταιριάζουν σε ψυχές

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by riri View Post
    χωρίς παρεξήγηση, απλά μου κάνεις λίγο ψεύτικη κι ας μην είσαι τρολ
    ο καθένας κρίνει από μόνος του...
    σιγα μην ειναι κι ορκ. οπως εκει εξω δε θα ελεγες σε μια αγνωστη που ρωτησε για τις εμμονες οτι ειναι ψευτικη, το ιδιο θα επρεπε να συμβαινει κι εδω. μονο που εδω υπαρχει ανωνυμια, δε προκειται να ρεζιλευτεις που την κρινεις αρνητικα, ουτε φυσικα μπορει να σου κανει μηνυση (εκτος αν δωσει ο admin την ip σου και βρει ποια εισαι). σε οτιδηποτε μας ενοχλει, υπαρχει παντα και η επιλογη της αδιαφοριας. αλιμονο αν διναμε σημασια στο καθετι που συμβαινει γυρω μας.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    σιγα μην ειναι κι ορκ. οπως εκει εξω δε θα ελεγες σε μια αγνωστη που ρωτησε για τις εμμονες οτι ειναι ψευτικη, το ιδιο θα επρεπε να συμβαινει κι εδω. μονο που εδω υπαρχει ανωνυμια, δε προκειται να ρεζιλευτεις που την κρινεις αρνητικα, ουτε φυσικα μπορει να σου κανει μηνυση (εκτος αν δωσει ο admin την ip σου και βρει ποια εισαι). σε οτιδηποτε μας ενοχλει, υπαρχει παντα και η επιλογη της αδιαφοριας. αλιμονο αν διναμε σημασια στο καθετι που συμβαινει γυρω μας.
    10000 like

  13. #28
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Βρε riri, εσύ που μας λες να κόψουμε τα φάρμακα, που χωρίς αυτά ο "τρελός" είναι και "επικίνδυνος" και για τον εαυτό του και για τους άλλους, δεν είσαι troll; Καλά, εσύ λες τα έκοψες (που κανείς δε σε είδε ούτε να τα παίρνεις ούτε να μην τα παίρνεις), εμάς γιατί μας παρασύρεις στον κακό τον δρόμο σου;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. πως ξεπερνας την εμμονη?
    By kalaptria in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 15-09-2012, 01:25
  2. ΕΓΙΝΕΣ ΕΜΜΟΝΗ...
    By Lacrymosa in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 12
    Last Post: 30-08-2012, 21:18
  3. εμμονη με ασθενειες...
    By edim in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2012, 21:23
  4. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 01:28
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •